انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 3:36am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sahand22 نوشته است:
خوب آقا محمود اين گوي واين ميدان
اگه راست ميگي وحسن نيت داري يه عكس از پشت فيبر بزار
تا تاپيك استارت بخوره خيلي وقته خوابيده :D
وگرنه ديگه حق نداري در هيچ تاپيكي كلمهmdl رو به زبان بياري و طبل توخالي بودن هم خودش يه هنره مگه نه؟ :D

میبینم که باز هم خنّاسانی افتادن قبرای قدیمی شخم میزنن و مرده از قبر بیرون میندازن. و بازهمون اراجیفو تکرار میکنن.
از تشنگیت برای عکس پشت بورد معلومه خود ناصری.
آقا!!!! شما یا خودتو زدی به اون راه یا دچار آلزایمر شدی؟؟؟!!! بارها گفتم که چیزی برای ارائه ندارم داداش جون.
گیرم که تمام اطلاعات اون سیستم هم دستت بیاد به بقیه چی میرسونی؟ والله هیچی. (بر اساس اونچیزاییکه در خصوصیات نوشتی)
تفکر شماها هم در مورد حسن نیت یا سوء نیت من ذره ای اهمیت نداره. اصلاً کی باشید که بخوام به شما حسن نیتی نشون بدم؟؟؟ اخلاق مردونه وامانتدار داری؟ نه والله. شماییکه اصول اولیه اخلاق و رسم امانتداریو نمیدونی یا اصلاً نمیتونی رعایت کنی با چه رویی میایی در مورد نیت حرف میزنی؟

شما اگر استاد آور تاپ الکترونیک عالم هم باشی به جهت بی اخلاقیت در مجموع رفوزه ای . یکی از زشتیهای کارت همون به هم انداختن افراده. کسیکه پیام خصوصی رو به هفته نکشیده در منظر عمومی میذاره و با شیطنت از این واون اسم میاره و.... تا دوباره اصطکاکی بین دیگران درست کنه هیچی نیست.
اگه واقعاً مردید از هموناییکه نقشه کامل آنالوگشو دارن یه بار ،فقط یه بار جرأت کنید سؤال کنید و درخواست نقششو کنید. تا حالا ندیدم یه بار چنین مؤاخذه ای کنید پس نتیجتاً شماها با هم همپیاله اید که البته با آیدیهای گوناگون کانکت میشید.

در مورد عکس و اینا. همون یه دونه رو که داشتم و گذاشتم برای امثال شما تا صد سال سیاهتونم بسه و زیادیتونه. اونقدرم مرام و معرفت یه تشکر خشک وخالیو نداشتید و در عوض تا این لحظه فوج فوج طلبکاری و طلبکاری و .....وقاحت. فکر کردید راه موفقیت طلبکاریه. البته اگر خجالت وشرم هم در وجودتون تعریف شده بود جای بسی خوشحالی داشت.
در مورد حق وحقوق صحبت در مورد چیزی فکر کنم اینجا صاحب خودشو داره .شما اگه در جایی جایگاهی داری همونجا برای زیر مجموعت حق تعیین کن. فعلاً اینجا دون زیر مجموعه ای و به جهت همین گستاخیا و بیشرمیات مدام محروم میشی ولی باز میری از یه سوراخ دیگه میخزی تو.

.

جمعه 5 تیر1393 - 1:38am

جناب محمود
اگر سن وسالت هم بزرگتر باشه ولي فكر ميكنم از نظر عقلي در حد كودك 10 ساله موندي خداوند شفات بده بيچاره :YMPRAY:
اين قدر هم دست به دامن اين واون نشو تا برات مهندسي معكوس كنند خودم برات رديف ميكنم تا باهاش تاب بازي كني :)) =)) =)) =)) =))

جمعه 5 تیر1393 - 1:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
sahand22 نوشته است:
خوب آقا محمود اين گوي واين ميدان
اگه راست ميگي وحسن نيت داري يه عكس از پشت فيبر بزار
تا تاپيك استارت بخوره خيلي وقته خوابيده :D
وگرنه ديگه حق نداري در هيچ تاپيكي كلمهmdl رو به زبان بياري و طبل توخالي بودن هم خودش يه هنره مگه نه؟ :D

جناب سهند درسته اینجا در فضای مجازی و بدون شناخت قبلی با هم تباذل اطلاعات میکنیم و شخصیت هر کسی براحتی نسبت به واقعیت بر کسی هویدا نیست من نمیدونم شما چند سالتونه که اینطور کلماتی طبلکارانه و دستوری در جملاتتون استفاده میکنید لازمه بدونید بنذه چون از نزدیک با جناب دکتر محمود 51 در ارتباطم شایسته نیست از چنین لفضهایی در پستهاتتون نسبت به ایشون و دیگران استفاده کنید مگر اینکه از قبل شناختی از مخاطبتون داشته باشید امیدوارم از دست بنده نارحت نشید ایشون از نظر سنی مطمئنن از خیلی از بچه های سایت بزرگتر هستند بخاطر همین لازم دونستم اطلاع بدم که خدای نکرده شرمنده ایشون نشیم :ymhug: وگر نه خیلی از بچه ها هستند مثل ناصر که همه باهاش شوخی دارن :D

آریانا جان ممنونم از بابت ابراز لطف ومحبتت.بنده کوچک شمام. @};- @};- انشاء الله که بعضی از حضرات آداب معاشرت رو از امثال جنابعالی بیاموزند؛ هر چند اندکشو.

جمعه 5 تیر1393 - 1:50am
مدیر کل
مدیر کل

ناصر جان ماشالا شما این بار قبل اینکه ایدی قبلیت تحریم بشه با ایدی جدید اومدی! میذاشتی ظرفیت تحمل ما با اون آیدی تکمیل بشه ثبت نام که بازه برادر من بعدا ایدی بعدی رو میساختی! :D
حالا جالبه شما در عرض ساعتی دو مطلب مینویسی در یکیش عکس پشت فیبر میخوای و در یکیش هم میگی از همه جزئیات این دستگاه اطلاع داری! خب این 2 تا تناقض ندارن؟ شما اگر از جزئیات با اطلاع بودی که چند ماه دنبال عکس پشت فیبر نمیگشتی! این دیگه فکر میکنم خیلی واضح باشه. از این گذشته شما با اطلاعات و عکسهای قبلی مثلا چه کار موثری بجز رایزنی شماره ایسی انجام دادی که حالا یک عکس دیگه بذارن شما کار خاصی صورت بدی؟! من بهت قول میدم 100 تا عکس واضح از همه جای مدار هم باشه شما نمیتونی مدار رو بسازی! حالا اگر بر اساس شواهد و قرائن میدونی که من درست میگم چرا الکی شلوغش میکنی؟ اینجوری که به همون مداراتی که شما تا الان هم ساختی همه شک میکنن! حالا کپی این دستگاه پیشکش! :D

جمعه 6 تیر1393 - 4:44am
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید نوشته است:
ناصر جان ماشالا شما این بار قبل اینکه ایدی قبلیت تحریم بشه با ایدی جدید اومدی! میذاشتی ظرفیت تحمل ما با اون آیدی تکمیل بشه ثبت نام که بازه برادر من بعدا ایدی بعدی رو میساختی! :D
حالا جالبه شما در عرض ساعتی دو مطلب مینویسی در یکیش عکس پشت فیبر میخوای و در یکیش هم میگی از همه جزئیات این دستگاه اطلاع داری! خب این 2 تا تناقض ندارن؟ شما اگر از جزئیات با اطلاع بودی که چند ماه دنبال عکس پشت فیبر نمیگشتی! این دیگه فکر میکنم خیلی واضح باشه. از این گذشته شما با اطلاعات و عکسهای قبلی مثلا چه کار موثری بجز رایزنی شماره ایسی انجام دادی که حالا یک عکس دیگه بذارن شما کار خاصی صورت بدی؟! من بهت قول میدم 100 تا عکس واضح از همه جای مدار هم باشه شما نمیتونی مدار رو بسازی! حالا اگر بر اساس شواهد و قرائن میدونی که من درست میگم چرا الکی شلوغش میکنی؟ اینجوری که به همون مداراتی که شما تا الان هم ساختی همه شک میکنن! حالا کپی این دستگاه پیشکش! :D

اين آقا ناصر و آقا كوروش اف ايكس از جمله كاربران خنثي دراين انجمن هستن كه فقط به منفعت خودشون فكر ميكنن ، البته شايد از نظر مالي مشكلاتي دارن كه مجاب به فقط كپي برداري و فروش هستن ، خلاصه لشكر بي مرگ نميشه كه !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 6 تیر1393 - 12:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

سلام مهندس حميد عزيز
راستش من شماره آيسيهاي اين مدار mdlرو در آورده ام و چندتاش رو هم توسط دوستان مطلع شدم ولي از شماتيك مدار به علت عدم دسترسي به خود فلزياب در شبهات زيادي هستم
اگر شما زحمت بكشيد و اين مهندسي معكوسش رو استارت بزنين و طبق فرمايش دوستان روي مدار كار كنيم يقينا موفقيت حاصل ميشه البته قبل از شروع بايد دندان طمع منافع شخصي همه دوستان از اين مورد پاك شه تا موفقيت حاصل شود و وظايف تقسيم بندي شوندبين اعضاي گروه مهندسي معكوس
البته همكاري مهندس مهدي ومهندس كرمي هم زياد موثر خواهد بود اگه تاپيك يكمي محدود تر بشه حتما مياند واسه فعاليت
ميمونه برنامه نويسي كه شما خودتون اسكوپ دارين اگه شكل موجها باشه وتايمينگها مشخص بشه به نظرم برنامه نويسيش هم ممكن وميسر ميشه
اگه همكاري بشه به نظرم حرفه اي ترين مهندسي معكوس اين انجمن خواهد شد :-o

جمعه 6 تیر1393 - 8:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
mohandes1 نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام مهندس حميد عزيز
راستش من شماره آيسيهاي اين مدار mdlرو در آورده ام و چندتاش رو هم توسط دوستان مطلع شدم ولي از شماتيك مدار به علت عدم دسترسي به خود فلزياب در شبهات زيادي هستم
اگر شما زحمت بكشيد و اين مهندسي معكوسش رو استارت بزنين و طبق فرمايش دوستان روي مدار كار كنيم يقينا موفقيت حاصل ميشه البته قبل از شروع بايد دندان طمع منافع شخصي همه دوستان از اين مورد پاك شه تا موفقيت حاصل شود و وظايف تقسيم بندي شوندبين اعضاي گروه مهندسي معكوس
البته همكاري مهندس مهدي ومهندس كرمي هم زياد موثر خواهد بود اگه تاپيك يكمي محدود تر بشه حتما مياند واسه فعاليت
ميمونه برنامه نويسي كه شما خودتون اسكوپ دارين اگه شكل موجها باشه وتايمينگها مشخص بشه به نظرم برنامه نويسيش هم ممكن وميسر ميشه

مهندس ناصر مگه شما قبلا توی انجمن تعمیرکاران مدارو مهندسی معکوس نکردی؟

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 6 تیر1393 - 8:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
mohandes1 نوشته است:
حمید نوشته است:

سلام مهندس حميد عزيز

مهندس ناصر مگه شما قبلا توی انجمن تعمیرکاران مدارو مهندسی معکوس نکردی؟

نه دوست عزيز
يه جوري ميگي مثل اينكه منو ميشناسي والان همه دوستان به من بد بين ميشوند :(( :(( :(( X_X X_X

جمعه 6 تیر1393 - 10:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
دستگاه معیوب ورژن اول در سایت esam.ir با شماره کالا: 414379 وجود داره.

جمعه 20 تیر1393 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

http://esam.ir/search2.aspx?order=mdl&cat=all

جمعه 20 تیر1393 - 11:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 93 , 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure