انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 10:50pm

پاسخ به موضوع  [ 10 پست ] 
 فلزیاب deep master 2008 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام به همه دوستان گرامی
آیا کسی راجع به این فلزیاب از لحاظ کارکرد (عمق- تفکیک-ثبات و...) اطلاعی داره؟ @};- @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

gladyator_089

سه شنبه 25 آذر1392 - 12:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فلزیاب ساخت داخله شک نکن وجود خارجی نداره. مدلهای مختلف داره SUPER و X3 و تا X5 ولی بدرد نمیخوره.

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

سه شنبه 25 آذر1392 - 1:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
دوست عزیز آیا شما خودتون با این سیستم کار کردین؟از چه لحاظی میگین که به درد نمیخوره؟

gladyator_089

سه شنبه 25 آذر1392 - 1:24am
مدیر کل
مدیر کل

من قبلا این فلزیاب رو داشتم مال شرکت کلاهبردار کا ایکس اس KXS هست چند سال پیش دومیلیون و پانصد خریدم همه جا بوق میزد و انگشتر طلا رو باید به لوپش میچسبوندی تا صداش درمیامد تفکیک طلاش هم اینطوریه که جوری بالانس میکنی تا این ال ای دی ها بیاد وسط و وقتی روی طلا بره به سمت چپ روشن میشه . کلا دستگاه اشغالیه فکر نکنم تو خاک یک متر هم بزنه با هزار زحمت و بدبختی بهشون با یک چهارم قیمت پس دادم .بعد از دو ماه .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 25 آذر1392 - 1:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینا اسباب بازی بیش نیست

من با x5 کار کردم

بی فایدست

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

سه شنبه 26 آذر1392 - 11:28am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
درسته محصولات این شرکت اولا بی فایده هست.
دوما مشکوکه اونم بخاطر اینکه این شرکت براحتی داره دستگاههای ایرانی و خارجی رو آزادانه میفروشه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 26 آذر1392 - 11:32am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام

دوستان توجه کنن که این دستگاه کپی شده فلزیاب ور ایکس 1000 هستش که یه فلزیاب پالسی با عمق حداکثر1.5 متر و تفکیکش هم استاد مجتبی توضیح دادن.به درد حفاری نمیخوره و به نظر من 200تومن بیشتر نمی ارزه....ساختارش شباهت زیادی به12 رگولاتور داره ولی تمرکز روی تفکیکش شده که بتونن راحت به مردم قالبش کنن..به هر حال هیچگاه حرفی برای گفتن نخواهد داشت ;)

سه شنبه 26 آذر1392 - 6:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
اسد جان .نرین دنبال دست سازهای ایرانی بخدا یه دوست دارم که نمیدونسته از فلزیاب و رفته یه دست ساز گرفته 8 میلیون...به مرگ خودم بردیمش یه مکانی زد من با ردیاب اونجا رو زده بودم و ردیاب 3 متر اون ور تر رو میزد....خوب ما گفتیم بیایم اینجا رو بکنیم ببینیم چی هست..خلاصه انقد سنگ اونجا بود که نگو اون سنگ ها رو گرفته بود نه چیز دیگه ایی .حالا خودتون قضاوت کنین .....اگه از بولتون سیر شدین و فکر زحمتهایی که برای بدست اوردن این بول نیستین برین دنبال این اشغالا.....
من هم یه مدت هست دارم دنبال نقطه زن میگردم و الان میخوام لند کرافت دست دوم بگیرم ......چون اگه کارم نکنه حداقل میدونم یه شرکت خوبی این رو ساخته

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 26 آذر1392 - 8:09pm

من تازه با این انجمن اشنا شدم و این اولین پستمه تقریبا مدت زیادیه با انواع فلزیابها کار کردم و کلی هزینه و این جور چیزا مونده رو دستم لند کرافت رو هم داشتم

فلزیاب خوبی نیست یعنی الکی همه جا بوق میزنه و نمیدونی کجا رو حفاری کنی در مورد این فلزیاب هم حق با مجتبی هست و مفت نمیرزه در مورد دست سازها

من نظرم خلاف این نظرات هست چون اولا باید ببینی از فلزیاب چی میخوای و چه انتظاری داری از فلزیاب یا ردیاب انتظار معجزه نباید داشت و جایی یا زمینی که چیزی توش

نیست فلزیاب نمیتونه واستون بار درست کنه خیلی ها رو دیدم که در مورد وسیله ای که یه شب رفتن باهاش بیرون و نتیجه نگرفتن اون رو دور انداختن یا بد قضاوت کردن

دوشنبه 2 دی1392 - 4:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من دارمش حق با دوستانه نهایت بردش 1.5متره اونم تو هوا نه تو خاک .به طلا که اصلا حساسیت نشون نمیده.کلا سمت کاایکس اس نرو چه ساخت خودشون چه وارداتی.در مورد دستساز هم باید به قولmax distanceببینی چی از یه فلزیاب میخای بگردی دستساز خوب پیدا میشه

شنبه 28 شهریور1394 - 6:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 10 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: agh192 و 130 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure