انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:16pm

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 pim-3 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
هدایتی جان فعلا باید منتظر بمونین

gladyator_089

چهارشنبه 20 اسفند1392 - 1:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام تا کی ؟ من نقطه زن گریت دارم برای دوست منه ولی بیشتر دست منه ولی زیاد جالب نیستش دنبال یه نقطه زن هستم حالا خدا کنه این pim3 رو بتونییم بسازیم

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 6:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب هدايتى جان اگه قرار باشه پيم 3 ديجيتال باشه و فايل هگزش دمو كه نسازيم بهتره

چهارشنبه 21 اسفند1392 - 6:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اره ارش عزیز اگه دمو باشه که فایده نداره اگه بصورت کیت اماده هم بشه خریدش با فایل اصلی عالی میشه ما همه منتظر هستیم تا یک خبر خوش بشنویم

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 10:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
تا اونجایی که من در جریان کار استاد احمد طراح pim هستم این مدار با هگز اصلی. میاد بیرون اونم به صورت پروگرم شده روی میکرو
حالا باهاش میحرفم به محض تکمیل نهایی مدار ، یا به تعداد کیت سفارش میدیم و یا اینکه ازش میخوام اطلاعات ساختش رو بده و ما فقط میکروی پروگرم شده رو ازش بخریم واقعا هم انسان شریف و منطقی هستن حتما یه راهی جلو پامون میزارن نگران نباشین

gladyator_089

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 2:38pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون gladyator_089 عزیز. با توجه به اینکه بنظر میرسه مساله اصلی و مد نظر برای همه عزیزان در خصوص فلزیابی در درجه اول برد و در درجه دوم تفکیک هست ؛ بنظر من قبل از هر بحثی باید توسط یک فیلم مشخص کارایی این فلزیاب نشان داده بشه! چیزی هم که از تصاویر اولیه بر میاد این هست که این فلزیاب توسط ایشون کاملا ساخته شده و حتما تست هم شده و فقط ممکنه جزئیات نرم افزاریش تکمیل نشده باشه. با این حال شما میتونین با ایشون صحبت کنین تا یک فیلم ساده و مشخص رو از دستگاهشون تهیه کنن و ما هم ببینیم چی هست و نظر خودمون رو بدیم. چون بحث میکروی پروگرام شده و اینها هم حتی نیست! مدار نسبتا پیچیدست و هم ساختش برای هر کسی ممکن نیست و هم هزینه نسبتا بالایی داره. پس تا کاراییش در عمل مشخص نشده حتی اگر اطلاعات ساختش هم موجود باشه نمیشه در موردش تصمیم گرفت.

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خیلی ممنون gladyator_089 عزیز. با توجه به اینکه بنظر میرسه مساله اصلی و مد نظر برای همه عزیزان در خصوص فلزیابی در درجه اول برد و در درجه دوم تفکیک هست ؛ بنظر من قبل از هر بحثی باید توسط یک فیلم مشخص کارایی این فلزیاب نشان داده بشه! چیزی هم که از تصاویر اولیه بر میاد این هست که این فلزیاب توسط ایشون کاملا ساخته شده و حتما تست هم شده و فقط ممکنه جزئیات نرم افزاریش تکمیل نشده باشه. با این حال شما میتونین با ایشون صحبت کنین تا یک فیلم ساده و مشخص رو از دستگاهشون تهیه کنن و ما هم ببینیم چی هست و نظر خودمون رو بدیم. چون بحث میکروی پروگرام شده و اینها هم حتی نیست! مدار نسبتا پیچیدست و هم ساختش برای هر کسی ممکن نیست و هم هزینه نسبتا بالایی داره. پس تا کاراییش در عمل مشخص نشده حتی اگر اطلاعات ساختش هم موجود باشه نمیشه در موردش تصمیم گرفت.

مهندس جان اصلا تفکیک هم نمی خوایم فقط برد و ثباتش خوب باشه باز هم خیلی زیاده چون به نظر من تو گنج یابی اصلا تفکیک یعنی کشک البته نظر شخصی من هستش وقتی کسی که میخواد سکه طلا پیدا کنه همین طوری داخل زمین نمی ذارند تو یه صندوق اهنی یا کوزه یا اونجا بلاخره پر از مفرق و اهن هستش مثلا اگه فلزیاب تفکیکش گیرم صد در صد باشه بزنه اهن دیگه کسی حفاری نمیکنه چون اصلا شاید اونجا چند تا سکه داشته باشه ولی اهن و مفرقش زیاد باشه دستگاه اهن سنس کنه باید بی خیال شد .نمی دونم شاید اصلا نظر من درست نباشه ولی کسایی که تو حفاری تجربه زیادی دارند بهتر بدونند.مرسی

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام استاد حمید چشم فیلم تستشو ازش میگیرم

gladyator_089

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 3:02pm
مدیر کل
مدیر کل

بله حق با شماست asadof عزیز. در واقع تفکیک بخصوص در خاک اون هم در عمق برای یک هدف که اصلا ترکیبش هم مشخص نیست معنی نداره و اکثر جاها کمکی نمیکنه!
بقول شما بحث برد و ثبات مهمه که متاسفانه ثبات با این تستهای معمولی اصلا مشخص نمیشه مگر اینکه فیلم درست حسابی از کاوش واقعی با فلزیاب موجود باشه که معمولا اینجور فیلمی رو تهیه نمیکنن!
خواسته بنده هم با توجه به نیاز دوستان و مشکلات ساخت این تیپ مدارات بود ؛ بخصوص که میدونم رنج برد فلزیاب ها کاملا محدود و مشخص هست و بر خلاف چیزی که اکثرا فکر میکنن محدودیت بجای اینکه در مدارات باشه در واقع در بحث کار روی خاک نهفته هست و برای همین تمام فلزیاب ها در رنج مشخصی جوابگو هستن. خب اگر اینجور باشه طبیعیه که برای ساخت یک مدار پیچیده یا گران یا خریدنش واقعا باید توجیه منطقی خوبی وجود داشته باشه.

پنج شنبه 22 اسفند1392 - 3:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
اینم از 2 ویدئوی منتشر شده از pim-3

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

gladyator_089

جمعه 10 مرداد1393 - 4:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 107 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure