انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 8:27am

پاسخ به موضوع  [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 22  بعدی
 3رگولاتور جناب كهيال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
منظور از سئوال من این بود که این پی ای ایکس دست ساز بود یا شرکتی؟ چون چنین اسمی رو همون طور که گفتم تو دست سازها دیده بودم
اما در مورد مطالب بعدیت که گفتی خب کاربر باید خودش بفهمه و تحیقیق کنه و ببینه و که بسازه یا نه حالا بعضی ها هم هستن ریسکی میان میسازن حالا بقول شما جواب بگیرن یا نه (معمولا اونهایی که جواب نمیگیرن همشونو نمیگما تخصص پایینتری نسبت به این علم و همچنین الکترونیک دارن و یا بعضی ها قطعه ندارن و لنگن و یا بعضیا ابزار کار مثل اسکوپ ندارن تا هر طبقه رو چک کنن و غیره البته بشرط این که مدار سالم باشه یعنی از اول یه مدار ناقص نباشه منظورم این مدار نیست کلی میگم هر مداری که هست)
حالا این وسط کی شما رو تف و لعنت میخواد بکنه کاربران خودشون با عقل خودشون باید قضاوت کنن که بسازن یا نه و این هم حق میدم بشما سر فلزیاب ماینر چنین چیزی پیش اومد که چقدر از بچه ها ساختن اون هم با قیمتهای بالای قطعات ولی یه شاهی نمی ارزید

جمعه 9 اسفند1392 - 7:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
نه مهدى جان منظورم تف و لعنت خودم نبود هرچند اگه كسى به من جسارت و تف و لعنت هم بكنه اونقدر دلم درياست كه به فال نيك بگيرم منظورم به ديكر دوستان بود / درضمن مدار دست ساز بود با ظاهرى تميز و تقريبا شركتى

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 9 اسفند1392 - 8:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه بابا خدا نکنه , شما خودتون انسان خوب و شریف و دیگر دوستان هم بچه های خوب و گلی هستن , کسی چنین جسارتی رو نمیکنه ازین که بگذریم این مدار باید خوب باشه حالا از اقا کهیال دعوت میکنیم که بیان توضیحات وراهنمایی ها رو بکنن و بقول اقا ارش هم که نیاز به مگنت نداریم با همین لوپ 40 سانتی و 1 متر در 1متر راه بیوفته عالیه البته بخود هر کسی مربوطه که مگنت بذاره یا نه اما اصل قضیه مدار هست

جمعه 9 اسفند1392 - 8:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان از اینکه یکم دیر به این تاپیک رسیدم عذر میخوام.
من خیلی مایلم که به همراه دوستانی که در پی ساخت این مدار هستند اینکار رو انجام بدم اما قبلش شرطی دارم:
از حضور برخی از اساتید منجمله جاوید و کوهیار در این تاپیک جلوگیری بشه والسلام...
موفق باشید.

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

شنبه 9 اسفند1392 - 1:15am
مدیر کل
مدیر کل

به به بالاخره به تاپیک خودتون خوش اومدین! هر چند گذاشتن چنین شرطی بسیار عجیبه و این دو عزیزی که فرمودین تا بحال هیچوقت در مسیر تاپیک مربوط به مدارات دخالت منفی نداشتن و اگر مشکلاتی هم اخیرا پیش اومده صرفا بخاطر نوعی جنگ لفظی بوده که امیدوارم همگی فراموش کنن. خود بنده هم مسائل زیادی دارم که طبیعتا اینجا جای طرحش نیست. مهم این هست شما اگر توانایی دارین در مسیر رسیدن دوستان به یک مدار کارامد کمک کنین. حالا اگر دوست ندارین این عزیزان دخالتی داشته باشن بنده هم ازشون خواهش میکنم که پستی در این تاپیک نزنن!!! خود بنده هم دخالتی نمیکنم مگر اینکه درخواست بشه. امیدوارم این تاپیک بالاخره به جایی برسه.

شنبه 9 اسفند1392 - 1:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حميد جان داداش كجايى يك ساعت پيش مورد هجوم فروشنده ها بوديم تا تونستن تايپيك باز كردن و تا تونستن پست زدن بنده هم چندبار اخطار دادم اما زورم نرسيد تا اينكه آنتى ويروس نصب كرديم و همه غلوغم شدن آى خنديدم

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 9 اسفند1392 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام حمید خان
حمید خان نمیشه اون تاپیکی رو که قفل کردید بازش کنید شاید جناب کهیال جواب مارم دادن.
همون روش ردیاب زنی با آنتن خالی و حذف ذرات توسط موبایل.
چون دیدم که میگم یکی با این روش کترای فوق العاده ای انجام میداد.البته ایشون یه چیز تیله مانندی هم تو دهنش میذاشت.ولی اونطور که میگفتن حرفش رد خور نداشت

شنبه 9 اسفند1392 - 1:31am
استاد
استاد

kahyal نوشته است:
من خیلی مایلم که به همراه دوستانی که در پی ساخت این مدار هستند اینکار رو انجام بدم اما قبلش شرطی دارم:
از حضور برخی از اساتید منجمله جاوید و کوهیار در این تاپیک جلوگیری بشه والسلام...
موفق باشید.

درود بر دوستان
اگه شما واقعا قصد کمک دارید بفرمایید این گوی و این میدان . تازه اگه نیاز به کمک باشه خودمون بی گفته هم اگه بتونیم کمک میکنیم اگه مشکل شما وجود من و کوهیار یا بچه های دیگه هست همه اونها با من که دیگه کسی جیکش در نیاد و کاری به این پست مخصوص شما نداشته باشند ولی خواهشا در پستهای دیگه بدون دلیل منطقی خودتون راوسط نکشید که بخواد استارت یک جنگ لفظی دیگه زده بشه.سایت که مال من یا مال بابای من نیست که بخوام بچه ها را به خاطر مشکل در تفاهم با شما قربانی کنم من هم از خدامه که یه مرد بیاد وسط و دست بچه های که یه عمر کلاه سرشون رفته بگیر و از این با تلاق شیادی فروشندگان متقلب با ارائه یک دستگاه خوب بیرون بکشه حالا اگه شما ادعای همچنین عملکردی در به نتیجه رسوندن یک دستگاه کار امد دارین و وجود ما برای شما عذاب اور هست ما خاموش میشیم اونهم بخاطر بچه ها که احترام به تک تک اونها می گذاریم

پس این پست مال شما دیگر خود دانید چه گلی به سر حودتون و بچه ها بزنید

شنبه 10 اسفند1392 - 6:07am
مدیر سایت
مدیر سایت

kahyal نوشته است:
موفق باشید.

برادر عزیزم جنای kahyal
عرض کنم که شما اگر ساخت مدار رو یاعلی بگید و شروع کنید و بتونید تا آخر نتیجه گیری با دوستان باشید ، مطمئن باشید هیچ یک از دوستان به خودشون اجازه کم لطفی به شما رو نخواهند داد ! پس یا علی بگید مهندس @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 10 اسفند1392 - 8:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
kahyal نوشته است:
خودتون قضاوت کنید؟!
و احتمالا بیشتر دوستان هم هک شدن!!!

خب هک بشیم من یه چیز میدونم هر کی اینجاست مطمئن باش تا حالا به هیچی نرسیده و گر نه کسی بیکار نیست وقت و هزینه و از همه مهمتر عمر گرانبهاشو خرج این طور مسائل کنه اونام اینقدر از ما زرنگتر و عاقل تر هستن که نیان الکی وقت و هزینه بیخودی رو در راه کنترل چندین انجمن این شکلی که بالغ بر 10 هزار و بیشتر کاربر داره بکنن اصلا میدونی چه هزینه ای براشون داره اونم بخاطر هیچی !!!!!!

حتی اونا در مرحله خرید و فروش دستگاه هم دخالتی نمیکنن اخه یه حجم به این گستردگی فروش دستگاه و کنترل توسط آقایون محترم.........به هیچ عنوان کارساز نیست اونا وقت و هزینه و تمرکز خودشون رو فقط هنگام معامله اجناس واقعی و دندان گیر و دهن پر کن میزارن نه 2 و 3 تا مفرغ غراضه و مهره و از این چیزا و حتی سکه که تا دلت بخاد تو موزه ها ریخته و دیگه نیازی به این چیزا ندارن و جای اضافی برای مراقبت از این قبیل اهن الات رو ندارن :D والا ما که ندیم کسی تا حالا چیز خوبی از دل خاک دراره اکثر کاربرا هم که بیشتر تو کار قبر هستن :D و اونام به این چیزا کار ندارن درست گفتم آقایون بخاطر این چیزا میاید سراغمون :D

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 10 اسفند1392 - 11:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure