انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 8:37am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
آقا روشیک جوابش خیلی واضح و روشن هم در پست قبلی هست هم در چند صفحه قبل فکر کنم دوتا پست قبل هست( دقیق بخون) .واقعاً دقیق بخون. بسّه پراکنده گویی و خود به اون راه زدن. جملات و کلماتو دقیق بخون اونطوریکه باید نه اونطوریکه دوست داری. اینجا هم نوشتم اگه بهترو سالمشو گیر میاوردیم. نه گیر میاوردم. اینا با هم فرق دارن. برو دقیق بخون جواب سؤالت داخلشه هی مغلطه نکن. چقدر بیام تایپ کنم مثل شما هرجاشو عشقش کشید بخونه؟؟!!!

شما اگر سینه برای این انجمن چاکمیکنی چرا همون سیستم تمام سوختتو (البته به ادعای خدت الله اعلم) نمیفرستی؟ اونم قبوله. کار گشا خواهد بود. صرفاٌ خودت مالکشی. نکنه از انداختن توپ به زمین دیگران تفریح میکنی؟ نه جونم اینا رندیه رندی. سعی کن یاد بگیری با آب حمام دیگران دوست پیدا نکنی و از خودت مایه بذاری. شما در جایگاه سائل نیستی که اینو میپرسی خودت مسؤلی. چه بخوای چه نخوای.

ضمناً داداش جان اگر هم مقادیر واضح بودن ونیازی نداشتی چرا مدام با من چک میکردیشون؟؟؟؟ جوابت جلوتر معلومه مبدونم لابد برای اینکه من اشتباه نخونمشون برای بعدها به دردم بخوره. :)) بنده یه مقامتو اشتباه کردم نه صد تا که.....
خوب جواب خیلی چیزارو هم خودت جای من دادی... دیگه چی بگم..... ازون همه اعتماد بی اعتماد شدم این دنیایی حرف توش داره........ واقعاً جای تأسف ... که بالواقع صحه ایی تلویحی بر لزوم بی اعتمادی باشه .با این چیز نوشتنا سعی نکن قضیه رو ماستمالی کنی. ازینور بابت اینا حق شماتت برای خودت قائلی ولی اینکه وقتی تک تک اونارو با من چک کردی و..... ازت یه سؤال کردم آقا شماتیک آنالوگشو به منم میدی؟ خیلی راحت وسرد نوشتی که:
" نمیتونم به طرفم قول دادم به کسی ندم منو ببخش و...." هیچ قابل ملامت نیستی؟؟؟؟ ای بابا.......اصلاً آقا هرجور دوست داری اینجا دروغ درم ردیف کن. یعنی هرجور راحتی و دوست داری... دیگه هم خدایی حوصله جواب به این خزعبلاتو ندارم. که یکی بیاد مدام هول هول بنویسه و هرجور خواست بخونه یا بنویسه یا تفسیر کنه و منم بخوام مثل بیکارا جوابای تکراری تایپ کنم. هرجور فحش هم خواستید بنویسید.... حال کنید آقا هر کی هم به شما تعلق خاطر داره بنویسه. .....

چراحوصله نداری جناب باوجدان توکه توپیغامهای خصوصی خوب سرزبون داری چرانمیتونی رودرروحرفاتوبزنی البته من ازت معذرت میخوام به خاطرحیای زیادت سختته باشه من روموطرف دیگه میکنم
چک کردن مقادیردلایل زیادی داشت اما مهمترین دلیلش مقایسه بین مدلهای مختلفش حتی همون ورژن یکش نگوکه این قضیه رونمیدونم چون ازشمابااون همه سابقه ات درشناخت اکملت روی این فلزیاب بعیده البته اگه ...
درموردشماتیکش هم بهترنبودبه خودت یک زحمتی میدادی فلزیابوکه داشتن باشرکات روی فلزیابتون متمرکزمیشدین اخه اینجوری مطمئن تربودنکنه به شرکاتم بدبینی وبهشون اعتمادنداری
متاسفانه مجبورم کردی تایپیکی که برام برای واگذاری فلزیابت نوشته بودی روبیارم البته اگه چشماتم ضعیف نشده باشه
....shoma doa kon ishalla giram biad hamintori midam behetun
ولی ازهرچیزی بگذریم نمیشه ازیک فلزیاب مفت گذشت بقول قدیمیها"مفت باشه کوفت باشه"بازهم اگه میشه لطف کن رواین قضیه برام تجدیدنظرکن :YMPRAY:

یکشنبه 16 فروردین1393 - 1:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zinteredi نوشته است:
ديگه من هيچ چي نميگم شورش رو در مياري
جناب روشيك پورفوسور :D
همه تو رو ميشناسند افرادي مثل تو مگسانند گرد شيريني
بنظر من آقا محمود حق داره كه اطلاعاتي نزاره چون امثال تورو خوب ميشناسه همون تاپيك خصوصي بشه خوبه البته اگه مهندس حميد تو رو ثبت نام كنه من نيستم ولي اگه ثبت نام نكنه سه برابر سهم معمولي شريك ميشم
چون هيچ وقت دوست ندارم بشينم ساعتها برنامه بنويسم و آخرش جنابعالي صاحب بشين وبه ريش من و مهندس حميد ومهندس مهدي و ساير دوستان فني بخندين
اون مدار آنالوگت هم بخوره توي سرت اگه عرزه داشتي كه براش برنامه مينوشتي والان هم روي اعصاب دوستان راه نميرفتي
اگه من جاي مهندس حميد و آقا مجتبي اينجا موقعيت داشتم مطمعن باش با اردنگي از گوشت ميگرفتم وشوتت ميكردم بي ادب گستاخه دو دره باز :-?

کمی باادب باش بی ادب فقط مواظب باش اون سیگاری که به لوچه ات اویزونه روقورت ندی برای خودت نمیگم هاحیف اون سیگاریکه تو... :-o
این صدای ویزویزی که میادازکجاهست معذرت میخواهم ندیدمت البته بهتره که کمی حواستوجمع کنی چون دردستشویی رویادم رفت که ببندم :ymsick:
ضمنااینقدربه خودت فشارنیارممکنه کاردست خودت بدی وتوی لباست خرابکاری کنی ~X(
یک پیشنهادسازنده هم برات دارم اگه نمیخواهی کسی به ریشت بخنده سعی کن موهای روصورتتوهمیشه محوکنی تیغ ریش تراش ویاماشین برای شماحیفه هرچیزی دستت اومداونکاروبکن اگه هم چیزی گیرنیاوردی یکی یکی بکنشون اینجوری هم وقتت پرمیشه وهم کسی به ریشت نمیخنده :))
گفتی اگه قدرت داشتی منواخراج میکردی ؟همینکه هنوزعین افتاب پرست میتونی رنگ عوض کنی واین گوشه کنارابپلکی بایدخداروشکرکنی راستی توکه خودت انجمن داشتی ومیخواستی بافلزجورقابت کنی نکنه اونجابااون روشی که گفتی محترمانه به بیرون هدایت شدی؟من که فکرنمیکنم؟
تصورم اینه که متاسفانه اینقدررنگ عوض کردی که دیگه اونجاهم قابل شناسایی نیستی پیشنهادم برای ورودبه اونجااینه نام کاربریتوبه"بادهوا" تغییربده ورنگتم به"خال خالیه خالی" اینجوری ساده بنظرمیای شایدبتونی واردبشی \M/ X_X
برنامه نویسی هم پیش کشت فقط لطف کن به سوالم جواب بده
یک خازن الکترولیت باپلاریته معکوس به تغذیه مدارفلزیاب وصل شده علتش چیه؟ =p~

یکشنبه 16 فروردین1393 - 2:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اى تف گورت معرفت ؛ چقذه منش رو شد اين چند وقت اخير؛ دمش گرم ملانصرالدين يه چيز داشت از اين سرخيابون به اون سرخيابون بهش ميگفت دو ؛؛؛ دو؛؛؛ ل - ولى ادعا نداشت ولى طرف يه دو؛؛؛دوول داره بهش ميگه ...ك خلاصش اين كه چند وقتى هست اوضاع انجمن تا مرزاسم بردن و مايه گذاشتن از چيز و چيز جلو رفته و هيچ تدبيرى براش اعملال نشده - 7 سال پيش كه آموزشى بودم هركى ميگفت من من بهش ميگفتن نيم منم نيستى هرچند ضدحال بدى بود اما آموزشى بود و صفا چاشنى حرفها اما اينجا بيشتر شبيه به ميدان محاكمه و روگردن سندو مدركه كه بهش ميگن مدارك خصوصى / حرف آخر من و منيت و بد دهنى رو بزاريد كنار و براى هم مدرك(خصوصى) رو نكنيد مگه مردنيستيد شما خجالت خوب چيزيه به مولا چرا همه مثل حميد و مهدى و هدايتى نميشيد پاچه خارى نيست ها حرفه حقه جدا اون دسته از دوستانيكه دارن بدبد من من ميكنن كدوم يكى از شما جرأت كرد پيام بده مدارت راه نيفتاد بفرست برات عيبشو بگيرم به جز هدايتى و حميد و مهدى !؟ اخلاص به عمله نه به حرف پس عمل كنيد نه من من از نظرمن اين تايپيك بيشتراز بد دهنى چيزه خاصى نداشته اساتيد به آبروى سايت بيانديشن شايد ديگه برم از انجمن من من كاران
ياحق

یکشنبه 17 فروردین1393 - 9:08am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خوب تا الان هرچی بود گذشت دیگه حرفای پوچ و بی منطق رو بزارید کنار.بچه بازی دیگه بسه این میخواد اون یکی رو محاکمه کنه اون یکی میخواد این یکی رو محاکمه کنه تا کی میخواید ادامه بدید کمی صبورو شکیبا باشید بابا از شماها بعیده.حالا یا طرف داره و دوست نداره در اختیار انجمن بزاره یا واقعا توانایشو نداره دیگه توهین کردن و یعقه گرفتن نداره که یکمی خجالتم خوب چیزیه با این پست زدنای بیخود و الکی تون دارین مسیر موضوع رو عوض میکنین اگه همین جور پیش بره و اگه دوستان کوتاه نیاین و بخوان همچنان بچه بازی رو پیش بکشن از مدیران سایت خواهش میکنم این تاپیکو قفل کنن تا از بیراهه کشیدن این موضوع جلوگیری بشه.90صفحه باز شده در این باره ولی هنوز کاری صورت نگرفته و فقط شاهد جنگ و جدال دوستان هستیم بجای پیشرفت و تبادل اطلاعات. انشالله از این پستی که من زدم دیگه شاهد جدال دوستان نشیم تا این تاپیک به مسیر اصلیش برگرده و گرنه این تاپیک هم اگه بخواد از مسیرش خارج شه همون بهتر که قفل بمونه.یا حق

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 17 فروردین1393 - 3:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Kani نوشته است:
سلام علیکم
پناه برخدا

آقای ناصر این واسه چندمین بار و در چندین تایپک با رفتارهای بچگانه ؛ کلمات رکیک ؛ سو برداشت ؛ حرکت و رفتار عجولانه و اخلاقی نامناسب
باعث هرج و مرج شدید و دوستان رو به جون هم انداختید و هر جا رفتید آشوبی به پا می کنید و همه رو هم ناامید میکنید.

خیلی محترمانه عرض میکنم اگر نمیتونید خودتون رو کنترل کنید لطفا تشریف ببرید!!!
اینجا کسی به کسی دیگه بدهکار نیست که بخوان همه چیو در اختیار ما یا شما بزارن!!! متاسفانه شما خیلی هم طلبکار هستید.

دوستان عزیز تا اینجا خیلی هم منت گذاشتن بابت همکاریهاشون و مارو مدیون خودشون کردن. از همه شون تشکر ویژه دارم!!!

آقای محمود بهتر بود پیش داوری نمیکردید و زود قضاوت نمیکردید در مورد جناب روشیک.

آقای روشیک؛ شما هم بهتر بود که همون اول قضیه رو با آقای محمود حل میکردید تا کار به اینجا نکشه.

به هر حال خواهش دارم از همه دوستان :::

اگر میخواید نتیجه بگیرید این راهش نیست. این کدورت هارو بزارید کنار. آقای روشیک من از شما معذرت میخوام. آقای محمود شما ببخش.
آقای ناصر کوتاه بیا.

و در پایان عرض کنم که بزودی خبرایی میرسه. خواهشا صبر داشته باشید. نهایتش اینه که خودم یه ام دی ال تهیه میکنم و در اختیار دوستان قرار میدم.

@};-

:ymhug:

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

یکشنبه 17 فروردین1393 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب ناصر خان منظور از dsp این نیست که یه میکرو dsp باشه در اصل اون ایسی 24 پایه همون a/d برای کمپانی انالوگ دیوایس هستش و میتونه مبدل هایی که جناب گریوانت گفت باشه 2 تا دلیل دارم که اولی کریستال کنارش خورده به پایه 2و3 یعنی کنارشه
و اینکه تو این مبدل هاداخلشون هسته dsp هست و دقیقا توماتیک کار فیلترینگه دیجیتال رو میکنه و بخاطر همین میشه دلیل دوم که در فیلم اریانا سرعت واکنش صوتی کنده و این بخاطر نرخ نمونه برداری در مدت زمان هست و غیره ....
تو عکس زیر ببینید
متاسفانه من چند سال پیش با این مبدل به شماره کار کردم ad7715 ولی دادیم بیکی از بچه ها دادیم و قیچیش کرد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 17 فروردین1393 - 5:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مهدي جان
در مورد آيسي اصلي مداربايد از dspic استفاده كرده باشه كه داخلش dsp 7كيلو بايت هست ;) :D

یکشنبه 17 فروردین1393 - 6:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zinteredi نوشته است:
سلام مهدي جان
در مورد آيسي اصلي مداربايد از dspic استفاده كرده باشه كه داخلش dsp 7كيلو بايت هست ;) :D

سلام ناصرجان
از کجا مطمئنی؟

یکشنبه 17 فروردین1393 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدي جان مطمعن نيستم به همين خاطر از پشت باكس سفيد عكس لازمه :-?

یکشنبه 17 فروردین1393 - 7:51pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
امیدوارم که همه دعواها انجام شده و بحثی نمونده باشه.

از مهندس حمید خواهش دارم تایپک محرمانه رو سریعا ایجاد کنند و یه سری هزینه ها و مسایلی هست باید روشن شود تا نتایجی که بدست اومده در تایپک محرمانه مطرح شود.
@};-

یکشنبه 17 فروردین1393 - 8:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 , 92 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 138 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure