انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 3:00pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام علیکم
پناه برخدا

آقای ناصر این واسه چندمین بار و در چندین تایپک با رفتارهای بچگانه ؛ کلمات رکیک ؛ سو برداشت ؛ حرکت و رفتار عجولانه و اخلاقی نامناسب
باعث هرج و مرج شدید و دوستان رو به جون هم انداختید و هر جا رفتید آشوبی به پا می کنید و همه رو هم ناامید میکنید.

خیلی محترمانه عرض میکنم اگر نمیتونید خودتون رو کنترل کنید لطفا تشریف ببرید!!!
اینجا کسی به کسی دیگه بدهکار نیست که بخوان همه چیو در اختیار ما یا شما بزارن!!! متاسفانه شما خیلی هم طلبکار هستید.

دوستان عزیز تا اینجا خیلی هم منت گذاشتن بابت همکاریهاشون و مارو مدیون خودشون کردن. از همه شون تشکر ویژه دارم!!!

آقای محمود بهتر بود پیش داوری نمیکردید و زود قضاوت نمیکردید در مورد جناب روشیک.

آقای روشیک؛ شما هم بهتر بود که همون اول قضیه رو با آقای محمود حل میکردید تا کار به اینجا نکشه.

به هر حال خواهش دارم از همه دوستان :::

اگر میخواید نتیجه بگیرید این راهش نیست. این کدورت هارو بزارید کنار. آقای روشیک من از شما معذرت میخوام. آقای محمود شما ببخش.
آقای ناصر کوتاه بیا.

و در پایان عرض کنم که بزودی خبرایی میرسه. خواهشا صبر داشته باشید. نهایتش اینه که خودم یه ام دی ال تهیه میکنم و در اختیار دوستان قرار میدم.

@};-

شنبه 16 فروردین1393 - 7:09pm
مدیر سایت
مدیر سایت

Kani نوشته است:
سلام علیکم
پناه برخدا

آقای ناصر این واسه چندمین بار و در چندین تایپک با رفتارهای بچگانه ؛ کلمات رکیک ؛ سو برداشت ؛ حرکت و رفتار عجولانه و اخلاقی نامناسب
باعث هرج و مرج شدید و دوستان رو به جون هم انداختید و هر جا رفتید آشوبی به پا می کنید و همه رو هم ناامید میکنید.

خیلی محترمانه عرض میکنم اگر نمیتونید خودتون رو کنترل کنید لطفا تشریف ببرید!!!
اینجا کسی به کسی دیگه بدهکار نیست که بخوان همه چیو در اختیار ما یا شما بزارن!!! متاسفانه شما خیلی هم طلبکار هستید.

دوستان عزیز تا اینجا خیلی هم منت گذاشتن بابت همکاریهاشون و مارو مدیون خودشون کردن. از همه شون تشکر ویژه دارم!!!

آقای محمود بهتر بود پیش داوری نمیکردید و زود قضاوت نمیکردید در مورد جناب روشیک.

آقای روشیک؛ شما هم بهتر بود که همون اول قضیه رو با آقای محمود حل میکردید تا کار به اینجا نکشه.

به هر حال خواهش دارم از همه دوستان :::

اگر میخواید نتیجه بگیرید این راهش نیست. این کدورت هارو بزارید کنار. آقای روشیک من از شما معذرت میخوام. آقای محمود شما ببخش.
آقای ناصر کوتاه بیا.

و در پایان عرض کنم که بزودی خبرایی میرسه. خواهشا صبر داشته باشید. نهایتش اینه که خودم یه ام دی ال تهیه میکنم و در اختیار دوستان قرار میدم.

@};-

:-* :-* :-* :ymhug:

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 16 فروردین1393 - 7:18pm
استاد
استاد

درود بر شما
ناصر جون و اقا محمود و اقا روشیک این دستگاه اصلا ارزش نداره که یه ثانیه هم وقت خودتون را با پست زدن علیه هم بگذرونید.فقط فکر پیدا کردن یک دیوار بتون ارمه پر ملات باشید که این دستگاه را بکوبین توی اون

شنبه 16 فروردین1393 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بانهایت شرمندگی ازهمه دوستان بابت این تایپیکهاکه حتی پشیزی هم ارزش نداره
متاسفانه فکرمیکردم که گذرزمان همه چیزروبه فراموشی میسپاره ولی متوجه نبودم که پچ پچ هایی هنوزدرپس پرده درجریانه
وامادرباب الطاف شماجنابmahmood51 که ظاهرابایدتااخرعمرم وامدارشمابمونم :)]
خوشحالم که قبل ازهرچیزبه اشتباه خودت (درارسال پیام خصوصی به شخصی که تجربه کارباایشونوازتایپیک 12رگولاتوره رودارم )پی بردی وصدالبته قضاوت های نابجایی که درموردم غیاباانجام دادی ;) :)
وخوشحالم که خودت درمقام قضاوت بین خودت ومن دراومدی هرچنداین کارغیرمنطقیه چون هردومون به نوعی درمقام اتهام قرارداریم ونمیتونیم قاضی باشیم ودرمورددیگری قضاوت کنیم امامن فقط به عنوان متهم ازخودم دفاع میکنم چون قول داده بودم اگرمقصرشناخته شدم این سایت روبانهایت شرمندگی ازدوستان ترک کنم :YMPRAY:
_ نوشتی که مقادیرقطعاتوبرام نوشتی ممنونم اماننوشتی چه قطعاتی کاملش میکنم مقاومتهاودیودهای روی بردوترانزیستورهایی که شمارش پاک نشده بودضمنانگفتی که مقادیربعضی مقاومتها اشتباه بوده وصحیحشوبهت گوشزدکردم خداروشکرکه شماتیکشوبرام مشخص نکرده بودی که اگه این یکی بود ... @-)
_ازعکسهای زیرباکستم ممنونم ولی ایا بااون عکسهامیشه به نتیجه ای دست یافت؟ البته این موردروبایداهل فن به صراحت نظربدن این موضوع ازهمه چیزبرایم جالبتره "برددورویی که عکسی ازنمای بالای بردش ارزش طلایی داره" :-?
_ازبابت پیگیری شمابرای تهیه باکس دیجیتالی هم بسیارممنونم امابهتره به یادت بیاری که ظاهرقضیه این من بودم که به دریافت اون تمایلی نشون ندادم علتشم برات میگم [-X
_یادته روزی گفتم اگه یک فلزیاب سالم mdlخریدی فلزیاب قبلیتوچندبه من میفروشی شمادرجواب گفتی که به شماهدیش میکنم تاحالاشنیدی که میگن "سنگ بزرگ نشونه نزدنه"خوب متاسفانه همون روزبه اعتمادزیادشمابی اعتمادشدم والان وقتی همه چیزرومرورمیکنم میبینم برداشتم اشتباه نبوده البته تحسینتم میکنم به صراحت نمیگی "هیچوقت کلمه ای دروغ نمیگم ویاغلونمیکنم" بلکه حتی دراین تایپیک هم سعی کردی محتاط باشی واینگونه بنویسی"حدالامکان کلمه ای دروغ نگم یا غلوّ نکنم" :^o
فقط یک سوال کوچولوازت میپرسم توکه نیتت برای هدیه فلزیابت ستودنیه ولطفت شامل همه میشه پس چرالطف نکردی این فلزیابوباخودت ببری پیش اساتیدتایک نیم نگاهی بهش بندازن ؟به مغزت زیادفشارنیارجوابشم خودم میگم چون اینجاپای عمل میخوادونه حرف وسخن ازهمه چیزبدتراینه که جدیداچندتاشریک دیگه رودستگاهت مالکیت پیداکردن وراضی به اینکارنیستن بازهم تاکیدمیکنم جدیدااین قضیه اتفاق افتاده و... :-BD :YMPEACE:

شنبه 16 فروردین1393 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب روشيك وجناب محمود
من نميدونم بين شما ها جي رد وبدل شده و علاقه اي هم ندارم بدونم :-?
كاملا مشخصه كه هريك از شما دو نفر در جهت رسيدن به اهداف شخصي خويش با هم ديگه مراودت داشتين آقا يون از نظر من مرد واقعي اونه كه رو راست باشه و به ديگران كمك كند تا ديگران نيز بهش كمك كنند شماها حتي نتونستين به هم اعتماد كنين و با هم همكاري كنين [-X
آقا محمود درسته من كار اشتباهي كردم كه پيام خصوصي رو عمومي كردم قبول ميكنم فقط خواستم بگم كه استاد علوم غريبه نيستم و هيچ كلمه اي رو بدون منطق نمينويسم شايد هم شما كيف ميكنين كه بهتون التماس بشه :))
و آقا روشيك شما بفرمايين موقع همكاري بامن در تاپيك 12 رگولاتور مثلا چه گلي بر سر من زدين كه مثلا شما رو متمايز و برتر نشون بده تا من هم از شما قدر داني داشته باشم دوست عزيز تا جايي كه من از شما شناخت دارم تا حالا نشده به كسي كمكي بكنين تا يكي بگه كه مدار من با راهنمايي روشيك به جواب رسيد :D =)) پس حرف و حديث جور نكن واسم كه حنات پيش من رنگي نداره :D
و اما جناب كاني من نميدونم شما چرا بايد هميشه كاسه داغتر از آش باشين :-?
مثلا من چيكار كردم كه هرج و مرج شده جز اينكه جلوي وقت كشي يكي دونفر رو گرفتم چون ميدونم كه امثال اينها در جهت رسيدن به اهداف شخصيشان سعي ميكنند
به همه دوستان بيراهه نشان دهند و هميشه چوب لاي چرخ بزارند اگر افراد صادقي بودند بي ريا اطلاعاتشون رو در اختيار دوستان و مهندس حميد ومهندس مهدي ميزاشتند و پيام بازي نميكردند حالا شما هم پشت سر من هي وصله بچسبون ~X(
والا عجب زمونه اي شده حالا بدهكار هم شديم (-| X(

یکشنبه 16 فروردین1393 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا روشیک جوابش خیلی واضح و روشن هم در پست قبلی هست هم در چند صفحه قبل فکر کنم دوتا پست قبل هست( دقیق بخون) .واقعاً دقیق بخون. بسّه پراکنده گویی و خود به اون راه زدن. جملات و کلماتو دقیق بخون اونطوریکه باید نه اونطوریکه دوست داری. اینجا هم نوشتم اگه بهترو سالمشو گیر میاوردیم. نه گیر میاوردم. اینا با هم فرق دارن. برو دقیق بخون جواب سؤالت داخلشه هی مغلطه نکن. چقدر بیام تایپ کنم مثل شما هرجاشو عشقش کشید بخونه؟؟!!!

شما اگر سینه برای این انجمن چاکمیکنی چرا همون سیستم تمام سوختتو (البته به ادعای خدت الله اعلم) نمیفرستی؟ اونم قبوله. کار گشا خواهد بود. صرفاٌ خودت مالکشی. نکنه از انداختن توپ به زمین دیگران تفریح میکنی؟ نه جونم اینا رندیه رندی. سعی کن یاد بگیری با آب حمام دیگران دوست پیدا نکنی و از خودت مایه بذاری. شما در جایگاه سائل نیستی که اینو میپرسی خودت مسؤلی. چه بخوای چه نخوای.

ضمناً داداش جان اگر هم مقادیر واضح بودن ونیازی نداشتی چرا مدام با من چک میکردیشون؟؟؟؟ جوابت جلوتر معلومه مبدونم لابد برای اینکه من اشتباه نخونمشون برای بعدها به دردم بخوره. :)) بنده یه مقامتو اشتباه کردم نه صد تا که.....
خوب جواب خیلی چیزارو هم خودت جای من دادی... دیگه چی بگم..... ازون همه اعتماد بی اعتماد شدم این دنیایی حرف توش داره........ واقعاً جای تأسف ... که بالواقع صحه ایی تلویحی بر لزوم بی اعتمادی باشه .با این چیز نوشتنا سعی نکن قضیه رو ماستمالی کنی. ازینور بابت اینا حق شماتت برای خودت قائلی ولی اینکه وقتی تک تک اونارو با من چک کردی و..... ازت یه سؤال کردم آقا شماتیک آنالوگشو به منم میدی؟ خیلی راحت وسرد نوشتی که:
" نمیتونم به طرفم قول دادم به کسی ندم منو ببخش و...." هیچ قابل ملامت نیستی؟؟؟؟ ای بابا.......اصلاً آقا هرجور دوست داری اینجا دروغ درم ردیف کن. یعنی هرجور راحتی و دوست داری... دیگه هم خدایی حوصله جواب به این خزعبلاتو ندارم. که یکی بیاد مدام هول هول بنویسه و هرجور خواست بخونه یا بنویسه یا تفسیر کنه و منم بخوام مثل بیکارا جوابای تکراری تایپ کنم. هرجور فحش هم خواستید بنویسید.... حال کنید آقا هر کی هم به شما تعلق خاطر داره بنویسه. .....

یکشنبه 16 فروردین1393 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zinteredi نوشته است:
جناب روشيك وجناب محمود
كاملا مشخصه كه هريك از شما دو نفر در جهت رسيدن به اهداف شخصي خويش با هم ديگه مراودت داشتين آقا يون از نظر من مرد واقعي اونه كه رو راست باشه و به ديگران كمك كند تا ديگران نيز بهش كمك كنند شماها حتي نتونستين به هم اعتماد كنين و با هم همكاري كنين
آقا محمود درسته من كار اشتباهي كردم كه پيام خصوصي رو عمومي كردم قبول ميكنم فقط خواستم بگم كه استاد علوم غريبه نيستم و هيچ كلمه اي رو بدون منطق نمينويسم شايد هم شما كيف ميكنين كه بهتون التماس بشه
و آقا روشيك شما بفرمايين موقع همكاري بامن در تاپيك 12 رگولاتور مثلا چه گلي بر سر من زدين كه مثلا شما رو متمايز و برتر نشون بده تا من هم از شما قدر داني داشته باشم دوست عزيز تا جايي كه من از شما شناخت دارم تا حالا نشده به كسي كمكي بكنين تا يكي بگه كه مدار من با راهنمايي روشيك به جواب رسيد پس حرف و حديث جور نكن واسم كه حنات پيش من رنگي نداره
و اما جناب كاني من نميدونم شما چرا بايد هميشه كاسه داغتر از آش باشين
مثلا من چيكار كردم كه هرج و مرج شده جز اينكه جلوي وقت كشي يكي دونفر رو گرفتم چون ميدونم كه امثال اينها در جهت رسيدن به اهداف شخصيشان سعي ميكنند
به همه دوستان بيراهه نشان دهند و هميشه چوب لاي چرخ بزارند اگر افراد صادقي بودند بي ريا اطلاعاتشون رو در اختيار دوستان و مهندس حميد ومهندس مهدي ميزاشتند و پيام بازي نميكردند حالا شما هم پشت سر من هي وصله بچسبون ~X(

درمورداتفاقاتی که بین من وجناب محمود51ردوبدل شده بهتره بگم چیزقابل عرضی نبوده که به بزرگواری چون شماگزارش بدیم فقط دنبال یک عددفضول میگشتیم که خودش پرید وسط :ymparty:
درموردتایپیک 12رگولاتوره هم درسته اکه گلی به سرخودم نزدم مثل شمادودستی به سرم نزدم تایپیکی که قبلابازشده بودامامجدداعنوان جدید بازکردی وباوجودتذکرات بجای اساتیددرموردشک وتردیددرثمربخش بودنش یکه تازبودی وبعدازحدود100صفحه بحث فقط علامت سوالهای مکرردیده شدوجوابهای معماگونه شما ~X(
اقای هزاراسم وهزارچهره اگه نتونیم کمکی به دیگران بکنیم لااقل رنگ عوض نمیکنیم البته لازمه که ازبابت محدودبودن تعدادرنگهاازت معذرت خواهی کنم چون رنگهاهم پیشت کم اوردن خوب زیادمهم نیست بازهم به بزرگواری خودت ببخش میتونی نام کاربریتوعوض کنی خوب اگه اوناهم تموم بشه یک فکری میکنیم ناراحت نباش خداکریمه :ymcowboy:
راستی یک سوال که اینقدربه فکرکمک به دیگرانی تویک فلزیابی خازن الکترولیتی روباپلاریته معکوس به مثبت ومنفی تغذیه زده ظاهرامعلومات شمازیاده میتونی بگی علتش چیه :D :))

یکشنبه 16 فروردین1393 - 12:57am
مدیر سایت
مدیر سایت

zinteredi نوشته است:
جناب روشيك وجناب محمود
كاملا مشخصه كه هريك از شما دو نفر در جهت رسيدن به اهداف شخصي خويش با هم ديگه مراودت داشتين آقا يون از نظر من مرد واقعي اونه كه رو راست باشه و به ديگران كمك كند تا ديگران نيز بهش كمك كنند شماها حتي نتونستين به هم اعتماد كنين و با هم همكاري كنين [-X
آقا محمود درسته من كار اشتباهي كردم كه پيام خصوصي رو عمومي كردم قبول ميكنم فقط خواستم بگم كه استاد علوم غريبه نيستم و هيچ كلمه اي رو بدون منطق نمينويسم شايد هم شما كيف ميكنين كه بهتون التماس بشه :))
و آقا روشيك شما بفرمايين موقع همكاري بامن در تاپيك 12 رگولاتور مثلا چه گلي بر سر من زدين كه مثلا شما رو متمايز و برتر نشون بده تا من هم از شما قدر داني داشته باشم دوست عزيز تا جايي كه من از شما شناخت دارم تا حالا نشده به كسي كمكي بكنين تا يكي بگه كه مدار من با راهنمايي روشيك به جواب رسيد :D =)) پس حرف و حديث جور نكن واسم كه حنات پيش من رنگي نداره
و اما جناب كاني من نميدونم شما چرا بايد هميشه كاسه داغتر از آش باشين :-?
به همه دوستان بيراهه نشان دهند و هميشه چوب لاي چرخ بزارند اگر افراد صادقي بودند بي ريا اطلاعاتشون رو در اختيار دوستان و مهندس حميد ومهندس مهدي ميزاشتند و پيام بازي نميكردند حالا شما هم پشت سر من هي وصله بچسبون

درود
ناصرجان این حرفارو بیخیال باو وقت برای دعوا بسیاره :-J
اون دوتا لینکی که گذاشتم خوندی؟مطالب خوبی توش داره
فکر کنم اگه شما بخونی یه چیزایی بتونی از توش دراری
L-)

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

یکشنبه 16 فروردین1393 - 1:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ديگه من هيچ چي نميگم شورش رو در مياري
جناب روشيك پورفوسور :D
همه تو رو ميشناسند افرادي مثل تو مگسانند گرد شيريني
بنظر من آقا محمود حق داره كه اطلاعاتي نزاره چون امثال تورو خوب ميشناسه همون تاپيك خصوصي بشه خوبه البته اگه مهندس حميد تو رو ثبت نام كنه من نيستم ولي اگه ثبت نام نكنه سه برابر سهم معمولي شريك ميشم
چون هيچ وقت دوست ندارم بشينم ساعتها برنامه بنويسم و آخرش جنابعالي صاحب بشين وبه ريش من و مهندس حميد ومهندس مهدي و ساير دوستان فني بخندين
اون مدار آنالوگت هم بخوره توي سرت اگه عرزه داشتي كه براش برنامه مينوشتي والان هم روي اعصاب دوستان راه نميرفتي
اگه من جاي مهندس حميد و آقا مجتبي اينجا موقعيت داشتم مطمعن باش با اردنگي از گوشت ميگرفتم وشوتت ميكردم بي ادب گستاخه دو دره باز :-?

یکشنبه 16 فروردین1393 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام كوهيار جان
ممنونم @};- @};- @};- @};- @};- @};-
قبلا اين سايتها رو خونده ام به جزئيات بيشتري نيازه تا بشه واسش برنامه نوشت :-?

یکشنبه 16 فروردین1393 - 1:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 , 91 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Masoudjalali , teacher12 و 134 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure