انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت1403 - 2:42pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا ناصر عزیز، شما واقعاً استاد علوم غریبه هم هستید؟ :-? نکنه از چیزی خبر داری که خودم هم بیخبرم؟ :D یه میلیون بار گفتم که اگه پشتشو داشتم میذاشتم. :(( باز هم میای پهلودارمیگی مثل شما فلان وبهمان؟؟؟؟ مثلاً اون پشتش چه توفیری به حال من داره که نذارم؟؟
یا با گذاشتنش چه ضرری متوجه ام میشه؟ همین روی بورد با این کیفیت خوبو داشتم دریغ نکردم گذاشتم. حالا بازدر چند تا پست اونورتر بیا این غیبگوییتو تکرار کن......

جمعه 15 فروردین1393 - 9:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا محمود من استاد علوم غريبه نيستم ولي فكر ميكنم اين رو شما در پيام خصوصي برام فرستادين اگه راست ميگين پس اين روشيك خان از شما چي رو گرفت ونم پس نداد :-? :ymapplause: X_X

سلام آقا ناصر عزیز. اگر بنده مایل به ساخته شدن این دستگاه نبودم هیچوقت معرفیش نمیکردم. در واقع اولین فردیم که اونو تو کل اینترنت معرفیش کردم(در ژئوتک) به امید یافتنش با قیمتی مناسب. ولی در اینجا بحث دیگریست. از دست بعضیها حالم به هم میخوره. چراکه قبلاً در مکاتبات خصوصی هر چه خواستن گرفتن ولی ذره ای نم پس ندادن (همچون روشیک). لذا آنچه مایلم اینکه این ردو بدل اطلاعات در سایت وبه طور نسبتاً عمومی صورت بگیره ولی به طور محدود که هرکسی امکان استفاده از اطلاعان سایرین را نداشته باشد. و فقط گیرنده ای باشد و خندان به ریش سایرین. از جمله افرادیکه واقعاً سزاوار نیستند روشیک هستن یا افراد بیخودی طلبکار که مدام بر روی اعصاب راه میروند مثل .... که فقط بلدند نیشه و کنایه بنویسند. تاپیکی که پاک از وجود اینان باشد واقعاً بهتر کار میکنه.لذا از همون اول پیشنهادی به حمید اقا دادم که بعد از فکر راجع بهش متأسفانه ردش کردن. لذا کلاً منصرف از مطلب شدم. شما هم اگر میتوانید از ایشون این رو تقاضا کنید. این متنیه که به حمید فرستادم:
.........................................................

جمعه 15 فروردین1393 - 11:52pm
مدیر سایت
مدیر سایت

zinteredi نوشته است:
آقا محمود من استاد علوم غريبه نيستم ولي فكر ميكنم اين رو شما در پيام خصوصي برام فرستادين اگه راست ميگين پس اين روشيك خان از شما چي رو گرفت ونم پس نداد :-? :ymapplause: X_X

سلام آقا ناصر عزیز. اگر بنده مایل به ساخته شدن این دستگاه نبودم هیچوقت معرفیش نمیکردم. در واقع اولین فردیم که اونو تو کل اینترنت معرفیش کردم(در ژئوتک) به امید یافتنش با قیمتی مناسب. ولی در اینجا بحث دیگریست. از دست بعضیها حالم به هم میخوره. چراکه قبلاً در مکاتبات خصوصی هر چه خواستن گرفتن ولی ذره ای نم پس ندادن (همچون روشیک). لذا آنچه مایلم اینکه این ردو بدل اطلاعات در سایت وبه طور نسبتاً عمومی صورت بگیره ولی به طور محدود که هرکسی امکان استفاده از اطلاعان سایرین را نداشته باشد. و فقط گیرنده ای باشد و خندان به ریش سایرین. از جمله افرادیکه واقعاً سزاوار نیستند روشیک هستن یا افراد بیخودی طلبکار که مدام بر روی اعصاب راه میروند مثل .... که فقط بلدند نیشه و کنایه بنویسند. تاپیکی که پاک از وجود اینان باشد واقعاً بهتر کار میکنه.لذا از همون اول پیشنهادی به حمید اقا دادم که بعد از فکر راجع بهش متأسفانه ردش کردن. لذا کلاً منصرف از مطلب شدم. شما هم اگر میتوانید از ایشون این رو تقاضا کنید. این متنیه که به حمید فرستادم:
.........................................................

درود
محمدجان خدا میدونه که این پیامتو که خوندم حسابی دلم شکست
تمام صحبتهاتو قبول دارمو خیلی تاسف برانگیزه
میدونم حسابی دلت شکسته و ما جهان سومیها هم که خیلی احساسی هستیم
شاید چیزیکه میگم در حرف ساده باشه و وقتی بگیم همیشه ببخش و یاری کن و دست بگیر فقط چند کلمه باشه اما همه خوب میدونیم سخته و خیلی سخته
اینو یادمون باشه که :
باران باش و ببار
نپرس کاسه های خالی از آن کیست! :-*

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 15 فروردین1393 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام خدمت همه عزیزان وسروران گرامی @};-
چندوقتیه که سعی میکنم برای احترام به مباحث علمی خوب کاربران به این حرفهای بی ارزش اعتنانکنم امامتاسفانه ...
لذابرای خاتمه دادن به این بحت های بی ارزش که بیشترلایق زنان عجوزه هست پیشنهادی دارم
اقاناصرابتدایک نصیحتی به شمامیکنم بهتره که اویزه گوشت کنی این اقایی که دست به دامنش شدی هیچ اطلاعات مفیدی ازاین فلزیاب نداره وفقط عین طبل توخالیه که فقط صداش بلنده (بقول قدیمیهاکورمیکنه اماشفانمیده)
مدعی شده که اطلاعات مفیدی بمن رسونده این حرفش قابل احترامه امابهترنیست که ازحرفاش دفاع کنه راه منطقیشم من بهش میگم اگه همه اینجانامحرمیم لطف کنه تمام اطلاعاتی که برای من فرستاده رو به یکی که محرمشه برسونه وایشون درمقام قضاوت بین ما داوری کنه اگه ایشون تونست ادعاشوثابت کنه من ازهمه خصوصاایشون به خاطراین موضوع معذرت خواهی میکنم و این سایت میرم وپشت سرم روهم نگاه نمیکنم :YMPRAY:
تاجایی که من یادمه وحافظه ام یاری میکنه ایشون دنبال اطلاعات وراهنمایی برای تعمیردسگاهش بودچطورتونسته به من اطلاعات مفیدبده ولی بااون اطلاعات مفیدش نتونسته فلزیابشوتعمیرکنه واقعادرحیرت موندم :((

شنبه 16 فروردین1393 - 11:53am
مدیر سایت
مدیر سایت

من در عجبم از این گونه رفتارها ، بابا بچه که نیستین ، اگه اطلاعات دارین راجب به این دستگاه خوب بزارین برای دوستان ، تا اساتیدی مثل اقا حمید و اقا مهدی و سایر دوستان با کمک هم این رو بسازیم ، من یه سوال دارم از کسی که این مدار رو داره و اطلاعاتشو بیرون نمیده ، سوالم اینکه واسه چی هی این پا و اون پا میکنی ،اصلا بعضی ها کرمشون اینکه دیگران رو سر کار بزارن ؛ و واسه کمبود شخصیت خودشون ، از اینکه دیگران هی ازشون خواهش کنن لذت میبرن ؛ اقای محترم اگه فروشنده ای ، اینجا کسی خریدار نیست ، بفرض هم اگه قرار باشه چیزی خریده بشه ، خودمون اون رو میخریم با دنگی که دوستان هر کی مایل بود میزاره وسط ، دستگاه میره دست استاد اهل فن این سایت ، و برای تجزیه اطلاعات ، آقا حمید شما بعنوان مدیر سایت خواهشنا به این افسانه و یا واقعیت بودن این موضوع خاتمه بدین ، پیشنهادی که کردم رو بزارین تو یه نظر سنجی ، اگه دوستان راضی بودن ، با توجه به قیمت این دستگاه ، هزینه بصورت دونگی پرداخت بشه و یه قسمت VIP هم مخصوص این مدار برای کسانیکه هزینه رو پرداخت کردن ، ایجاد بشه ، با تشکر

شنبه 16 فروردین1393 - 1:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ارتین نوشته است:
من در عجبم از این گونه رفتارها ، بابا بچه که نیستین ، اگه اطلاعات دارین راجب به این دستگاه خوب بزارین برای دوستان ، تا اساتیدی مثل اقا حمید و اقا مهدی و سایر دوستان با کمک هم این رو بسازیم ، من یه سوال دارم از کسی که این مدار رو داره و اطلاعاتشو بیرون نمیده ، سوالم اینکه واسه چی هی این پا و اون پا میکنی ،اصلا بعضی ها کرمشون اینکه دیگران رو سر کار بزارن ؛ و واسه کمبود شخصیت خودشون ، از اینکه دیگران هی ازشون خواهش کنن لذت میبرن ؛ اقای محترم اگه فروشنده ای ، اینجا کسی خریدار نیست ، بفرض هم اگه قرار باشه چیزی خریده بشه ، خودمون اون رو میخریم با دنگی که دوستان هر کی مایل بود میزاره وسط ، دستگاه میره دست استاد اهل فن این سایت ، و برای تجزیه اطلاعات ، آقا حمید شما بعنوان مدیر سایت خواهشنا به این افسانه و یا واقعیت بودن این موضوع خاتمه بدین ، پیشنهادی که کردم رو بزارین تو یه نظر سنجی ، اگه دوستان راضی بودن ، با توجه به قیمت این دستگاه ، هزینه بصورت دونگی پرداخت بشه و یه قسمت VIP هم مخصوص این مدار برای کسانیکه هزینه رو پرداخت کردن ، ایجاد بشه ، با تشکر

درود
والا آرتین جان این میشه گفت حرف حسابه
اصلا اگر دوستان موافق باشن تمام کسایی که ردیاب رو خریدن بیان نفری یکم پول بزارن و بعدش یه ام دی ال خریداری بشه و تحویل مهندس حمید بشه واسه کالبد شکافی
اینجوری وقتی کسی ردیاب 35 رو میخره با یکم هزینه مدار رو در اختیارش قرار بدن تا در کنار ردیاب یه نقطه زن حرفه ای هم داشته باشن و اینجوری میشه گفت همه راضی هستن و البته اون هزینم فقط صرف تحویل میکرو میشه و مدار رو هم خود شخص مونتاژ میکنه
L-)

صادقانه زندگی کنید

شنبه 16 فروردین1393 - 3:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بالاخره بعد از گذشت حدود 90 صفحه از این تاپیک و کلی حرفهای .... شنیدن ، بحث داره به یه جاهائی میرسه که باید از اول این تصمیم گرفته میشد ... علی ایهالحال اگر کسی میتونه این دستگاه ر و تهیه کنه و مورد اطمینان مدیران هم هست اعلام کنه تا همه با هم دست بکار شیم و یدونشو تهیه کنیم و بعد طبق معمول زحمت بیفته گردن آقا حمید واسه مهندسیه معکوسش (البته حق الزحمه ی استاد حمید هم سرجاش) بعدشم یه روالی برای ارائه ی میکرو یا برد یا وسیله ی مونتاژ شده هم گذاشته شه که نه سیخ بسوزه و نه کباب ...
یا حق.

شنبه 16 فروردین1393 - 3:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

- آقا ناصر، اول اینکه ازهیچ جای این نوشته هایی که شما نوشتی استنباط نمیشه بنده عکس پشت بورد رو هم داشتم یا دارم ولی چیزاییکه ازش مطمئناً استنباط میشه ایناست:
1- من هرچی میدونستم هر چند ناچیز خالصانه ارائه داده ام. مؤید اینه که چیزایی رسوندم نه اینکه پنهانکاری و ....
2- اینکه شما اصلاً آدم امانتداری نیستی و به شدت غیر قابل اعتمادی ؛ مطلبیکه خصوصی به شما زده شده (اونم با پیامهای جور واجور و تحریک کنندت) با بیشرمی تمام عمومیش میکنی و... یعنی شدیداً و سریعاً مغلوب خشم وغضبت میشی و... یعنی یه بچّه کامل و آدمی بی ظرفیت. شما کلماتیو اینجا انعکاس دادی که چند برابرشو بار ایشون کردی که شاید بابتش چیزی از این طبل توخالی در بیاری که منم اگر بخوام اونارو عیناً اینجاانعکاس بدم خیلی شرم آوره میشم مثل خودت .همۀ پستهاتوهم از دم دارم ولی نمیذارم.
اونوقت میایی از همکاری و... مینویسی؟ با چه درجه اعتبار وسعۀ صدر؟ بیا داداش این هم از تو که حتّی نمیدونی پیغام خصوصی که بین دو نفر رد وبدل میشه حکم امانت داره حالا پروفسور بی عیب ونقص الکترونیک در دنیا هم باشی چه فایده با این منشت؟ یعنی از هر وسیله ای برای نیل به هدفت بهره بگیری حتّی لجنمالی فردی که تا دیروز بهش به ظاهر پیامهای دوستانه میدادی وخیانت در امانتی که نزدت گذاشته بود؟ =(( قضاوت این رفتارت با سایرین!!!! این رفتارهاست که کورسوهای اعتماد رو هم میکشه لا اقل در این حد که از الآن حتّی جرأت نکنم هر پیغام خصوصی رو راحت جواب بدم .

-آقا روشیک بنده بارها گفتم که اصلاً چیزی از الکترونیک نمیدونم و باز هم میگم. بله راست میگید بنده واقعاً دیگه چیزی برای رو کردن ندارم پس حق با شماست .نمیدونم این کجای معنی ومفهومش میشه طبل توخالی ؟؟!! ولی همیشه سعی کرده ام در مورد هر چیزی از جمله کارایی دستگاه و... حدالامکان کلمه ای دروغ نگم یا غلوّ نکنم. که شاید این قسمتش تا حدّی برای سایرین روشن شده شایدم نه. آیا شما با این طبل توخالی اطلاعات تک تک قطعاتو چک نکردین؟ آیا بنده اون عکس روی بورد دیجیتالو فی البداهه برات نفرستادم؟ بدون اینکه ازم خواسته باشی یا اصلاً از وجودش خبر داشته باشی؟ حتّی پرسیدی این چیه؟؟!! بعد که فهمیدی،گفتی چقدر خوب رزیناشو کنار زدن!!!! اگر بقیه رو نتونم اثبات کنم اینکه مستنده. میگی قضاوت؟ اصلاً خودت قاضی، جای دور نرو. تا حالا کجا عکس واضحی از روی این بورد دادن؟ حتی مسدر متال هم عکسی مات گذاشتن. من این عکسو به مسدر متال هم دادم کلّی همون شب بابت تفاوتهاش با مال خودش شگفت زده شد، شعورش رو داشت کلّی هم تشکر کرد و ... ولی نگفت بابا اینکه آشغاله و ....ولی شما چییییی؟ خیلی ساده وبیسروصدا و......... آیا من به شما قول ندادم اگه یه دونه بهتر(کاملاًسالمشو) گیر بیاریم همینو میفرستیم براتون؟ (بلف نبودا کاملاً جدّی بودم) خوب وقتی اینا بی ارزشند و صرف دانش الکترونیکتون ارزشمنده فردا بهترین اطلاعات ازهمچون من نوعی داده بشه سر جای اوّلیم و این برخوردها به همین شکل....... #-o لابد کار و کمک فقط آنالیزهای سخت الکترونیکیه؟؟؟ من واقعاً داشتم به دوستم کلّی اصرار میکردم که بوردو برام بفرسته حد اقل عکسهای خیلی با کیفیت بگیرم (مثل هموناییکه از بورد خودم برات میفرستادم و به به چه چه میکردی) که اگه شد اینجا و با کمکها وراهنماییهای گوناگون بقیه رزیناشو کنار بزنیم و.... ازش چیزی در بیاریم ولی به قولی برجک من پرونده شد.
- به هرحال هیچی هم که ازم برنیاد در اول صف حاضرین به سرمایه گذاری جهت تهیه دستگاه و کپی در انجمن محرمانه هستم. البته اونجا هم مقابل اساتیدی مثل آقا حمید یا سایرین چیزی برای عرضه ندارم ولی اگر اونجا ازین آقا طبله طلبیدند شاید یه صداهایی در بیاد.
- از طرفی هم آقا روشیک بابت این کلماتیکه اینجا انعکاس داده شد بنده واقعاً ازتون عذر میخوام و شرمندم. X_X اصولاً حتّی در پیغامهای خصوصی هم نباید چنین چیزهایی رد وبدل بشه که خداییش درست نبوده و نیست. به هر حال بنده بیتقصیرم و ایشون باید میفهمیدن این کارو نکنن.

- آقا کوهیار بنده مخلصتم و مخلص تمام برو بچه های بیریا و با صفا و خالص کشورم (اگرچه خیلی از خیلیها زخم خوردم) اگه دل شما شکسته پس دل من چی شده؟ برخوردها از انواع مختلفش....دیگه این یکی که جلوی چماتونه. نمیدونم میتونی قبول کنی یا نه؛ وقتی بشنوم یکی موفق شده و چیزی زده کلّی حال میکنم درست مثل اینکه خودم زدم و تو پوست خودم نمیگنجم و دوست هم دارم همه بچه های خوب ایران به سیستمی خوب دست پیدا کنند و حسابی موفق بشن چون باورم بر اینه که هر آنچه در این کشور گذشتگان کاشته اند متعلق به همین مردمه و باید ازش متنعّم بشن نه اینکه با اسم یک دکّانی به نام میراث فرهنگی مردمو اونم تو این بحران اسفناک سرکیسه کنن و از حقشون محروم..... والآن بهترین وقتیه که گذشتگان به درد مادّی ما بخورن و بعدش هم چیزی ازینجا نابود نمیشه چون کاملاً معتقدم که به ظهور آقا چیزی نمونده و اونموقع تمام گنجینه ها بی ارزش میشن مثل ریگهای بیابون. پس باید حداکثر تلاش بشه و از خدا هم کمک گرفت. چون الآن به درد نخورن بعدها دیگه به دردی نمیخورن.اینیم که گفتم انجمن محرمانه و ... الآن هم میگم و طرفدارشم قبلاً هم تلویحاً گفتم. البته علل زیادی داره. حداقل اینکه فرمول این دستگاه به دست سودجوها نیفته که دنبال کیسه دوزیند لا اقل اگر هم بشه مثل ردزن انجمن همه بتونن با قیمت خیلی خوب تهیش کنن و به مراد برسن.

شنبه 16 فروردین1393 - 6:50pm
مدیر سایت
مدیر سایت

zinteredi نوشته است:
و اين هم از خط تغذيه كه در mdl استفاده شده

درود
ناصرجان شما چطور فهمیدید که از این خط تغذیه توی ام دی ال استفاده شده؟
این تصویر رو که شما از اینترنت گرفتین
پس اگه از این اطلاعات در ساخت ام دی ال استفاده شده باشه قطعا تمام توضیحات کامل برای ساخت مشابه هم میشه همونجا پیدا کرد
حالا من آدرس این سایت که این اطلاعات توش هست و از روش پردازش دیجیتال سیگنال که مد نظر شما هست استفاده کرده و دربارش هم توضیح داده میزارم شاید شما تونستین توی لابلای بحث کاربرا اون چیزی که مد نظرتون هست پیدا کنید
ضمنا اگر سوالاتتون رو اونجا بپرسین قطعا زودتر به پاسخ میرسید
http://www.lammertbies.nl/forum/viewtopic.php?t=1168
http://www.lammertbies.nl/electronics/P ... ector.html
L-)

صادقانه زندگی کنید

شنبه 16 فروردین1393 - 7:06pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

نه ه ه ه ه ..خوشم اومد.داستان داره جالب میشه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

آخرین بار توسط ramin در شنبه 16 فروردین1393 - 7:10pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 16 فروردین1393 - 7:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 84 , 85 , 86 , 87 , 88 , 89 , 90 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx , underground و 141 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure