انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:52pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز شما نگران نباشید من در همه شرایط تستش میکنم چون من سر زمین زیاد میرم و همه جوره تستش میکنم این دستگاه نتیجه داده که داریم روش کار میکنیم و صاحب دستگاه دیگه دنبال دستگاهش هم نیومده فک نکنم دیگه دنبالش بیاد چون وضعیت نقدینگیش خوب شده

جمعه 23 اسفند1392 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسى هدايتى جان واقعا ثابت كردى مرام ومنش جوانمردى هنوز نمرده فقط ميمونه اندازه دقيق پى سى بى و چك كردن دقيق قطعات و تهيه پارت ليست كه بنده هم ميرم خريد قطعات براى استارت ساخت اگه ميشه با خط كشى چيزى فاصله دقيق فيبر رو به صورت بعلاوه از اول قسمت مسى تا آخر قسمت مسى اندازه بگير و اعلام كن
خداخيرت بده (ياحق)

جمعه 23 اسفند1392 - 1:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من دومین نقشه از میتر و رله رو بزارم یکم میخوام استراحت کنم با اجازه دوستان تا شب فک نکنم بتونم ان بشم دیگه

جمعه 23 اسفند1392 - 1:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هدایتی نوشته است:
این هم یه عکس از نمای روی دستگاه ولوم ها و رله و میتر من دیگه ازخستگی چشام داره بسته میشه (-|

داداش عکسی نیست اگه ممکنه از مقاومتها و خازنها هم یه عکس تمیز بذار تا بشه رنگ مقاومتها رو تشخیص داد مرسی خیلی مزاحم شما شدیم ببخشید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 23 اسفند1392 - 1:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هدایتی نوشته است:
من دومین نقشه از میتر و رله رو بزارم یکم میخوام استراحت کنم با اجازه دوستان تا شب فک نکنم بتونم ان بشم دیگه

باتشکرازهمه دوستان خصوصااقای هدایتی به خاطرمدیریت خوب پستشون
دوستانی که قصدساخت یک فلزیاب راضی کننده رودارنددست به کاربشن وهمین فلزیابوبسازن به نظرمن این یکی ازفلزیاب اقاامیربهترباشه چون فرکانس نوسانسازاصلی مدارش خیلی پایین تره بنابراین نفوذش درخاک بهتره ثانیاچندحالت انتخاب بکمک سلکتورچندوضعیتی داره که میشه تاحدودزیادی فلزباارزشوازفلزبی ارزش تفکیک کردهرچندتفکیکش حرفه ای نیست امابرای ان مدارساده بسیارکارامده

جمعه 23 اسفند1392 - 1:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باشه اقای asadof اون عکس رو هم میزارم :ymhug: اقا ارش اندازه فیبر رو هم میزارم از لطف شما ممنون هستم دعا کنید دستگاه من زیاد خرج نیاره :YMPRAY: چون دیشب یکم خراب کاری کردم از روی خستگی و هنوز وقت نکردم برم سراغ ایراد فردا میبرمش شرکت تا ایرادشو پیدا کنم از اقا ناصر و اقا علیخان خبری نشد :-? کجا هستن دوستان ما منو وسط کار تنها گذاشتین که /:) یه عکس از میتر و رله دارم میزارم سیم کشی هاش رو کشیدم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 23 اسفند1392 - 2:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب دوستان PCB دقیق این مدار رو یکی بذاره تا ازش بسازیم

جمعه 23 اسفند1392 - 2:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دستت درد نکنه هدایتی جان الان فقط مونده اساتید فن بیان مدار رو تحلیل کنن تا اگه خدای نکرده مشکلی هم باشه بر طرف بشه تا همگی شروع کنیم
با آرزوی موفقیت برای همه

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 23 اسفند1392 - 2:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستانی که میخوان شروع به ساخت کنن به نظر من دس نگه دارن تا مدار توسط یکی از اساتید تایید بشه و تحلیل بشه که سیم کشی ها و جای قطعات و شماره مقاومت ها و خازن ها و ای سی ها درست هستش بعد شروع کنیم به ساخت مدار چون دستگاهی که پیش من هستش داره کار میکنه و تمام مولتی ترن هاش تنظیم هستش من تونستم فقط نمونه برداری کنم از دستگاه و تا جای که در توان من بود کار انجام دادم دوس ندارم در اینده پشت سر من حرف در بیاد چون من دستگاه رو نساختم که بخوام از تمام نکات ریزش خبر داشته باشم پس اگه کسی تو ساخت عجله کنه و بخواد زود راهش بندازه اگه خدای نکرده کار نکنه من هیچ مسولیتی رو قبول نمیکنم جنگ اول همیشه بهتره من این موضوع رو گفتم که همه چی روشن بشه پس بهتره اگه قراره این دستگاه ساخته بشه یکی از دوستاناول شروع کنه به ساخت بعد اگه ایرادی داشت بر طرف بشه بعد اصلاح که قلقلش دست همه اومد شروع کنیم به ساخت من دوس ندارم به کسی از دوستان فشاری وارد بشه از نظر مالی

جمعه 23 اسفند1392 - 2:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هدایتی جان اونی که با خط زرد مشخص کرد هشت تا پایه داره چی هستش و رله چند ولته البته اگه اون رله باشه؟مرسی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 23 اسفند1392 - 2:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 106 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure