انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 9:01am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 683 , 684 , 685 , 686 , 687 , 688 , 689 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیدوارم همگی موفق باشید. ظاهرا همه دوست دارن از صحبت های دیگران برداشت بد بکنن. اصلا تی ال فوق العاده. قصد من نا امید کردن نیست. مساله اینه که شما با همین هزینه و زمان صاحب سیستم خیلی بهتری بشید . اگه دوست ندارید که کسی مجبورتون نکرده. اینجا محل اظهار نظره و لزومی نداره کسی عصبانی بشه

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 2:08pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب مقدسی واقعا بنده برای شخص شما خیلی خیلی متاسفم! شما کسی بودین که شاید فلزیاب فلزجو در نهایت با درخواست و اصرار شخص شما استارت خورد! دوستان در تاپیک درخواست مدار پالسی از بنده شاهد بودن. حالا چی شده که شما بدون حتی تست طرح فلزجو میفرمایین از تی ال 12000 راضی هستین در صورتیکه مدارش قریب به 1 ساله توی انجمن موجود هست؟! چطور میفرمایین منتظرین طرح فلزجو به نتایج خوبی برسه؟ خب خوب رو دیگه به چی میدونین؟ نتایج و حتی مقایسه با این مدار و خیلی دستگاههای دیگه رو که دوستان بارها ارائه کردن! آدم وقتی امثال شما رو میبینه اصلا از کار نا امید میشه! جالبه نه شما نه اون چند نفری که مدتها از بنده تقاضای طراحی مدار میکردن در اون تاپیک حتی دم نمیزنین!!! واقعا هم جالبه و هم آدم به خیلی حقایق میتونه پی ببره. حالا شاید هم باورتون نمیشه یا ته دلتون نمیتونین بپذیرین که یک هموطن شما بتونه در نهایت سادگی طرحی ارائه بده که از همه این طرحهای به ظاهر پیچیده هم قوی تر باشه و هم با ثبات تر و هم بسیار پیشرفته تر!!! بهرحال این وسط چیزی گیر من نمیاد. ولی شما بخاطر ذهنیت منفی خودتون یا حرف و حدیث چند فروشنده ذینفع عملا خودتون رو از یک دستگاه کاراتر محروم میکنین. چیزی که برای من مهم بوده شاید میتونست این باشه که شما در عوض تست و کاوش و بقول خودتون بیرون رفتن و در خانه نماندن! با این مدار آنالوگ قدیمی و دارای امکانات محدود و ثابت و غیر قابل توسعه ؛ با فلزیاب بنده که اتفاقا خودتون درخواستش رو از من کرده بودین بیرون میرفتین و اعلام نتیجه میکردین تا روند اون پروژه هم بهتر و بر اساس درخواست و سلیقه خود شما در بیاد! نه اینکه با یک مدار انالوگ متعلق به 20 سال پیش در این شرایط جوی راهی بیابون بشین و تلاش کنین ثابت کنین کاراییش هر چه که هست خوبه!!! قضاوت تفاوت بین این دو عملکرد و میزان مثبت بودنش برای خود شما رو به شما و سایر دوستان واگذار میکنم.
در پستهای قبلی هم ظاهرا دوستان اخراجی باز هم درفشانی هایی کردن که معادل دست و پا زدنی در عالم فروشندگی بیشتر نبود! بیان اینکه طرح فلزجو چون تنظیمات زیادی داره بدرد افراد قدیمی یا کم سواد نمیخوره و اون افراد باید از تی ال 12000 بهره ببرن دیگه واقعا جدیدترین تاکتیک برای مطرح کردن مجدد این تیپ مدارات قدیمیه! با این حساب دستگاههای مینلب و لورنز و غیره که تنظیمات بمراتب پیچیده تر و مفصل تری دارن اصلا بدرد نمیخورن و فقط تی ال 12000 خوبه! اینطور باشه که دیگه اون دوستان چطور با یک گوشی موبایل و سایر مظاهر ساده تکنولوژی امروزی میخوان کار کنن؟! این حرفها دیگه واقعا خریداری نداره! کهنه پرستی و قدیمی پرستی هم مال کسانی هست که نمیخوان توی زندگیشون قدمی به جلو بردارن. بنده خوشبختانه طرز فکرم اینطور نیست و معتقدم در زمینه مسائل تکنولوژی باید تا حد امکان به روز بود. نه اینکه برگشت به 20 و حتی 30 سال قبل تا بشه جواب گرفت! وانگهی با توجه به اینکه اکثر مکانها طی سالهای گذشته به وفور اسکن شده و اگر چیزی با این دستگاههای قدیمی قابل یافتن بود پیدا شده ؛ برای داشتن شانس بیشتر در کاوش ما نیاز به چیزی قوی تر و پیشرفته تر داریم تا بلکه چیزهایی که از تیررس دستگاههای قدیمی در امان مونده قابل کشف باشه! تمرکز بنده هم بیشتر روی همین مطلب هست.
در خصوص کلیت این تاپیک هم عرض کنم ؛ برای بنده دیگه قابل قبول و تحمل نیست که برای بارها و بارها کاربران مجهول و جدیدی که حتی 10 پست هم بیشتر ندارن تشریف بیارن در این تاپیک و بلافاصله مدار رو راه اندازی کنن و فرداش هم بگن رفتیم فلان جا روسفید شدیم!!! ببخشید با بچه که طرف نیستین. بنده اکثر این افزاد رو شناسایی و خیلیاشون رو تحریم کردم! چون میدونم تلاشی همه جانبه دارن که این مدار رو به نوعی برای حفظ منافع فروشندگی خودشون در سطح اول مطرح نگه دارن تا بتونن سود خودشونو ببرن. من هم قبول دارم خیلیا زحمت کشیدن این مدار رو ساختن و بلحاظ انالوگ بودنش کار زیادی هم برده ولی باید واقعیت رو قبول کرد! مدارات انالوگ همگی خیلی بیشتر از اون چیزی که نتیجه میدن زحمت لازم دارن و هیچ امکانات خاصی هم در اختیار قرار نمیدن. این چیزی بوده که بنده هم در گذشته زیاد تجربه کردم و برای همینم عرض میکنم در حال حاضر دیگه علاقه ای به این طرحها ندارم. اگر هم کسی زحمت و هزینه برای این نوع مدارات صرف میکنه سلیقه و تصمیم خودش هست. نباید توقع داشته باشه که بقیه هم تابع اون باشن! یا اینکه حسودی کنه چرا فلان مدار دیجیتال با تنها 2 آیسی از این مدار با این تشکیلات داره بهتر جواب میده!!! خب سیستمهای انالوگ و دیجیتال تفاوتشون به همین صورت هست و قبلا بحثشو کردیم.
بهرحال من اگر احساس کنم باز افرادی بصورت غیر واقعی در این تاپیک تشریف میارن و بنوعی قصد تبلیغات رو دارن این افراد رو تحریم و پستهاشونو پاک خواهم کرد! اگر هم احساس کنم هیچ فعالیت فنی در حال انجام نیست تاپیک رو قفل میکنم تا از ادامه این تبلیغات و سوء استفاده های فراوانی که تا بحال از این مدار شده جلوگیری بشه. در هر صورت لازم به تذکره که این مدار نزدیک یک ساله که توی انجمن داره کار میشه و به هر کجا میبایست برسه رسیده! پس حرف و حدیثهای جدید دیگه بی معنیه.

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 4:16pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

حمید جان. لایک. :-BD

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 4:30pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
جناب مقدسی واقعا بنده برای شخص شما خیلی خیلی متاسفم! شما کسی بودین که شاید فلزیاب فلزجو در نهایت با درخواست و اصرار شخص شما استارت خورد! دوستان در تاپیک درخواست مدار پالسی از بنده شاهد بودن. حالا چی شده که شما بدون حتی تست طرح فلزجو میفرمایین از تی ال 12000 راضی هستین در صورتیکه مدارش قریب به 1 ساله توی انجمن موجود هست؟! چطور میفرمایین منتظرین طرح فلزجو به نتایج خوبی برسه؟ خب خوب رو دیگه به چی میدونین؟ نتایج و حتی مقایسه با این مدار و خیلی دستگاههای دیگه رو که دوستان بارها ارائه کردن! آدم وقتی امثال شما رو میبینه اصلا از کار نا امید میشه! جالبه نه شما نه اون چند نفری که مدتها از بنده تقاضای طراحی مدار میکردن در اون تاپیک حتی دم نمیزنین!!! واقعا هم جالبه و هم آدم به خیلی حقایق میتونه پی ببره. حالا شاید هم باورتون نمیشه یا ته دلتون نمیتونین بپذیرین که یک هموطن شما بتونه در نهایت سادگی طرحی ارائه بده که از همه این طرحهای به ظاهر پیچیده هم قوی تر باشه و هم با ثبات تر و هم بسیار پیشرفته تر!!! بهرحال این وسط چیزی گیر من نمیاد. ولی شما بخاطر ذهنیت منفی خودتون یا حرف و حدیث چند فروشنده ذینفع عملا خودتون رو از یک دستگاه کاراتر محروم میکنین. چیزی که برای من مهم بوده شاید میتونست این باشه که شما در عوض تست و کاوش و بقول خودتون بیرون رفتن و در خانه نماندن! با این مدار آنالوگ قدیمی و دارای امکانات محدود و ثابت و غیر قابل توسعه ؛ با فلزیاب بنده که اتفاقا خودتون درخواستش رو از من کرده بودین بیرون میرفتین و اعلام نتیجه میکردین تا روند اون پروژه هم بهتر و بر اساس درخواست و سلیقه خود شما در بیاد! نه اینکه با یک مدار انالوگ متعلق به 20 سال پیش در این شرایط جوی راهی بیابون بشین و تلاش کنین ثابت کنین کاراییش هر چه که هست خوبه!!! قضاوت تفاوت بین این دو عملکرد و میزان مثبت بودنش برای خود شما رو به شما و سایر دوستان واگذار میکنم.
در پستهای قبلی هم ظاهرا دوستان اخراجی باز هم درفشانی هایی کردن که معادل دست و پا زدنی در عالم فروشندگی بیشتر نبود! بیان اینکه طرح فلزجو چون تنظیمات زیادی داره بدرد افراد قدیمی یا کم سواد نمیخوره و اون افراد باید از تی ال 12000 بهره ببرن دیگه واقعا جدیدترین تاکتیک برای مطرح کردن مجدد این تیپ مدارات قدیمیه! با این حساب دستگاههای مینلب و لورنز و غیره که تنظیمات بمراتب پیچیده تر و مفصل تری دارن اصلا بدرد نمیخورن و فقط تی ال 12000 خوبه! اینطور باشه که دیگه اون دوستان چطور با یک گوشی موبایل و سایر مظاهر ساده تکنولوژی امروزی میخوان کار کنن؟! این حرفها دیگه واقعا خریداری نداره! کهنه پرستی و قدیمی پرستی هم مال کسانی هست که نمیخوان توی زندگیشون قدمی به جلو بردارن. بنده خوشبختانه طرز فکرم اینطور نیست و معتقدم در زمینه مسائل تکنولوژی باید تا حد امکان به روز بود. نه اینکه برگشت به 20 و حتی 30 سال قبل تا بشه جواب گرفت! وانگهی با توجه به اینکه اکثر مکانها طی سالهای گذشته به وفور اسکن شده و اگر چیزی با این دستگاههای قدیمی قابل یافتن بود پیدا شده ؛ برای داشتن شانس بیشتر در کاوش ما نیاز به چیزی قوی تر و پیشرفته تر داریم تا بلکه چیزهایی که از تیررس دستگاههای قدیمی در امان مونده قابل کشف باشه! تمرکز بنده هم بیشتر روی همین مطلب هست.
در خصوص کلیت این تاپیک هم عرض کنم ؛ برای بنده دیگه قابل قبول و تحمل نیست که برای بارها و بارها کاربران مجهول و جدیدی که حتی 10 پست هم بیشتر ندارن تشریف بیارن در این تاپیک و بلافاصله مدار رو راه اندازی کنن و فرداش هم بگن رفتیم فلان جا روسفید شدیم!!! ببخشید با بچه که طرف نیستین. بنده اکثر این افزاد رو شناسایی و خیلیاشون رو تحریم کردم! چون میدونم تلاشی همه جانبه دارن که این مدار رو به نوعی برای حفظ منافع فروشندگی خودشون در سطح اول مطرح نگه دارن تا بتونن سود خودشونو ببرن. من هم قبول دارم خیلیا زحمت کشیدن این مدار رو ساختن و بلحاظ انالوگ بودنش کار زیادی هم برده ولی باید واقعیت رو قبول کرد! مدارات انالوگ همگی خیلی بیشتر از اون چیزی که نتیجه میدن زحمت لازم دارن و هیچ امکانات خاصی هم در اختیار قرار نمیدن. این چیزی بوده که بنده هم در گذشته زیاد تجربه کردم و برای همینم عرض میکنم در حال حاضر دیگه علاقه ای به این طرحها ندارم. اگر هم کسی زحمت و هزینه برای این نوع مدارات صرف میکنه سلیقه و تصمیم خودش هست. نباید توقع داشته باشه که بقیه هم تابع اون باشن! یا اینکه حسودی کنه چرا فلان مدار دیجیتال با تنها 2 آیسی از این مدار با این تشکیلات داره بهتر جواب میده!!! خب سیستمهای انالوگ و دیجیتال تفاوتشون به همین صورت هست و قبلا بحثشو کردیم.
بهرحال من اگر احساس کنم باز افرادی بصورت غیر واقعی در این تاپیک تشریف میارن و بنوعی قصد تبلیغات رو دارن این افراد رو تحریم و پستهاشونو پاک خواهم کرد! اگر هم احساس کنم هیچ فعالیت فنی در حال انجام نیست تاپیک رو قفل میکنم تا از ادامه این تبلیغات و سوء استفاده های فراوانی که تا بحال از این مدار شده جلوگیری بشه. در هر صورت لازم به تذکره که این مدار نزدیک یک ساله که توی انجمن داره کار میشه و به هر کجا میبایست برسه رسیده! پس حرف و حدیثهای جدید دیگه بی معنیه.

دقیقا :-J

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 5:20pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من مطمعا هستم با این زحماتی که مهندس جان شما برای پیشبرد و اهداف انجمن در پیش گرفتین بالاخره ثمرشو میده چه بسا تا اینجاشم جوابشو داده و خیلی خوبم داده.تستهای خوبی از این مدار فلز جو گرفته شده و تا اخرشم سایر کاربرای عزیزم هستن که بخوان ادامه بدن این مسیر رو با توجه به سرپرستی مدیر لایقی مثل مهندس حمید.حرفای شما هم کاملا گویا و شفاف بود من بارها تو این انجمن گفتم باز خوبه اقا حمید میزارن مداری درست بشه در موردش بحث بشه کما اینکه به فروشم برسه اونم بخاطر سایر کاربرا .
والله ما تو انجمنهای دیگه صحبت از مدارهای دیگه کردیم سریع اخراج شدیم و کلی حرف و حدیثم پشت سر ادم چیدن که چی؟ اره از یه مدار دیگه ای صحبت کردی و بر خلاف انجمنه باز خدا پدر حمید خانو بیامرزه که به خیلی از کاربرا میدان دادن تا جایی که این جماعت کارو به جایی رسوندن که بخوان حرمت و ادب و پیشسکسوتی رو هم زیر پا بزارن.انشالله تمام عزیزانی که در این انجمن فعالیت دارن همه با هم دست به دست هم بدن تا این مدار از اینی که هست بهتر و با اقتدار تر به سر انجام برسه و همین زحمات مهندس حمید و سایر کاربرای انجمن هست که این مدار تونسته خودشو خوب نشون بده تا اینجای کار و این چیزی رو نمیطلبه جز تلاش همه دوستان و تمامی کاربرای عزیز .موفقیت این مدار فلزجلو بدست مهندس حمیدو تلاش همه دوستان میتونه در اینده مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و کلاهبردارانی باشه که دیگه نتون با کلاهبرداریهاشون سر ملت بدبخت رو با قیمتهای نجومی و دستگاهایی نا کار امد شیره بمالن و همه هستی و نیست اونهارو با شیادی و دروغگویی از بین ببرن.مهندس جان همه ما تا اخرش باهاتون هستیم تا همینجاشم کلی منت گذاشتی کلی زحمت کشیدی بدون چشم داشتی دارین تلاش میکنین بی وقته تا انشالله انجمن بتونه یه فلز یابی کارامد بدون نقص از همه مهمتر قیمت منصفانه و قابل خرید که کاربرا بتونن با کمترین هزینه بهترین دستگاه رو بخرن دستگاهی که اپدیت میشه به روز میشه این خودش از بهترین حسنهای این مداره.پس دیگه خواهشا از کاربرای عزیز دیگه کسی در این باره پستی نزنه و کسانی که بخوان با حرفای بی ربط و پستهایی که بوی تبلیغات و کلااهبرداری رو میده و بخوان سعی در تخریب انجمن رو داشته باشن پستهاشون همونطور که مهندس حمید فرمودن حذف و کاربر مذکور اخراج خواهد شد.یا حق

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام و عرض خسته نباشید: اگر پست های این حقیر را بخوانید متوجه خواهید شد همیشه سعی کرده ام در پست هایم صداقت و عدالت گفتار را رعایت کنم. در مورد مقایسه مدار مهندس با دیگر مدارات بهتر است وجدان را هم درنظر بگیریم و کمی منصفانه تر سخن بگوییم ؛مدار جدید مهندس در حال حاضر از نظر هر فرد اگاه و خبره ای اصلا قابل مقایسه با دیگر مدارات نیست و این واقعیت را نمیشه به هیچ وجه کتمان کرد؛ البته همه ما چه خیر خواه و چه بد خواه بخوبی میدانیم و نیاز به بحث هم نیست ! ولی مسئله اینجاست چرا پا روی حقیقت میگذاریم؟!! و ریشه در کجاها دارد!! این خود ریشه های متعددی دارد که خارج از این بحث هاست. به هر حال مدار جدید مهندس به نظر من باید با مدارات و دستگاهای خارجی مقایسه شود؛قطعا غیر از این باشد انصاف را رعایت نکرده ایم و شاید بعدها به مرور زمان دچار عذاب وجدان نیز شویم. همه هم میدانیم مدار جدید فقط چند ماه ازش گذشته است و هنوز جای کار دارد ، بنابراین ایا بهتر نیست واقعی قضاوت کنیم تا در اینده ای نه چندان دور بیشتر از این شرمنده نشویم.!! همچنین منکر این هم نیستم یک گروهی شاید هم وجود داشته باشد ، واقعا در توان انها نباشد مثلا با موبایل تاچ و یا با کامپیوتر و یک دستگاه دیجیتال بدرستی کار کنند ، که ربطی به سن هم ندارد و همان دستگاهای قدیمی را ترجیح بدهند که حسابشان جداست و صحبتی با انها نداریم. روی سخن بیشتر با افراد باسوادیست که علیرغم نظر باطنی خود ظاهرا پا روی حقیقت می گذارند . با تشکر @};- @};-
در ضمن من وابسته به هیچ گروهی نیستم که بخواهم از کسی طرفداری بکنم و صرفا به عنوان یک ادم بیطرف نظرات خودم را بیان کردم. با تشکر مجدد

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 6:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا حمید من مقدسی وحمید دوستم با یه اسم کار بری وارد سایت میشیم دوستم حمید قبل از ساخت تی ال با دستگاه های به ظاهر دیجیتال و بی خاصیت کار کرده بود حالا به تی ال تعصب خاصی داره وبه هیچ دستگاهی نظر خوشی نداره چون به موققیت خوبی رسیده است و عمق های خوبی هم گرفته است و از سیستم بسیار خوب شما انتظار دارد حد اقل دارای دو صدای متفاوت به اهن وغیر اهن و حذف اهن داشته باشه شما مرا به بزرگ واری تان ببخشد و بچه های انجمن انشاالا موفق باشید

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 9:58pm
مدیر کل
مدیر کل

عجب! جناب مقدسی ببخشید ولی ظاهرا شما هم تو زرد از آب در اومدی! دوستم حمید و فلان و بهمان هم که همون داستانهایی شد که بنده سالهاست دارم در این محیط های مجازی میشنوم! نمیدونم بخصوص شما کاربران ایرانی این آیدی بازی ها رو کی میخواین تمومش کنین؟ شما در هیچ کشور پیشرفته ای در دنیا نمیبینین که حتی برادر آیدی برادر رو استفاده کنه!!! ببخشید این مسخره بازی هایی که گفته میشه ایدی مال دوستم بود و مال برادرم بود و امثالهم فقط چیزیه که در محیط کثیف مجازی بین کاربران ایرانی در جریان هست! نمونه هاش رو به وفور در همه سایتها میبینیم و در این انجمن هم مسبوق به سابقه هست!
حالا کار ندارم ولی ایدی شما که نشانه هویت و شخصیت مجازی شماست درخواست طراحی مدار از بنده کرد و نتیجش این شد که بنده انجام دادم ولی از ایدی شما تا مدتها جز سکوت چیزی دیده نشد! یعنی بنده نشستم عمر و زندگی و تخصص خودم رو صرف درخواست امثال شما کردم که نه تنها زحمت 1 روز وقت گذاشتن برای مونتاژش رو هم نکشین ؛ بلکه آخرش تشریف بیارین مداری که مربوط به مدتها قبل بوده رو تایید کنین؟؟؟ پس شما یا عاقل نیستی یا منظور بدی داشتی که این درخواست رو از من کردی! شاید هم مثل اون چند نفر درخواست کننده دیگه حتی به ذهنتون خطور نمیکرد که توانایی طراحی یک فلزیاب از من ساخته باشه! مثل بسیاری از فروشنده ها که در این مدت یا به سکوتی معنا دار فرو رفتن و یا از طرق مختلف مشغول تخریب و سنگ اندازی هستن. فروشندگان تی ال 12000 هم که انصافا در این مدت سنگ تمام گذاشتن. بنده هم مدتها سکوت کردم تا واقعیت برای همه مشخص بشه و خوشحالم که همینطور هم شد!
با اینکه لحن گفتار شما مشخصا نشان از این داره که هیچ علاقه ای به پیشرفت پروزه فلزجو ندارین ؛ ولی به اطلاعتون برسونم چیزی که فرمودین تقریبا انجام شدست! ببینیم در اینده چه حرفی برای گفتن خواهید داشت! هر چند این مدارات انالوگ هیچ حرفی حتی در تفکیک آهن هم نمیتونن داشته باشن! چیزی که شاید شما و دیگران زیاد بهش واقف نیستین اینه که اتفاقا در قسمت تفکیک در سیستم دیجیتال خیلی کارها میشه کرد که در انالوگ کلا امکانپذیر نیست! ولی بنده حتی در قسمت سنس هم کاری کردم که در آنالوگ ها نشده!!! حالا خودتون حساب قسمت تفکیک رو که دیگه ویژه بخش پردازش دیجیتال هست باید بکنین! پس پیشنهاد میکنم اگر قصد و غرض و منفعت خاصی در دل مداری مثل تی ال 12000 ندارین یا مثل بعضیها اسیر تبلیغات فروشندگان مشخص این مدار نشدین ؛ برای صلاح خودتون هم که شده حداقل یک نمونه از اون مدار بسازین و ببینین آیا پشیمون میشین یا خیر! ;)

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
چه خبره این انجمن...قصد تملق و چرب زبانی ندارم و اصلا لزومی هم نداره این کارو بکنم ولی این آقا حمید خیلی مرده آخه کی میاد مداری که حاصل رنج و مشقت چند ماهه خودشه اینطوری عمومی کنه؟؟؟یه عده فقط قصدشون منحرف کردن ذهن بقیه س امیدوارم دیگه شاهد این بحث های متفرقه نباشیم و فقط و فقط اینجا مسایل الکترونیکی مطرح بشه تا دوتا چیز یاد بگیریم

پنج شنبه 16 بهمن1393 - 11:09pm

سلام خدمت دوستان
من یک فرد ناشناس هستم و چند سالی هم هست که تو این سایت هستم میشه گفت از قدیمی های سایت هستم مهندس عزیز من نه دشمنی با شما دارم و نه از کسی میترسم و اگه تحریم هم بشم برام هیچ مهم نیست همه افرادی که میان اینجا با یک امیدی میان که یه مدار بسازن و با اون مدار نتیجه بگیرن چون توانای مالی کمی دارن و نمیتونن برن یه دستگاه شرکتی بگیرن این رو با شما موافق هستم ولی من فردی هستم که از موفقیت های اقای مقدسی و دوستش با خبرم و خیلی هم به من برخورد که شما بی احترامی کردی به این دوستم اقای مقدسی خیلی ادم با شخصیت و با خانواده داری هستن من نون و نمک ایشون رو خوردم همه افراد تازه کار تو دنیای فلزیاب بی عقل هستن فقط شما از اون بالا افتادین پایین با عقل هستین؟؟ یکم بشین فکر کن ببین مشکل کارت کجاست که دوستان میان مدار دیجیتال شما رو میسازن ولی دم نمیزنن و ایراد ها و پیشنهاد های خودشون رو نمیگن؟؟ من دوس دارم یه جواب قانع کننده به من بدین و بعد من رو تحریم کنید چون کسانی که به خودشون و کارشون مشکوک هستن از این کارها میکنن اول میان طرف رو خفه میکنن و بعد میان میگن من کارم درسته و فلان و بهمان بچه نیستیم که مهندس حمید هنوزم میگم مهندس چون من به کسی بی احترامی نمیکنم هر کسی واسه خودش شخصیتی داره مدار شما رو هم ساختم نمیگم مدار بدی ولی ایرادش اینه که حساسیتش به رگه های معدنی و ریشه درخت کاج و اجر زیاده حتی تو منطقه ما با کم کردن قدرت هم ریشه درخت رو سنس میکرد دلیلش هم اینه که قدرتش زیاده و از ماسفت irf840 استفاده شده مدارات حرفه ای هم از این ماسفت استفاده میکنن ولی خیلی برای حذف نویز و اینا روش کار کردن و به روش های مختلف تونستن این حساسیت ها رو از بین ببرن چون مدار شما همه دستوراتش و حتی نوسان سازش داخل میکرو داره انجام میگیره و برای حذف نویز دور و بر ماسفت کار نشده که در مدارات دیگه خیلی بیشتر کار شده من نمیخوام ذهن کسی رو درگیر این جریان کنم که مدار ایراد داره شما مشکلتون اینه که داخل خونه نشستین و یک مدار طراحی کردن و تو محیط خونه همه تست ها رو انجام دادین یکبار اگه تشریف میبردین بیرون متوجه جریان میشدین من که مریض نیستم بیام از کار کسی ایراد بگیرم ولی واقعیت ها رو‌میگم چون شهامت این کار رو دارم و ترسی هم ندارم از اخراج شدن چه خوب بود شما هم یکم روشن فکر بودین و از پیشنهاد های دوستان ناراحت نمیشدین مداری که الان دست اقای مقدسی من کلی تغییرات دادم روش و کلی هم ایراد گرفتن اوایل ازش که اجر و سفال و ریشه درخت میزنه ولی خلاصه حل شد مشکلشون با چند تا از دوستان و همکاران روش کار کردیم به صورت گروهی خارج از نت و هر کسی نظری داشت و ایده ای داشت که همه این نظر ها رو پیاده کردیم و چند بار تست گرفتیم تا نتیجه گرفتیم اگه منم دست به تحریمم خوب بود هیچ وقت موفق نمیشدم یکم بشینید فکر کنید ببینید کار شما هم درسته یا نه به اون امام رضا قسم من میتونم مدار شما رو هم قفلشو باز کنم و هم تغییراتی بدم روش که حساسیتش از بین بره ولی چون دل خوشی ندارم از رفتارهای شما این کار رو نمیکنم چون شما خیلی ادم از خود راضی هستی و فک میکنی خدا هستی و همه رو بی عقل و نادان فرض میکنی ولی به حقیقت ها فک کن من که مدار شما رو ساختم و همه تست ها رو انجام دادم روش به درد کاوش واقعی نمیخوره فقط خواهش من از شما اینه که اصلاحش کنی و از نظرات دوستان استفاده کنی نه اینکه همه رو اخراج کنی درست نیست این کارت مدار انالوگ درسته منو های انچنانی نداره و قدیمی ولی جواب داده حالا نمیدونم چرا شما اینقدر بد گمانی به این مدار شاید از حسودی شما باشه و یا دوس نداری کسی نتیجه بگیره با مدار انالوگ میدونم الان خیلی ها میان و دفاع داری شما رو میکنن و پشت سر من هم بد میگن ولی سر صحبت من با شما هستش نه با کس دیگه و هر حرفی هم بزنن و هر فوشی هم بدن به خودشون دادن اقا حمید این رسم مردم داری و سایت داری نیست فقط دستت رو دکمه تحریمه یه سیم خار دار بگیر نمره ۸ دور خودت پیچ بده کسی نزدیکت نشه و مدار خودت رو هم بزار تو موزه شاید طرفدار پیدا کنه جوری حرف میزنی که انگار طراح لورنز هستی یه مدار طراحی کردی اونم کپی برداری از مدارات دیگه تو شهر ما برنامه نویس هست یه مدار دیجیتال خودش طراحی کرده صد برابر بهتر از مدار شما ولی هیچ ادعایی نداره ماشا الله ادعای شما دیگه........ پاره میکنه دستت درد نکنه که خدمت کردی و زحمت کشیدی ولی دیگه بزرگش نکن اینقدر خودم خودم رو تحریم میکنم نیاز نیست خودتو به زحمت بندازی بای بای

جمعه 17 بهمن1393 - 1:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 683 , 684 , 685 , 686 , 687 , 688 , 689 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx , panther1390 و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure