انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 10:30am

پاسخ به موضوع  [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 22  بعدی
 3رگولاتور جناب كهيال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Ajaaaaab!!!!عجب!!!!

شنبه 10 اسفند1392 - 11:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
kahyal نوشته است:
ariana2014 نوشته است:
kahyal نوشته است:
خودتون قضاوت کنید؟!
و احتمالا بیشتر دوستان هم هک شدن!!!

خب هک بشیم من یه چیز میدونم هر کی اینجاست مطمئن باش تا حالا به هیچی نرسیده و گر نه کسی بیکار نیست وقت و هزینه و از همه مهمتر عمر گرانبهاشو خرج این طور مسائل کنه اونام اینقدر از ما زرنگتر و عاقل تر هستن که نیان الکی وقت و هزینه بیخودی رو در راه کنترل چندین انجمن این شکلی که بالغ بر 10 هزار و بیشتر کاربر داره بکنن اصلا میدونی چه هزینه ای براشون داره اونم بخاطر هیچی !!!!!!

حتی اونا در مرحله خرید و فروش دستگاه هم دخالتی نمیکنن اخه یه حجم به این گستردگی فروش دستگاه و کنترل توسط آقایون محترم.........به هیچ عنوان کارساز نیست اونا وقت و هزینه و تمرکز خودشون رو فقط هنگام معامله اجناس واقعی و دندان گیر و دهن پر کن میزارن نه 2 و 3 تا مفرغ غراضه و مهره و از این چیزا و حتی سکه که تا دلت بخاد تو موزه ها ریخته و دیگه نیازی به این چیزا ندارن و جای اضافی برای مراقبت از این قبیل اهن الات رو ندارن :D والا ما که ندیم کسی تا حالا چیز خوبی از دل خاک دراره اکثر کاربرا هم که بیشتر تو کار قبر هستن :D و اونام به این چیزا کار ندارن درست گفتم آقایون بخاطر این چیزا میاید سراغمون :D

پات گیر نکرده تا بدونی چه بلایی بسرت میارن!
من رفتم اون تو کاری باهات میکنن که کاری که بچگیات هم کردی رو بگی!!!
از من گفتن من دیگه عمرا توی انجمن نمیام!
...bye for ever

عجب!!!!!!!!
کهیال خان شمام هر روز یه ساز دستت میگیری هاااا!!!!!

آخه اگه شما رفتی اونتو به قول خودت پس چرا شمارتو در ملآ عام و در حضور دیدگان عموم در انجمن sent to all میکنی :))

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 10 اسفند1392 - 1:26pm
استاد
استاد

درود بر دوستان
قرار بود تا این کهبال اینجا هست ما حرفی نزنیم به سلامتی اون رفت حالا دیگه دلیلش را همه می دونید و نیازی به گفتن نیست. از مهندس حمید یا اقا مجتبی میخوام که این پست و تمام پستهای این فرد را پاک کنند تاحجم ترافیک سایت بیاد پایین و دوستان بتونن راحت تر وارد سایت شوند

شنبه 10 اسفند1392 - 1:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همه دوستان
جناب insight
اگه پات گیر کرده بود برای اعلام همین یدونه پستی که تو این تاپیک گذاشتی هم نمیومدی
این که یکی بیاد چند تا ایدی بسازه و با این چند تا ایدی خودش پیام خصوصی بده و به هم رد وبدل کنه و بگه ای فلان ایدی فلان کس هک شد که کاری نداره یا هزاران ترفند دیگه
چی شد تا حالا هک و این مشکلات نبود یه دفعه سر ساخت همین مدار همه چی پیدا شد , ما هر چی میایم همه چی رو اروم کنیم و یکاری کنیم بحث ساخت و مبحث علمی پیش بیاد انگار یه عده نمیخوان

شنبه 10 اسفند1392 - 5:24pm
مدیر کل
مدیر کل

خب جناب کهیال این عوض کار کردن روی مدار بود؟ حتی به 1 روز هم نکشید حالا بنده رو به هک متهم میکنین؟؟!! مثلا به چه دلیلی؟ اصلا چه دلیلی داره شما بجای راهنمایی در مورد مدار مرتبا این حرفها رو بزنین؟ چرا پیغام کامل بین من و خودتون رو نذاشتین؟ چرا اون قسمتی که فکر میکنین بنفع خودتون بوده میذارین؟ ولی من تصویر کامل پیغام رو میذارم تا همه ببینن!
پیوست:
kahyal.JPG

دوستان دقت کنن قسمت بالایی نقل قولی هست که نوشته بندست و قسمت پایین جوابیه ایشون! حالا در مورد سواد و ادب ایشون فکر کنم همه بتونن نظر بدن. بنده ایشون رو حتی لایق تف هم ندونستم و اینجا هم روی حرفم تاکید میکنم و ترسی ندارم و چیز زشتی هم در برابر اون همه فحشهایی که ایشون داد نیست! ولی شما توجه کنین فقط در همین پیغام ایشون چقدر فحاشی زشت انجام میده.
جناب کهیال شما هر کی باشین و هر چقدر سوادی داشته باشین با این شخصیت سخیف و ادبیات و سیرت و هدف زشتی که دنبال میکنین از نظر من ذره ای ارزش نداره. اون آیدی دیگری هم که ساخته بودین و امروز آوردین توی انجمن که تخریبتون رو ادامه بدین بنده پستهاش رو پاک کردم! بیخود تلاش نکنین. بنده شما رو به دلیل تلاش برای تخریب کامل انجمن به دلایل مشخص شخصیتون برای همیشه تحریم میکنم. فکر میکنم میدان عمل به اندازه کافی در اختیار شما بود و ما هم به اندازه کافی اذیت شدیم. فقط تصور کنین اگر انجمن مال شما بود و کسی دیگه اینطور رفتار میکرد چکار میکردین؟ شاید برای همین چیزاست که علیرغم ادعاهای فضایی بجای اینکه خودتون انجمنی داشته باشین ترجیح میدین در انجمنهای دیگه مثلا فعالیت کنین! خوبه خودتون هم علیرغم طرفداری از خارجیها در انجمنهای دیگه ؛ اعتراف کردین که حتی در انجمن LongRangeLocators هم اخراج شدین! دیگه اونا اگر تحملتون رو نداشتن وای به ما!!!

دوستان مداری رو به هرحال ایشون زحمت کشیدن و گذاشتن و در این تاپیک خواهد بود و هر چند از ایشون تشکر میشه ولی دیگه حضور خودشون واقعا قابل تحمل نیست. بنابراین هر یک از دوستان میتونن خودشون کار بکنن.
این تذکر جدی رو هم عرض کنم کاربر تازه وارد و شناخته نشده ای حق نداره وارد بحث بشه! در خصوص اینجور تاپیکها که احتمال سوءاستفاده زیاد هست اگر کسی میخواد تاپیک رو پیش ببره باید کاربر شناخته شده با تعداد پستهای زیاد باشه که نشون بده کاربری هست که قصدش خیر و کمک کردن به دیگرانه. نه مثل خیل فروشندگان و آدمهای مریض!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 10 اسفند1392 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خب جناب کهیال این عوض کار کردن روی مدار بود؟ حتی به 1 روز هم نکشید حالا بنده رو به هک متهم میکنین؟؟!! مثلا به چه دلیلی؟ اصلا چه دلیلی داره شما بجای راهنمایی در مورد مدار مرتبا این حرفها رو بزنین؟ چرا پیغام کامل بین من و خودتون رو نذاشتین؟ چرا اون قسمتی که فکر میکنین بنفع خودتون بوده میذارین؟ ولی من تصویر کامل پیغام رو میذارم تا همه ببینن!
پیوست:
kahyal.JPG

دوستان دقت کنن قسمت بالایی نقل قولی هست که نوشته بندست و قسمت پایین جوابیه ایشون! حالا در مورد سواد و ادب ایشون فکر کنم همه بتونن نظر بدن. بنده ایشون رو حتی لایق تف هم ندونستم و اینجا هم روی حرفم تاکید میکنم و ترسی ندارم و چیز زشتی هم در برابر اون همه فحشهایی که ایشون داد نیست! ولی شما توجه کنین فقط در همین پیغام ایشون چقدر فحاشی زشت انجام میده.
جناب کهیال شما هر کی باشین و هر چقدر سوادی داشته باشین با این شخصیت سخیف و ادبیات و سیرت و هدف زشتی که دنبال میکنین از نظر من ذره ای ارزش نداره. اون آیدی دیگری هم که ساخته بودین و امروز آوردین توی انجمن که تخریبتون رو ادامه بدین بنده پستهاش رو پاک کردم! بیخود تلاش نکنین. بنده شما رو به دلیل تلاش برای تخریب کامل انجمن به دلایل مشخص شخصیتون برای همیشه تحریم میکنم. فکر میکنم میدان عمل به اندازه کافی در اختیار شما بود و ما هم به اندازه کافی اذیت شدیم. فقط تصور کنین اگر انجمن مال شما بود و کسی دیگه اینطور رفتار میکرد چکار میکردین؟ شاید برای همین چیزاست که علیرغم ادعاهای فضایی بجای اینکه خودتون انجمنی داشته باشین ترجیح میدین در انجمنهای دیگه مثلا فعالیت کنین! خوبه خودتون هم علیرغم طرفداری از خارجیها در انجمنهای دیگه ؛ اعتراف کردین که حتی در انجمن LongRangeLocators هم اخراج شدین! دیگه اونا اگر تحملتون رو نداشتن وای به ما!!!

دوستان مداری رو به هرحال ایشون زحمت کشیدن و گذاشتن و در این تاپیک خواهد بود و هر چند از ایشون تشکر میشه ولی دیگه حضور خودشون واقعا قابل تحمل نیست. بنابراین هر یک از دوستان میتونن خودشون کار بکنن.
این تذکر جدی رو هم عرض کنم کاربر تازه وارد و شناخته نشده ای حق نداره وارد بحث بشه! در خصوص اینجور تاپیکها که احتمال سوءاستفاده زیاد هست اگر کسی میخواد تاپیک رو پیش ببره باید کاربر شناخته شده با تعداد پستهای زیاد باشه که نشون بده کاربری هست که قصدش خیر و کمک کردن به دیگرانه. نه مثل خیل فروشندگان و آدمهای مریض!

جناب مهندس حمید شما واقعا صبور هستین @-) ،همه دوستان از ابتدا میدونستن که این فرد هدفش چیه،سالی که نکوست از بهارش پیداست

اما واسه شروع کردن این مدار، اگه شما بفرمایین که مدار خوبی هستش به امید خدا شروع به ساخت کنیم

هرچند همیشه همه زحمات به گردن شما میفته و من نمیدونم چطور میشه این زحمات رو جبران کرد

ایشالا همه دشمننان این سایت و شما و آقا مجتبی به زمین گرم بخورن :YMPRAY:

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 10 اسفند1392 - 6:53pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم کوروش جان.
خب در واقع مطلبی که ملاحظه کردین فقط قسمتی از پیغامهایی بود که رد و بدل شد و ایشون قصدش تخریب بنده و انجمن و بخصوص ردیاب 35 بود! چیزی که من متوجه شدم این بوده که ظاهرا ایشون چون خودشون فروشنده فلزیاب هستن حساسیت خاصی روی این مساله دارن که یک ردیاب بتونه تا حدی خوب باشه که حتی زیاد نیاز به نقطه زن مجزا نداشته باشه! :D دقت کنین ایشون حتی در انجمن جهانی ردیاب هم اخراج شدن! خب اونجا دیگه چرا؟! فکر کنم خیلی واضح باشه. ایشون وقتی دیدن که اینجا فقط یک ردیاب وجود داره که نقطه زنی دقیق داره و باهاش موفقیتهایی هم کسب شده تاجاییکه خودشون لااقل به کشف مفرغ هم اعتراف کردن ؛ اومدن با مطرح کردن این فلزیاب 3 رگولاتور و البته خرابکاری در تاپیکهای ردیابی حتی ری فایندر سعی کردن بصورت همه جانبه به اهدافشون برسن و این مدار هم به این دلیل ارائه دادن که بتونن مدل دیجیتالش رو به خود بچه های انجمن بفروشن! پس چندان هم لطفی به کسی نکردن. ضمن اینکه این مدار هم نسخه دیگری از مدار 12 رگولاتور هست که بارها دوستان روش کار کردن و نتیجه چندان مشخصی هم حاصل نشد. هر چند من اعتقاد دارم بالاخره در دل این مدار چیزی هست که اکثر این فروشنده ها تمرکزشون رو روی این مدار گذاشتن!
با توجه به این مسائل اگر نظر بنده رو بخواین عرض میکنم این مدار احتمالا جواب میده و حداقل از حیث قدرت میتونه در سطح خوبی باشه. ولی خب آنالوگ هست و دقت بیشتری در ساخت نیاز داره و اگر ایشالا ایراد سهوی یا عمدی! در فیبر و مقادیر قطعات وجود نداشته باشه میشه امیدوار بود که جواب نسبتا خوبی بدست بیاد.
بهرحال دوستانی نظیر جناب کرمی که تجربه خوبی در مورد خانواده چند رگولاتور ها! :D دارن شاید بتونن بیشتر توضیح بدن و کمک بکنن که خواهش میکنیم همین کار رو هم انجام بدن.
اگر این مدار جواب هم داد که کماکان از جناب کهیال ممنون هستیم هر چند با کارهایی که انجام دادن اجر احتمالی کار خیرشون رو کلا پایمال کردن و با تهمتها و ضررهایی هم که در این چند روز به ما تحمیل کردن عملا میشه گفت ما این مدار رو در قبال این هزینه ها از ایشون خریدیم!!! پس بهیچ وجه فکر نمیکنم با توجه به اینکه قصد و غرض نهایی ایشون اصلا خیرخواهی برای سایر دوستان نبوده ؛ ما چیزی به ایشون بدهکار بشیم.

شنبه 10 اسفند1392 - 7:31pm

خوب شما چرا ایشون رو بن کردید و حرف های ایشون رو نگزاشتید که به شما فحش و توهین کرده اند ؟
بزارید بیاییند و جواب شما رو بدهند و شاید اشتباه از شما بوذه !!!! @-) @-) @-)

شنبه 10 اسفند1392 - 8:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

delta-pulse نوشته است:
خوب شما چرا ایشون رو بن کردید و حرف های ایشون رو نگزاشتید که به شما فحش و توهین کرده اند ؟
بزارید بیاییند و جواب شما رو بدهند و شاید اشتباه از شما بوذه !!!! @-) @-) @-)

دلتا پالس عزیز تصویر ی که جناب مهندس حمیدگذاشتن رو ببینین

پس ما منتظر جناب استادکرمی هستیم تا توضیح بدن :ymhug:

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 10 اسفند1392 - 8:51pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
بله همان طور که مهندس حمید فرمودند این مدار از خونواده12رگولاتور هستش و باید یه بررسی روی قطعات و سیم کشی مدار صورت بگیره که بشه تاییدش کرد :-? به هر حال من در خدمتم و سعی میکنم خودم یه نمونه ازش بسازم که حقیقت این مدار مشخص بشه ;)

شنبه 10 اسفند1392 - 8:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 70 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure