انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 7:28pm

پاسخ به موضوع  [ 463 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 47  بعدی
 dx 7000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
آقاي asadof من تا حالا فكر ميكنم بيشتر از 10 تا از اين مدار 12 رگولاتوره , sx درست كردهام چندين نوع هم فلزياب ديجيتال درست كردهام باور كنين مداري مثل mdl كه دستساز باشه وبا اين قدرت اولين باره ميبينم تازه فكر ميكنم اگه روش تغييراتي داده بشه ميشه تفكيك هم بهش اضافه كرد
بقول مهندس حميد وقت طلاست نبايد با اين مدارات آنالوگ كه ثبات هم ندارند از دستش بديم
اين mr metal ببين چقدر زرنگه :D :-o :-o :-o :-o

من مستر متال نیستم عزیز خوب اون طور که از فیلم مشخص بود فلزیاب خوبی هستش حالا بماند قدرت نفوذ داخل زمین بعدش فایل هگز رو چطوری میخوایی بدست بیاری ایا راهی وجود داره اصلا.بعدش گیرم خودت بخوایی برنامه بنویسی اصلا اون طور در میاد و اگه کارت خیلی خوبه و خوب میتونی تحلیل کنی چرا یه مدار به اسم خودت نمیسازی هم خیلی معروف میشی و هم بچه ها استفاده میکنند :D دارم جدی میگم اگه اینجا واقعا کسی خوب بتونه مدار رو تحلیل کنه حتما می تونه یکی خوبش رو بسازه مثلا اقای mee که خودت هم ایشون رو خوب میشناسید در هر حال انشا الله که موفق باشید البته من به همه جسارت نمی کنم ولی بعضی از دوستان هستند که فقط بلدند یک ترانسیستور رو تست بگیرند همچین با ناز و قیافه جواب میدند گه انگار داره هواپیما میسازه بعدش تعمییر کار تلوزیون رو به سخره میگیره بابا مگه تو چکار میکنی فقط داری از روی مدارات دیگران کپی میگیری هیچ میدونی کار تلوزیون از فلزیاب سخت تره من به همه جسارت نکردم ولی دوستایی هم هستند صادقانه کمک می کنند مثل مهندس حمید یا اقای هدایتی که مدارش رو در اختیار دوستان گذاشتند .
بعدش ناصر جان میگی به مدارت انالوک علاقه ندارم پس چرا گفتید اقای هدایتی ما رو قال گذاشت و رفت دیگه نمیاد؟ :D
خوب شاید دیگه نظرت عوض شده نسبت به انالوک هوفق باشید عزیز

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

آخرین بار توسط asadof در شنبه 24 اسفند1392 - 5:28pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 24 اسفند1392 - 5:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و منظور من در کل این بود که اگه هرکی یک ذره اطلاعت هم داشته باشه بیاییم در اختیار همدیگه بذارم تا به جایی برسیم حتی تو جا زدن یک ولوم ساده :x

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 24 اسفند1392 - 5:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام از اونجاییکه این مدار مثل مدار اقای هدایتی هست و فقط فرقش در 2 لایه بودن PCB هست دوستان خودشون میتونن انتخاب کنن
و من یخورده رو فلزیاب امیر جان کار کنم و تستش رو هم در روز های اینده میگم تا به بردی که امیر جان گفته برسم تا الان با این تعمیرات به این نتایج رسیدم
فلز 15 *20 در 210 سانت
فلز 20*30 در 255 سانت
با لوپ 1*1 متر

یکشنبه 25 اسفند1392 - 6:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahdi8877 نوشته است:
سلام از اونجاییکه این مدار مثل مدار اقای هدایتی هست و فقط فرقش در 2 لایه بودن PCB هست دوستان خودشون میتونن انتخاب کنن
و من یخورده رو فلزیاب امیر جان کار کنم و تستش رو هم در روز های اینده میگم تا به بردی که امیر جان گفته برسم تا الان با این تعمیرات به این نتایج رسیدم
فلز 15 *20 در 210 سانت
فلز 20*30 در 255 سانت
با لوپ 1*1 متر

مهدي جان
من از اون اولش كه گفتم خودتون رو به زحمت نندازين بالاترين بردش همينه :D
اون خازن 10 پيكو فارادي كه به پايه 5و 6 آيسي lm709 وصله رو در بيارين جاش 3.3 پيكو بزنين

یکشنبه 25 اسفند1392 - 6:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مهدى جان حالا بايد ديد نتايج جناب هدايتى چى هستش تا بهتر روش تصميم گرفت اما بنده به اين مدار علاقه شديدى دارم و حتما خواهم ساخت اگه اطلاعاتش رو دقيق بزاريد هرچند عجله نكنيد چون دارم روى مدار هدايتى جان كارميكنم

یکشنبه 25 اسفند1392 - 7:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zinteredi نوشته است:
mahdi8877 نوشته است:
فلز 15 *20 در 210 سانت
فلز 20*30 در 255 سانت
با لوپ 1*1 متر

مهدي جان
اون خازن 10 پيكو فارادي كه به پايه 5و 6 آيسي lm709 وصله رو در بيارين جاش 3.3 پيكو بزنين

سلام
مقاومت جلو LM358 هم کم کنید برد زیاد میشه البته کمتر از 5.6 کیلو نکنید. 10 یا 12 کیلو امتحان کنید تاثیر داشت اعلام کنید
البته ظاهرا تو این فیبر این مقاومت نیست :D
یا حق

یکشنبه 25 اسفند1392 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alikhan نوشته است:
zinteredi نوشته است:
mahdi8877 نوشته است:
فلز 15 *20 در 210 سانت
فلز 20*30 در 255 سانت
با لوپ 1*1 متر

مهدي جان

سلام
مقاومت جلو LM358 هم کم کنید برد زیاد میشه البته کمتر از 5.6 کیلو نکنید. 10 یا 12 کیلو امتحان کنید تاثیر داشت اعلام کنید
البته ظاهرا تو این فیبر این مقاومت نیست :D
یا حق

برای فلزیاب امیر خان 10 کیلو هست و اون خازنیکه ناصر خان گفتن 10 پیکو هست
البته در بخش درایور لوپ که 2 یا 3 تا مقاومت در فلزیاب جناب هدایتی 220 اهم است ولی برای امیر خان 330 اهم هست

یکشنبه 25 اسفند1392 - 8:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همگی خسته نباشین دوستان :x واقعا انجمن با حداکثر سرعت به پیش می تازد @};- افرین احسنت :ymapplause: :ymapplause:

یکشنبه 25 اسفند1392 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
با تستی که با لوپ 45 سانتی فعلا تا اینجا گرفتم البته لوپ رو دیمی پیچیدم و با کابل شبکه 3 دور داشتم که 8 رشته ای و میشه 24 رشته ولی لوپ جناب هدایتی 4 دور 5 رشته هست

سکه 25 تومنی قدیمی در 40 الی 44 سانت
النکو طلا 5 سانتی 65 الی 72 سانت

دوشنبه 26 اسفند1392 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
mahdi8877 نوشته است:
سلام
با تستی که با لوپ 45 سانتی فعلا تا اینجا گرفتم البته لوپ رو دیمی پیچیدم و با کابل شبکه 3 دور داشتم که 8 رشته ای و میشه 24 رشته ولی لوپ جناب هدایتی 4 دور 5 رشته هست

سکه 25 تومنی قدیمی در 40 الی 44 سانت
النکو طلا 5 سانتی 65 الی 72 سانت

بنظرم خوب میاد مهدی جان :-?

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 26 اسفند1392 - 12:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 463 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 47  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 و 83 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure