انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 8:28am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 196 , 197 , 198 , 199 , 200 , 201 , 202 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان نتایج تست هاتون رو لطفاً اعلام کنید تا معلوم بشه بهترین ظرفیت و مقاومت کوئل ( لوپ ) چه مقدارهایی هست ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 6:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان مدار اقا محمود هم راه افتاد خدا رو شکر اقا محمود اگه تو قسمت صدا مشکل دارین ای سی ۳۳۱ رو تعویض کن بجاش x4151 بزار و دو تا مقاومت که بغل همون ای سی هستش رو دقت کنیید که ۱۰۰ اهم با ۱۰۰ کیلو هست جاهاش رو اشتباه بزنی صدا دچار مشکل میشه و ای سی ۷۰۹ رو فلزی بنداز تا سنس قوی تری داشته باشی اقا مهدی بهترین نتیجه رو کویل با اهم ۱.۷ بدست اومده من خودم با همین اهم بیشترین برد رو جواب گرفتم

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 7:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پیوست:
final_full.png
سلام من فکر میکنم این مقاومت رو بجای اینکه 330 اهم بزاریم 680 اهم بزاریم عمق دستگاه زیادتر میشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 4:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سامان جان آيا تست كردى يا همينجورى بر اساس نظريه ميگى ؟ ولى از نظر من همون 330 بهتره

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 4:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash99 نوشته است:
سامان جان آيا تست كردى يا همينجورى بر اساس نظريه ميگى ؟ ولى از نظر من همون 330 بهتره

سلام تست نکردم روی نظریه میگم؟

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سامان جان باتوجه به اينكه چندبار اين مدارو ساختم و ديگر دوستان اين مدارو كاركردن و بنده هرچند توى تنظيم فركانس در هر سه مدار مشگل داشتم اما از دمپينگ 330اهم استفاده كردم و بهترين جواب رو داده البته بايد تست بشه تا معلوم بشه چه مقاومت موازى با لوپ پهتر خواهد بود اما همونطوركه عرض كردم مدارات را كنار گذاشتم به خاطر ضرب ديدگى شديد پام

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 5:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ارش خدا بد نده :( امید وارم که هر چه زودتر خوب بشید

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 8:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان تمام خازنهای الکترولیت رو اول با مولتیمتر چکش کنید ببینید همون باشه و بعد ولتاژش رو همون چیزی که ذکر شده بزارید چون روی مدار خیلی تاثییر داره

دوشنبه 15 اردیبهشت1393 - 9:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هدایتی نوشته است:
سلام خدمت دوستان مدار اقا محمود هم راه افتاد خدا رو شکر اقا محمود اگه تو قسمت صدا مشکل دارین ای سی ۳۳۱ رو تعویض کن بجاش x4151 بزار و دو تا مقاومت که بغل همون ای سی هستش رو دقت کنیید که ۱۰۰ اهم با ۱۰۰ کیلو هست جاهاش رو اشتباه بزنی صدا دچار مشکل میشه و ای سی ۷۰۹ رو فلزی بنداز تا سنس قوی تری داشته باشی اقا مهدی بهترین نتیجه رو کویل با اهم ۱.۷ بدست اومده من خودم با همین اهم بیشترین برد رو جواب گرفتم

استاد هدایتی ممنونم از بذل توجهتون. اون مقاومتای کنار 331 درست طبق فرمایشاتتون هستن. اون آیسی رو هم چشم عوض میکنم ببینم چی میشه. فعلا که با معمولیترین آیسیها مدار رو استارت کردم. حالا کم کم از کیفیتهای بهتر استفاده میکنم. راستی اینکه آقا سامان گفتن ولتاژ خازنا همون باشه فکر نکنم ولتاژ بالاتر مشکلی بده. ولتاژ پایین پذیرفتنی نیست. مگه نه؟؟
ضمناً مگر نباید مقاوت دمپینگ طبق توصیه آقا مهدی که در شکل زیر مشخص کرده بودن به کار بره؟

پیوست:
Damp-R.PNG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 15 اردیبهشت1393 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محمود جان فکر کنم باید جامپر رو بر داری و بجاش مقاومت 1 کیلو بزاری و مقاومت 330 اهم هم سری کنی

سه شنبه 15 اردیبهشت1393 - 12:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 196 , 197 , 198 , 199 , 200 , 201 , 202 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure