انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 6:50pm

پاسخ به موضوع  [ 88 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 CLONE PI-AVR 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
kavoshgar نوشته است:
pouya83 نوشته است:
باسلام
در پی سی بی مدار پایه 2آیسیU6که به مقاومت20وصل شده،ازبین پایه های 12و13گذشته .درتصویر بنظرمیرسه که با این پایه ها اتصال داره،آیا همینطوره یا نباید اتصال داشته باشه؟
پیوست:
U6.PDF

آقا پویا اون قسمت نباید اتصالی داشته باشه

ممنون کاوشگرعزیز ^:)^

سه شنبه 29 بهمن1392 - 7:49pm

شب به خیر معلومه که بچه های سایت دارن خوب کار میکنن امشب دوستم دستگاه رو اور هم لوپشو فراموش کرد بیاره هم شارزر دستگاه رو خلاصه من تونستم با لوپ تخت 35 سانت که برای دلتا پالس 3 داشتم از قبل که 400 میکروهانری و حدود 1.2 اهم بود فیلم تهیه کنم و تو فیلم اگه دقت کنید حساسیت دستگاه نصبت به پول خرد و طلا از بقیه فلزات بیشتره و تو اخر فیلم باطری دستگاه به 10 ولت رسیده بود و من نتونستم فیلم خوب تهیه کنم چون بچه کوچیکم هم سرما خورده بود اگر فیلم واضح نشد ببخشید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 29 بهمن1392 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون ازشما آتیلا جان :ymapplause: من هم فیلم رو دیدم سنس این فلزیاب برای انگشتر خیلی خوب بود کاش میشد با یه فلز بزرگتر هم تست میکردین . با اینکه این فایل 12 بار دانلود شده ولی هیچ کدام ازدوستان انگار نظری نداشتن در مورد این فیلم :-B

سه شنبه 29 بهمن1392 - 11:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ATILA-DIGITAL نوشته است:
شب به خیر معلومه که بچه های سایت دارن خوب کار میکنن امشب دوستم دستگاه رو اور هم لوپشو فراموش کرد بیاره هم شارزر دستگاه رو خلاصه من تونستم با لوپ تخت 35 سانت که برای دلتا پالس 3 داشتم از قبل که 400 میکروهانری و حدود 1.2 اهم بود فیلم تهیه کنم و تو فیلم اگه دقت کنید حساسیت دستگاه نصبت به پول خرد و طلا از بقیه فلزات بیشتره و تو اخر فیلم باطری دستگاه به 10 ولت رسیده بود و من نتونستم فیلم خوب تهیه کنم چون بچه کوچیکم هم سرما خورده بود اگر فیلم واضح نشد ببخشید

دوست خوبم بسیار عالی بود
فقط فاصله دقیقا معلوم نبود توی فیلم
میشه لطفا بفرمایید دقیقا چند سانتیمتر بود فاصله؟
@};- @};- @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 29 بهمن1392 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
خداوكيلى عجب ساز و دوقولى راه انداخته اين وروجك يكساعته داريم با بچه ها ميخنديم جدأ جاى تعجب داره باديدن فيلم آدم ميره تو شك كه نكنه اندى عزيز اصليتش ايرانى هستش و شايدم از خطه سيستان با اون ساز و دوقول قشنگشون و اينكه اندى روى اين دستگاه پياده كرده

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 29 بهمن1392 - 12:27am

شب به خیر دوستان من خیلی خوشم میاد که تو این انجمن خیلی بچه ها تلاش میکنن و من قسمت دوم فیلم رو برای شما آپلود میکنم تو قسمت دوم اگر دقت کنید یک اسپره خوشبو کننده رو نمیتونم به لوپ نزدیک کنم و نزدیک به 90 سانت سنس میکنه و یک حسن خوب این مدار اینه که همون قدر که تو هوا سنس میکنه تو خاک هم همونقدر نفوذ داره و به سفال و ذغال و ذرات هم حساسیت نداره و اگر هم جایی دیدید که املاح خیلی زیاد هست اگر لوپ رو به زمین بچسبونید اول صداش زیاد میشه بعد اروم اروم صدا قطع میشه و با زمین بالانس میشه و روی زمین میتونید گارد رو روی اتومات بزارید که خیلی بهتره یا عدد گارد رو دستی تنظیم کنید و یک گزینه دیگه هم تو منوی دستگاه هست که گراند هست که باید در حالت های مختلف تست کنید تا ببینید رو کدوم بهتر نسبت به زمینی که میخواهید کار کنید بهتر جواب میده و سعی کنید برای دستگاه از باطری 12 ولت 2 آمپر استفاده کنید تو فیلم تست من باطری من به 10 ولت رسده بود و چون در منزل تست میکردم دوروبرم هم نویز بود هم فلز بارییر رو روی 4 گذاشته بودم فقط من این فیلم رو به خاطر اصرار بچه ها گذاشتم تا صحت کار دستگاه رو ببینندچون خوشم نمییاد که کاری رو که انجام میدم بدون نتیجه باشه با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 29 بهمن1392 - 1:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ATILA-DIGITAL نوشته است:
شب به خیر دوستان من خیلی خوشم میاد که تو این انجمن خیلی بچه ها تلاش میکنن و من قسمت دوم فیلم رو برای شما آپلود میکنم تو قسمت دوم اگر دقت کنید یک اسپره خوشبو کننده رو نمیتونم به لوپ نزدیک کنم و نزدیک به 90 سانت سنس میکنه و یک حسن خوب این مدار اینه که همون قدر که تو هوا سنس میکنه تو خاک هم همونقدر نفوذ داره و به سفال و ذغال و ذرات هم حساسیت نداره و اگر هم جایی دیدید که املاح خیلی زیاد هست اگر لوپ رو به زمین بچسبونید اول صداش زیاد میشه بعد اروم اروم صدا قطع میشه و با زمین بالانس میشه و روی زمین میتونید گارد رو روی اتومات بزارید که خیلی بهتره یا عدد گارد رو دستی تنظیم کنید و یک گزینه دیگه هم تو منوی دستگاه هست که گراند هست که باید در حالت های مختلف تست کنید تا ببینید رو کدوم بهتر نسبت به زمینی که میخواهید کار کنید بهتر جواب میده و سعی کنید برای دستگاه از باطری 12 ولت 2 آمپر استفاده کنید تو فیلم تست من باطری من به 10 ولت رسده بود و چون در منزل تست میکردم دوروبرم هم نویز بود هم فلز بارییر رو روی 4 گذاشته بودم فقط من این فیلم رو به خاطر اصرار بچه ها گذاشتم تا صحت کار دستگاه رو ببینندچون خوشم نمییاد که کاری رو که انجام میدم بدون نتیجه باشه با تشکر

بازهم تشکر از لطفتون
اگه امکانش هست میشه دوربین رو دورتر کنید و یک سینی (هر جنسی)با ابعاد 30 در 20 یا همین حدود رو تست کنید؟
باتشکر

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 29 بهمن1392 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باسلام
از دوستان کسی میدونه ترانزیستور2N7000را درخیابان جمهوری تهران،کدوم فروشگاه داره؟ از جوان الکترونیک پرسیدم،ندارند.
ممنون

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 5:02am
مدیر کل
مدیر کل

پویا جان این ترانزیستور نسبتا معروفی هست و میتونین از پایا الکترونیک هم تهیه کنین:
http://www.payaelectronicscomplex.com/P ... P1=&keyP2=

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 5:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باسلام

نقش R7که در لیست قطعات یک پتانسیومتر 1کیلوست, در مدارچیه؟
ممنون

سه شنبه 5 اسفند1392 - 2:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 88 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , Majestic12 و 126 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure