انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 6:06am

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 فلزیاب stiker xs 
نویسنده پیغام

haloo نوشته است:
:D :D :D وای خدا چقد ادم درو غ گویی هستی تو

این انجمن اگه مدیر داشت نمیزاشت کاربرانش این همه بهم توهین کنند.
خداییش شما نه وجدان دارید نه انصاف.
من اگه کسی مثل شما بهم بگه دروغگو اصلاً برام مهم نیست چون به خودم شکی ندارم.
درضمن اگه شما اون سیستم رو نبردی زمین به آسمون اومد ؟.خدا رو شکر نیازی به خرید شما اصلاً نبود.
خدارا شکر من که فروش سیستم های خودم رو دارم.
و امیدوارم دروغگو رسوا بشه.

جمعه 2 اسفند1392 - 10:44am
مدیر کل
مدیر کل

اگر این انجمن هم مثل خیلی جاهای دیگه همش میخواست بگیر و ببند باشه بنده اولین کاری که باید میکردم شما رو باید از انجمن مینداختم بیرون اپراتور عزیز! پس خیلی بیشتر مراقب حرفهاتون باشین و احترام خودتون رو داشته باشین. در ضمن فروش و فروشندگی طبق قوانین انجمن از روز اول هم بدون اجازه مدیران انجمن مجاز نبوده. خدا رو شکر که شما هم فروشتون خوبه. پس اگر قصد کمک به کسی رو ندارین و هدف شما هم مثل خیلیها صرفا تبلیغ برای منافع شخصی خودتون هست ؛ این انجمن رو رها کنین و به کارتون برسین. وگرنه بالاخره به مشکل میخورین که ممکنه توام با آبروریزی هم باشه و فکر نمیکنم نه شما سودی ببرین نه این انجمن! پاک کردن چند پست غیر مفید هم برای بنده بیشتر از چند ثانیه وقت نمیگیره!!!

جمعه 2 اسفند1392 - 4:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
اگر این انجمن هم مثل خیلی جاهای دیگه همش میخواست بگیر و ببند باشه بنده اولین کاری که باید میکردم شما رو باید از انجمن مینداختم بیرون اپراتور عزیز! پس خیلی بیشتر مراقب حرفهاتون باشین و احترام خودتون رو داشته باشین. در ضمن فروشن و فروشندگی طبق قوانین انجمن از روز اول هم بدون اجازه مدیران انجمن مجاز نبوده. خدا رو شکر که شما هم فروشتون خوبه. پس اگر قصد کمک به کسی رو ندارین و هدف شما هم مثل خیلیها صرفا تبلیغ برای منافع شخصی خودتون هست ؛ این انجمن رو رها کنین و به کارتون برسین. وگرنه بالاخره به مشکل میخورین که ممکنه توام با آبروریزی هم باشه و فکر نمیکنم نه شما سودی ببرین نه این انجمن! پاک کردن چند پست غیر مفید هم برای بنده بیشتر از چند ثانیه وقت نمیگیره!!!

سلام آقا حميد فكر نميكنيد جاي دكمه تشكر تو سايت خاليه ما چه جوري ازپست هاي دوستان تشكر كنيم مثلا همين پست شما

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 7 اسفند1392 - 5:49pm

حمید نوشته است:
اگر این انجمن هم مثل خیلی جاهای دیگه همش میخواست بگیر و ببند باشه بنده اولین کاری که باید میکردم شما رو باید از انجمن مینداختم بیرون اپراتور عزیز! پس خیلی بیشتر مراقب حرفهاتون باشین و احترام خودتون رو داشته باشین. در ضمن فروش و فروشندگی طبق قوانین انجمن از روز اول هم بدون اجازه مدیران انجمن مجاز نبوده. خدا رو شکر که شما هم فروشتون خوبه. پس اگر قصد کمک به کسی رو ندارین و هدف شما هم مثل خیلیها صرفا تبلیغ برای منافع شخصی خودتون هست ؛ این انجمن رو رها کنین و به کارتون برسین. وگرنه بالاخره به مشکل میخورین که ممکنه توام با آبروریزی هم باشه و فکر نمیکنم نه شما سودی ببرین نه این انجمن! پاک کردن چند پست غیر مفید هم برای بنده بیشتر از چند ثانیه وقت نمیگیره!!!

حمید جان داداش انقدر بهتون بر نخوره.شما همین تاپیک رو نگاه کن ببین چقدر این واون به هم توهین میکنن ولی این رو بدونید تمام حرفای من عین حقیقت هستش بنده هنوز اس ام اس های آقایHalooرو دارم ولی متاسفانه نمیدونم که چطور رو سایت قرارشون بدم نه میشه عکس بندازی ازشئن نه توفایل قرار میگیره
و درضمن من این آقا رو تو این انجمن پیدا نکردم که شما میگید(در ضمن فروش و فروشندگی طبق قوانین انجمن از روز اول هم بدون اجازه مدیران انجمن مجاز نبوده).در ضمن من تواین انجمن فقط واسه یادگیری وآموزش یک سری مطالب اومدم.
درضمن حمید جان این پیغام خصوصی من نه میتونم ارسال کنم نه میتونم بگیرم پست هام هم بالای5تا هست ولی نمیدونم چرا اینجور هست اگه امکان داره درستش کنید
باتشکر

جمعه 9 اسفند1392 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
operator نوشته است:
حمید نوشته است:

حمید جان داداش انقدر بهتون بر نخوره.شما همین تاپیک رو نگاه کن ببین چقدر این واون به هم توهین میکنن ولی این رو بدونید تمام حرفای من عین حقیقت هستش بنده هنوز اس ام اس های آقایHalooرو دارم ولی متاسفانه نمیدونم که چطور رو سایت قرارشون بدم نه میشه عکس بندازی ازشئن نه توفایل قرار میگیره
و درضمن من این آقا رو تو این انجمن پیدا نکردم که شما میگید(در ضمن فروش و فروشندگی طبق قوانین انجمن از روز اول هم بدون اجازه مدیران انجمن مجاز نبوده).در ضمن من تواین انجمن فقط واسه یادگیری وآموزش یک سری مطالب اومدم.
درضمن حمید جان این پیغام خصوصی من نه میتونم ارسال کنم نه میتونم بگیرم پست هام هم بالای5تا هست ولی نمیدونم چرا اینجور هست اگه امکان داره درستش کنید
باتشکر

جناب اوپراتور اس ام اس رو قرار بدید که چی رو به اثبات برسونید :D

من که در جریان کار شما و هالوی عزیز بودم !!!!!! آخه بنده ای خدا طرف ریسک نمیکنه این روزا دستگاه رو با تست زیر خاک حضورا تحویل بگیره بعد شما خیال داری ندیده و نشناخته یکی بیاد نصف پول یه دستگاه رو بحساب شما بریزه :D

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 9 اسفند1392 - 11:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
من هی میخواستم جواب این کلاه بردار رو ندم ولی انگاری ول کن نیستن
عزیز من شما هر گونه اس ام اسی رو که دارین لطفا رو کنین اصلا شرم نکنین
چون شما به من توهین هم کردین
مرد حسابی چه ادم بالغی میاد فقط با یه عکس و یه تعریف از کسی یه دستگاه رو میخره اونم با قیمتی معادل 8 میلیون تومن
شما اولش میگفتین اشگال نداره این دستگاه رو اول تست میکنم بعد شما اگه دوس داشتی بیا ببرش و بول رو بده
و بعدش بهونه تراشیدی که دستگاه رو طرف نمیده و باید حتما نصف مبلغ رو برداخت کنین تا بیای برای تست
بعد من که ادم ساده ایی نیستم عزیز من
چون من با اریانای عزیز قبلش هماهنگی کرده بودیم که اول دستگاه شما رو تست کنیم بعد اگه جواب داد بخریم
شما که گفتین اهل خرم اباد هستی
بخاطر همینم من به اریانا سبرده بودم به اشناهاشون تو خرم اباد خبر بده که بیان برای تست ولی شما زدی زیر همه ی حرف هات
در ضمن اگه یه دونه از این حرفای من دروغ باشه از خدا میخوام نابودم کنه
چون خودت خیلی خوب حرف هام رو میفهمی
اها یادم اومد میگفتی این دستگاه مال کشور کویت هستش
اخه ما که بچه نیستیم عزیز من
در ضمن اینم یاداور کنم به اکثر دوستان عزیز که یکی از اعضای سایت ایران بالس به من گفت 90 درصد این فروشنده های این سایت کلاه بردارن
دیگه موفق باشی عزیز من

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 9 اسفند1392 - 12:31am
استاد
استاد

haloo نوشته است:
مرد حسابی چه ادم بالغی میاد فقط با یه عکس و یه تعریف از کسی یه دستگاه رو میخره اونم با قیمتی معادل 8 میلیون تومن
شما اولش میگفتین اشگال نداره این دستگاه رو اول تست میکنم بعد شما اگه دوس داشتی بیا ببرش و بول رو بده
و بعدش بهونه تراشیدی که دستگاه رو طرف نمیده و باید حتما نصف مبلغ رو برداخت کنین تا بیای برای تست
چون من با اریانای عزیز قبلش هماهنگی کرده بودیم که اول دستگاه شما رو تست کنیم بعد اگه جواب داد بخریم
بخاطر همینم من به اریانا سبرده بودم به اشناهاشون تو خرم اباد خبر بده که بیان برای تست ولی شما زدی زیر همه ی حرف هات
در ضمن اینم یاداور کنم به اکثر دوستان عزیز که یکی از اعضای سایت ایران بالس به من گفت 90 درصد این فروشنده های این سایت کلاه بردارن
دیگه موفق باشی عزیز من

درود بر شما
هالو جان دستگاه کویتی میخواد بهت بده بعد شما ناشکری میکنید :)) این دستگاه دش داشه یا همون عبا داره که روی جنسی که باهاش پیدا کردی میکشند تا مانع از اون بشه که نور بهش برسه تا برق طلا ها چشمهاتون را ازار نده :))

شنبه 10 اسفند1392 - 12:40pm

haloo نوشته است:
دیگه موفق باشی عزیز من

باشد حتماً اگر برنامه ای پیدا کردم که اس ام اس هارو با همون تاریخ و شماره بندازه تو فایل حتماً قرار میدم.

شنبه 10 اسفند1392 - 2:52pm

ariana2014 نوشته است:
operator نوشته است:
حمید نوشته است:

باتشکر

جناب اوپراتور اس ام اس رو قرار بدید که چی رو به اثبات برسونید :D

من که در جریان کار شما و هالوی عزیز بودم !!!!!! آخه بنده ای خدا طرف ریسک نمیکنه این روزا دستگاه رو با تست زیر خاک حضورا تحویل بگیره بعد شما خیال داری ندیده و نشناخته یکی بیاد نصف پول یه دستگاه رو بحساب شما بریزه :D

آریانا جان دوست عزیز من که بهش گفتم سیستم مال یکی دیگست اون میاره میده به من.
بعد داداش من که نگفتم سیستم رو بدون تست زیر خاک میدم.گفتم تست هاش اینها هستند اگه پسندیدی نصف پول سیستم رو بده تا سیستم رو که اوردم بهت اطلاع میدم تا بیای تست کنی.
بعد چرا اون سیستم دومیه که بهش گفتم برو اول تست کن بعد اگه دوست داشتی پولشو بده و ببرش چرا بهونه اورد امروز و فردا کرد که من اون بنده ی خدا رو معطل نگهدارم خ.ب از همون اول میگفت نمیخوام.

از همه ی دوستان خواهش میکنم ادامه ی این بحث رو ببرید چون نه میخوام از دست کسی ناراحت بشم نه کسی از دستم ناراحت بشه هر چند که خیلی ها هر توهین دوست داشتن کردن.

شنبه 10 اسفند1392 - 3:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
در هر صورت شما فروشنده ای و مطمئنا به نفع خودت کار میکنی و تا اونجایی که بنده در جریان کار بودم و دوست خوبم هالو جان به بنده امار شما رو میدادند شما به ایشون گفته بودید اگه برا تست میخاید بیاد باید اول نصف پولو بحساب بنده بریزید تا بنده دستگاه رو اماده ای تست کنم و این مسئله تو این دوره زمونه به گوش هر شنونده ای برسه فکر نکنم تصویر خوبی از شما در ذهن خودش تداعی کنه :D

راستی اینجا میتونی ازادانه بچرخی و مطالب رو خوب دوره کنی ولی تبلیغ و پیام خصوصی برای فروش [-X

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 10 اسفند1392 - 3:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 168 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure