انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 2:43pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 417 , 418 , 419 , 420 , 421 , 422 , 423 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

merajx5 نوشته است:
اقا سجاد.اولن من نیازی به پولدار شدن ندارم.چون خونه ماشین مغازه شغل با درامد ۵ تومان در ماه تو سن ۲۵ سالگی دارم.دنبال این کارم برای علاقه میرم.این پستم برای دوستای با شعور گزاشتم تا نتیجه عمق گیری با لوپ کوچیک بیاد دستشون ،نه شما.یا علی

معراج جان سلام
خسته نباشی برادر
واقعا ممنون که داری زحمت میکشی
نمیدونم چجوری بگم این مطلب رو که خیلی ها فکر میکنند باید همون اول کاری برن طلا پیدا کنند که عمرا تاحالا یک تیله هم پیدا نکردند از زیر خاک.
واقعا اونایی که زیاد کار کردند میدونند که پیدا کردن همون تیکه های مفرق بی ارزش هم کار حضرت فیله.
در تعجبم که خیلیا فکر میکنند با این بودجه کم میرن یه دستگاه میخرند و میرند خزانه داریوش سوم رو پیدا میکنند و فردا با مازراتی میان تو خیابونا...
ممنونم که افرادی مثل جنابعالی میرید و به هر موفقیت حتی از دید عموم کوچک دست پیدا میکنید و اینجا اعلام مکینید تا باعث دلگرمی سایرین بشید
@};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 29 تیر1393 - 11:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون بردیا جان.نمیشه گفت مفرغ بی ارزشه.تو قبرا کلی مجسمه مفرغ و ظرفهای مفرغ کاردار و طرح دار هم هست که همچین بی ارزشم نیستن.بازم از درک و شعور شما دوست عزیز ممنون

یکشنبه 29 تیر1393 - 11:37pm

سلام دوستان طبق این عکس که مهندس مهدی گذاشتن من رو مدار خودم چند جا از مدار رو ولتاژ گیری کردم که اختلاف داره با این عکس ولی بقیه ولتاژها درست بودن
اما اختلاف ها:
پایه 1 ای سی 358 اونجا که نوشته +6.8 تا + 8 مال مدار من شده-1.4(منفی یک ممیز چهار)
پایه 7 ای سی 358 اونج که نوشته -1. تا -14 شده -14.2 (منفی چهارده ممیز دو) که فکر کنم این درست باشه
و پایه 1 ای سی lm 398 که نوشته +9 اینم درسته ولی پایه پنج همین ای سی که نوشته6- تا 8.6- ولتاژ شده 1.4+ (مثبت یک ممیز چهار)
حالا دوستان به نظر شما کجای مدار مشکل داره
لطفا راهنمای بفرمایید

""آنگاه که دوست داری کسی همواره به یادت باشد،به یاد من باش که همواره به یاد تو هستم""سوره بقره/۱۵۲

دوشنبه 30 تیر1393 - 7:51am
مدیر سایت
مدیر سایت

از آقا معراج برای ارائه نتایج خودشون با مدار 12000 تشکر می کنیم بسیار عالی بوده ، حتی شما اون اشیاء رو تا دوبرابر عمق هایی که اعلام کردید میتونستید پیدا کنید ، مدار شما بخوبی کار میکنه ، معلومه با دقت ساخته شده ... موفق باشید :-BD @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 30 تیر1393 - 7:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

kaveh gh نوشته است:
سلام دوستان طبق این عکس که مهندس مهدی گذاشتن من رو مدار خودم چند جا از مدار رو ولتاژ گیری کردم که اختلاف داره با این عکس ولی بقیه ولتاژها درست بودن
اما اختلاف ها:
پایه 1 ای سی 358 اونجا که نوشته +6.8 تا + 8 مال مدار من شده-1.4(منفی یک ممیز چهار)
پایه 7 ای سی 358 اونج که نوشته -1. تا -14 شده -14.2 (منفی چهارده ممیز دو) که فکر کنم این درست باشه
و پایه 1 ای سی lm 398 که نوشته +9 اینم درسته ولی پایه پنج همین ای سی که نوشته6- تا 8.6- ولتاژ شده 1.4+ (مثبت یک ممیز چهار)
حالا دوستان به نظر شما کجای مدار مشکل داره
لطفا راهنمای بفرمایید

دوستان اگر مقاومتها رو موقع جازدن با مولتی متر دقیق تست کنید و رنجهای میزان و دقیق رو جاگذاری کنید خیلی مدارتون بهتر نتیجه میده ، آقا کاوه شما 709 رو هم وصل کن و دوباره پایه ها رو طبق عکس اندازه بگیر ببین چطوره ؟ اگر درست نشد اتصالات پشت فیبر رو خوب دقت کن ، جهت های خازنها رو هم دقت کن و دیودهای 4007 رو هم چک کنید @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 30 تیر1393 - 7:59am

آقا مهدی ۷۰۹ نصب بوده که اینا رو تست کردم دیودها هم سالم هستن
وخازن ها رو نگاه کردم جهتشون همه درست است

""آنگاه که دوست داری کسی همواره به یادت باشد،به یاد من باش که همواره به یاد تو هستم""سوره بقره/۱۵۲

دوشنبه 30 تیر1393 - 8:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

merajx5 نوشته است:
سلام.دیروز قسمت شد بریم توی جنگل برای کار.زمین خشک و مساعد بود.چندتا فلز گرفتم با لوپ ۵۵ که نتیجش رو مینویسم.یه سرنیزه مفرغ ۲۰ سانتیو توی ۴۰ سانت زیر زمین گرفنچت که میتر تا اخر پر شد.یعنی تا یک متر هم میزدش.یه پیکان تیر ۴ سانتی هم توی ۴۰ سانت زد که میتذ تا ۳۰٪ پر شد که اونم تا ۶۰ سانت میزد.البته فاصله لوپ تا زمینم ۱۰ سانت بود که اونم باید به عمق اضافه شه.یعنی هردو از لوپ نیم متر فاصله داشتن.فلز خیلی در اومد باهاش.هر بوق یه فلز داشت .بدون به هم خوردن بالانس.موفق باشید.

با درود
اقا معراج خسته نباشی خیلی لطف کردی که نتایج حفاری واقعی روگزاشتی بر خلاف نتیجه تستی رو که اقایون تو خونه میزارن واقعا" ارزشمند بود
و با پشتکاری که از شما می بینم مطمعا" در اینده به نتایج خیلی خوبی خواهید رسید با توجه به زمان کمی که با تی ال شروع کردید نتایج خوبی گرفتین
با ارزوی موفقیت برای شما

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

دوشنبه 30 تیر1393 - 8:31am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان دیشب و پریشب برنامه ماه عسل یک موضوعی رو درمورد دونفر که خونه محرم هم بودن و برای دفینه میرفتن بیابون نشون داد که فقط زن یکیشون تونست از این ماجرای خوفناک زنده بیرون بره اونهم با نامردی یکی از شرکا ! واقعاً این انسان که میدونه بعد از چند سال خواهد مرد ، چرا باید از این کارها بکنه . مواظب خودتون و انتخاب همراهانتون باشید و از آدمهای بی شخصیت و کم جنبه دوری کنید ، و سعی کنید انسان روزی رسانی باشید در زندگی ؛ انشاا.. که دوستان با معرفت این انجمن از هر بلایی به دور باشن ..یاعلی مدد :YMPRAY:

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 30 تیر1393 - 8:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یکی مثلی هست که میگه :
تو این کار یک نفر کمه و دو نفر زیاده

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

دوشنبه 30 تیر1393 - 2:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
دوستان دیشب و پریشب برنامه ماه عسل یک موضوعی رو درمورد دونفر که خونه محرم هم بودن و برای دفینه میرفتن بیابون نشون داد که فقط زن یکیشون تونست از این ماجرای خوفناک زنده بیرون بره اونهم با نامردی یکی از شرکا ! واقعاً این انسان که میدونه بعد از چند سال خواهد مرد ، چرا باید از این کارها بکنه . مواظب خودتون و انتخاب همراهانتون باشید و از آدمهای بی شخصیت و کم جنبه دوری کنید ، و سعی کنید انسان روزی رسانی باشید در زندگی ؛ انشاا.. که دوستان با معرفت این انجمن از هر بلایی به دور باشن ..یاعلی مدد :YMPRAY:

سلام اقا مهدی این ماه عسل از کدوم شبکه پخش میشه و ساعت چند ایا امشب هم همین برنامه رو داره مرسی :)]

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 30 تیر1393 - 4:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 417 , 418 , 419 , 420 , 421 , 422 , 423 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , Valed و 193 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure