انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 11:02am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان من شرمنده هستم که دیر اومدم چون اینترنتم قطع بودش از دوستان خواهش میکنم اگه کسی میخواد شروع به ساخت بکنه اجازه بده تا من لیست تهیه کنم از قطعات و همه چی مشخص بشه دوس ندارم عجله کنیید چون وقت هستش نگران نباشید این دستگاه کار میکنه و جواب خودشو پس داده فقط کسانی که تو مونتاژ ضعیف هستن پیشنهاد من اینه که زدن فیبر ومونتاژ رو به یکی از دوستانشون بدن که تو کار وارد هستن چون بعد پشیمون نشن چون مدار حساسیه و باید دقت کامل بشه تو مونتاژ از نظر مقاومت ها نیازی نیست یک درصد باشه میتونید معمولی هم استفاده کنیید اگه یک درصد هم باشه خوبه من دیشب نشد بیام سایت دیشب یه سیم رو اشتباه لحیم کردم کلی دردسر دارم تا راهش بندازم چون جمعه هستش و دسترسی به قطعات ندارم پس رو سیم کشی ها کار میکنم و جای دقیق اتصال سیم ها رو دستی روی کاغذمیکشم بعد عکس میگیرم میزارم و اتصال میتر و شماره دقیق خازن ها و مقاومت ها و ای سی ها رو هم مشخص میکنم براتون فقط خواهش میکنم عجله نکنیید با صبر و تحمل همه چی حل میشه

جمعه 23 اسفند1392 - 10:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من بااین دستگاه کارکردم م که تقویت شده بودولی خطاش زیاده....

جمعه 23 اسفند1392 - 10:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من بیشتر دستگاه های پالسی خطا دارن ولی این دستگاه به نظر من خوبه چون خودم از نزدیک کارش رو دیدم و صاحب این دستگاه که دستگاه رو برای من برای تعمیر اورده 3 بار بهش نتیجه داده ردیاب هم داشته شما در کنار ردیاب انجمن از این نقطه زن استفاده کنیید به نتیجه میرسید اگه با همین تک دستگاه نقطه زن میخواهید کاوش کنیید که خیلی سخته به نتیجه برسید چون تو زمین هزار جور اهن و ذرات هستش این دستگاه ثبات خوبی داره نیازی نیست که دمبه ساعت با ولوم ها ور بریید با یک بار تنظیم راحت میشه باهاش کاوش کرد به طلاهم حساسه این چیزی بود که ماهمه دنبالش بودیم اگه یکم صبر کنید با کمک اقا ناصر و اقای علیخان و استاد کرمی میتونیم تغییراتی هم روش انجام بدیم

جمعه 23 اسفند1392 - 10:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من تا 2 یا 3 ساعت دیگه میام سایت این گوشی همش قطع میشه اینترنتش تو این دو سه ساعت شاید اینترنت رو شارژ هم کردم و اگه خدا بخواد سیم کشی ها رو هم تهیه میکنم عکسشو که قرار بود دستی بکشم

جمعه 23 اسفند1392 - 10:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هدایتی نوشته است:
دوستان من تا 2 یا 3 ساعت دیگه میام سایت این گوشی همش قطع میشه اینترنتش تو این دو سه ساعت شاید اینترنت رو شارژ هم کردم و اگه خدا بخواد سیم کشی ها رو هم تهیه میکنم عکسشو که قرار بود دستی بکشم

هدایتی جان اگه با گوشی هم بتونید به کامپیوتر وصل شید و نرم افزار فیلد تست رو گوشیت نصب کنید بهترین دکلی که سرعت اینترنت داره انتخاب کنید با سیم کارت همراه اول اونم بد نیست سرعتش خوبه و سرعت دانلود 35 کیلو بایت بر ثانیه هستش انتها باید گوشی رو از طریق پی سی سویت به کامپیوتر وصل کنید و از طریق کامیوتر به اینترنت وصل شو و از سیم کارت همراه اول استفاده کن شارژ 10 هزار تومانی 2.5 گیگ

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 23 اسفند1392 - 11:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسى هدايتى جان دمت گرم منتظر ميمونيم تا شما اطلاعات رو آپ كنيد

جمعه 23 اسفند1392 - 11:19am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ممنون اقای هدایتی

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 23 اسفند1392 - 11:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوباره دارم نقشه سیم کشی ها رو میکشم دوستان اینترنت رو هم با وایرلس همسایه وصل شدم پسوردش رو داد بهم چون جمعه بود نشد شارژ کنم اینترنت رو تا همسایه ما هست اینترنت دارم غروب میره خاموش میکنه دارم دستی میکشم نقشه رو یه مستطیل اول میکشم بعد جای ای سی ها رو میکشم داخلش شماره ای سی ها و جای وصل شدن سیم ها به برد رو تا ولوم هاو میتر و رله ای که برای نشان دهنده ولتاژ هستش رو میکشم من نقاشیم زیاد خوب نیست ولی با دوربین 5 مگا پیکسل عکس میگیرم که شفاف باشه

جمعه 23 اسفند1392 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هدایتی جان دستت درد نکنه داداش فقط اون مولتی ترنهای ابی رو رو هم اگه زحمتی نیست ببین مقدار شون رو چند کیلو تنظیم هستش پایه وسطی و کناری که به برد وصله مشخصه البته خودتون بهتر میدونید مرسی

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 23 اسفند1392 - 12:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چشم اون هم انجام میدم اول این سیم ها رو مشخص کنیم بعد میریم سر اون مولتی ترن ها

جمعه 23 اسفند1392 - 12:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arta1987 و 90 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure