انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 6:40am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 فلزیاب eagle lx 3000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست گرامی
منظور از فلز چی باشه؟
اگر استیل باشه فلزیابی میشناسم استیل 15*25 رو نزدیکای 4 متر میزنه برادر
مهم فلزات که اهنربا نتونه بگیرتش مثل مس و نفره و طلا و برنج...که اکثر فلزیابا از این چهار نوع فلز فراری هستند و بدشون میاد
ببین به اینایی که فلز مغناطیسی رو خوب بگیرن دقیقا فلزیاب اطلاق میشه و تاسیساتی و صنعتی هستند ...
دیگه خود دانی ;;)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

چهارشنبه 6 آذر1392 - 2:53pm
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
دوست گرامی
منظور از فلز چی باشه؟
اگر استیل باشه فلزیابی میشناسم استیل 15*25 رو نزدیکای 4 متر میزنه برادر
مهم فلزات که اهنربا نتونه بگیرتش مثل مس و نفره و طلا و برنج...که اکثر فلزیابا از این چهار نوع فلز فراری هستند و بدشون میاد
ببین به اینایی که فلز مغناطیسی رو خوب بگیرن دقیقا فلزیاب اطلاق میشه و تاسیساتی و صنعتی هستند ...
دیگه خود دانی ;;)

مچکرم از توضیحات داداش
راستش خودم یه مکان تست تو کارگاهمون درست کردم عمق تقریبا 1.5 بعدش یه قوطی کنسرو رو صاف کردم انداختم توش خاک ریختم روش به خوبی زدش و لی اینکاری که پویا عزیز گفت رو باید تست کنم بدم یکی از دوستانکه ندونه مکان تست کجاس ببینم میتونه ردشو بزنه

چهارشنبه 6 آذر1392 - 2:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا یکاری بکن اون گودال رو یکنش 2 متر و بعد تهش یه سینی مسی بزار یعنی بیش قطرش حدود 40 سانت یا بیشتر باشه..اگر اینو بزنه مطمعن باش هر باری رو میتونی بگیری...

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

چهارشنبه 6 آذر1392 - 3:15pm
آواتار کاربر

مچکرم ژنرال جان ختما این کارو میکنم

پنج شنبه 7 آذر1392 - 9:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان من هم میخواستم برای یکی از دوستانم همین دستگاه رو بخرم زنگ زدم شرکت تیوا خیلی از این دستگاه تعریف میکرد من خودم الان یه گریت gti2500 دارم یه دو سه روزی دستمه و دارم کار هاشو یاد میگیرم شرکت تیوا میگفت این گریت اسباب بازی بدرد نمیخوره مشتری های ما راضی نبودن ازش در صورتی که من خوشم اومده از این گریت یه انگشتر طلا رو از 50 سانت میزنه و تفکیکش هم درست کار میکنه ولی روی زمین یکم کار باهاش مشکله در مورد این eagle 3000 نظر دوستان چیه کسی از نزدیک باهاش کار کرده

سه شنبه 20 اسفند1392 - 6:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانیکه با این فلزیاب اشنایی دارن جناب هدایتی رو راهنمایی کنن تا جوابشونو بگیرن وبدونن چکار کنن

حالا جناب هدایتی چقدر قیمت داده؟

سه شنبه 20 اسفند1392 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به من 4 ملیون و هفتصد قیمت داده من برای دوستم میخوام این دستگاه رو سفارش بدم تا شنبه باید بهش جواب بدم

سه شنبه 20 اسفند1392 - 7:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من اجباری به خرید این دستگاه ندارم دوستم تا 7 ملیون هم توانایی خرید دستگاه داره فقط میخوام دستگاهی باشه که راحت باشه کار کردن باهاش و ذرات رو راحت رد بده و به خاکستر حساس نباشه شرکت تیوا نقطه زن زیاد داره میتونم چیز های دیگه هم از این شرکت خرید کنم فقط میخوام دستگاهی باشه که دوستان باهاش کار کرده باشن و جواب خودشو پس داده باشه تا پیش دوستم سر بلند بیرون بیام

سه شنبه 20 اسفند1392 - 7:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 151 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure