انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 7:07pm

پاسخ به موضوع  [ 463 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 47  بعدی
 dx 7000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میگم بالاخره این فلزیابو زنده میکنیم اما شما یکاری کن بعد درست شدن یه زحمتی هم بکشید مشخصات لوپ کوچک و بزرگ 1مکتر در 1متر رو برامون بذار
جناب ali222 من همین الان مدار کهیال رو راه انداختم ولی خیلی نویز داره و بی ثبات هستش حالا نمیدونم به قول اقا حمید از بد طراحی کردن pcb هستش یا چیزه دیگه؟

جمعه 16 اسفند1392 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ولی این مدل 12 رگولاتوره خدایی از بقیه مدلها شیک تر و جالبتر ساخته شده سازنده اون خیلی با سلیقه و خوب عمل کرده
میشه دوست عزیز amir6m امکانش هست مقدار دقیق مقاومتها و خازنها و اصالات و سوکتها و کلید و محل ولومها را شناسایی کنی تا این امت مشتاق سیراب بشن؟

جمعه 16 اسفند1392 - 6:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahdi8877 نوشته است:
میگم بالاخره این فلزیابو زنده میکنیم اما شما یکاری کن بعد درست شدن یه زحمتی هم بکشید مشخصات لوپ کوچک و بزرگ 1مکتر در 1متر رو برامون بذار
جناب ali222 من همین الان مدار کهیال رو راه انداختم ولی خیلی نویز داره و بی ثبات هستش حالا نمیدونم به قول اقا حمید از بد طراحی کردن pcb هستش یا چیزه دیگه؟

مهدی جان دیشب بصورت سر سری که مدارکهیال با بقیه طرحهای 12 رگولاتور چک میکردم مقدار تعددای از مقاومتها با بقیه اشکال 12 رگولاتوره تناقض زیادی داشت ولی این مدل جناب amir6m اطمینان زیادی میشه بهش داشت که خطای عمدی نداره اگر خواستیم بسازیم ملاک همین باشه.

جمعه 16 اسفند1392 - 7:02pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
آقای mahdi8877 خیلی ارادت داریم خیلی خوش اومدید به این انجمن
انشالله با کمک شما بالاخره به یه نقطه زن ایده آل میرسیم
زنده باشید

@};- @};- @};-

جمعه 16 اسفند1392 - 7:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خواهش میکنم
والا اول این فلزیاب باید درست شه بعدش جناب امیر خان فیلم تستی بگیرن ببینیم چجوره تا انشاالله درست کنیم

جمعه 16 اسفند1392 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مجدد
اول اینکه از کمکهای بی دریغ و سریع مهدی جان کمال تشکر دارم
انشاالله فردا روش کار میکنم و اگر به یاری خدا راه افتاد هم اینکه از قدرت نفوذش فیلم میگیرم و میزارم و هم اینکه کل قطعات موجود را و مقدارشون را بی کم و کاست در اختیار دوستان قرار میدم
باز هم از کمک همه دوستان بخصوص مهدی جان متشکرم
در ضمن مطمئن باشید نفوذش عالیه

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 16 اسفند1392 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب امیر خان خیلی ممنون از شما سعی 100% داریم که فلزیاب رو درست کنیم نداشتن اسکوپ یخورده دردسر سازه ولی خب با مولتی متر هم تا یحدودی میشه کارکرد
از اونجایی که میگید بوق ممتد میکشه احتمال همون 2 تا ایسی هستش ولی باز هم باید بررسی شه
البته من نمیدونم شما کدوم شهر اقامت داری ولی سعی میکنیم تا درست شه

جمعه 16 اسفند1392 - 9:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
انشاالله كه اين مدار مثل بقيه مدارها نشه اما براى اطمينان از صحت و كارآمد بودن مدار همونجوركه مجتبى جان هم خبر دارن يكى از دوستان فايلى براى بنده ايميل كرده بودن كه برحسب قوليكه به ايشون داده بودم پاك كردم اما اونچيزيكه ديدم واقعا عالي بود به طوريكه سينى 30در30 استيل رو در زيرخاك تا 3و 30 ميزد فيلم واصح و به دور از جلوه هاى گمراه كننده بنابراين اگه اميرجان تمام جزئيات رو ارائه بدهند انشاالله طلسم اين دستگاه شكسته ميشه ولى قبلا هم عرض كردم حتما و حتما قابل تامله كه چرا اين مدار بازيچه دست سود جويان شده درهرصورت يه چيزى هست و انشاالله كه اميرجان بچه هاى انجمن رو شادكنند
ياحق

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 16 اسفند1392 - 9:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان
تشکر ویژه از مهدی 8877 و امیر عزیز.
همونطور که دوستان ذکر کردند این مدار یکی از مدارهای خانواده 12 رگولاتر یا زیمنس یا اس ایکس هستند. تعداد زیادی از این فلزیاب ها که ظاهرا قابل قبول هم هستند از این خانواده اند.
خواهشا مشخصات لوپ را هم قرار بدید از جمله مقاومت (بدون کابل) قطر سیم و احیانا اندوکتانس. میدونم که زحمت کمی نیست ولی لطفی است به همه دوستان.
اس ایکس من هم که سنسش مشکل داشت از 555 و ka331 بود که البته چون اشتباهی جا زده بودم سوخته بود.
یا حق

جمعه 16 اسفند1392 - 9:26pm
استاد
استاد

درود بر شما
یه دستگاه به اسم زیمنس هست که برد دو طبقه داره که یکی از بردها عین همین یکی هست و برد دیگه فکر کنم مدار دیجیتال و تفکیک و از اینها مربوط باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 16 اسفند1392 - 10:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 463 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 47  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khani , vahidtiger , zagalo16 و 80 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure