انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:42am

پاسخ به موضوع  [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 22  بعدی
 3رگولاتور جناب كهيال 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

جناب دلتاپالس شما که البته خودتون کارنامتون کم و بیش توی انجمن مشخصه و بنابراین خواهش میکنم بی جهت طرف ایشون رو نگیرین! فقط به تاریخ و ساعت پیغام سرتاسر فحش و تخریبی که بمن فرستادن دقت کنین! ساعت 1:39 دقیقه دیشب هست! ساعت پستهای دیشب من رو هم ببینین! ایشون وقتی بعد چند روز جنجال در تاپیکهای دیگه بالاخره اومد و در این تاپیک اعلام حضور کرد با اینکه قبلش این همه توهین بمن کرده بود ؛ بنده بخاطر تاپیک و این مدار کاملا خودم رو زدم به اون راه! انگار نه انگار که این حرفها رو زده و قبلش هم این همه داستان توی انجمن درست کرده! اما وقتی امروز اومدم و دیدم بجای کار روی مدار باز هم مساله تهمت و هک و مسائل مضحک و صرفا تخریبی رو عنوان میکنه طبیعتا هر کسی هم جای من بود وجود امثال ایشون رو تحمل نمیکرد! من اون اندازه ای که باید از حق خودم گذشت کنم کردم و کسی اگر عاقل و منصف باشه و جریان رو دنبال کرده باشه بخوبی تشخیص میده. فکر هم نمیکنم کسانی که در این انجمن حضور فعالی دارن در نیت خیر من برای سایرین و کلیت انجمن شک داشته باشن. اونایی هم که شک دارن بنظر من اشکال از خودشونه! چون دیگه ما مثلا چکار باید توی این انجمن میکردیم که ثابت کنیم هدف چیه و مسیر چیه؟ کسی هم اگر فکر میکنه مشکلی در مسیر وجود داره خب خیلی ساده میتونه تشریف نیاره! دیگه این صحبتا جایی نداره. یا همون مساله خصوصی بازی اصلا چه دلیلی میتونست داشته باشه؟ کسی خیلی به خصوصی شک داره یا از امنیت نگران هست ؛ ماشالا همه آیدی یاهو و ایمیل دارن و حتی خیلیا تلفنی با هم در ارتباطن! لزومی نداره از سیستم خصوصی انجمن بخواد استفاده بشه که بعدش بخوان به ما تهمت هم بزنن! فکر میکنم خیلی خیلی مطلب مشخص و ساده ای هست ولی امثال این افراد چون قصدشون چیزی جز خرابکاری نیست با رندی از هر سوراخی وارد میشن بلکه به نیت شوم خودشون برسن!
در خصوص کپی بودن ردیاب ما هم ایشون ظاهرا حتی نمیدونست ردیاب ما به چه صورتی کار میکنه که اون رو کپی ردیابی دونست که نه ربطی به ردیاب ما داشته و نه سیستم کار و حتی اپراتوریش مشابهت داشته! شما در مبحث ری فایندر هم ببینین ایشون اصلا جواب توضیحات مفصل من رو نداد و بجاش در چندین پست به فحش کاری با بقیه پرداخت که البته بیشتر پستهای نامناسب رو پاک کردیم.
من فکر میکنم هر جایی مالک و صاحبی داره و از نظر عرفی خیلی سادست که وقتی شما جایی میهمان باشی حتی اگر از صاحبخونه بدی هم ببینی ولی به حرمت نون و نمکی که خوردی نباید همونجا نمکدون رو بشکنی و در خانه طرف همه چیز رو به هم بریزی! حالا ایشون تشریف اوردن اینجا بدون هیچ کارنامه مشخص و بقول دوستان صرفا با بیان مسائل رمز آلود و یکی درست و یکی غلط در تاپیکهای مختلف چند روز همه چیز انجمن رو بهم ریختن و ما هم به احترام بعضی دوستانی که فکر میکردن ایشون خیلی باسواده و کمکی میتونه بکنه چیزی نگفتیم ببینیم آخرش چی میشه. اما تجربه نشون داده امثال اینها هر چقدر سستی در برخورد ببینن گستاخ تر میشن و بدتر میکنن تاجاییکه در پیغام دیشب ایشون به بنده و آشوب جدید و بیموردی که امروز برای بار چندم ایجاد کردن دیدید! پس دیگه جای کوتاه اومدن وجود نداشت. وگرنه بنده از خیلیهایی که در زندگیتون شناخته باشین آدم صبورتر و با گذشت تری هستم و این مساله رو در گذشته در مباحث مختلف اثبات کردم. ایشون هم اگر در هر انجمن دیگری میرفت از همون روز اول باهاش برخورد قهرآمیز میشد. فکر میکنم از این به بعد ما هم در برابر خیلی از این فروشنده ها باید همین کار رو بکنیم. با اینکه در قسمت فروشگاه تاپیکی مخصوص خرید و فروش کاربران قرار داده شده ولی متاسفانه امثال اینها اصلا قانع به تبلیغ در یک تاپیک هم نیستن و میخوان کل یک انجمن رو در خدمت اهداف سودجویانه شخصی خودشون بگیرن! حالا ما اگر یک ردیاب هم میفروشیم گذشته از اینکه فقط یک دستگاه واقعا خوب بیشتر نیست که همونم چشم هر چه فروشندست کور کرده! اما هر چی که هست انجمن خودمونه حق داریم یک گوشش هم محصول خودمون رو بفروشیم! یعنی در قبال پیشبرد مسائل فنی و آموزشی مختلف در این انجمن حق نداریم در سایت خودمون هم همچین کاری بکنیم؟!!! بعضیا دیگه بی شرمی رو به اوج خودش میرسونن. همینها با وقاحت تمام بعنوان یک مهمان کاملا جدید تشریف میارن ؛ زمین و زمان رو به هم میدوزن ؛ ردیاب و ردیابی رو کلا نفی میکنن ؛ کلی تهمت های مختلف و بی اساس میزنن ؛ حتی فحش و بد و بیراه به صاحب انجمن و سایر کاربران قدیمی و شناخته شدش میدن ؛ آخرش یک مدار نصفه میذارن که در نهایت از کنارش بتونن فروشندگی دستگاههای دیگه رو بکنن!!! بقول معروف ببخشید اگر هر 4 پایی هم بود متوجه میشد داستان چیه! اینا دیگه ما رو از اون هم کمتر فرض کردن.

شنبه 10 اسفند1392 - 8:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta-pulse نوشته است:
خوب شما چرا ایشون رو بن کردید و حرف های ایشون رو نگزاشتید که به شما فحش و توهین کرده اند ؟
بزارید بیاییند و جواب شما رو بدهند و شاید اشتباه از شما بوذه !!!! @-) @-) @-)

:-w :-w :-w :-w :-w :-w :-w

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 10 اسفند1392 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
حميدجان داداش من استاد من ؛؛ من نميدونم طرف شمارو بگيرم يا چيزهاييكه از كايال جان و رديابش بگم / اصلا قضيه از اول توضيح داده بشه اما ديگه خوش ندارم كسى اسم آرش رو بياره / مگه شما نميگيد ردياب انجمن چش كور ميكنه ؟ مگه شما و داداشم مجتبى نميگيد ردياب انجمن چش كور ميكنه ؟ و اينكه مگه شما نميگيد ردياب رى فايندر كهيال چيزه چرتيه ؟ حالا چرا من خر واسه خاطر منافع انجمن ميام 3 تومن رو براى بستن دهن مخالفاى ردياب انجمن كه شخصى به نام منتظرى بود كه هم فروشندس و هم ردياب زن كه بياد عظمت ردياب رو با اولين آنتن زدن نشون بدم هرچند اپراتورى خوبى داره ولى ردياب شما يه چيزه ديگه هستش كه ايشون هرچى چال كردم رو پيدا كرد و تو تستى كه بنده با ردياب انجمن در محل مشخص شده ايشون عظمت ردياب رو به ايشون كشيدم و تمام اجناس رو پيدا كردم حالا سوال اينجاست با اين كاريكه من براى اين ردياب انجام دادم و سربلندش كردم حالا بماند چرا تو قسمت اپراتورى حرف نميزنم حتى ايشون آدرس انجمن رو گرفتن تا بيان سفارش دستگاه بدن چون خوششون اومد حالا با چه اسمى اومد گرفت يا نگرفت رفت كه رفت يا اگه ردياب كايال چرته چرا تو تستى كه اومد برام انجام دادن چرا هرچى قايم كرده بودم تا عمق 2متر زيرخاك پيدا كرد يا دوتا فيلمي كه ايشون ايميل كرد برام و با دقت نگاش كردم شباهت زيادى به اين مدار داشت با اين تفاوت كه يك برد اضافى بغلش بود و لازم به ذكره كه فلز استيل 30در30رو در سه مترو سى ميزد و برحسب قول شرف قرارشد پاكش كنم و كردم اما سوال اينجاست مهندس حميد چرامنيكه بابت آبروى ردياب انجمن فلزجو كه واقعا چون بهش اعتقاد دارم حتى دو سه بار براى رو كم كنى هزينه كردم ولى حتى ردياب رو از يكى از آشناها ميگيرم و استفاده ميكنم چون ورشكست شدم و بلا سرم اومد ندارم واقعا همونطور كه قبلا گفتم خدا دادولى بدگرفت ازمن به چه گناه كرده نميدونم ؛ استاد كهيال هم قرارشد اول قسمت اول مدار بعد قسمت دوم رو بفرستن اما اون حالت بى اعتبارى اسم كاربرى پيش اومد حالاكار هرخرى بود نميدونم و چهاربار دانلود شده بود بنده هم خراب و شرمنده كايال شدم منم فقط درخواست پيگيرى كردم و ميدونم رمزم فراموش نشده بود اما چرا آن نميشد بماند اما قصدم توهين نبود به اساتيد وشما استاد چندبار گفتين چرا كايال فايل رو براى من فرستاده اونم از خودش بپرسيد بهتون ميگه در ادامه قرارشد براى دوستان بزاره اما تا حرف زد و اعتماد طلبيد بد شنيد چه انتظارى ميره پا پس نكشه و چرا فكرميكنيد نظرمن درمورد علم كايال نادرسته چرا كارى كرديد بي اعتماد بشه از انجمن من اگه هزينه كردم به خاطر آبروى انجمن و كمك به بچه ها بوده چون خودم كشيدم درد بچه هارو از اوج به فرش رسيدم اما دوست ندارم بچه ها مثل من بشن يا بابت دستگاه سرشون كلاه بره يا ساخت دستگاه پس ديگه از كايال بد نگيد و نظرمن رو نادرست حساب نكيد در رابطه با خصوصى شما دو استاد هم نظرى ندارم اما به علم جفتون اعتقاد دارم ولى اي كاش يكى واقعا دست بچه هارو با يه مدار خوب بگيره
اى كاش ...

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 10 اسفند1392 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ادامه بگم حميدجان كايال هم با دادن پسورد فايل به قولش اولش وفا كرد اما قول دومش موند كه موند ولى يه چيزى ميگم خواه دوستان ناراحت بشن خواه نشن ما ايرانى جماعت صبر نداريم و فكرميكنيم با اندك علمى كه داريم خداى علماييم درصورتيكه علم رو به گند كشيديم و قابل توجه اون دسته از دوستان كه شماره كايال رو برداشتن ايشون شماره داد تا كمكتون كنه نه اينكه مرد بودنتون رو به رخش بكشيد و فحش بارش كنيد واقعا يه خورده شرف داشته باشيد همونطوركه از مجتبى جان و حميد دفاع كردم و ميكنم از كايال كه از نزديك ديدم و منش صاف و صادقش رو ديدم دفاع ميكنم حالا هركى هرنظرى ميخواد داشته باشه
ياحق

خداوندا چرا؟؟؟

شنبه 10 اسفند1392 - 11:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ARASH05550 نوشته است:
در ادامه بگم حميدجان كايال هم با دادن پسورد فايل به قولش اولش وفا كرد اما قول دومش موند كه موند ولى يه چيزى ميگم خواه دوستان ناراحت بشن خواه نشن ما ايرانى جماعت صبر نداريم و فكرميكنيم با اندك علمى كه داريم خداى علماييم درصورتيكه علم رو به گند كشيديم و قابل توجه اون دسته از دوستان كه شماره كايال رو برداشتن ايشون شماره داد تا كمكتون كنه نه اينكه مرد بودنتون رو به رخش بكشيد و فحش بارش كنيد واقعا يه خورده شرف داشته باشيد همونطوركه از مجتبى جان و حميد دفاع كردم و ميكنم از كايال كه از نزديك ديدم و منش صاف و صادقش رو ديدم دفاع ميكنم حالا هركى هرنظرى ميخواد داشته باشه
ياحق

آرش جان سلام داداش

من تمام متنی که نوشتی رو خوندم حرف شما سند، اما یه نگاه به جناب مهندس حمید کنین،وقتی چنس رو ارتقا داد همون لحظه واسه عموم

کاربرا گذاشت، نه خصوصی داد و نه پسورد گذاشت، کایال شما تاجه سره ما ،اما قبول کن این نحوه کمک کردن صحیح و محترمانه نیست

چرا انقدر از الفاظ رکیک استفاده میکنه،والا بخدا این رسمش نیست

آخرشم اومده شرطو شروط میزاره، فلانی نیاد فلانی........

شاید باورت نشه من حتی 1 بار هم تلفنی با جناب مهندس حمید صحبت نکردم؛حتی ندیدمش، اما خدایی کمک کردنش مثال زدنیه

هم من و هم شما دیدین که حتی عده ای فهاشی کردن کوچکترین کلمه زشتی از ایشون ندیدم ، و به راه و به کارشون ایمان دارم

محال ممکنه هک یا زدن پسورد شما از طرف ایشون یا آقا مجتبی باشه

واقعا حرکاتی که جناب کاهیال انجام میدن و صحبتهای ایشون حالت فان داره

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

یکشنبه 10 اسفند1392 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
کشوری بنام انگلیس (روباه مکار) اومد تو هند یه سگ دمه مسجد شیعه ها میکشت ولاشه رو مینداخت و یه سگه دیگه رو مینداخت تو مسجد سنی ها صبح که میشد این دو فرقه سر این قضیه با هم جنگ و خصومت و کشتار میکردند و سودشو کی میبرد ! انگلیس
بابا ایدی من هم اینطور شد و هر کار کردم داخل نرفت اومدم یکی دیگه ساختم , یکی دیگه میاد هک میکنه که اصلا نه اق حمید و نه اق کهیال بعدش چی میشه قضیه ای که بالا گفتم پیش میاد 2 تا از استادها که قرار باهم روی مدار کار کنن تا بچه بسازن واز این وضع خلاص بشن رو به اختلاف میندازه و سودشو کی میبره همون فروشنگان کلاهبردار
بیایید با همدلی کار بچه ها رو راه بندازید

یکشنبه 10 اسفند1392 - 1:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كوروش جان نميخوام بحث رو كش بدم ترافيك تايپى به وجود مياد و بعضا از بحث مدارخارج ميشيم بنده اصلا به اينكه استاد حميد يا داداش مجتبى پسورد منو عوض كردن اصلا فكرنكردم و نميكنم حالا انشاالله كه لايق اين اعتماد از طرف من باشن اما به على قسم چهاربار فايل دانلود شده بود درصورتيكه روحم خبر نداشت درهرصورت اگه كل مداربود خيلى عالى بود اما نشد كه بشه هرچند كايال حتى جواب تلفنمم رو نميده يادتون باشه
چندبارهم از حميدجان درخواست كردم روى مدار اس ايكس يا رگولاتور يه نگاهى بندازن انگار همه نقطه زنها خلاصه شده روى اين لعنتى اما جواب اين بود چنس بهتره آقا منكه قبول كردم چنس خوبه اما روى اين مدارهم كاربشه هرچند تغييرات جناب كايال واقعا عالى بود اگه در اختيارمون بود مخلص كلام همين ها بود كه گفتم حالا اساتيد محترم فكرى به حال اين مدار بكنند (تنها مدارى هستش كه آنالوگه و ديجيتالش كردن -گاها با تغييرات اندك باقيمت بالا كه انصاف نيست -گاها بدون تغييرات باز باقيمت بالا-و گاها باتغييرات عالى و اضافه شدن مگنت سنج و ديجيتال مثل مدار كهيال كه شاهد فيلم هاش بودم كه نشد كه بشه ) آخرين تايپيك بنده
خوش باشيد اما رك ؛ و رك زندگى كنيد

خداوندا چرا؟؟؟

یکشنبه 10 اسفند1392 - 1:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
جناب ارش فرضا مدار بخش دیجیتالش هم بود برنامه یا فایل هگز رو چیکار میکردی؟ مگه جناب کهیال فایل هگز رو هم داشت یا...؟
اگه تازه این برد بخش انالوگ مدار بود ووصل میشده به دیجیتال که فایده ای نداشت چرا چون تولید پالس و بخش سمپل گیری که بر عهده بخش دیجیتال نبود فقط بجای میتر از خروجی lm358 اخری میداد تو adc میکرو و یه بار گراف رو رو السی دی نمایش میداد اگه اینطور باشه که یه فروشنده ای بنام جلیلی که مدار تبدیل انالوگ به دیجیتال رو که گذاشته بود رو بهش وصل میکنی همون میشه دیگه

یکشنبه 10 اسفند1392 - 1:35am
مدیر کل
مدیر کل

آرش جان نمیدونم اصلا از ابتدا چرا باید این قضیه به شما وصل بشه و چرا باید کسانی مثل کهیال که شاید چندمین نفری باشن که شما رو به این بازیها میکشونن فقط اشخاصی نظیر شما رو به عنوان یک طعمه انتخاب کنن؟! اصلا با خودتون فکر کردین چرا تا طرف میاد و ادعایی میکنه و شما تحویلش میگیری بلافاصله باهات رابطه برقرار میکنه؟ مگه هدف شخص کمک به همه نیست؟! پس این وسط علت گرم گرفتنش با شما چیه؟ پس یک مقدار خودتون فکر کنین متوجه میشین یک چیزی این وسط ایراد داره!
در خصوص مساله ردیاب دقیقا متوجه نشدم چه ربطی داشت! جناب کهیال که مرتبا در خصوص ردیابی حرفهای ضد و نقیضی داشتن و عکسی هم که گذاشتن در نهایت گفتن کلا ردیاب بدرد نمیخوره و باید موقع حفاری به نکات دیگه توجه کرد و این وسط بحث قطب نما و زاویه خروج یونها مطرح شد که دقیقا همون چیزی بود که ردیاب ما اصلا بهش نیازی نداشت! وگرنه شما کجای اپراتوری ردیاب ما دیدین این بحثها توسط دوستان مطرح شده باشه؟ پس باز هم هدف ایشون مشخص بود! در عین حال نشون میده ایشون تا حالا ردیابی نداشته و ندیده که نقطه هدف قدیمی رو دقیق بزنه!!!
اینکه ردیاب ایشون خوبه یا هر ردیاب دیگه ای خوبه یا بده ؛ واقعا تا ما ندیدیم نمیتونیم بگیم تا چه حد خوبه! اما وقتی ظاهر ردیاب ایشون نشون میده که از مدار آنالوگ مثلا مبتنی بر 2206 کار شده و بنده هم چند ماه وقت خودم رو صرف اونجور مدارات کردم و میدونم چی هست ؛ و جایی که ردیاب 35 حداقل 100 برابر ثبات و دقت فرکانسی نسبت به اون مدارات داره که اصلا میزان دقتشون قابل مقایسه هم نیست ؛ بنده باید بگم ردیابشون خوبه؟ حالا بفرض خوب هم بود اسم ریفایندر رو چرا روش میذارن؟ اصولا دقت کنین اکثر دستگاههای ناکارامد اسم سایر دستگاههای معروف رو یدک میکشن برای اینکه این تصور در اذهان عامه ایجاد بشه که مثلا همون کارایی رو داره! در صورتیکه نه تنها هیچ تشابهی بین یک مدار آنالوگ و ریفایندر وجود نداره ؛ بلکه بنده قویا تاکید کردم و توضیح دادم ریفایندر اصلی هم کاراییش بمراتب کمتر از چیزی هست که شاید خیلیا فکر میکنن! باز هم در این خصوص دوستان شبهه ای داشتن بنده در تاپیک ریفایندر در خدمتشون هستم و بیش از پیش اثبات خواهم کرد. بهرحال یک تولید کننده و طراح واقعی هیچوقت بخودش اجازه نمیده اسم طرح دیگران رو روی دستگاه خودش بذاره! اگر از کار خودش مطمئن باشه دستگاه رو با اسم جدید و انحصاری بیرون میده و با اسم خودش هم معروف میشه! اما چون خود طرف میدونه کارایی بالا و خاصی در کار نیست ؛ میاد و از اسامی تجاری معروف کمک میگیره که اونم اگر اینجا مملکت قانونمندی بوده و کپی رایت معنی داشت ؛ برای این اشخاص تبعات سنگینی میتونست داشته باشه!
اما این وسط چطور ایشون براحتی میاد و در مورد ردیاب ما نظر میده و میگه آشغاله؟ فکر میکنین به این دلیل نیست که خودش واقعا ردیاب خوبی نمیتونه داشته باشه؟ یا بخاطر بحث رقابت نیست؟ کدوم آدم فنی ممکنه فکر کنه یک ردیاب آنالوگ بهتر از یک ردیاب دیجیتاله؟! اونم با این همه امکانات و تنظیماتی که ما در ردیاب 35 پیاده کردیم و مجموعش بهیچ وجه توسط یک مدار آنالوگ قابل انجام نیست. دقتش هم که هیچ! ایشون با هدف تخریب تشریف اوردن اینجا و کل انجمن رو بازیچه دست خودشون کردن و متاسفانه از شما هم بعنوان طعمه استفاده کردن و شما هم ناخواسته و ندونسته کمک قابل ملاحظه ای بهشون کردین!
اینکه شما با ردیاب 35 تستها و آزمونهای موفقی داشتین و ردیاب ما سربلند بوده خب خیلی ممنون از شما. ولی اعتقاد من این هست این اولا در نتیجه اپراتوری خوب شما بوده و در ثانی ردیاب ما هم واقعا خوب بوده! حالا در مورد هر ردیاب دیگری هم داستان به همین صورته. بنده چون به یک سری مولفه های الکترونیکی دستگاه ردیاب که واقعا در ردیابی و دقت و میزان خطا تاثیرگذار هستن ؛ آشنایی دارم در مورد دستگاهها میتونم نظر بدم. وگرنه شما همون مدارات آنالوگ هم میبینین که کار میکنن! اما دقت در نقطه زنی و میزان خطا ها به اون شکل در تستهای معمولی مشخص نمیشه و قسمتیش در برخورد با اهداف قدیمی نمایان میشه و قسمتی هم با کاوش واقعی در محیط های مختلف! اونجاست که شما میزان خطاهای مختلف و امکان تشخیص خطا توسط خود دستگاه ردیاب رو میتونین مورد ارزیابی قرار بدین. وگرنه یافتن فلزات مخفی شده بیشتر بصورت یک تست بسیار ابتدایی و برای تمرین اولیه بدرد میخوره. ردیابی در کاوش واقعی بسیار فراتر از این حرفهاست. طبیعتا اگر قرار بود با ردیاب ما فلزات مخفی هم قابل پیدا کردن نباشه که دیگه اسمش ردیاب نبود! اما من خدمت دوستان عرض میکنم ردیابی واقعا قابل اتکا هست که شما در یک محیط شلوغ و پر نویز مثل منزل هم بتونین فلزات مخفی رو پیدا کنین و حتی وزنش رو هم تخمین بزنین. این کاری هست که با ردیاب 35 کاملا امکانپذیره و همه دوستان آشنا به ردیابی هم براحتی انجامش میدن. حالا این کار توسط چند مدل ردیاب دیگه در دنیا قابل انجامه؟ مطمئنا ریفایندر نمیتونه جزوشون باشه! چه برسه یه نمونه تقلبیش!!!
تاجاییکه بنده میدونم ایشون اصلا دنیال ردیاب 35 نبود و اصولا کار ایشون کاوش نبوده و نیست بلکه هدفشون فقط فروشندگی بود. اظهاراتی هم که کردن نشون میداد هیچ اطلاعاتی از ردیاب ما ندارن.
اما در خصوص این مدار هم عرض کردم هدف ایشون چی بوده! ایشون عاشق چشم و ابروی من و شما یا دیگران نبودن! پس اینقدر آه و ناله نکنین و شکست عشقی هم نخورین! :D مداری که قرار دادن در واقع ویرایشی از همون 12 رگولاتور هست که همه دوستان در انجمن کلی علافش شدن. من هم نمیگم بدرد نمیخوره بلکه حتما نکته خوبی درش وجود داره. اما اینجور هم نیست که کعبه آمال شما باشه! یک فلزیاب پالسی آنالوگ هست که ممکنه کمی قدرتش از سطح معمولی بیشتر باشه. فقط همین و همین! بیشتر از این هم روش حسابی نکنین. ایشون هم هیچوقت نمیاد مداری بذاره که واقعا تموم کننده باشه و دیگه کسی نره دستگاه خودشو بخره! کمی فکر کنین متوجه میشین. اصولا شما از کسی که با افتخار ادعای فروشندگی میکنه و کل این انجمن و حتی جاهای دیگه رو بخاطر فروش خودش به هم میریزه چه انتظاری دارین؟ فکر میکنین اگر هدفشون خیر بود آیا زدن یک انجمن یا سایت شخصی خیلی کار مشکلی هست؟ هم میتونن کار آموزشی بکنن و هم دستگاهشون رو بفروشن! خب چرا نمیکنن؟ چرا به جاش راه میفتن تو این انجمنها؟ باز هم کمی فکر کنین متوجه میشین! کسی که کاربران قدیمی و اساتید این انجمن رو مرده خور خطاب میکنه اما چه جالبه که این توصیف به خودش بیشتر میاد تا به زحمتکشهای این انجمن! کسی که استاد جاوید رو به حیوان رها شده از بند زنجیر توسط ما تشبیه میکنه اما با شما آرش عزیز به چه صورت مشابهی داره رفتار میکنه!!! البته با عرض معذرت از همه دوستان. ولی باز هم کمی فکر کنین. ایشون اگر نابغه هم بود حتی از توهینهاش بالاخره مشخص میشد در سرش چی میگذره.
جالب اینجاست اگر دقت کنین ایشون ظرف دیروز وقتی متوجه شد بنده بقول معروف کمی قضیه رو سفت گرفتم و پستهای تشنج آمیز غیر مفیدشون رو حذف کردم و فقط بعضی ها رو اجازه دادم بمونه ؛ تا حدودی حساب کار خودش رو کرد و مجبور شد به این تاپیک بیاد و من هم علیرغم توهینهایی که در چند پیغام به بنده کرد قضیه رو نادیده گرفتم و از ایشون استقبال کردم. شرط گذاشتن فلانی و فلانی نباشن. گفتیم چشم! خواهش کردیم این عزیزان که در واقع هر دو از مفاخر این انجمن محسوب میشن در این تاپیک تشریف نیارن. اما میبینید امروز داستان هک رو علم کردن!!! بعد هم با ایدی دیگری بنام اینسایت که چند روز پیش ساخته بودن و بنده پست چند روز پیش ایشون رو هم تایید نکرده بودم تشریف اوردن که مثلا بعنوان یک کاربر دیگر حرف ایشون رو تایید کنه!!! من نمیدونم ایشون ما رو چی فرض کرد. اما هر چه بود متوجه شد که با این کنترلی که ما در پیش گرفتیم ایشون عمرا امکان نداره به هدف خودش برسه و فقط میتونست کمک بکنه که این مدار راه بیفته! چیزی که واقعا هدفش نبود! باز هم کمی دقت کنین متوجه میشین. وگرنه مطرح کردن مساله هک یا نبود امنیت در این انجمن اون هم بعد این همه جنجال چه دلیل دیگه ای میتونست داشته باشه جز مطرح کردن یک فیلم جدید در جهت ضربه زدن به این انجمن و داشتن بهانه برای کمک نکردن به ساخت این مدار که اصلا خود ایشون مطرحش کرده بود! فلزجو 1 ساله داره کار میکنه و هیچوقت از این مسائل نداشته. چه برسه به الان که با وجود سرور اختصاصی و نصب انواع ماجولهای امنیتی و آنتی ویروس و فایروال روی سرور انجمن ؛ امنیت کلی سایت از همیشه بیشتر هست. امنیت کاربران هم دیگه به مساله رمز عبور خودشون بستگی داره که طبیعتا داستان حفاظتش مثل تمام سایتهای دیگست.
در مورد مشکلی که برای ایدی شما آرش عزیز پیش اومد ؛ بنده داستان رو خیلی دقیق دنبال میکردم. عصر همون روز هم بنده وارد دیتابیس اصلی انجمن شدم و وضعیت ایدی شما رو تحت نظر گرفتم. چیزی که بنده دیدم این بود که اولا از شب قبل از اون هیچ ورودی با آیدی شما به داخل انجمن ثبت نشده بود. در ثانی 3 بار وارد کردن اشتباهی رمز عبور ثبت شده بود. بنده البته رمز شما رو از طریق پنل انجمن عوض کردم و به آیدی دیگتون هم پیغام دادم. چون رمز های فعلی کاربران به علت رمزنگاری یک طرفه که اصطلاحا بهش هش یکطرفه میگن قابل بازگشت و دیدن برای هیچکس حتی بنده هم نیست و اگر مشکلی پیش بیاد فقط میشه رمز رو عوض کرد. سیستم بازیابی رمز عبور هم به همین صورت فقط میتونه رمز جدید بده وگرنه رمز قبلی اگر فراموش بشه بهیچ وجه قابل بازگشت نیست. اما ظاهرا مشکلی وجود داشت که من رو مشکوک تر کرد. بررسی دقیق تر کردم متوجه شدم سیستم امنیتی انجمن به این صورت هست که وقتی کسی از یک ای پی بیش از 3 بار رمز رو اشتباه بزنه دیگه تا زمان خاصی با اون ای پی و اون ایدی نمیتونه کلا وارد بشه حتی اگر بعدش رمز رو درست بزنه. این تنظیم رو پیدا کردم و مقدارش تا اون روز 21600 ثانیه یعنی 6 ساعت بود. در واقع وقتی شما 3 بار رمز رو اشتباه میزدین اگر آی پی نت شما عوض نمیشد کلا تا 6 ساعت نمیتونستین وارد بشین حتی اگر رمز رو درست بزنین! مگر اینکه ای پی شما به هر طریق تغییر میکرد. البته من این تنظیم 6 ساعت رو هم از اون روز مقدار کمتری گذاشتم که بلحاظ امنیتی نمیتونم ذکر کنم. با این تغییر ظاهرا مشکل حل شد و بلافاصله شما تونستین با ایدی اصلیتون و البته رمز جدیدی که بهتون داده بودم وارد بشین! حالا اینکه از ابتدا چرا این مشکل پیش اومد ؛ واقعا نمیدونم! ولی به احتمال قریب به یقین اشکال در وارد کردن رمز توسط خودتون بوده که 3 بار تکرار شده. حالا یا کپس لاک روشن بوده یا کیبورد روی فارسی بوده که در هر دو صورت رمز چیز دیگری وارد میشه که چون ستاره هم میزنه دیده نمیشه و این مشکل در مورد رمز عبور تقریبا در همه سایتها وجود داره و تنها دقت خود کاربر رو میطلبه. حالا این مساله چطور دچار یک تقارن زمانی با ارسال فایلی در خصوصی شما شده من واقعا نمیدونم!!! اما این رو خوب میدونم که جناب کهیال از این مساله به نحو احسن سوءاستفاده کرد! شما ببینین چطور توی بوق و کرنا کرد که این مساله عمدی و از جانب مدیر سایت بوده؟ یعنی ایشون یک درصد هم احتمال نداد که واقعا شاید برای ایدی شما مشکلی پیش اومده باشه که ربطی به انجمن و کسی نداشته باشه؟ خیر ایشون منتظر اینجور بهانه ها بود! متاسفانه شما رو هم تحریک کرد که به این داستان دامن بزنین تا به هدف خودش برسه. وگرنه کسی که نیتش مثبت باشه بدون هیچ دلیل و مدرکی و اون هم به این شکل مضحک بابت یک فایل که حالا هر کی ندونه خیال میکنه نقشه موشک اتمی بوده! به دیگری تهمت نمیزنه که بخواد بر اساسش هم کل انجمن رو زیر سوال ببره. کما اینکه ایشون امروز دوباره به ترفند چند روز پیش خودش فلاش بک زد و این بار مساله هک شدن کل کاربران رو مطرح کرد!!! در واقع تیر آخر خودش رو با حداکثر نیرو سعی کرد رها کنه ببینه چی میشه و لذا دیدین که بلافاصله خداحافظی هم کرد! خب قضاوت با شما. این اسمش کمک کردنه؟!
اما در مورد شمارنده دفعات دانلود قبلا توضیح دادم. باز هم میدم! ببینین اصولا در این سیستم انجمن شمارنده بر اساس کانکشن هایی که هنگام دانلود ساخته میشه شماره میندازه! مثلا اگر از دانلود منیجر استفاده کنین و تعداد کانکشن های همزمان 4 باشه ؛ و البته اون فایل روی سرور انجمن گزینه ادامه دانلود رو پشتیبانی کنه که به موازاتش قابلیت دانلود چند تکه فایل فراهم بشه ؛ به تعداد همین تکه ها در هر دانلود شمارنده اضافه میشه. تا جاییکه من دقت کردم این قضیه فقط در مورد بعضی فایلها هست که نوع rar رو هم شامل میشه. فایل ایشون هم از همین نوع بود. حالا شما میتونین در خصوصی خودتون به خودتون همون فایل رو ارسال کنین و فقط یک بار دانلودش کنین ببینین چه اتفاقی میفته و اگر مجدد اون پیغامو ببینین شمارنده چه عددی داره. از این گذشته اگر دانلود موفق نداشته باشین و نصفه دانلود شده باشه ؛ باز هم انجمن چنین چیزی رو تشخیص نمیده و هر بار که تلاشی برای دانلود صورت بگیره شماره میندازه! این هم دست ما نیست و طراحی انجمن به همین صورته. پس روی عدد دقیق شمارنده دانلود فایل اصلا نمیشه حساب کرد.
وانگهی بنده بفرض میدونستم فایل خاصی هم وجود داره! عزیز من سرور کامل در اختیار من هست. دسترسی root و کامل دارم و تمام فایل ها رو از طریق اف تی پی میتونم کنترل کنم. اگر میخواستم و اگر وقت بررسی این چیزها اونم وسط کار سنگین داخل انجمن رو داشتم ؛ خیلی ساده از اف تی پی دانلودش میکردم که اونجا دیگه اگر 1000 بار هم دانلود بشه هیچ شماره ای داخل انجمن نمیندازه چون اصلا دیگه به سیستم انجمن ربطی نداره! مثل این هست دارم فایلی رو از روی دیسک داخل سرور لود میکنم! در این مورد هم شک داشتین میتونین از کسانی که وارد هستن بپرسین.
در نهایت خدمت شما آرش عزیز بطور خلاصه عرض کنم ؛ شما فقط طعمه ای بودین که میان این همه کاربر ایشون برای مقاصد خودش پیدا کرد و سریع هم گرم گرفت و متاسفانه این بار چندم شماست که اسیر ادعاهای پوچ امثال اینا میشین و نمونه هاش رو قبلا به خود شما تذکر داده بودم! هر کسی که از در این انجمن وارد میشه تا خودش رو به واقع نشون نداده نمیشه براش کارنامه درست کرد و ازش استاد ساخت. استاد واقعی کسی نیست که سواد داشته باشه! استاد کسیه که قلبش و روحش رو در این کار درگیر کنه. ما اینجا به سواد کسی که بخواد با فحش کش کردن مدیر انجمن و اساتید و کاربران حرفه ای و زحمتکش اینجا مثلا نکته ای یاد دیگران بده که اونم بیشتر به رخ کشیدن سواد نصفه و نیمه خودش هست و سپس فروش دستگاه ؛ خیر! نیاز نداریم. ما با همین علم اندک خودمون هم که شده اما در کنار هم اگر اتحاد و یکرنگی داشته باشیم به خیلی جاها میرسیم. کما اینکه موفقیتها در این انجمن که در آستانه 1 سالگی خودش هم قرار داره کم نبوده. اما با وجود امثال این آدمهای مثلا باسواد جز نابودی چیزی در انتظار ما نیست.
بهرحال آرش جان من شما رو میشناسم و میدونم ایشالا قصد و غرضی هم نداشتین و دلتون صاف هست و تحت تاثیر حرفهای فریبنده قرار گرفتین. اگر دوست دارین در این انجمن کماکان باشین که خواهش میکنم نظیر این نوع اعتماد ها رو دیگه انجام ندین چون آخرش ما و خودتون رو بیچاره میکنین! و اگر هم بابت توضیحاتی که عرض کردم قانع شدین که خب بد نیست لااقل تهمتها و کنایه هایی که زدین رو تصحیح کنین. راه دیگه هم انتخاب کهیال و در کنار ایشون بودنه! انتخاب با شماست.

یکشنبه 10 اسفند1392 - 1:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدى جان اينجاست كه ميگن اونيكه ردياب انجمن رو ساخت و براش برنامه نوشت چون زحمت كشيد ردياب پى اف ال 35 شد ابر ردياب و فروخته ميشه و بنده ميگم پولش نوشه جون سازندش انشاالله گوشت بشه بچسبه به تنش و بلتب جناب كايال هم با علمى كه ازشون ديدم زحمت نوشتن برنامه رو يا به قول شما فايل هگزو كشيدن كه تونستن صدو پنجاه تا بفروشن كه اينم چون زحمت پاش كشيده شده نوشه جونش يا دوست عزيزم ناصر جان كه دارن روى مدار اس ايكس كارميكنن درجهت ديجيتال كردن كه اگه موفق بشن اونم نوشه جونش اصلا زحمت = نوشه جونش

خداوندا چرا؟؟؟

یکشنبه 10 اسفند1392 - 1:50am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure