انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 7:33am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بی خیال هدایتی جان کسی که گوش نمیده من تو چند پست قبل گفتم در ضمن اقا ناصر با bu508 مدار سنس نمیکرد ولی به محض اینکه مال خودشو میزدیم سنس داشت

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 4 فروردین1393 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقاي هدايتي من هم بيشتر از يكسال روي اين مدارها با شكلهاي جوربا جور كار كرده ام حتي PCB هم براش با چندين طرح مختلف كار كرده ام هم با پروتل هم با پروتيوس
ولي تا اون حد كه شما تعريفش رو ميكنين ازش نديده ام هرچند فكر ميكنم كه كمتر كسي ميتونه باشه كه به بردي كه من باهاشون دست يافته ام دست پيدا بكنه ولي نه ديگه تا اين حدي كه شما تعريف وتمجيد كردين
راستش من به اين خاطر اسرار داشتم كه شما از فلزياب مشتري فيلم بزارين تا واقعا برام ثابت بشه كه اين مدار قدرتش زياده وگرنه همه دوستان كه اينجا مدار رو ميسازند مثل آقاي عليخان و آقا آرش اين اولين بار نيست كه اين نوع مدار رو ميسازند حتي ميتونم بگم كه شايد تجربه شان در مورد ساخت اين مدار از شما بيشتره و الان همشون بي صبرانه منتظرند تا به برد نجومي كه جنابعالي فرموده بودين دست يابند
بنده هم منتظرم جناب هدايتي فعلا كه شما در همين سنس مدار موندين :-? و اون راهنمايي كه من به شما كردم از بابت تعمير صرفا به اين خاطر بود تا دوستان به مدار دلخواهشان برسند و اين آرزوي قلبي من هست
هرچي باشه من بيشتر از شما با دوستان نون ونمك خورده ام
انشااله كه بر وفق مراد ميشه
هر كمكي هم از دست من بر بياد در خدمت دوستان هستم @};- @};- @};-
موفق باشين
ياحق

سه شنبه 4 فروردین1393 - 12:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای sx500 من از اول کار این تایپیک میبینم که شما فقط میگین این دستگاه کار نمیکنه یا نسازید یا چرا دارید میسازید :-? شما میگید که این دستگاه رو داشتین و خوب نبوده نظر شما هم متین اقای محترم اگه بد هم باشه میخواهیم بسازیمش علاقه داریم بسازیم این مشکلی داره به نظر شما؟ اگه شما مدار بهتری دارین رو کنید تا همه دوستان استفاده کنن اگه هدف شما تو این تایپیک کمک کردنه که قدم شما بالای 2 تا تخم چشام اگه تا اخر کار قراره این روند ادامه پیدا کنه و فقط تماشاچی باشین و کمکی نکنید به دوستان پس همون بهتره که تصمیم نگیرید از طرف خودتون دوستان خودشون خوب و بد بودن روتشخیص میدن اقای کاوشگر و اقا کوروش از نزدیک سنس این دستگاه رو دیدن و اقای asadof هم دستگاه امروز دستشون هست پس یک چیزی هست که همه دنبال راه افتادن این دستگاه هستن من دوس ندارم تو تایپیکی که به نام من باز شده تماشاچی داشته باشم فقط زمین فوتبال نیست که هر کس میاد یه چیز میگه اینجا خدا رو شکر همه دارن میبینن که کی داره فعالیت میکنه و کی داره فقط نگاه میکنه از همه دوستان خواهش میکنم اگه کسی تو این تایپیک میاد نیتش کمک کردن و همفکری باشه نه فقط نگاه کردن

سه شنبه 4 فروردین1393 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ناصر اگه اقای هدایتی قبول کنند تا فردا شب مدار دست من باشه حاضر فردا برم جای باز فیلم بگیرم بذارم الان هم خیلی خوابم میاد تا صبح نخوابیدم از صبح تا 10 شب هم پیش اقای هدایتی بودم چون من میخوام کل فیبر رو چک کنم الان سر درد دارم نمیتونم سرم گیج میره

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 4 فروردین1393 - 12:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

[quote="zinteredi"][color=#0000FF][size=150]آقاي هدايتي من هم بيشتر از يكسال روي اين مدارها با شكلهاي جوربا جور كار كرده ام حتي PCB هم براش با چندين طرح مختلف كار كرده ام هم با پروتل هم با پروتيوس
ولي تا اون حد كه شما تعريفش رو ميكنين ازش نديده ام هرچند فكر ميكنم كه كمتر كسي ميتونه باشه كه به بردي كه من باهاشون دست يافته ام دست پيدا بكنه ولي نه ديگه تا اين حدي كه شما تعريف وتمجيد كردين
......
خداییش کمک کردن هم بلدی؟
سنس داره صداش در نمیاد و ولوم کنار 4013 غیر فعاله. اینم درست میشه. اگر به درد نخوره چرا بعضیا که اینجان میفروشنش 3 میلیون؟ :-? حالا با ال سی دی یا بی ال سی دی مردم که گوشاشون جابجا یا یه طوری نیست
فروشنده ها به این مدار آلرژی دارند اما خدا رو شکر این سری با یه گروه سمج سروکار دارند که این مدارو راه اندازی خواهند کرد. شما را به خیر و ما را به سلامت
آقای هدایتی شما چیزی نگفتید که اثبات نکرده باشید. من شخصا ممنون شما هستم میبینم که واقعا وقت میزارید. ان شاا.. که جواب می گیریم.
یا حق

سه شنبه 4 فروردین1393 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
اقا ناصر اگه اقای هدایتی قبول کنند تا فردا شب مدار دست من باشه حاضر فردا برم جای باز فیلم بگیرم بذارم الان هم خیلی خوابم میاد تا صبح نخوابیدم از صبح تا 10 شب هم پیش اقای هدایتی بودم چون من میخوام کل فیبر رو چک کنم الان سر درد دارم نمیتونم سرم گیج میره

بي صبرانه منتظر فيلم هستيم
موفق باشين :-*

سه شنبه 4 فروردین1393 - 12:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alikhan نوشته است:
zinteredi نوشته است:
[color=#0000FF][size=150]آقاي هدايتي من هم بيشتر از يكسال روي اين مدارها با شكلهاي جوربا جور كار كرده ام حتي PCB هم براش با چندين طرح مختلف كار كرده ام هم با پروتل هم با پروتيوس
......
خداییش کمک کردن هم بلدی؟
سنس داره صداش در نمیاد و ولوم کنار 4013 غیر فعاله. اینم درست میشه. اگر به درد نخوره چرا بعضیا که اینجان میفروشنش 3 میلیون؟ :-? حالا با ال سی دی یا بی ال سی دی مردم که گوشاشون جابجا یا یه طوری نیست
فروشنده ها به این مدار آلرژی دارند اما خدا رو شکر این سری با یه گروه سمج سروکار دارند که این مدارو راه اندازی خواهند کرد. شما را به خیر و ما را به سلامت
آقای هدایتی شما چیزی نگفتید که اثبات نکرده باشید. من شخصا ممنون شما هستم میبینم که واقعا وقت میزارید. ان شاا.. که جواب می گیریم.
یا حق

آقا عليخان مگه شما همون كسي نبودين كه در مورد SX500 هزارتا پيام برام فرستادين هنوز يك دقيقه هم نشده كه فايل آقاي شير محمدي رو براتون فرستادم :-o :-o
آقا من ديگه از اين به بعد كاري باكسي ندارم هر كي ميتونه بسازه نميتونه نسازه
خوبه كه آدم يكمي نمك شناس باشه
نه اينكه نمك رو بخوره نمكدون رو بشكنه ~X( ~X(

سه شنبه 4 فروردین1393 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sx500 نوشته است:
میخواهید این مدار رو درست کنید که چی براتون بزنه . خوب اساس همه اینا یکی هست دیکه . بابا ما که داشتیم دوایی برای درد ما درمان نکرد :D

از مدیران محترم میخوام که آی پی این کاربر رو با ای پی دیگران (خودتون میدونین چه کسانی رو میگم ;) ) آنالیز کنن تا هویت این فرد مشخص

بشه لطفا در این تایپیک هم نظری ندین، نظرتون رو جلوی آینه واسه خودتون تکرار کنین [-X

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

سه شنبه 4 فروردین1393 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا ناصر عزیز من با شما که دشمنی ندارم داداش شما شاید یکم زبونتون تند باشه ولی ته دلتون چیزی نیستش درکتون میکنم ولی باور کنیید مدار های رو که من دم دستم دارم و فلزیاب های رو که ساختم و مونتاژ کردم شاید تو همین سایت ما 4 نفر بیشتر نتونن بسازن دلیل نمیشه بیام تو این تایپیک مطرح کنم این مطلب رو --- این مدار به دلیل خط خوردن یک سری از قطعاتش بیشتر دوستان رو گیج کرده من 5 ساله که تعمیرات موبایل انجام دادم و فقط قطعات smd داشتم تعویض میکردم امکان نداشت مشتری از مغازه من نا امید بره بیرون و حتی تو اموزشگاه ها هم درس میدادم که بدلیل کار زیاد با هویه هوای گرم و دستگاه لیزری دچار مشکل شدم و یه 6 ماهی خونه خوابیده بودم دیگه قرار نیست بیام تمام مدارک و تجربیات خودم رو رو کنم اینجا اگه یادتون باشه اون زمانی که دور دور ماینر بود و کسی نمیدونست کجا ای سی پروگرام کنه من داشتم کار میکردم و اون ماینر رو هم دادم به یکی از دوستام به عنوان کادو فک نکنید که من دیگه به جر این دستگاه دیگه دستگاه ندیدم یا تازه کارم دوستانی که با من رفت و امد دارن دیدن تمام دستگاه هایی رو که ساختم و میدونن دارم بجز این رو چه دستگاه های کار میکنم من اگه نقشه ها یا مدارت دیگه رو نمیزارم تو سایت چون میدونم که تو توانای این دوستان نیست مونتاژ فیبر های دو رو و اون هم smd چون نیاز به ابزار و امکانات داره پس فک نکنید که من از اون تازه کار ها هستم و از کمک شما هم ممنون هستم که دستگاه راه افتاد این مدار مداری که راحت مونتاژ میشه و قطعاتش تو بازار هست واگر هم مشکلی پیداکنه دوستان میتونن حلش کنن ولی دستگاه های که من دارم روش کار میکنم 1 ماه باید انتظار بکشم تا قطعه دستگاه به دستم برسه بعد اطلاعات ساختن لوپ که دیگه دردسر های خودش رو داره

سه شنبه 4 فروردین1393 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب alikhan
شما اون مقاومت گوشه که پیش 5401 هست از 10 کیلو به 1 کیلو تغییر بده

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 4 فروردین1393 - 12:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 101 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure