انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 9:14am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 681 , 682 , 683 , 684 , 685 , 686 , 687 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام

davood_zzz نوشته است:
miladn24 نوشته است:
mohsen90 نوشته است:
ابي جان چند متر سيم 5در 75 بايد استفاده كنم

دوست عزیز 9متر کابل فرمان 5در75بگیر 1در1 بپیچ سه دور میشه من دیروز گرفتم متری 2تومن خیلییم خوب جواب میده الان امتحان کردم تو خونه یه سینی30در30رو تو دو مترو 10سانت زد با اینکه مشکل ثباتم دارم نمیتونم رو استانه تنظیم کنم اهم لوپم 1.7اهم شد

خیییییییلی جالب بود :))
9متر=(3دور) ضرب در(1+1+1+1)
ممنونم ازینکه موجبات خنده و شادی این تاپیک رو فراهم میکنید.

دوست عزیز من دایره پیچیدم اونطوری شده شما هم تو این تاپیک اگه کسی اشکالی داشت یا فکر کردید من اشتباه پیچیدم میتونید بگید اشتباهه اگه دنبال این هستید که موجبات شادیتون فراهم شه اینجا جاش نیست همه اینجا مثل جناب عالی الامه دهر نیستن اگه اونجوری بود که اقا حمید با اون اطلاعاتشون باید یکی دوسال تو این تاپیک به همه میخندیدن (الاه داغنا باخار قار ورر)
من اینجوری پیچیدم دوستان اگه اینجوری اشتباهه اصلاح کنم :-?

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 11 بهمن1393 - 4:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان .از چه رله ایی باید استفاده شود منظورم شماره ان هست یاحق

شنبه 11 بهمن1393 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

danesh : چیزی که شما لازم دارید معروف هست به رله 12 ولت دوکنتاکت مخابراتی . اینم نمونه ش

پیوست:
th.jpeg

miladn24 : میلاد جان دلخور شدی داداش ؟ من معذرت میخوام ، خوب خودتم مقصری دیگه ، آخه کجای این سرزمین به لوپ دایره میگن 1در 1 ؟ من کوچیک شمام ، ولی اگه میدونستم بهتون بر میخوره ...
X_X

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

شنبه 11 بهمن1393 - 8:32pm

منم شرمنده اقا داوود یکم تند جواب دادم اخه من اطلاعات چندانی در این باره ندارم ولی سالهاست که در این کار خطیر :)) فعالیت میکنم :)) ممنون از راهنماییتون من کابلو باز کردم مربع کردم :ymapplause:

شنبه 11 بهمن1393 - 8:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سروری میلاد جان O:-)

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

شنبه 11 بهمن1393 - 9:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون اقا محسن

دوشنبه 12 بهمن1393 - 1:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان وقت خودتون رو این مدار نزارید این مدارو فقط واسه آقا هدایتی وبرادرشان خیلی خوب جواب میده......بهتره برید رو مدار آقا حمید کار کنید در ضمن از آقا حمید میخوام دارو دسته این هدایتی رو از این سایت بندازن بیرون چون واقعا جو انجمن رو بهم زدن این دلال ها

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 12:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
miladn24 نوشته است:
دوست عزیز من دایره پیچیدم اونطوری شده شما هم تو این تاپیک اگه کسی اشکالی داشت یا فکر کردید من اشتباه پیچیدم میتونید بگید اشتباهه اگه دنبال این هستید که موجبات شادیتون فراهم شه اینجا جاش نیست همه اینجا مثل جناب عالی الامه دهر نیستن اگه اونجوری بود که اقا حمید با اون اطلاعاتشون باید یکی دوسال تو این تاپیک به همه میخندیدن (الاه داغنا باخار قار ورر)
من اینجوری پیچیدم دوستان اگه اینجوری اشتباهه اصلاح کنم :-?

سلام
شرمنده دخالت میکنم اما آقا میلاد قطر دایره 1باشه ، محیط اون میشه 3.14 که اگه سه دور هم بپیچیم میشه 942 سانتی متر! بازم حدود نیم متر(42سانتی متر) از حساب کتاب شما کمتر در میاد بزرگوار! @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

چهارشنبه 14 بهمن1393 - 1:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان گرامی ! بنده قبل از ساخت فلزیاب فلزجو به طراحی مهندس حمید ، روی این مدار کار می کردم . بیش از 6 بار اونو با بهترین کیفیت ساختم . اعتراف میکنم که توی دو تا از اونا یک خازن رو اشتباه جا زده بودم و اونم به خاطر پیچیدکی و تراکم نقشه مدار بود که موجب شد تو خوندن مقدار اون دچار اشتباه بشم . اما از 4 تای دیگه که به درستی مونتاژ اونا شک نداشتم ، فقط یکی خوب از آب در اومد و البته در اون زمان منم خیلی از نتایجش راضی و البته ذوق زده بودم . حقیقت امر اینه تا وقتی که چیز بهتری نداشته باشی ، برای اون چیزی که داری و فکر میکنی بهترینه خیلی ذوق می کنی . از وقتی که مدار پالسی فلزجو رو ساختم ، به طور کل همه مدارات انجمن از جلو چشمم افتادن . چون واقعا عالیه و همه چیز در بهترین حالت خودش تا این لحظه قرار داره . وقتی شما سر زمین با فلزیاب تی ال مجبورین هر لحظه دست به ولوم باشین و با اندکی چرخیدن ولوم تفکیک ، ممکنه سنس طلا رو از دست بدید و از همه مهمتر تنظیماتی برای کاوش حرفه ای نداشته باشید ، حتما از کار کاوش به زودی خسته خواهید شد و البته ناموفق هم خواهید بود . این نه اغراقه و نه چیز دیگه . فلزیاب پالسی فلزجو با هزینه کم و اندازه بسیار مناسب و سبک و با بهره گیری از نرم افزار منحصر به فرد خودش ، بسیار قوی تر و حرفه ای تر و صد البته کارآمد تر از تی ال و سایر مدارات معرفی شده دیگه هستش . بنده باز هم به عنوان کسی که در محضر مهندس حمید و به یاری ایشون تقریبا تمام مدارات مطرح این انجمن رو ساختم و استفاده کردم ، پیشنهاد می کنم که خودتون رو از سردرگمی در بیارین و با تمرکز روی مدار مهندس حمید ، احتمال رسیدن به موفقیت رو بالا ببرید . کاربرانی که تازه به دنیای ساخت و استفاده از فلزیاب وارد شدن ، از نظر من بسیار خوش شانس هستن که دیگه نیاز نیست با انبوهی از مدارات به درد نخور روبرو بشن و در سردرگمی بمونن . مثل ما نیستن که بارها و بارها بسازن و بی نتیجه بمونه و گوشه انباری خاک بخوره . اینجا یک مدار حرفه ای وجود داره که ارزش ساخت داره و اونم فلزیاب انجمنه . پس به عنوان یک دوست بار دیگه پیشنهاد می کنم که اگر شروع به ساخت مدار فلزجو نکردین ، حتما این کارو انجام بدین و مطمئن باشین مهندس حمید و بچه ها کمکتون خواهند کرد .
صحبتی هم با خریداران محترم دستگاه های فلزیاب دارم . تا به امروز اگر کسی از فروشنده ها تونسته سر خریدار رو کلاه بذاره و دستگاه های ناکارآمد رو بهشون بندازه ، دلیل اونو میشه کمبود اطلاعات در فضاهای حقیقی و مجازی دونست . اما اگر از امروز به بعد کسی سرش به دلیل ناآگاهی کلاه بره حقشه و نمی تونه اعتراضی داشته باشه . چون دیگه این روزها اونقدر اطلاعات کافی در این موارد تو همه جا هست که دیگه کسی نمی تونه اظهار بی اطلاعی بکنه و این ضعف رو باید در طمع ورزی و اشتیاق بچه گانه خودش برای خرید دستگاه و پولدار شدن یک شبه دونست . پس اگر کمی همت کنین و خودتون دست به کار بشین و یا اگر تجربه ای ندارین ، از یک فرد آشنا به مونتاژ که حتما دور و بر خودتون پیدا می کنین کمک بگیرین ، صاحب یک فلزیاب بسیار کارآمد و عالی خواهید شد که جدا از مزایای بیشمار فنی که داره ، با هزینه بسیار کم و خیلی راحت می تونه ساخته بشه . از نظر بنده هدف والایی که پشت اون همه تلاش بی وقفه و شبانه روزی مهندس حمید هست ، در واقع پایان دادن به سودجویی های یک عده آدم بی وجدان و سیری ناپذیره . امیدوارم این سیستم که قراره در آینده هم بهتر بشه ، نوید بخش پایان این سودجویی ها و کلاه برداری ها بشه .

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 10:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .
يه مشكلي براي مدارمن پيش او مده كه وقتي دو سر ولوم tun رو وصل مي كنم مدار صدا داره وبا ولوم ست ميتونم تنظيم كنم صدا قطع شه ولي وقتي سيم مشترك ولوم رو وصل مي كنم صداي مدار قطع ميشه وبا چرخاندن ولوم هم صدا ندارم ولي وقتي سيم مشترك رو قطع مي كنم دوباره مدار درست ميشه فكر كردم از ولوم باشه عوضش كردم درست نشد ايسي 358و398رو هم عوض كردم اما درست نشد ميشه يك كمكي كنيد اشكال مدارو پيدا كنم

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 10:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 681 , 682 , 683 , 684 , 685 , 686 , 687 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx , panther1390 و 60 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure