انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 9:38am

پاسخ به موضوع  [ 39 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فیلم کارکرد لند کرافت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
YOLDASH
جان ممنونم عکسای خوبیه لند کرفت مدارش پیچیدست و برنامش هم با اسمبلی نوشته شده
خودت با لندکرفت کار کردی چجوره؟ خوبه؟

شنبه 16 خرداد1393 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قابل توجه بچه ها ایسی پیش تقویتش که OP27 هست رو نگاه کنید ببینید ایسی OP27 که در ایران میخرید اصل یا این OP27

شنبه 16 خرداد1393 - 12:05am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درمورد خوب بودن لندکرافت میتونم بگم که من ازش راضی بودم. البته به این سوال شما باید کسی جواب بده که بادستگاههای هم ترازش هم کار کرده باشه . من قبل از لندکرافت یه دستگاه دست ساز ایرانی داشتم که زیاد جالب نبود .ووقتی مالک لندکرافت شدم با یه ابرغول مواجه شدم. و تنها مرجع مقایسه بنده همین دستگاهه.

یکشنبه 18 خرداد1393 - 7:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز. @};-
با تشکر از ایجاد این تاپیک و سپاس فراوان از ارائۀ اطلاعات و راهنمایی دوستان . @};-
از دوستان تقاضا دارم به مسائلی که در زیر مطرح میکنم، پاسخ کامل و روشنی بدهند تا من و سایر دوستان استفاده نمایند:
با توجه به ادعای سایت شرکت رکس که در لینک زیر اومده، میخواهیم بدونیم چقدر این ادعاها درستند؟:
http://rexmetaldetectors.com/?page_id=68
1 - گفته: در هرنوع خاکی و در هر شرایطی کار میکنه و خودش را منطبق میکنه و بطور اوماتیک بالانس میکنه؛
2 - فلزات آهنی را کاملا حذف میکنه؛
3 - تفکیک در زمینهایی که دارای ذرات بسیار بالا هستند و نیز در محیط با تداخلات مختلف امواج، بسیار خوب کار میکند و تداخل ایجاد نمیشود!؛
4 - ذرات را بطور کامل حذف میکند ؛
5 - میتواند یه فلز غیر آهنی را از بین فلزات غیر آهنی تشخیص و تفکیک دهد؛
6 - میتواند بطور کامل فلزات ناخواسته ( فلزاتی که مورد نظر ما نیستند) را حذف کند؛
7 - حذف کامل تأثیرات سیگنال مغناتیسم زمین و تشخیص آن از سیگنال عادی و معمولی فلز؛
8 - حذف اختلالات ثانویه ( امواج و سیگنالهای مزاحم) در طول مدت کاوش؛
9 - امکال کاوش در داخل اطاق و نیز نزدیک شبکه های الکترونیکی ( کابلهای برق و غیره)؛
10- تعدیل و تنظیم قدرت تشعشع پالسی دستگاه ( لطفا در این مورد توضیح روشنی بدهید)؛
Regulation of the power of radiating impulses
11 - دارای تنظیم تفکیک فلزات؛
12 - لطفا در مورد این جمله توضیح دهید:
Possibility for adjusting of over 40 work and additional parameters assuring comfortable and effective work in different conditions of searching
13- لطفا در مورد ثباتش هم یه توضیحی بدهید؛

از دوستان عزیز خواهشمند موارد فوق را به ترتیب شما توضیح دهند تا پاسخها کاملا روشن و مشخص شوند.چ

در مورد پارامتر شمارۀ (5) ، تقاضا میکنم در صورت امکان کلیپی را در این پست یا در سایت آپارات قرار دهید.
در مورد عمش در زیر زمین هم، یه کلیپی قرار دهید.

با سپاس و خدا نگهدار همگی @};- @};- @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

پنج شنبه 22 خرداد1393 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و عرض ادب @};-
آقا mahdi8877 شما در پست قبلی فرمودید: « اگه در فیلمی که در انجمنهای ترکیه ای گذاشته شده رو دیده باشید این فلزیاب رو با لوپ لورنز راه اندازی کردن و خیلی خوب هم کار میکنه ولی برد فلزیاب با لوپ اصلیش به مراتب بهتر و بالاتره»

میشه لطفا این لینکها را در این تاپیک قرار بدید؟

با سپاس و خدا نگهدار همگی @};-

پنج شنبه 22 خرداد1393 - 10:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

یکی از دوستان توضیحات خوبی ارائه کردن و درخصوص نحوه کارکرد دستگاه در مدهای استاتیک ودینامیک مطالبی رو درج کردن که کاملا درسته . منتها باید یه متمم به این توضیحات اضافه کنم اون هم اینه که هردو مد از یک تا چهار قابل تنظیم می باشد و مصرف باطری در مدهای شماره یک و دو بسیار بالاست و شارژ رو به نسبت مدهای سه وچهار سریعترخالی میکنه.

جمعه 22 خرداد1393 - 1:54am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

افشین1 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز. @};-
با تشکر از ایجاد این تاپیک و سپاس فراوان از ارائۀ اطلاعات و راهنمایی دوستان . @};-
از دوستان تقاضا دارم به مسائلی که در زیر مطرح میکنم، پاسخ کامل و روشنی بدهند تا من و سایر دوستان استفاده نمایند:
با توجه به ادعای سایت شرکت رکس که در لینک زیر اومده، میخواهیم بدونیم چقدر این ادعاها درستند؟:
http://rexmetaldetectors.com/?page_id=68
1 - گفته: در هرنوع خاکی و در هر شرایطی کار میکنه و خودش را منطبق میکنه و بطور اوماتیک بالانس میکنه؛
2 - فلزات آهنی را کاملا حذف میکنه؛
3 - تفکیک در زمینهایی که دارای ذرات بسیار بالا هستند و نیز در محیط با تداخلات مختلف امواج، بسیار خوب کار میکند و تداخل ایجاد نمیشود!؛
4 - ذرات را بطور کامل حذف میکند ؛
5 - میتواند یه فلز غیر آهنی را از بین فلزات غیر آهنی تشخیص و تفکیک دهد؛
6 - میتواند بطور کامل فلزات ناخواسته ( فلزاتی که مورد نظر ما نیستند) را حذف کند؛
7 - حذف کامل تأثیرات سیگنال مغناتیسم زمین و تشخیص آن از سیگنال عادی و معمولی فلز؛
8 - حذف اختلالات ثانویه ( امواج و سیگنالهای مزاحم) در طول مدت کاوش؛
9 - امکال کاوش در داخل اطاق و نیز نزدیک شبکه های الکترونیکی ( کابلهای برق و غیره)؛
10- تعدیل و تنظیم قدرت تشعشع پالسی دستگاه ( لطفا در این مورد توضیح روشنی بدهید)؛
Regulation of the power of radiating impulses
11 - دارای تنظیم تفکیک فلزات؛
12 - لطفا در مورد این جمله توضیح دهید:
Possibility for adjusting of over 40 work and additional parameters assuring comfortable and effective work in different conditions of searching
13- لطفا در مورد ثباتش هم یه توضیحی بدهید؛

از دوستان عزیز خواهشمند موارد فوق را به ترتیب شما توضیح دهند تا پاسخها کاملا روشن و مشخص شوند.چ

در مورد پارامتر شمارۀ (5) ، تقاضا میکنم در صورت امکان کلیپی را در این پست یا در سایت آپارات قرار دهید.
در مورد عمش در زیر زمین هم، یه کلیپی قرار دهید.

با سپاس و خدا نگهدار همگی @};- @};- @};-

بااجازه اساتید، بنده به نسبت استفاده ای که از این دستگاه کردم یه سری اطلاعات دست وپا شکسته در اختیارتون میگذارم. امیدوارم دوستای دیگه تکمیل ترش بکنن که ما هم استفاده کنیم
بند1 : این دستگاه در مد استاتیک دائما خودش رو با زمین وفق میده یعنی اینکه بالانسش یه جورایی اتوماتیک محسوب میشه
بند2 : اینکه فلزات آهنی رو حذف میکنه ، تا حدودی درسته.اساس وپایش برمبنای تشخیص وبرداشت دستگاه از میزان قدرت مغناطیس شوندگی فلز هدف می باشد. چه بسا به دفعات اتفاق افتاده که موردی رو غیر فلز نشون داده وبعد از حفاری با یک جسم فلزی پوسیده روبرو شدیم
بند3و4: برای حذف ذرات آیتمی بنامrejef یاچیزی شبیه به این کلمه داشت که بین صفر تاپانزده(اگه درست یادم مونده باشه) قابل تنظیمه و هرچی این عدد برزگتر باشه حساسیت به ذرات کمترمیشه
این سوالی که توی بند5 نوشتی رو یه باره دیگه بخون. من که چیزی دستگیرم نشد!
بند 6: اینکه فلزات مورد نظر مارو حذف بکنه،درسته وبه این صورت عمل میکنه که شما یه نمونه از فلز رو دم دستت داری وبا استفاده از گزینهreject وقراردادن فلزمذکور مقابل لوپ ،دستگاه مشخصات فلز از قبیل قدرت مغناطیس شوندگی و درصد خلوصش رو درحافظه نگه میداره ودر طی عملیات جستجو در صورتی که با فلزی به این مشخصات برخورد کنه اون رو نادیده می گیره البته توی ال سی دی نشون میده ولی شما هیچ صدایی از دستگاه نمیشنوید
بند10 : فکرکنم منظور از این قسمت امکان کاهش و افزایش قدرت دستگاهه که توی منوی دستگاه با آیتم power قابل تنظیمه که با دو عدد یک و دومیتونید قدرت نرمال یا کاهش قدرت رو داشته باشید
بند13 : ثباتش خوبه به شرط اینکه زمین زیاد مرطوب نباشه (توی زمینهایی که لایه هایی زیرین هم خیس یا مرطوب باشن ثبات خوبی نداره)
:YMPEACE:

جمعه 22 خرداد1393 - 2:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب و تشکر از آقا yoldash عزیز @};-

در رابطه با گزینۀ (5): سایت رکس مدعیست که: اگه مثلا یه فلز طلا را در بین چند فلز دیگه مثل میخ و نعل و سایر فلزاتی که معمولا روی زمین هستند، قرار دهید( یا قرار گرفته باشه)، بخوبی شناسایی میکنه! یعنی این فلز انتخابی شما (مثلا طلا ) را میتونه از بین سایر فلزاتی که در یه جا پخش شده اند، بخوبی تشخیص دهد و سایر فلزات را نادیده بگیره! آیا این ادعا درسته؟ من خواهش کردم از این توانایی دستگاه یه کلیپ درست کرده و تو آپارات قرار دهید.

گزینۀ (12) گفته: این دستگاه میتونه بیش از 40 عمل را انجام بدهد در شرایط مختلف جستجو بصورت مناسب ، راحت و مؤثر و کارامد!

منظور شما از نداشتن ثبات خوب در زمینهای مرطوب و خیس، دقیقا چیست؟ آیا زود به زود ثباتش میخوره ویا اینکه در این زمینها اصلا ثبات نداره؟ آیا با انتخاب مُد داینامیک، بصورت اتوماتیک بالانس نمیکنه و ثباتش برقرار و حفظ نمیشه؟

با سپاس و خدا یار و یاورتان @};- @};- @};-

جمعه 23 خرداد1393 - 2:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

در بند یک توضیحات پست قبلی به جای کلمه دینامیک اشتباها استاتیک درج شده که بدینوسیله اصلاح میشود.
من که این ادعا رو که بتونه از داخل فلزات آهنی طلا رو تشخیص بده امتحان نکردم .ولی میشه توی مدacceptیه همچین چیزی رو امتحان کرد.
و درنهایت مشکلی که توی زمینهای خیس برای دستگاه پیش میاد عدم تعادل نیست .بلکه توی پروسه تفکیک دچار خطا میشه و توی زمینه مغناطیس و غیرمغناطیس کلا قاطی می کنه.

سه شنبه 27 خرداد1393 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت همگی! @};-
نماز و روزه موحدان قبول باشه!
خیلی ممنون میشدیم اگه آقا mahdi8877 در مورد پست من اظهار نظر میکردن!
با تشکر از ارائۀ اطلاعات مفید آقا yoldash عزیز!
در پناه خدا باشید. ^:)^

شنبه 20 تیر1393 - 12:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 39 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 98 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure