انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 1:07pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 190 , 191 , 192 , 193 , 194 , 195 , 196 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام سامان جان
دقیقا عین گفته استاد مهدی هست. تو چاه بالانسش بهم میخوره

gladyator_089

پنج شنبه 10 اردیبهشت1393 - 1:20am
مدیر کل
مدیر کل

در خصوص به هم خوردن بالانس در داخل چاه ؛ این مساله تقریبا برای همه فلزیاب ها عادی هست! هر چقدر هم قطر چاه کمتر باشه و فاصله دیواره ها با کناره لوپ کمتر باشه وضع بدتر میشه. از طرفی عمقی که شما لوپ رو پایین ببرین هم تاثیر داره. برای اینکه تا حدی شاید بشه در چنین حالتی جواب گرفت بنظر من 3 راه نسبی وجود داره. یکی اینکه لوپ نسبت به قطر چاه کوچک باشه. دوم اینکه از لوپ تخت استفاده بشه که حساسیتش به کناره ها کمتر هست. و سوم اینکه از فرکانس کاری پایین تری برای دستگاه استفاده بشه.

پنج شنبه 10 اردیبهشت1393 - 1:42am
مدیر کل
مدیر کل

saman001 نوشته است:
در ضمن یک چیزی که مهم بود و یادم رفت بگم این بود که دستگاه سیم رابط کویل به دستگاه رو به عنوان خوراک میزد یعنی هر وقت سیم روی کویل میوفتاد دستگاه بوق میزد که نباید اینطوری باشه؟ میشه بگید از چه نوع سیم رابطی میشه استفاده کرد؟

مطلب جالبی رو اشاره کردین که نیاز به یکی از اون فوت های کوزه گری داره! :D شما اگر از کابلی استفاده کنین که فویل نداشته باشه و فقط شیلد زره مانند داشته باشه و در عین حال ضخامتش هم زیاد نباشه و فرکانس کاری مدار هم پایین باشه ؛ میتونین امیدوار باشین که خود کابل توسط لوپ سنس نشه یا تاثیرش بسیار جزئی باشه. کابل آنتن کرمان از نوع بدون فویل بنظر من مناسب هست.

پنج شنبه 10 اردیبهشت1393 - 1:44am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام خدمت تمامی برادران محترم و کوشا در این بخش
دوستان بنده طبق روال همیشه از سایت ایران میکرو خرید اینترنتی انجام دادم ( اسپری گرافیت ) ولی تا امروز 7 روز شده هنوز ارسال نشده و پول هم به حسابشون واریز شده آیا ممکنه اصلاً ارسال نکنن چون به تلفنها هم جواب نمیدن ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 9:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام نه اینطور نیست خیالت راحت باشه ارسال میکنند

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 10:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت همه دوستان من چند روزی نبودم حال پسرم خوب نبود و بستری بود بیمارستان در مورد بهم خوردن بالانس من گفته های اقا حمید رو کامل قبول دارم من خودم از کابل تمام مس صادراتی استفاده کردم برای اتصال لوپ به دستگاه که متری 2 هزار تومان پولشه و روی لوپ هم بمونه مشکلی ایجاد نمیکنه موقع سنس و این هم بگم من یه روز سه ساعت تمام با این دستگاه کار کردم و تو طول این مدت کار کردن بالانس دستگاه ثابت بود و من رو اذیت نکرد تو یه زمین 2 هزار متری که باهاش چرخ زدم با لوپ 90 در 90 فقط 5 تا جا رو خیلی شدید بوق کشید که 4 تا جاشو متوجه شدیم فلز و رگه معدنی فقط یک جا بوقش با حرکت میتر فرق داشت که با دستگاه زمین شناسی قراره اسکن بگیریم از اون محیط تا خیالمون جم شه و بعد دستور حفاری رو بدیم همه دوستان هم میدونن با یه نقطه زن تنها نمیشه کار رو راه انداخت باید ردیاب اول یه جا رو بگیره و بعد اسکن تصویری بگیرین ازش و سر حفاری باید این نقطه زن همراه شما باشه تا به جنس شما اسیب نرسه تا بدونیید که چقدر نزدیک شدین به هدف خیلی از دوستان انتظار خیلی بالا دارن از این دستگاه این دستگاه به اندازه خودش کار راه اندازه و شما هرگذ نمیتونیید این دستگاه رو با دستگاه های شرکتی مین لب مقایسه کنیید هر چیزی در حد توان خودش کار میکنه ماشین 206 رو تا 180 تا باهاش راه بری مشکلی نداره ولی پراید سر 140 تا دیگه امنیت نداره یه مثال ساده زدم برای دوستان

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 11:28am
مدیر سایت
مدیر سایت

مهندس هدایتی با آرزوی شفای فرزند دلبندتون از درگاه خداوند متعال
عرض کنم که در مطلب بالا فرمایش کردید که بوق با حرکت میتر فرق داشت ، این نکته رو مقداری شرح بدید تا دوستانی که با این دستگاه کار میکنن متوجه بوق های دستگاه که واقعاً بار رو گرفته بشن و تفاوتش با ذرات رو متوجه بشن ..متشکرم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقا مهدی ممنون از لطف شما در مورد بوق و حرکت میتر کامل میشه متوجه شد که بار رو گرفته یا فلز بی ارزش رو جایی اگه جنس با ارزشی باشه عقربه میتر تا وسط میره و وا میسته و بوق هم یه حالت اولش تق تق داره ولی اگه فلز باشه عقربه خیلی با سرعت حرکت میکنه و بوق هم ممتد میشه و باید از هر 4 طرف سمت جایی بیایی که بوق کشیده اگه از هر طرف بوق به یه شکل بود و عقربه حرکتش کم بود میشه امید وار بود ولی اگه از یک طرف بوق نکشه دستگاه املاح و ذرات رو گرفته من این مورد ها رو تست کردم و سر حفاری ها به این جریان ها رسیدم که خیلی ارزش مند هستن برام نه با این دستگاه حتی با دستگاه های شرکتی هم باید به این شکل عمل کرد و نقطه زن ها رو به شکل تنها نمیشه استفاده کرد اگه شما جی پی 4500 هم داشته باشین نمیتونین تو یه زمین 2 هزار متری باهاش چرخ بزنیید و دنبال بار باشید چه برسه به این 12000

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 12:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام سامان ميشه بگى با چه فلزى و درچه عمقى سنس داشتى ؟ بنده هم مدارو ساختم ولى تست خاك نگرفتم چون چند روز پيش توى يك حفارى با فرو رفتن در يك حفره پاى چپم آسيب جدى ديده ولى اگه لطف كنى توضيحات رو بيان كنى ممنون ميشم/در ضمن بايد عرض كنم مدار جالب و پرقدرتى هستش كه بايد ممنون جناب هدايتى باشيم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 3:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام سامان ميشه بگى با چه فلزى و درچه عمقى سنس داشتى ؟ بنده هم مدارو ساختم ولى تست خاك نگرفتم چون چند روز پيش توى يك حفارى با فرو رفتن در يك حفره پاى چپم آسيب جدى ديده ولى اگه لطف كنى توضيحات رو بيان كنى ممنون ميشم/در ضمن بايد عرض كنم مدار جالب و پرقدرتى هستش كه بايد ممنون جناب هدايتى باشيم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 3:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 190 , 191 , 192 , 193 , 194 , 195 , 196 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mnbvcxzaqwsx , zagalo16 و 89 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure