انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 4:53pm

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 دعوت به ساخت دلتا پالس 3 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
اگر فرکانس و پهنای پالس و دیلی و حساسیت همگی قابل تنظیم باشن میشه به بحث املاح یا هر مشکل دیگه ای که داره تا حدی غلبه کرد!
ولی دوستان ابتدا باید مشخص کنن آیا فایل هگز این مدار بصورت دموئی هست یا بصورت کامل و مجانی منتشر شده؟! :-?

سلام آقا حمید
این فلزیاب قابلیت تنظیم فرکانس و دیلی و حساسیت و پهنای پالس رو داره البته تو نسخه اصلی .تو نسخه دمو خیلی چیزا حذف و محدود شدن گفتم اگه دوستان همگی ایونو بسازیم میکروی اصلی رو باید سفارش بدیم .از نظر حساس بودن به سفال نمیدوم دوستان چهطوری تنظیم میکنن که به سفال و املاح حساس میشه . من خودم pim_2 رو با فایل دمویی ساختم واقعا هم راضی بودم به سفال و املاح هم اصلا حساس نبود طوری بود که لوپو تو حین کار هر طوری میگرفتم اصلا به هم نمیخورد حتی دلتا پالس آنالوگ رو من تو زمین برفی هم تست کردم اصلا مشکلی نداشت.و دلیل دیگر حساس بودن به املاح هم کوچک بودن لوپ هستش من تمام لوپ ها مو 40_45 میسازم هم از نظر برد مناسبه هم از نظر حساسیت و هم از نظر حمل و نقل. دوستانی هم که میگن به املاح و سفال حساسن حتما تو ساخت یا تنظیمش مشکلاتی وجود داره در غیر این صورت به نظر من بهترین فلزیابن و دلیل دیگری که میتونه این مشکلات رو بوجود بیاره که خیلی هم تاثیر گذاره باید مدار رو تمیز مونتاژکنی .با تشکر

شنبه 2 آذر1392 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه از دوستان کسی خواست دلتا 3 رو بسازه . یه نگاه هم به این تایپیک بکنه

viewtopic.php?f=8&t=740

چهارشنبه 6 آذر1392 - 6:50pm
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
حمید نوشته است:
ای بابا باز هم حسین دمیر! =(( :D
خب اگر فقط محدودیتش همون 200 بار باشه فکر نکنم زیاد هم ایرادی داشته باشه! اگر هم نشه این رو در فایل هگز دستکاری کرد میشه یک لپ تاپ و پروگرامر هم همراه داشت هر وقت 200 بارش تموم شد دوباره میکرو رو پروگرام کرد! =)) یا شاید بهتر اینکه چند تا میکروی پروگرام شده صفر کیلومتر همراه داشته باشیم هر وقت موقع کاوش تموم شد عوض کنیم! :D
ولی باید دید ایا این تنها محدودیت بوده یا تفاوت بیشتر از اینه؟ و کلا تا چه حد ارزششو داره؟

مهندس جان دمو بجز محدودیت زمانی محدودیت منو هم داره که غیر فعال هستن و تفکیک هم نمیزنه . :))

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

پنج شنبه 7 آذر1392 - 7:15pm
YIM WWW
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , zagalo16 و 152 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure