انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 7:57am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
اینم یه مطلب درباره استفاده از پردازش سیگنال دیجیتال در فلزیابها
امیدوارم کمک کننده باشه
L-)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 18 فروردین1393 - 1:41am
مدیر سایت
مدیر سایت

اینارم امیدوارم مفید باشه و بشه نکاتی ازش گرفت
L-)

صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 18 فروردین1393 - 1:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

و این

صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 18 فروردین1393 - 1:57am
مدیر سایت
مدیر سایت

درود
اینارم ببینید
ناصرجان بازم بهونه بیار حالا YMWHISTLE
http://www.ee.ic.ac.uk/hp/staff/pnaylor/notes/DSP0.pdf
http://www.ee.ic.ac.uk/hp/staff/pnaylor/notes/DSP1.pdf
http://www.ee.ic.ac.uk/hp/staff/pnaylor ... 2_1of2.pdf
http://www.ee.ic.ac.uk/hp/staff/pnaylor/notes/DSP3.pdf
http://www.ee.ic.ac.uk/hp/staff/pnaylor/notes/DSP4.pdf
http://www.ee.ic.ac.uk/hp/staff/pnaylor/notes/DSP5.pdf

صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 18 فروردین1393 - 2:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

كوهيار جان من هم در اين باره كلي اطلاعات جمع كرده ام منتها موضوع خيلي سخته يك منبع مولد سينوسي ويك منبع مولد كسينوسي بايد ساخته شه و پالس ورودي با اين دو نوع موج مخلوط شه و به ميكسر داده شه و بعد فيلتر ديجيتالي fire درست شود و هر دو نوع موج از آن رد شود كه حاصل آن مورد استفاده قرار ميگيره
واله يكمي كار سختيه اگه نمونه مشابهي بود ميشه از كدينگ وسورسش استفاده كرد ميتونم بگم يك پروژه قوي در حد ارشد هست :-?

سه شنبه 19 فروردین1393 - 12:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zinteredi نوشته است:
كوهيار جان من هم در اين باره كلي اطلاعات جمع كرده ام منتها موضوع خيلي سخته يك منبع مولد سينوسي ويك منبع مولد كسينوسي بايد ساخته شه و پالس ورودي با اين دو نوع موج مخلوط شه و به ميكسر داده شه و بعد فيلتر ديجيتالي fire درست شود و هر دو نوع موج از آن رد شود كه حاصل آن مورد استفاده قرار ميگيره
واله يكمي كار سختيه اگه نمونه مشابهي بود ميشه از كدينگ وسورسش استفاده كرد ميتونم بگم يك پروژه قوي در حد ارشد هست :-?

سلام ناصر جان
اینچیزایی که میگی برای فلزیاب نیست برای وسیله های دیگه ای هستدر فلزیاب بحث dsp مربوط به ولتاژ ورودی a/d هست که باید روش پردازش بشه :D

سه شنبه 19 فروردین1393 - 5:46pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

mahdi8877 نوشته است:
جناب اریانا اگه میومد یه فیلم میذاشت خوب بود چون خودش گفته بود که موبایل در حین فیلمبرداری رو بردش تاثیر میذاشته

سلام
آریانای عزیز اگه امکانش هست لطفا اینکارو برامون انجام بدید. یا حداقل تست سکه رو اعلام کنید.
ممنون از شما
@};-

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام كاني جان
از بس به دوستان اسرار كرديم ديگه واله خجالت ميكشم از دوستي در خواستي داشته باشم بابا بيخيال اين مدار بشين
اين هم از شانس اون طراحشه كه دوستان قصد همكاري ندارند وقتي يك عكس از پشت باكس سفيد نميزارند كه ديگه جاي هيچ گونه خواهشي نميمونه من ازاستادي مثل آقاي كرمي كه خودشان كار كشته مدارت فلزياب هستند چندين بار با پيام خصوصي در خواست كردم از پشت فيبر عكس بزارند
وقتي ايشون اينطوري بنده رو مي پيچونه كه حق استادي به گردن دوستان در اين انجمن دارند خوب طبيعيه كه از آقا محمود وآقاي پنامناو آقاي آريانا نبايد انتظار بيشتري داشت خلاصه كلي انگيزمون براي مهندسي معكوسش پريد و دود شد i-)
باور كن اون وقتي رو كه روي اين فلزياب و در اين تاپيك گزاشتم اگه از صفر مدار طراحي ميكردم از اين بهتر ازآب در ميومد
من كه پاك نا اميد از همكاري دوستان شدم [-( =(( =((

جمعه 21 فروردین1393 - 12:12am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

خیلی خوب الانم دیر نشده
شما میتونید از همین الان بیخیال ام دی ال بشید و خودتون از ابتدا یه نقطه زن عالی طراحی کنید. بابت اون وقتی هم که پای ام دی ال صرف کردید ببخشید ولی شد دیگه کاریش نمیشه کرد.
ولی مثل اینکه توجه نکردید که قبلا چی عرض کردم! کمی صبر داشته باشید یه خبرایی میشه.
الانم از آریانا میخوام این تست رو اعلام کنند تا مراحل بعدی ببینیم چی از آب درمیاد!!!
@};-

جمعه 21 فروردین1393 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
Kani نوشته است:
mahdi8877 نوشته است:
جناب اریانا اگه میومد یه فیلم میذاشت خوب بود چون خودش گفته بود که موبایل در حین فیلمبرداری رو بردش تاثیر میذاشته

سلام
آریانای عزیز اگه امکانش هست لطفا اینکارو برامون انجام بدید. یا حداقل تست سکه رو اعلام کنید.
ممنون از شما
@};-

سلام دوستان :ymhug:

به روی چشم من هر کمکی که از دستم بر بیاد انجام میدم ولی یه مسئله ای رو فراموش نکنید هر چند که مهندس حمیدم چند باری در این مورد متذکر شدند بجای این فلزیاب پیچیده روی فلزیابی دیگه کار کنید به نتیجه بهتری میرسیدید !!!

حالا چرا اینو میگم !بخدای احد و واحد من دوست دارم تمام بچه های انجمن یه نقطه زن درست و حسابی داشته باشند ولی زمانی میبینم کسی مثه محمود51 عزیز با اینکه دستگاه در دستشون هست و فقط یه ماسفت از مدار ایشون معیوب شده و ایشون 1 سال میشه هنوز نتونسته کاری انجام بده با اینکه کل ماسفت های خیابون جمهوری :D روی مدار ام دی ال امتحان کردند ولی نتیجه ای نداد من موندم حالا شما چطور میخاید به اون قسمت دیجیتال و میکروی این دستگاه دست پیدا کنید خدا اعلم! ولی در کل قدم در این راه علمی و اینکه کسب تجربه ای بر ای دوستان عالم الکترونیک خواهد بود ستودنیست :ymhug:

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 22 فروردین1393 - 8:46am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 88 , 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 144 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure