انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 9:40pm

پاسخ به موضوع  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 فلزیاب Delta Pulse 3 
نویسنده پیغام

سلام
من قصد خرید یک فلزیاب تا 5 تومن رو دارم با تحقیقاتی که انجام دادم دستگاه delta pulse 3 رو انتخاب کردم اما شرکت هایی مانند تیوا و کاوشگران پرشین می گویند این دستگاه بدرد نمی خوره و ساخت داخله و بجایش دستگاه های خودشون رو پیشنهاد دادن که با بررسی هایی که انجام دادم متوجه شدم ساخت خودشونه و به کار من نمی یاد و بیشتر برام مهمه ساخت و مونتاژ داخل نباشه دوستان نظرتون درباره این مدل چیست ؟

فروشنده فلزیاب های زیر رو هم پیشنهاد کرد :

فلزیاب ingot
فلزیاب mining

از دوستان خواهش می کنم من رو راهنمایی کنند.

با تشکر

پنج شنبه 7 آذر1392 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jackson نوشته است:
سلام
من قصد خرید یک فلزیاب تا 5 تومن رو دارم با تحقیقاتی که انجام دادم دستگاه delta pulse 3 رو انتخاب کردم اما شرکت هایی مانند تیوا و کاوشگران پرشین می گویند این دستگاه بدرد نمی خوره و ساخت داخله و بجایش دستگاه های خودشون رو پیشنهاد دادن که با بررسی هایی که انجام دادم متوجه شدم ساخت خودشونه و به کار من نمی یاد و بیشتر برام مهمه ساخت و مونتاژ داخل نباشه دوستان نظرتون درباره این مدل چیست ؟

فروشنده فلزیاب های زیر رو هم پیشنهاد کرد :

فلزیاب ingot
فلزیاب mining

از دوستان خواهش می کنم من رو راهنمایی کنند.

با تشکر

سلام دوست عزیز

دلتاپالس و خیلی از دستگاهای pi دیگه کلیتشون یکی هستش و دیجیتال کردنشون فقط واسه تبلیغ و تجاری کردن هستش و در کل بزکی بیش نیست

بجای هزینه های فراوان ردیاب انجمن رو خریداری کنین و کمی تمرین کنین که حداقل نتیجه ای بگیرین

راهی که دیگران رفتن و نتیجه نگرفتن روشما تکرار نکنین

پیروز و سربلند باشید

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

جمعه 8 آذر1392 - 12:07pm

ممنون ولی من کاربر حرفه ای نیستم و کارم معمولی بیشتر پیدا کردن سکه یا مجسمه های قدیمی تا عمق 3 الی 6 متر آیا این دستگاه جواب می ده ؟

جمعه 8 آذر1392 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jackson نوشته است:
ممنون ولی من کاربر حرفه ای نیستم و کارم معمولی بیشتر پیدا کردن سکه یا مجسمه های قدیمی تا عمق 3 الی 6 متر آیا این دستگاه جواب می ده ؟

سلام دوست من
دلتا خودشو جر بده با لوپ 1*1 نهایتش تا 4 متر رو میتونه برات سنس میکنه بیستر از این ازش انتظار نداشته باش

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 8 آذر1392 - 8:52pm
مدیر کل
مدیر کل

jackson عزیز به فلزجو خوش اومدین.
اصل کلام رو کاوشگر عزیز فرمودن! :D
ولی خدمت شما باید این عرض رو اضافه کنم که توجه کنین اصولا میزان عمقزنی فلزیابها بیش از اونکه به مدار یا دستگاه فلزیاب بستگی داشته باشه ؛ به سایز لوپ و سایز فلز و جنس فلز و تراکم و جنس خاک و برخی عوامل دیگه بستگی داره. مثلا لوپ بزرگتر عمقزنی بیشتری داره. اما اگر هدف خیلی کوچک باشه با لوپ بزرگ اصلا ممکنه قابل سنس نباشه. همینطور برد در هوا و در خاک کاملا متفاوته و همیشه بسته به جنس و ترکیبات و تراکم ذرات خاک و همینطور خشک یا مرطوب بودن نتیجه کمی فرق داره. آهن و استیل و مجموعه فلزات مغناطیسی هم برای پالسی ها همیشه در عمق کمی بیشتر از سایر فلزات قابل سنس هستن. در واقع فلزاتی نظیر طلا بخصوص اگر عیار بالا داشته باشن در حد ضعیف ترین سنس رو برای پالسی ها دارن.
در مورد سکه هم باید عرض کنم اگر منظور شما فقط یک عدد سکه اون هم از نوع درشت باشه هیچ فلزیابی پیدا نمیکنین که زیر خاک بتونه بیشتر از عمق 50 سانت کشفش بکنه! اکثر فلزیاب های خیلی خوب در عمق 40 سانت یا کمی بیشتر ممکنه همچین چیزی رو با لوپ مناسبش که با قطر حدود 40 سانت باشه سنس بکنن.
مجسمه قدیمی هم که فرمودین کاملا بستگی به سایزش داره. اگر منظور شما یک مجسمه کوچک باشه خیر ؛ هیچ فلزیابی پیدا نمیکنین در عمق 3 متر زیر زمین چنین چیزی رو کشف کنه! اگر مجسمه بزرگ باشه تازه میشه تا حد 3 متر امیدوار بود. البته با حرف و حدیث و بگیر نگیر زیاد! عمق 6 متری هم حتی برای بزرگترین اهداف با هیچ فلزیابی که ما بشناسیم قابل سنس نیست.

جمعه 8 آذر1392 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jackson نوشته است:

شما کاربر حرفه ای نیستین درست!! اما نمیخواین کاربر حرفه ای بشین!! به هر حال باید از جایی شروع کرد

شما فکر میکنین این افراد بدنبال پراید هستن؟؟؟ خب هدف همه یکجوره دیگه

شما ردیاب انجمن رو خریداری کنین حداقل شخصی که اون رو ساخته اینجا حضور داره و شما رو راهنمایی میکنه که سریعتر به نتیجه برسی

به نظرم کاوشگر عزیز هم خیلی اغراق کردن !! ولی در کل حسین بمیر در دلتا پالس3 کاری نکرده ،

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 9 آذر1392 - 8:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

من داشتم دلتا3 ساخت خود حسین دمیر مالی نیست بدرد نمیخوره حساسیت به املاح بسیار بالا بدرد نمیخوره

شنبه 9 آذر1392 - 9:13am

با تشکر از تمامی دوستان مخصوصا آقا کاوشگر و آقا حمید عزیز

دوشنبه 11 آذر1392 - 4:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

البته فکر کنم منظور کاوشگر عزیز از 4 متر با دلتا پالس :-\ برای پیدا کردن پژو 206 که حداقل 20 سال هم تو زمین مونده باشه :D شاید امکانپذیر باشه ;)

پنج شنبه 14 آذر1392 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
hamid80 نوشته است:
البته فکر کنم منظور کاوشگر عزیز از 4 متر با دلتا پالس :-\ برای پیدا کردن پژو 206 که حداقل 20 سال هم تو زمین مونده باشه :D شاید امکانپذیر باشه ;)

اونم نه یکی 2 تا

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

پنج شنبه 14 آذر1392 - 10:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mhak و 183 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure