انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 9:47pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 170 , 171 , 172 , 173 , 174 , 175 , 176 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهشم میکنم اقا داوود شما بزرگواری
یعنی درایور موتور l298 برات فرستادن؟ :D :D
خب تو چیکار کردی ؟ بهشون میگفتی که اشتباه فرستادی متاسفانه خرید پستی این چیزارو داره وباید حضوری گرفت من خودم یبار از فروشگاه یه انجمن میکرو lpc1788 و ال سی دی رنگی 5 اینچ و ایسی درایورش و گرفتم باورت نمیشه به یه استان دیگه رفته بود بعدش هم اومدم دیدم همش ایسی لچ 74573
هستش خلاصه بعد 2 هفته پیگیری تونستم قطعات خودم بگیرم

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 3:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahdi8877 نوشته است:
خواهشم میکنم اقا داوود شما بزرگواری
یعنی درایور موتور l298 برات فرستادن؟ :D :D
خب تو چیکار کردی ؟ بهشون میگفتی که اشتباه فرستادی متاسفانه خرید پستی این چیزارو داره وباید حضوری گرفت من خودم یبار از فروشگاه یه انجمن میکرو lpc1788 و ال سی دی رنگی 5 اینچ و ایسی درایورش و گرفتم باورت نمیشه به یه استان دیگه رفته بود بعدش هم اومدم دیدم همش ایسی لچ 74573
هستش خلاصه بعد 2 هفته پیگیری تونستم قطعات خودم بگیرم

آره 8-} ، بهشون زنگ زدم بعد 3چهار بار پاس دادن من به هم ، توافق کردیم با بار یه نفر دیگه برام بفرستنش منم اینو پست کنم براشون

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان اقا داوود هم خیلی دارن زحمت میکشن خدا قوت داداش خسته نباشی من چندمین باره که دارم باهاش سر زمین میرم زیاد بوق الکی نداره ولی باید یکم بیشتر روش کار بشه تا ذرات و املاح رو رد بده سفال رو که برای من نمیزنه همین جای شکر داره

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 5:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هدایتی نوشته است:
سلام خدمت دوستان اقا داوود هم خیلی دارن زحمت میکشن خدا قوت داداش خسته نباشی من چندمین باره که دارم باهاش سر زمین میرم زیاد بوق الکی نداره ولی باید یکم بیشتر روش کار بشه تا ذرات و املاح رو رد بده سفال رو که برای من نمیزنه همین جای شکر داره

باسلام خدمت آقا هدایتی احتمال دارد کمی به ذرات و املاح حساسیت دارد به خاطر نوع سیم کویل باشد؟

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 5:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه به سیم لوپ زیاد ربط نداره

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 5:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یعنی دستگاه اصلی هم به املاه حساسیت داشت؟

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 5:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هدایتی نوشته است:

مافقط افتخار داریم از تجارب و لطف و زحمات شما بزرگان و همینطور مطالب ارزنده این سایت استفاده کنیم عزیز.
هرکاری هم کنیم انجام وظیفه س
مخلص همه دوستان

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 9:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت

همچين مدارهايي حتماً بايد با لوپ بزرگ براي مكانهاي واقعي استفاده بشه و هرجايي كه بوق زد بايد حتماً حدود 3 متر به عقب برگشته و دوباره دستگاه رو بالانس كنيد و سپس به آرامي به روي نقطه اي كه بوق زده بود بريد كه اگر اينبار هم بوق زد ميشه اعتماد كرد كه ذرات يا بي ثباتي نباشه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 9:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان كاملترين فايل براي ساخت در كدوم صفحه هست ؟
يكي از دوستان لازم داره
ممنون ميشم سريع جواب بدين @};- @};- @};- @};-

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا داود سپاسگزارم از بابت جوابها و عکسها. شما مثل آقا هدایتی نتایجی از تستهای عملی کار نداری؟

دوستان کسی میدونه از کجا میشه ولوم ده دور 100K خوب (ویشای) گیر اورد؟ هرچی جمهوریو گشتم گیرش نیاوردم. من فقط ولوم 20K خوب گیرم اومد.

راستی، از بس این بازار قطعات ناجوره که آدم جرأت نمیکنه همینطوری هر چیزیو بگیره. مثلاً پریروز من با خودم یه مولتیمتر و یه خازن سنج هم برده بودم جمهوری از هرکی هم میخواستم جنس بگیرم قید میکردم به شرط تست. باور کنید خیلی از خازنها وتقریباً همه ولومهای معمولی ایراد داشتن. مثلاً 100 میکرویی میاورد 200 میکرو بود 4700 میکرویی میاورد 3000 میکرو بود و..... تا به سختی همگی رو دقیق و خوب گلچین کردم. حتی یکی ولوم 10 دور ویشای آورد ایراد داشت. با اون همه وسواس وقتی برگشتم خونه و اومدم قطعاتو جابجا و ردیف کنم دیدم تو مقاومتای برچسب زدۀ فروشگاه جای 6.8K در واقع 6.8R گذاشتن. :( حالا حد اقل باید همین یه مقاومت یه بار دیگه برم اونجا. کار لنگ میمونه دیگه.

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 9:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 170 , 171 , 172 , 173 , 174 , 175 , 176 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: GMD , mikimaus , zagalo16 و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure