انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 2:24pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 548 , 549 , 550 , 551 , 552 , 553 , 554 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که مثل من تاکنون نتوانسته اند مشکل گازخوردن روحل کنند میتر وبلندگوی پیزو روکلا حذف کنندو اون مداری که جناب کاوشگر زحمت کشیدن که شامل دوعدد ال ای دی ویک عدد پتانسیومتر هست رو روی مدارشون ببندندومدار رو روی استانه ببرند خواهید دید که دیگه اصلا مدار نه گاز میخوره ونه عمق کم میکنه، کاردن بادستگاه هم لذت بخش میشه...

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

پنج شنبه 8 آبان1393 - 6:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

abasazad نوشته است:
kobani نوشته است:
سلام بر برادران
این ویدئو از فلزیابی هست که قبلا عرض کردم mp mega 500 , اگه یکی از دوستان برنامه نویس بتونن مثل این رو بنویسن
میشه براحتی روی تی ال سوار کرد.

http://uplod.ir/dzob8s6iq8g6/video.rar.htm

دوست عزیزم:
این مبدل مال اقای مهندس شیر محمدی تو ارومیه هستش که به غیر از جنبه نمایشی چیزی نداره.عمق سنجش به تایید خود مهندس شیر محمدی با 60 در صد خطا کار میکنه و بقیه کاملا جنبه نمایش دارن و فقط یه خط سنس داره.الان همین مبدل که حضورتان گذاشتم بسیار دقیقتر و کار آمدتر ازین مبدل هستش.

سلام
داداش عباس ازاد حالا این مبدل رو میزاری واسه استفاده دوستان یا فروشیه؟

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

پنج شنبه 8 آبان1393 - 7:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که مشکل گاز خوردن دارن اینو امتحان کنن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 8 آبان1393 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام

دوستان من ادامه حرف هامو نگفتم ;) در مورد اپراتوری دستگاه یک مقدار حرف زدیم و حالا نوبت کاوش واقعی میرسه من خودم یک روز از غروب ساعت 6 تا فردا صبحش رو با یه حفار حرفه ای تو یه قبرستان کار کردم و 5 تا جا رو کار کردیم که اون روز چند تا وسیله بی ارزش بیرون اومدش ~X( که عکس هاشو میزارم براتون و یک روز ما از بین رفت ولی خیلی تجربه خوبی بود چون این حفاری که با من بودش تو همین کار و سر حفاری یه چشمش رو از دست داده ولی به اندازه ای با این دستگاه حرفه ای کار میکنه که ادم فقط دوس داره باهاش کار کنه تمام بوق ها رو میفهمه و چند تا جایی رو که من خیلی تاکید داشتم برای حفاری این اقا میگفت من میکنم ولی میدونم اینجا اجر رو گرفته یا ذرات رو زده خلاصه سه تا جا رو من خودم کندم و حرفش برام ثابت شد یک جایی رو گرفتم که بوقش خیلی خش خش داشت صاف نبودش ولی لوپ از 30 سانتی بوق میکشید نزدیک 1 متر بوق یکسره داشت تو همون فاصله 15 سانتی که فاصله داشت لوپ از زمین و بعد گفت لوپ رو بیار تا زانو بعد به همون اندازه دوباره رفتیم بوق به صورت تیک تیک شده بود همون یک متر تیک تیک میکرد و بعد اوج بوق رو پیدا کردیم و از شمال و جنوب و شرق و غرب هم بوق ها رو تست کردیم و بعد گفتش یه اهن زنگ زده به اندازه 40 تا 60 سانت تو عمق 80 سانتی زمینه که زنگ زده و کندیم درست تو همون عمق رسیدیم به همین دو تا وسیله زنگ زده که دیگه برام ثابت شد هر بوقی که میزنه باید به بوق و کشیدن بوق و اوج صدا و حرکت میتر دقت کرد این تجربیات یکی دو شب بی خوابی من بود @-) البته دوستان باید خیلی کار کنن با این دستگاه تا قلق کار دستشون بیاد با تو خونه نشستن و تست کردن مشکل حل نمیشه من هنوز باز تو تعجبم که چرا دوستان میگن مدار ما گاز میخوره تازه اگه گاز هم بوخوره میشه کار کرد با دستگاه من بارها گفتم از ولوم درجه یک استفاده کنید که قیمتش دور و بر 65 هزار تومنه و سعی کنید فیبر مدار رو بدین بیرون با دستگاه براتون بزنن تا خوب از اب بیرون بیادش و خازن ها رو باید خیلی روش حساس باشین و قبل نصب با اهم متر چک کنید و فرکانس رو هم با اسکوپ تنظیم کنید اگه امکانات شما کمه در این مورد بهتره بدین بیرون براتون مونتاژ کنن یا بدین به یکی از دوستانی که تو این کار تجربه دارن تا دیگه درگیر گاز خوردن و این مسایل نشن موفق و پیروز باشید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 8 آبان1393 - 8:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
mehdi 2014 نوشته است:
سلام

دوستان من ادامه حرف هامو نگفتم ;) در مورد اپراتوری دستگاه یک مقدار حرف زدیم و حالا نوبت کاوش واقعی میرسه من خودم یک روز از غروب ساعت 6 تا فردا صبحش رو با یه حفار حرفه ای تو یه قبرستان کار کردم و 5 تا جا رو کار کردیم که اون روز چند تا وسیله بی ارزش بیرون اومدش ~X( که عکس هاشو میزارم براتون و یک روز ما از بین رفت ولی خیلی تجربه خوبی بود چون این حفاری که با من بودش تو همین کار و سر حفاری یه چشمش رو از دست داده ولی به اندازه ای با این دستگاه حرفه ای کار میکنه که ادم فقط دوس داره باهاش کار کنه تمام بوق ها رو میفهمه و چند تا جایی رو که من خیلی تاکید داشتم برای حفاری این اقا میگفت من میکنم ولی میدونم اینجا اجر رو گرفته یا ذرات رو زده خلاصه سه تا جا رو من خودم کندم و حرفش برام ثابت شد یک جایی رو گرفتم که بوقش خیلی خش خش داشت صاف نبودش ولی لوپ از 30 سانتی بوق میکشید نزدیک 1 متر بوق یکسره داشت تو همون فاصله 15 سانتی که فاصله داشت لوپ از زمین و بعد گفت لوپ رو بیار تا زانو بعد به همون اندازه دوباره رفتیم بوق به صورت تیک تیک شده بود همون یک متر تیک تیک میکرد و بعد اوج بوق رو پیدا کردیم و از شمال و جنوب و شرق و غرب هم بوق ها رو تست کردیم و بعد گفتش یه اهن زنگ زده به اندازه 40 تا 60 سانت تو عمق 80 سانتی زمینه که زنگ زده و کندیم درست تو همون عمق رسیدیم به همین دو تا وسیله زنگ زده که دیگه برام ثابت شد هر بوقی که میزنه باید به بوق و کشیدن بوق و اوج صدا و حرکت میتر دقت کرد این تجربیات یکی دو شب بی خوابی من بود @-) البته دوستان باید خیلی کار کنن با این دستگاه تا قلق کار دستشون بیاد با تو خونه نشستن و تست کردن مشکل حل نمیشه من هنوز باز تو تعجبم که چرا دوستان میگن مدار ما گاز میخوره تازه اگه گاز هم بوخوره میشه کار کرد با دستگاه من بارها گفتم از ولوم درجه یک استفاده کنید که قیمتش دور و بر 65 هزار تومنه و سعی کنید فیبر مدار رو بدین بیرون با دستگاه براتون بزنن تا خوب از اب بیرون بیادش و خازن ها رو باید خیلی روش حساس باشین و قبل نصب با اهم متر چک کنید و فرکانس رو هم با اسکوپ تنظیم کنید اگه امکانات شما کمه در این مورد بهتره بدین بیرون براتون مونتاژ کنن یا بدین به یکی از دوستانی که تو این کار تجربه دارن تا دیگه درگیر گاز خوردن و این مسایل نشن موفق و پیروز باشید

جناب مهدی بااین تعاریفی که میکنید وعکسهایی که میزارید، البته شاید واقعی باشندولی شمادارین بچه ها رووسوسه میکنید که ازشما فلزیاب بخرند، لطفا قطعاتی که میگید مال شما عوض شدنه بزارید تاهمگی استفاده کنیم، بعد تازه همه مشکل گازخوردن دارن که هنوزتاهنوزه مشکل پابرجاست، هرکی هم میگه مدارش گاز نمیخوره میخواد فروشندگی کنه.

پنج شنبه 8 آبان1393 - 8:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جمیعا اقا مهدی معلومه اپراتور قویی هستی دس خوش حرف دلمو زدی منم بارها این تجروبرو کسب کردم باتی ال

پنج شنبه 8 آبان1393 - 9:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان گلم: در مورد اپراتوری چیزی بهتون بگم:
اگر یکجا رو سنس کردین و میخوایین بدونین که سنس شما یک جنس سطحی رو گرفته و یا تو عمق رو میزنه : دقیقا بروی هدف که بیشترین صوت رو دارین ایستاده و لوپ رو کم کم بالا بیارین.اگر بعد از 15 یا 20 سانت صدای سنس قطع شد یعنی تو عمق و احتمالا درست هدفه و اگر تا 30 یا 40 بالا آوردین و دیدید که باز صدای سنس یا تیک تیک دارین حتما بدونین یک چیز سطحی رو دارین سنس میکنین.این رو البته که بیشتر استادید حاضر در جمع میدونین .ببخشید که جسارت کردیم .یا حق

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

پنج شنبه 8 آبان1393 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان خواهش میکنم وارد مسایل دیگه نشید تازه داریم مدار تی ال رو رو روال کاریش پیش میبریم تا نتیجه گیری کنیم
ما خیلی داریم روی این تی ال کار میکنیم تا از اینی که هست بهترش کنیم نزارید زحمات ما و دوستان و اساتید هدر بره با تشکر از همه

جمعه 8 آبان1393 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی به نکته خوبی اشاره کردی اقای عباس آزاد منم با فرمایشات شما موافق هستم که دوستان باید به این نکات توجه کنن تا حفاری بی مورد نداشته باشن
انشا الاه که همیه دوستان به نتایج خوبی برسن ای آرزوی ما هست

جمعه 8 آبان1393 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان

اقای مقدسی ممنون از لطف شما :ymhug: اقای تماشا من در مورد اپراتوری دستگاه و روش درست کار کردن با دستگاه توضیح دادم و این رو هم خدمت شما عرض کنم من نیازی به فروش دستگاه توی این سایت ندارم چون دوستانی که اینجا هستن توانایی خرید یک دستگاه به مبلغ های بالا رو ندارن و من هم اگه بخوام فروشندگی کنم توی این سایت فروشندگی نمیکنم چون بخاطر چندر غاز نمیام خودمو کوچیک کنم و دنبال دردسر هم نیستم اگه هم دوس دارین میتونم از نزدیک همه این وسایل ها رو به شما نشون بدم و اگه هم دوس داشتین با هم بریم کاوش تا ببینید حقیقته یا نه :-? نمیدونم چرا تا کسی میاد دو کلمه میخواد یه چیزی یاد بده به دوستان در جا میگن میخواد فروشندگی کنه نه داداش من حوصله این کارها رو ندارم و تو شهر خودم انقدر مشتری دارم برای فروش که راضیم اگه اینجا ۵ تا هم دستگاه بفروشم تازه برابری میکنه با یه دستگاهی که تو شهر خودم میفروشم پس از این نظر خیالت راحت باشه من ارزش کار خودم رو دارم و حاضر نیستم با این قیمت های ناچیز ارزش کار رو پایین بیارم و میرسیم به بهث دوم من داشتم از اول کار تا اخر اپراتوری رو توضیح میدادم و تجربیات خودم رو به همین سادگی در اختیار دوستان میزاشتم که انگار صلاح نیست این کار رو کنم و عکس هم گذاشتم بابت این بود تا با توضیحات من در مورد کاوش هم خونی داره و ثابت میشه که حقیقته نمیدونم این مشکا گاز خوردن دوستان چی و چرا همه در گیر این گاز خوردن هستن؟ من زبونم مو در اورد انقدر گفتم که ولوم ها باید درجه یک باشن که دونه ای ۶۵تومن قیمتشه ولی کسی از دوستان حاضر نیستن یکم به جیب مبارک فشار بیارن پس باید مدار هم گاز بوخوره و فیبر رو هم با دست نباید درست کرد و خازن ها باید کوچکترین خطایی نداشته باشن تا مدارتون گاز نخوره و لوپ هم باید خیلی استاندارد درست بشه و کوچکترین تابی نداشته باشه تا بالانس دستگاه بهم نخوره این ها رو بارها و بارها تذکر دادم ولی هیچ کس گپش نمیده دیگه با مدرک اومدم ثابت کنم که این مدار مشکلی به نام گاز خوردن نداره و کسانی که مشکل گاز خوردن دارن این چند مورد رو رعایت نکردن و این عکس ها و توضیحات من هم فقط بابت اموزش اپراتوری بود که باز بخش سوم و چهارم هم داشت که دیگه ادامه نمیدم چون انگار دوستان مشتاق نیستن تا کسیم میخواد کمک کنه یه چیزی در جا میچسبونن بهش پس بهتره که این مشکل گاز خوردن سر جاش باقی بمونه البته من هفتاد در صد مشکلات رو باز گو کردم ما بقی رو شرمنده نمیتونم باز گو کنم چون کسی توجه ای نمیکنه و هر کس با یه روش خاص و بدون اصول و بدون ابزار تغییرات میدن که تا دویست سال دیگه هم نمیشه با این روش ها موفق شد

جمعه 8 آبان1393 - 12:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 548 , 549 , 550 , 551 , 552 , 553 , 554 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Akifoqlu , underground و 106 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure