انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 7:55am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 , 103 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام

همانطور که قبلا هم اعلام آمادگی کردم هدف من کالبد شکافی MDL از لحاظ سخت افزاری هستش و با توجه به رزین سختی که استفاده شده برداشت آن با هیتر باعث آسیب دیدن قطعات و نیز ترکهای PCB میشه اگه دوستان مطلع در ارتباط با راهکاری دیگر واسه حل این مشکل کمک کنن حتما تمام اطلاعات بدست اومده رو در اختیار دوستان قرار خواهم داد.... هنوز منتظر راهنمایی هستم

شنبه 18 مرداد1393 - 8:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadi1758 نوشته است:
همانطور که قبلا هم اعلام آمادگی کردم هدف من کالبد شکافی MDL از لحاظ سخت افزاری هستش و با توجه به رزین سختی که استفاده شده برداشت آن با هیتر باعث آسیب دیدن قطعات و نیز ترکهای PCB میشه اگه دوستان مطلع در ارتباط با راهکاری دیگر واسه حل این مشکل کمک کنن حتما تمام اطلاعات بدست اومده رو در اختیار دوستان قرار خواهم داد.... هنوز منتظر راهنمایی هستم

دوست عزیز اگر به هوشی اطمینان دارید برد رو براشون بفرستید تا رزین ها رو پاک کنند.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 18 مرداد1393 - 1:33pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آقاي هوشي از كاربران با استعداد و هوشمند اين انجمن هست كه قابل اعتماد و با شخصيت بوده ، انشاا.. كه بتونن كمك كنن

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 18 مرداد1393 - 9:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از اسپره حنثی کننده چسب یک دو سه اشتفاده کن

یکشنبه 19 مرداد1393 - 2:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مقدسى جان اين روش رزين رو به صورت ترک ترک و پوسته پوسته ميکنه اما براى سطح فيبر خطر آفرينه اين روش رو از يکی از دوستان همکارم شنيدم اما بعد از پرسیدن چگونگی کار اين حرف بالا رو گفتن ،بنده امتحان نکردم اما شايد جواب ميده که ميگن

یکشنبه 19 مرداد1393 - 5:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام محمدي عزيز
راستش من روي بهينه سازي سند بانكس خيلي داغون شده ام ديگه مخم سوت ميكشه
خواهشا هر چه زودتر اطلاعات سخت افزاري mdl رو بزارين شايد اطلاعات سخت افزاري شما كمكي باشه كه به داد اين ناتوان بياد ^:)^ ^:)^ ^:)^

یکشنبه 19 مرداد1393 - 8:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام ناصر جان داداش جواب خصوصی دادن اينقدر سخته؟؟؟؟آره آقا داداش؟؟؟مدار ردياب خواستم جوابی نشد !!!نترس دادا ما مثل بقيه بيمعرفت نيستيم نمک خورده ،نمکدون بشکنيم اگه داری که اطمينان دارم داری دريق نکن ،اگه اينجا سخته بفرست به ايميلم داداش
arash.mail1392@gmail.com

منتظرم داداش يا حق

دوشنبه 19 مرداد1393 - 2:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
سلام ناصر جان داداش جواب خصوصی دادن اينقدر سخته؟؟؟؟آره آقا داداش؟؟؟مدار ردياب خواستم جوابی نشد !!!نترس دادا ما مثل بقيه بيمعرفت نيستيم نمک خورده ،نمکدون بشکنيم اگه داری که اطمينان دارم داری دريق نکن ،اگه اينجا سخته بفرست به ايميلم داداش
arash.mail1392@gmail.com

منتظرم داداش يا حق

سلام آرش عزيز
در مورد ردياب فقط رديابي كه براي انجمن خودمون كار كرده ام رو دارم ولي چون قراره در انجمن بفروش برسه شرمنده نميتونم هيچ اطلاعاتي به هيچ كسي بدم چون شديدا محرمانه هست :D X_X
شما چرا اون فانكشن ژنراتور رو كه دوستان دارتد ميسازند نميسازي؟ آقاي عليرضايي كه ميگفتن حذف كننده و نقطه زن هست :-? آقا سهيل هم كه ظاهرا زياد روش كار كرده اند :D
طراحي ردياب تجاري خيلي پيچيده تر از اون هست كه دوستان فكرش رو ميكنند :-H

دوشنبه 20 مرداد1393 - 2:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه ناصر جانلازم به زحمت نيست دمت گرم
يا حق

دوشنبه 20 مرداد1393 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام محمدي عزيز
چه خبر ؟
به كجا رسيد اين حكايت مهندسي معكوس :-?

سه شنبه 21 مرداد1393 - 10:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 , 103 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 84 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure