انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 9:02am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 183 , 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ارش و اقا داوود ممنون از لطف شما اقا بردیا دیگه نیاز به فیلم نیستش من هر چیزی رو که واقعیت بود گفتم و تا حالا همه گفته های من هم ثابت شده برای دوستان و چند نفری از دوستان همه سر زمین بردن دستگاه رو قدرتش که خیلی بالاست و رو تفکیک نمیشه زیاد حساب باز کرد تا نتیجه بده کار من رو تفکیک مدار

یکشنبه 31 فروردین1393 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ارش باور کن یکم دقت کنی مدارت تو اولین استارت بالا میاد

یکشنبه 31 فروردین1393 - 11:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من نمیتونم فیلم تهیه کنم نه وقتشو دارم نه جاشو تو خونه ام فقط میتونم یه انگشتر از نیم متری بزنم که اونم دوستانوراضی نمیکنه خواهش میکنم دوستانی که مدارو ساختن یه فیلم تهیه کنن
ارش جان شما یه عکس با کیفیت از پشت و رو مدار بزار تا دوستان کمک کنن اگه دوبار ساختی و هر دو بار یه مشکلو داشتی حتما pcb اشتباه میزنی

یکشنبه 31 فروردین1393 - 11:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من هم دوبار ساختم و جواب نگرفتم که PCB مشکل داشت . از PCB عکس با کیفیت بزارین با هم مشکلتون رو حل کنیم

یکشنبه 31 فروردین1393 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام امروز یکی از دوستان نزدیکم بهم زنگ زد و گفت که به نتیجه رسیدنند و من اصرار کردم که دستگاهشون رو بیارند و من ببینم دستگاه رو نیاوردنند ولی عکس دستگاه رو نشونم داد جالب بود همین دستگاه بود و دوستم از بس خوشحال بود زود رفت و فعلا جواب من رو هم نمیده باز هم خدارو شکر که دوستان دارند به نتیجه میرسند :ymhug: :D

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

دوشنبه 31 فروردین1393 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام دوستان من با ای سی های چینی و با لوپ 1در 1 با کابل شبکه . مقاومت 2.5 وآندوکتانس 300 ، سینی 33 سانتی رو از 2 متر سنس میکنم اما قطعات نظامی رو دیروز پایا واسم ارسال کرد اما چون یه جای دیگه هستم حتما بعد تعویض قطعات و ساخت لوپ 90در 90 آقای هدایتی با سیم 70 نتایج رو اعلام میکنم .در ضمن مطمئن هستم که افزایش برد خواهم داشت چون تمامی آی سی ها چینی هستند
البته اینم بگم که من با این سیستم با این اوصاف رفتم سر زمین و ...

gladyator_089

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 9:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود.
امروز یه تست دیگه گرفتم.
لوپ 40سانت یه بشقاب 20 سانتی رو از 120 براحتی میگیره. درست نمیدونم که نتیجه این تست امیدوار کننده هست یا نه
اما باتوجه به اینکه سه برابر قطر لوپ فاصله سنس داشتم اونم برای فلز نسبتا کوچیک ، فکر میکنم بدک نباشه اگه برای لوپ یک متر هم فاصله سنس سه برابر قطر لوپ باشه.
تست بعدیم رو با لوپ بزرگ انجام میدم
مخلص همه

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت همه اقا داود با لوپ ۹۰ بیشتر از ۳ متر و ۶۰ نمیشه سنس کرد با این دستگاه اگه هم بشه این کار و کرد دیگه دستگاه بی ثبات میشه

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 9:56pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام خدمت دوستان عزيز ؛ برد روي هوارو اصلاً ملاك قرار نديد به هيچ وجه !
بايد عرض كنم كه حتماً بايد داخل خاك بكر بصورت طاقچه اي فلز بذاريد و از بالاي طاقچه به آرامي حركت كنيد ، عمق جنس هم يك متر و نيم براي ابتداي كار با فلز 30 در30 خوبه هم با لوپ 1 متري و هم كوچيكتر تست كنيد اگر با سرعت خوبي در هنگام حركت و گذشتن از روي فلز تونست جواب بده كه خيلي عاليه ، به هرحال از اين طريق ميشه سرعت عمل نفوذ فركانس در عمق رو فهميد و اپراتور متوجه ميشه كه چه ميزان سرعت حركت رو بايد موقع سنس واقعي رعايت كنه تا برد دستگاهش حد اكثر نفوذ رو داشته باشه .. موضوع مهميه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 10:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
مهدی نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزيز ؛ برد روي هوارو اصلاً ملاك قرار نديد به هيچ وجه !
بايد عرض كنم كه حتماً بايد داخل خاك بكر بصورت طاقچه اي فلز بذاريد و از بالاي طاقچه به آرامي حركت كنيد ، عمق جنس هم يك متر و نيم براي ابتداي كار با فلز 30 در30 خوبه هم با لوپ 1 متري و هم كوچيكتر تست كنيد اگر با سرعت خوبي در هنگام حركت و گذشتن از روي فلز تونست جواب بده كه خيلي عاليه ، به هرحال از اين طريق ميشه سرعت عمل نفوذ فركانس در عمق رو فهميد و اپراتور متوجه ميشه كه چه ميزان سرعت حركت رو بايد موقع سنس واقعي رعايت كنه تا برد دستگاهش حد اكثر نفوذ رو داشته باشه .. موضوع مهميه

نکته نغضی بود رابطه سرعت حرکت لوپ و سنس لایک داره :-BD

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

سه شنبه 2 اردیبهشت1393 - 10:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 183 , 184 , 185 , 186 , 187 , 188 , 189 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 148 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure