انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 4:44am

پاسخ به موضوع  [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22  بعدی
 3رگولاتور جناب كهيال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب پادمهر اگه ميدونستم همون کهيال هستی اصلا کوچکترين درخواستی ازت نميکردم ،،اينم از شمارت حاجی مال خوذپ نخواستيم
09116170530

سه شنبه 18 آذر1393 - 10:24am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
arash99 نوشته است:
جناب پادمهر اگه ميدونستم همون کهيال هستی اصلا کوچکترين درخواستی ازت نميکردم ،،اينم از شمارت حاجی مال خوذپ نخواستيم
09116170530

سلام دوست عزیز و البته قدیمی @};-
این نظر لطف شماست!
اگرمحتوای پست های دوستان در همون محدوده مسایل فنی باشه نه تنها باعث خوشحالی بنده خواهد بود بلکه فکر میکنم سایر دوستان هم از این روند استقبال کنند!

سه شنبه 18 آذر1393 - 10:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کهيال عزيز نميدونم چی بگم اما برای سالگرد داداشم هم به شما اس دادم اما جواب گوی من نشديد رفتی که رفتی و من رو جلوى ديگر دوستان بد جلوه دادی منکه هدفم خير بود و کمک به دوستان اما ورق بد برگشت بله من همون arash05550هستم اما شما هدفت مشخص نبود رفتی و دوباره اومدى با چه هدفى نميدونم اما ديگه با کسی اينجوری بازی نکن

سه شنبه 18 آذر1393 - 11:37am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آقای بادمهر ممنون از اینکه میخواین کمک حال کاربرا باشین.
راستی عکسی که شما توی تاپیک 12000 گذاشتین یدونه رگولاتور داره شما چرا اسمشو گذاشتین 3 رگولاتوره؟
ضمنا نتایج تستهای خودتون را توی خاک با اعلام مشخصات کامل لوپ و ... بزارین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 18 آذر1393 - 1:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان
طی تحقیقاتی که این چند وقته داشتم متوجه شدم که اصلی ترین علت ناپایداری این سیستم و همچنین tl12000 چی بوده و رفع اون مشکل نه تنها ثبات رو فوق العاده بالا برد بلکه برد دستگاه رو هم تقریبا 2 برابر کرد!(البته بنده با کوچک کردن سایز لوپ ابعادش رو به قطر سی سانتیمتر کاهش دادم که در تستی که انجام شد برد اون برای یک قوطی روغن لحیم کوچک تقریبا یک متر شد!)
انشاا... بعد از کامل شدن تحقیقات نحوه اجرای اصلاحات رو هم برای دوستان بازگو خواهم داد.

سه شنبه 9 دی1393 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پادمهر نوشته است:
سلام به همه دوستان
طی تحقیقاتی که این چند وقته داشتم متوجه شدم که اصلی ترین علت ناپایداری این سیستم و همچنین tl12000 چی بوده و رفع اون مشکل نه تنها ثبات رو فوق العاده بالا برد بلکه برد دستگاه رو هم تقریبا 2 برابر کرد!(البته بنده با کوچک کردن سایز لوپ ابعادش رو به قطر سی سانتیمتر کاهش دادم که در تستی که انجام شد برد اون برای یک قوطی روغن لحیم کوچک تقریبا یک متر شد!)
انشاا... بعد از کامل شدن تحقیقات نحوه اجرای اصلاحات رو هم برای دوستان بازگو خواهم داد.

دوست عزیز میشه یه اشاره ای بکنید که مربوط به کدوم قسمت مدار میشه ؟
ممنون از زحمات شما

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 9 دی1393 - 11:00pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
پادمهر عزيز ضمن تشكر منتظر تكميل توضيحاتتون هستيم .
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 9 دی1393 - 11:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

وقتی برد داخل جعبه "فلزی" قرار داده شد سیم کشی رو "حتما" کوتاه و از نوع شیلد شده استفاده کنید مخصوصا سیم های ولوم مولتی ترن!
سیم ها رو کوتاه انتخاب کنید و حتما اون ها رو داخل جعبه در یک جهت و در کنار هم دیگه به جعبه بچسبونید!
علت اصلی ناپایداری در هم بودن سیم ها و شیلد نبودنشون و از همه مهمتر بلند بودنشون هست که بصورت یک آنتن عمل میکنه و نه تنها ثبات رو مختل میکنه بلکه برد دستگاه رو هم بشدت کاهش میده!

سه شنبه 9 دی1393 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پادمهر نوشته است:
وقتی برد داخل جعبه "فلزی" قرار داده شد سیم کشی رو "حتما" کوتاه و از نوع شیلد شده استفاده کنید مخصوصا سیم های ولوم مولتی ترن!
سیم ها رو کوتاه انتخاب کنید و حتما اون ها رو داخل جعبه در یک جهت و در کنار هم دیگه به جعبه بچسبونید!
علت اصلی ناپایداری در هم بودن سیم ها و شیلد نبودنشون و از همه مهمتر بلند بودنشون هست که بصورت یک آنتن عمل میکنه و نه تنها ثبات رو مختل میکنه بلکه برد دستگاه رو هم بشدت کاهش میده!

پادمهر جان من وقتی از جعبه فلزی استفاده میکنم شیلد مدار رو به جعبه وصل میکنم وقتی هم جعبه پلاستیکی باشه اگه دیدم نویز داره از این پشم شیشه ها که یک طرفش فویل آلمینیومی داره میپیچم به دور مدار به طوری که فویل به سمت بیرون باشه بعد دورش چند دور سیم لخت میپیچم که با اون فویل ارتباط باشه بعد همون رو به شیلد مدار وصل میکنه این خودش خیلی کمک میکنه
البته جهت اطلاع بود ها وگر نه شما استاد مایید ;)

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 9 دی1393 - 11:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
پادمهر نوشته است:

پادمهر جان من وقتی از جعبه فلزی استفاده میکنم شیلد مدار رو به جعبه وصل میکنم وقتی هم جعبه پلاستیکی باشه اگه دیدم نویز داره از این پشم شیشه ها که یک طرفش فویل آلمینیومی داره میپیچم به دور مدار به طوری که فویل به سمت بیرون باشه بعد دورش چند دور سیم لخت میپیچم که با اون فویل ارتباط باشه بعد همون رو به شیلد مدار وصل میکنه این خودش خیلی کمک میکنه
البته جهت اطلاع بود ها وگر نه شما استاد مایید ;)

سلام دوست عزیز
آیا بنظر شما همه دوستان هم مثل شما عمل میکنند؟!

پیوست:
md.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 9 دی1393 - 12:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 122 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure