انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 8:28am

پاسخ به موضوع  [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22  بعدی
 3رگولاتور جناب كهيال 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
اقای کهیال عزیز لطفا یکم درباره مدار توضیح میدید؟حداکثر عمقش چقدره؟فرکانس؟ثبات؟یعنی این میله فریتو بسازیم میشه مگنت؟چرا ۲۴ ولت؟
من فکر میکنم این مدار از اون دسته مدارایه که همه چیزو سنس میکنه.من خودم زیاد با مگنت کار کردم ولی فقط به سفال خوردم.فیلیم که گذاشتید ادمو پاک ناامید میکنه فیبر به اون بزرگی از اون فاصله؟اصلا مگنت چرا فلز جدیدو میزنه؟اصلا این مگنته یا لوپه من که گیج شدم .استاد حمید شما این مدارو قبول دارید؟حقیقت من یکم گیج شدم اخه مدار بهش نمیخوره خوب باشه ولی اقا حمید تو سایت گذاشتنش چیزیم که حمیدجان میزاره که بد نمیشه حالا من اشتباه فهمیدم یا داستانی این وسطه که ما ازش بی خبریم؟
البته کهیال جان ببخشید گفتم مدارش نمیخوره خوب باشه منظورم این بود که به درد ما نمیخوره. @};-

جمعه 9 اسفند1392 - 6:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
البته اصليت مدار همون فلزياب با لوپ محسوب ميشه و قرار نيست كه حتما از روش مگنت استفاده بشه / ولى ميشه دركنار لوپ 45 و يك در يك از مد مگنت زن يا همين هسته فريت استفاده كرد مهم اينجاست كه و اين سوال مطرح ميشه كه چرا وچطور ميشه يك مدار آنالوگ اينقدر مورد توجه اساتيد فن فلزياب قرار گرفته و با مدلهاى گوناگون از جمله(مدل آلمانى 12رگ-3رگ-اس ايكس500-پالس ايكس ال- واين آخريا كه بنده شاهد مدارش بودم و با رزين پوشيده شده بود كه اسم پى آى ايكس دتكتور به مردم عرضه شده ) بنابراين بايد ازطرف دوستان و اساتيد مورد بررسى قرار بگيره تا به اين چندسوال جواب داده بشه
1: چون مدار آنالوگه و راحت ساخته ميشه و البته واقعا كاربردى هست كه به اين صورت توليد و ساخته ميشه
2: آيا اينكه يكى 40 ساخته يكى صدوپنجاه تا و حتى يكى از بچه ها ميگفت كسى با اين مدار جواب گرفته و اين مدل رو خيلى قويتراز اكثر مدارات شركتى ميدونه وسوال اينه كه آيا نبايد تامل كرد دراين مدار؟
3: اينكه بنده قبلا هم عرض كردم كسى اين مدارو با چهره اس ايكس پانصد داشت و داره كه يه حياط پشتى بزرگ داره و بيشتر آزمايشهاشو اونجا انجام ميده با چشم خودم شاهد بودم فلز مس از اين سينى قديمي ها كه جنبه سر قابلمه اى داره رو كه 25در 25 رو راحت در دومترو نيم درخاك ميزد به طوريكه روش چاله كندنشم اينطورى بود كه به صورت صاف تا 3متر عمق و عرض يك متركنده و در ديواره به عمق موازى با كف در يك مترى دو مترى و دومترونيم و سه مترى به عمق يك مترطول و عرض پانزده سانت شيار ايجاد كرده و جنس را در شيارها ميزاره و از بالا تست ميگيره اما اجازه نداد دستگاهشو بازكنم تا دقيق بشم پس يه چيزى هست كه ميسازنش باز بايد اساتيد بررسى كنن

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 9 اسفند1392 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ناگفته نمونه بهتره اكثر كسانيكه خريدار نقطه زن هستن ديگه سراغ آنالوگ نميرن ودنبال ديجيتال با كمترين خطا هستن و اگه بعدا هم خواستن بفروشن راحت بشه فروخت حالا جالب اينجاست سازنده به اين موضوع هم فكر كرده و نوع ديجيتالش رو هم راهى بازار كرده پس اگه كهيال جان منت به ديده ما بزارن و تايپيك رو
ادامه بدن عالى ميشه مصداق شعر يا لفظ قشنگشون كه عرض كردن (براى به دست اوردن بايد بخشيد) حالا نه از روى جانب دارى بلكه يه اعتقاد شخصى به كايال حق ميدم تلاش و زحمات چندسالشو در رابطه با اين مدار در اختيار كسى نزاره اما خالى از لطف نيست و بنده واقعا اعتقاد دارم اگركسى براى چيزى واقعا تلاش كرده باشه واقعا نوشه جونش خواه ردياب انجمن باشه يا 3رگولاتور داداش كهيال يا 12رگولاتور ناصر اما يه شعرقشنگى هست كه ميگه :
دنيا همه هيچ و اهل دنيا همه هيچ @ پس براى هيچ برهيچ نپيچ
دانيكه پس از عمر چه ماند باقى @ عشق است و محبت است و باقى همه هيچ
آره آقايون صاحب فن روزى دست خداست همونطوركه ميده ميتونه بگيره كسى تو دنيا به جز خدا به كسى محتاج نيست / همونطوركه خدا به من همه چى داد و به يكباره هم ازم گرفت و مطمئنن موقع مرگمم هيچى باخودم به اون دنيا نميبرم چه ردياب باشه چه نقطه زن فقط و فقط خوبى -بنابراين به هم خوبى كنيد
ياحق

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 9 اسفند1392 - 10:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ARASH05550 نوشته است:
ناگفته نمونه بهتره اكثر كسانيكه خريدار نقطه زن هستن ديگه سراغ آنالوگ نميرن ودنبال ديجيتال با كمترين خطا هستن و اگه بعدا هم خواستن بفروشن راحت بشه فروخت حالا جالب اينجاست سازنده به اين موضوع هم فكر كرده و نوع ديجيتالش رو هم راهى بازار كرده پس اگه كهيال جان منت به ديده ما بزارن و تايپيك رو
ادامه بدن عالى ميشه مصداق شعر يا لفظ قشنگشون كه عرض كردن (براى به دست اوردن بايد بخشيد) حالا نه از روى جانب دارى بلكه يه اعتقاد شخصى به كايال حق ميدم تلاش و زحمات چندسالشو در رابطه با اين مدار در اختيار كسى نزاره اما خالى از لطف نيست و بنده واقعا اعتقاد دارم اگركسى براى چيزى واقعا تلاش كرده باشه واقعا نوشه جونش خواه ردياب انجمن باشه يا 3رگولاتور داداش كهيال يا 12رگولاتور ناصر اما يه شعرقشنگى هست كه ميگه :
آره آقايون صاحب فن روزى دست خداست همونطوركه ميده ميتونه بگيره كسى تو دنيا به جز خدا به كسى محتاج نيست / همونطوركه خدا به من همه چى داد و به يكباره هم ازم گرفت و مطمئنن موقع مرگمم هيچى باخودم به اون دنيا نميبرم چه ردياب باشه چه نقطه زن فقط و فقط خوبى -بنابراين به هم خوبى كنيد
ياحق

آرش عزیز من هم با شما موافق هستم

اکثر فروشندگان فلزیاب سوگلی فلزیاباشون دقیقا همین بیس هستش،حال چه اسراری روی این مدار دارن و هرکسی یه گوششو تغییر میده یه

اسم اجنبی هم واسش میزاره

امیدی به این تایپیک از دید من نیستش،از همون ابتدا هم یه فرمی شروع کردن که کاربرا رسما به کما رفتن

تایپیک 12رگلاتوره که خیلی خوش گذشت؛حال باید دید این تایپیک هم مانند اون تایپیک میتونه لبخندی روی لبهای کاربرا بیاره یا نه

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

جمعه 9 اسفند1392 - 10:22am
استاد
استاد

kooroshxfx نوشته است:
ARASH05550 نوشته است:
ياحق

آرش عزیز من هم با شما موافق هستم

اکثر فروشندگان فلزیاب سوگلی فلزیاباشون دقیقا همین بیس هستش،حال چه اسراری روی این مدار دارن و هرکسی یه گوششو تغییر میده یه

اسم اجنبی هم واسش میزاره

امیدی به این تایپیک از دید من نیستش،از همون ابتدا هم یه فرمی شروع کردن که کاربرا رسما به کما رفتن

تایپیک 12رگلاتوره که خیلی خوش گذشت؛حال باید دید این تایپیک هم مانند اون تایپیک میتونه لبخندی روی لبهای کاربرا بیاره یا نه

درود بر شما
شاید جمعه بعدی بیاید این جمعه که نیامد

جمعه 9 اسفند1392 - 10:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حالا فهمیدم این کدوم مداره چند وقت پیش یه هموطن از شهر کرج اومدن گفتن من یه مدار دارم که خیلی خوبه تازه اولش گفت المانیه ولی بعد اصلاحش کرد گفت قطعاتش المانیه خلاصه این اقا مگنتو زد نه به شمالو جنوب کاری داشت نه بالا پایین همین جوری تند تند کارشو کرد اخرشم گفت حال کردید چقدر عمق میزنه اون اقا تایید میکرد که ۱۵ متر حفره و۱۰ متر فلز ۳۰×۳۰ میزنه ولی ما که چیزی ندیدیم واسه حفره ام بردیمش رو کانال قنات که ۵ متر عمقش بود اونم نزد که وقتی خواست بره گفت چون بچه هایه خوبی بودید اومدید دستگاه بگیرید تخفیف میدم این دستگاهو به شما میدم ۱۵.۰۰۰.۰۰۰
۲۴ولت و ۳تا رگلاتور واسه چیه؟مدار ثبات داره؟

جمعه 9 اسفند1392 - 1:25pm
استاد
استاد

mamad13 نوشته است:
حالا فهمیدم این کدوم مداره چند وقت پیش یه هموطن از شهر کرج اومدن گفتن من یه مدار دارم که خیلی خوبه تازه اولش گفت المانیه ولی بعد اصلاحش کرد گفت قطعاتش المانیه خلاصه این اقا مگنتو زد نه به شمالو جنوب کاری داشت نه بالا پایین همین جوری تند تند کارشو کرد اخرشم گفت حال کردید چقدر عمق میزنه اون اقا تایید میکرد که ۱۵ متر حفره و۱۰ متر فلز ۳۰×۳۰ میزنه ولی ما که چیزی ندیدیم واسه حفره ام بردیمش رو کانال قنات که ۵ متر عمقش بود اونم نزد که وقتی خواست بره گفت چون بچه هایه خوبی بودید اومدید دستگاه بگیرید تخفیف میدم این دستگاهو به شما میدم ۱۵.۰۰۰.۰۰۰
۲۴ولت و ۳تا رگلاتور واسه چیه؟مدار ثبات داره؟

درود بر شما
اگه یه کم دیگه با سوال کردن فشار به اون داده بودید حتما میگفت فقط حفره های توی المان را میزنه :)) .باور کنید اگه این دستگاه را هم توی تونل می بردید دستگاه تونل را به اشتباه نوک کوه دماوند میگرفت و شما مجبور بودید برای پایین اومدن از نوک قله حتما از تجهیزات استفاده کنید :)) این دستگاه که این اقا اورده بود به نظرم فقط بوق نمیزد روی هدف وگرنه به زمین و زمان بوق میزنه اونم چه بوقی.شما اشتباه کردید .برای تست دستگاه یک درب دو متری را 10 سانت زیر خاک میکردید جلو خودش و بعد دستگاه می زدید اگه بگین این اندازه هم میگرفت حتما یا دستگاه بوق اشتباهی زده یا سیم میماش یه جای اتصالی کرده که جیکش در اومده و از اون قیمتی هم که طرف گفته فقط شش تا صفر اون اضافیه البته بعد از اصلاح قیمت انوقت میشد برای خرید فروش با صاحب اون حرفی زد :)) دستگاهی که توی40 سانتیمتری یه فلز20 در 10 سانت را تو هوا نتونه سنس کنه چطوری یه فلز 30 در 30 را در زیر زمین در عمق 10 متری میتونه بگیره.پس همیشه مواظب فروشندگان تا خره خره فرو رفته در بی شرافتی باشد که ته جیبتون را هم در نیارند

جمعه 9 اسفند1392 - 3:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام. دوستان بالاخره من نفهمیدم این مدار همون مدار دستگاه لورنز آقای مقدم هستش که داره توی کرج میفروشه؟؟؟؟؟ :-? :-?

جمعه 9 اسفند1392 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ARASH05550 نوشته است:
واين آخريا كه بنده شاهد مدارش بودم و با رزين پوشيده شده بود كه اسم پى آى ايكس دتكتور به مردم عرضه شده ) بنابراين بايد ازطرف دوستان و اساتيد مورد بررسى قرار بگيره تا به اين چندسوال جواب داده بشه

سلام منظورت از این مدار فلزیاب pix5 جناب صفایی بود؟

جمعه 9 اسفند1392 - 5:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه مهدى جان اين اون نيست - ولى هميشه اين نصيحت دوستانه رو از من به يادگار داشته باشيد اگه اين مدار يا هرمداره ديگه اى با تمام اطلاعات شروع شد خواه به نتيجه رسيد يا نرسيد به هيچ وجه كسى رو تف و لعنت نكنيد چون كسى كسى رو مجبور به ساخت نميكنه پس آينده نگر و روشن فكرانه به مقوله فلزو فلزيابى داشته باشيد / مثلا يكى از دوستان كه واجب نيست اسمش فاش بشه ميگفت با با ديدن پست پيشنهادى يك شخص در انجمن فلان مدارو ساختم اما يك قطعش پيدا نشد كه مشابه قطعه اصلى بود و پشت طرف بدميگفت كه اصلا مداره مزخرفيه و فكرهم نميكنم كاربكنه بنده هم حاليش كردم داداش من ، من ساختمش جواب هم ميده اما چرا پشت سرش بد ميگى به زور وادارت نكرده كه بسازى آقا يه خورده آرام شد بنده هم چون تهران بودم واسش يك قطعه پيداكردم فرستادم بعدش فقط پشيمانى نصيبش شد بناراين اگه شد اين مدارو ميسازيم و اگه نشد خوب ميريم سراغ ديگرمدارات و كسانى هم كه حرفى زدن و به هر دليلى نشده ادامه بدهند همچنان ميتونن در ديگرمدارات كمك حال بقيه باشن و كسى حق نداره الكى با جرو بحث انجمن رو متشنج كنه اين شعارمن نيست سوال انجمنه
(خوش باشيد اما رك و رك زندگى كنيد)

خداوندا چرا؟؟؟

جمعه 9 اسفند1392 - 7:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 216 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure