انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 2:20pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 418 , 419 , 420 , 421 , 422 , 423 , 424 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
مهدی نوشته است:
دوستان دیشب و پریشب برنامه ماه عسل یک موضوعی رو درمورد دونفر که خونه محرم هم بودن و برای دفینه میرفتن بیابون نشون داد که فقط زن یکیشون تونست از این ماجرای خوفناک زنده بیرون بره اونهم با نامردی یکی از شرکا ! واقعاً این انسان که میدونه بعد از چند سال خواهد مرد ، چرا باید از این کارها بکنه . مواظب خودتون و انتخاب همراهانتون باشید و از آدمهای بی شخصیت و کم جنبه دوری کنید ، و سعی کنید انسان روزی رسانی باشید در زندگی ؛ انشاا.. که دوستان با معرفت این انجمن از هر بلایی به دور باشن ..یاعلی مدد :YMPRAY:

سلام اقا مهدی این ماه عسل از کدوم شبکه پخش میشه و ساعت چند ایا امشب هم همین برنامه رو داره مرسی :)]

منم قسمت هایی از این برنامه رو دیدم . شبکه سه هر روز قبل از افطار نشون میده . هر روز با یک موضوع واقعی که به ایمان و اعتقاد مربوطه .
خیلی خوف ناک بود . نامردا ، زن و شوهر رو درون چاه انداخته بودن . شوهره مرده بود . زن با شوهر مرده 7 یا 8 روز داخل چاه مونده بودن .
این برنامه ایمان زن رو داشت نشون می داد و رازو نیاز ها با خدا و توسل هایی که در اون چند روز داشته رو برای بینندگان به تصویر می کشید .

دوشنبه 30 تیر1393 - 5:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ماجرای یه زن و شوهر بود که یه کارگر داشتند و 2 سال این کارگر براشون کار میکرده بعد اینجاشو ندیدم ولی ظاهرا در حین کندن یه عتیقه پیدا میکنن که کارگره میگه من آشنا دارم و میتونم آبش کنم و عتیقه رو برمیداره و میره و بعد که شوهر این خانم باهاش تماس میگیره کارگره میگه گمش کردم و بعد ظاهرا شوهر این خانم پیگیر ماجرا بوده و بعد از هشت ماه طرف باهاشون تماس میگیره و میگه بیا فلان جا که توی بیابون بوده و با ماشینم نیا با موتور بیا چون اهالی اینجا همه موتور دارن و شک میکنن و زنت رو هم باید بیاری چون من بهت اعتماد ندارم و و 2 میلیاردم سهمیتون میشه و نامرد میکشتشون اونجا و اول شوهره رو میندازه توی چاه 25 متری و بعد این خانم رو و بعد موتورشون رو , شوهر این خانم به دوستش میگه من یه نامه نوشتم و داخل گاوصندوق مغازه هست و اگر تا 8 شب نیومدم برو و اونو بخون که بعد از نیومدنشون دوستش میره و نامه رو میخونه که مشخصات و آدرس و آدرس قرار و دلیلشون رو نوشته بوده و دوستش نامه رو میبره آگاهی و آگاهیمیره و کارگره رو میگیرن که 1 هفته تو آگاهی بوده و اعتراف نمیکرده , تا اینکه اعتراف میکنه و میرن و این خانم رو میکشن بیرون , ولی شوهرش همون شب اول تموم کرده بوده . شاید این قضیه جاش اینجا نبوده باشه ولی دوستان توجه کنید که : متاسفانه طمع چقدر میتونه بد و مخرب باشه , اگر اون گارگر نادون سهمیه اینا رو داده بود هم خودش به مال و منالی رسیده بود و هم خونی گردنش نبود و هم اعدامش نمیکردن و جونشو از دست نمیداد , سعی کنید اولا هیچ وقت توی اینجور کارها طمع نکنید و دوما حواستون خیلی خیلی جمع باشه که خدای ناکرده نارو نخورید .

دوشنبه 30 تیر1393 - 9:21pm

فیلم بیخیال برید سر tl :D

سه شنبه 30 تیر1393 - 2:17am

چرا لوپ من بجای ویز ویز یه چیزی شبیه صدای تپش قلب میده :( سنس هم نداره بیشتر صفحه هاروهم خوندم همه کارایی که گفتید انجام دادم بازم سنس ندارم ~X( همین روزاس که سرمو بکوبم به دیوار ضربه مغزی بشم .اصن یه وضی به امام زاده بیژن.....

سه شنبه 30 تیر1393 - 2:45am

اینم عکس مدارم. یه سری دیود و مقاومت از پشت زدم بخاطر اینکه درشون آورده بودم تا عوض شون کنم :(

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 31 تیر1393 - 3:32am

اینم یه عکس دیگه از پشت مدارم

سه شنبه 31 تیر1393 - 3:35am

اینم یکی دیگه :((

سه شنبه 31 تیر1393 - 3:38am

دوست عزیز ولومها کار میکنن یا نه ؟

""آنگاه که دوست داری کسی همواره به یادت باشد،به یاد من باش که همواره به یاد تو هستم""سوره بقره/۱۵۲

سه شنبه 31 تیر1393 - 7:22am
مدیر سایت
مدیر سایت

این مدار خیلی بهم ریخته شده با این وضعیت قلع کاری و سیم ها و اتصال قطعات بنده اولین باری هست همچین مداری میبینم ! این مدار آنالوگه و باید کمال دقت رو در نصب و اندازه دقیق قطعات موقع نصب و همچنین نداشتن اتصالی در موقع ساخت فیبر داشته باشید ، تا مدارتون جواب بده با این وضعیت که بنده می بینم بهتره یک کیت جدید از نو با دقت و حوصله و تجربه بیشتر بسازید .. موفق باشید خود بنده هم اولین مداری که ساختم جواب نداد و نشستم با حوصله تمام قطعات رو درآوردم و یک فیبر جدید و تمیز بدون اتصالی زدم و اینبار تمام قطعات رو قبل از نصب اندازه گرفتم و بعد خیلی تمیز جا گذاری کردم که در اولین استارت سنس داشتم ، شما هم نا امید نشو و همین کار رو بکن ، در نصب قطعات دقت بیشتر کنید لطفاً تا جواب خوبی بگیرید ، از قطعات ریزتر ولی به همان اندازه ها مثل خازنهای الکترولیت استفاده کنید و بجای 5500 هم 2200 - 25 ولت کوچیکتر بذارید تا بخوبی روی برد جا بگیره و قطعات دیگه هم همینطور ، قلع کاری رو هم با دقت بیشتر و قلع کمتر و مرغوب استفاده کنید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 31 تیر1393 - 8:23am
مدیر سایت
مدیر سایت

در ضمن آقای شهروز
اصلا نیاز به گذاشتن اون سه تا پتانسیومتر و سلکتور نیست ، شما فقط ولوم ست رو وصل کنید ، درضمن از سالم بودم ولومهای ست و تیون هم مطمئن باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 31 تیر1393 - 8:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 418 , 419 , 420 , 421 , 422 , 423 , 424 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza8003 , zagalo16 و 187 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure