انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت1403 - 5:18am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 182 , 183 , 184 , 185 , 186 , 187 , 188 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
محسن جان باور كنى يا نه از وقتى محمدجان اعلام نتيجه كردن نسبت به لوپ 45سانتى و سنس فيبر 20در20در دو متر منم رفتم تو لك

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

یکشنبه 31 فروردین1393 - 7:46pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

mamad13 نوشته است:
نه asadof عزیز فکر کنم اقای davood_zzz اشتباه نوشتن من با لوپه ۴۵ سانتی فیبره مسی ۲۰ در۲۰ از ۲ متری میگیرم از لحاظ قدرت مدار خوبیه درباره تفکیکم یه کارایی میشه روش کرد من الان درگیر کلون هستم نمیتونم زیاد رو مدار کار کنم ولی سرم خلوت بشه تفکیکشو راه میندازم

آقا محمد سلام
ممنون میشم فیلم این تستتون رو بزارید. این تست خیلی عالیه اگه لطف کنید. @};-

یکشنبه 31 فروردین1393 - 8:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
آقا من تو تست یه فولی کردم ، ماشین تو حیاط بود و برای همین به احتمال قوی دستگاه بدرستی تیون نشده ، فردا سعی میکنم تست بهتری بگیرم . البته من مرادم بیشتر مقایسه دوتا لوپ بود وگرنه قدرت دستگاه رو باید بیرون از شهر و دور از هرنوع فلز مزاحم انجام داد.
اینم کاردستی اخیر بنده :ymhug:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

یکشنبه 31 فروردین1393 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان اقا ارش این مدار با لوپ ۹۰ در ۹۰ یه سینی ۴۰ در ۴۰ رو تو ۳ متر و ده تا بیست سنس میکنه قدرتش که به همه ثابت شده فقط داخل خونه نمیتونید قدرت واقعی این مدار رو ببینید دلیل اینکه میگم با لوپ ۹۰ کار کنید اینه که از شر جنس های کوچیک نجات پیدا کنید با لوپ ۴۵ اگه کار کنید بیشتر فلزات ریز رو هم سنس میکنه و کار اوپراتور سخت میشه من با لوپ ۵۰ سانت تا ۲ متر و ده جواب گرفتم ازش ولی جنس های کوچیک رو خیلی قوی سنس میکنه من یک شب کامل وقت گذاشتم برای انواع لوپ ها و انواع سیم ها بهترین جواب رو با لوپ ۷۰ و لوپ ۹۰ در ۹۰ با سیم نمره ۷۰ گرفتم دوستان شما تست روی هوا رو مد نظر نگیرید اگه میخواهید مدارتون رو تست کنید و قدرت واقعی براتون اشکار بشه تو زمین تست کنیید

یکشنبه 31 فروردین1393 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان خودشون میدونن من تا چیزی رو به چشم نبینم و برای خودم ثابت نشه اینجا مطرحش نمیکنم و تا بحال هر حرفی زدم و یا هر تغییراتی رو که دادم رو مدار خودم اول تست کردمش بعد براتون گذاشتمش پس من هر کاری رو که میگم انجام بدین عملی و خودم به نتیجه رسیدم که میگم این کار رو کنید یا اون کار رو کنید باز تکرار میکنم اگه دنبال جنس های کوچیک هستین مثل سکه با النگو لوپ ۴۵ درست کنید اگه این جور چیزا ها شما رو راضی نمیکنه و دنبال اجناس بزرگ هستین لوپ ۷۰ و ۹۰ بسازید تا سر زمین برای هر چیزی بوق نکشته و اوپراتور خسته نشه

یکشنبه 31 فروردین1393 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من با این مدار تا ۳ متر و ۶۰ هم جواب گرفتم ولی دیگه مدار بی ثبات میشه و الکی بوق میزنه بیشتر از ۳ متر و ده یا ۳ متر و بیست انتظار نداشته باشین از این مدار اگه اون تغییراتی رو که من انجام دادم و تا ۳ متر و ۶۰ جواب گرفتم اگه ارزش داشت براتون میزاشتم اطلاعاتشو ولی بی فایده بود بخاطر همین مطرح نکردم چون مدار بی ثبات میشه پس دیگه بیشتر از این مدار رو تغییرات ندین

یکشنبه 31 فروردین1393 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام هدايتى جان آقا ممنون از زحمات بى دريغ شما /بايد بگم دلتاپالس /پيم 2/ سندبانك و چنس رو به سرعت راه انداختم اما تا الان دو بار قطعه خريدم با بهترين منتاژ و بهترين قطعات و هر دوبار هم صدا بوق ممتد بداشتم به همراه سنس گم /دوباره سفارش قطعه دادم/ اما اگه تا 3متر براى فلز چهل درچهل بالوپ 90 و براى النگو با لوپ 45 براى قبور تا 1مترو نيم درخاك تاكيد ميكنم درخاك به دست شما جواب داده حتما وصد انشاالله راش ميندازم اگه پراپهاى اسكوپ رو براى كارت صوتى سيتم هم بزاريد بي نهايت ممنون ميشم
ياحق

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

یکشنبه 31 فروردین1393 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

زنده باد استاد هدایتی. اطلاعات شما طبق معمول مفیدند و البته امید بخش.
سپاس از این همه مهربانی @};-

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

یکشنبه 31 فروردین1393 - 10:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
سلام هدايتى جان آقا ممنون از زحمات بى دريغ شما /بايد بگم دلتاپالس /پيم 2/ سندبانك و چنس رو به سرعت راه انداختم اما تا الان دو بار قطعه خريدم با بهترين منتاژ و بهترين قطعات و هر دوبار هم صدا بوق ممتد بداشتم به همراه سنس گم /دوباره سفارش قطعه دادم/ اما اگه تا 3متر براى فلز چهل درچهل بالوپ 90 و براى النگو با لوپ 45 براى قبور تا 1مترو نيم درخاك تاكيد ميكنم درخاك به دست شما جواب داده حتما وصد انشاالله راش ميندازم اگه پراپهاى اسكوپ رو براى كارت صوتى سيتم هم بزاريد بي نهايت ممنون ميشم
ياحق

اگه بدون آی سی 358 هم بوق اضافه دارید مشکل از طبقه صوتی هست ، و احتمالا آی سی 331
یه بار با 4151 تستش کنید آرش جان

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

یکشنبه 31 فروردین1393 - 10:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همگی
آقا خسته نباشید
آقای هدایتی یه فیلم بزار یکم امیدمون بره بالا و روحیه بگیریم

ممنون

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 31 فروردین1393 - 11:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 182 , 183 , 184 , 185 , 186 , 187 , 188 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 157 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure