انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:08pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
شما اطلاعاتی درباره مدار و شماره قطعات رو میدونید؟

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 11:32pm

mahdi8877 نوشته است:
سلام

دوست عزیز من رو مدارش زیاد زوم نکردم و آنالیز نشده اما یه بخشش های از مداز احساس کردم کپی از دلتا پالس
بود اگه فرصت شد سعی میکنم یه نگا بندازم.حالا یه نقطه اپراتوری جالبم رو این دستگاه برا تفکیک هست که اگه شد با توضیحات کامل میزارم تا دوستان استفاده کنند و بنوعی بغیر از تفکیک صدایی از تفکیک حرکتیم برا فلزات با ارزش و بی ارزش بهره ببرند.
فقط یه نقطه به اپراتورای گرامی این دستگاه ماکزیمم کارایش برا اهداف واقعی در مد 2 و لوپ 2 است.
موفق باشید.

یکشنبه 31 فروردین1393 - 11:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
EP63 نوشته است:
mahdi8877 نوشته است:
سلام

دوست عزیز من رو مدارش زیاد زوم نکردم و آنالیز نشده اما یه بخشش های از مداز احساس کردم کپی از دلتا پالس
بود اگه فرصت شد سعی میکنم یه نگا بندازم.حالا یه نقطه اپراتوری جالبم رو این دستگاه برا تفکیک هست که اگه شد با توضیحات کامل میزارم تا دوستان استفاده کنند و بنوعی بغیر از تفکیک صدایی از تفکیک حرکتیم برا فلزات با ارزش و بی ارزش بهره ببرند.
فقط یه نقطه به اپراتورای گرامی این دستگاه ماکزیمم کارایش برا اهداف واقعی در مد 2 و لوپ 2 است.
موفق باشید.

جناب ep63 خیلی ممنون بایت اطلاعاتتون :ymhug:

بله کاملا درست میفرماید مد 2 و حساسیت 90 و فرکانس 560 بهمراه لوپ 2*2 بهترین حالت برای کاوش با ام دی ال هست و صد البته قلق های خاص این دستگاه که حتما باید اوپراتور واقف بر انها باشد

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 31 فروردین1393 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
دوستان این کانکتور رو از کدوم فروشگاه جنس اصلی و مرغوبشو میشه خریداری کرد ممنون @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 31 فروردین1393 - 12:18pm

سلام دوستان .این دستگاه من از نزدیک دیدمش و باهاش کار کردم وقتی کامنت های اول رو خوندم خنده ام گرفت چو ای دستگاه اصلا ای کارایی رو نداره که دوستان میگن .از من گفتن بود از شما خود دانید

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 9:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ariana2014 جان این فیشه میکرفون اکو هست برو جایی که وسایل اکو میفروشن بگیر

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 2:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فکر میکنم اصطلاحی که واسه این فیش به کار میبرن کنن بنن (kanon banon ) باشه

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 11:42pm

aram451 نوشته است:
سلام دوستان .این دستگاه من از نزدیک دیدمش و باهاش کار کردم وقتی کامنت های اول رو خوندم خنده ام گرفت چو ای دستگاه اصلا ای کارایی رو نداره که دوستان میگن .از من گفتن بود از شما خود دانید

با سلام خدمت دوست گرامی
داشتن یا از نزدیک دیدن دستگاه یا تست بدون اطلاع از کاربردها نمیتونه برهان محکمی بر استنباط مسئله فوق باشد شایذ با کمی بررسی و رعایت مسایل ریز و درشت مربوط به طرز کار نتیجه بهتری میگرفتین.
هدف تخریب یا تکذیب حقایق یا تبلیغات نیست اما اگر اطلاعات درست و مبنی بر اصول حرفه ای اپراتوری در اختیار دوستان قرار بگیرد شاید کمک شایانی در جهت راهنمایی دوستان برای انتخاب یک دستگاه مناسب برای اهداف خود پیدا کنند و گرنه ممکن است کسی دستگاههای مثل دیپمکس یا جی پی ایکس در اختیار داشته باشند اما بهره لازم را نتوانند ببرند این بیانگر ضعف دستگاه نیست.
در ضمن اگر به صفحات قبل نظری داشته باشید تقریبا میتونین راهنمایی های بیشتری در این رابطه بگیرید
با تشکر

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزيز
در باره mdl بايد خدمتتان عرض كنم درسته كه نسبت به بقيه فلزيابهاي يكمي عمق بيشتري ميزنه ولي چون تفكيك نداره به نظرم زياد جالب نيست چون كه من خودم حال وحوصله حفاري به قصد نعل اسب رو ندارم :D
فلزيابي كه هم عمق زني خوب وهم ثبات خوب وهم تفكيك خوب داشته باشه
بدرد كاوش واقعي ميخوره :-?

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 11:46pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
دوست عزيز
در باره mdl بايد خدمتتان عرض كنم درسته كه نسبت به بقيه فلزيابهاي يكمي عمق بيشتري ميزنه ولي چون تفكيك نداره به نظرم زياد جالب نيست چون كه من خودم حال وحوصله حفاري به قصد نعل اسب رو ندارم :D
فلزيابي كه هم عمق زني خوب وهم ثبات خوب وهم تفكيك خوب داشته باشه
بدرد كاوش واقعي ميخوره :-?

ناصر جان چقد امیدواری فلزیابی ساخته بشه که هر سه این پارامترهارو به نحو احسن داشته باشه؟ @};-

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 11:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 91 , 92 , 93 , 94 , 95 , 96 , 97 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 123 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure