انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 25 اردیبهشت1403 - 3:11am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام

ژنرال نوشته است:
درضمن اقای قبادیان لطفا راهترو بکش و از این انجمن دوری بفرما بخدا بچه های اینجا پول ندارند که بشما یا رفقای مهندس کاتیلاتیونیسمتون بدهند...بفرما بیرون عزیز من...اون بالا نوشته خروج اونرو بزن و برو از این انجمن دیگه بسه این همه ادا و اطوار و شکلک و جنگولک بازی دیگه بسه بابا اگر هر چی داری چیزی بود که بدرد بخوره الان دربه در دنبال این بچه های ساده نمیگشتی که اون سیستم اشغالتو بزاری تو کاسه این مردم...
مدیران گرامی نگذارید اینجور افراد وارد انجمن بشوند ..هر کی که بیاد اینجا تبلیغ دستگاهشو بکنه از نظر من کلاهبردار هستش
مشابهش همون اقای دلتا پالسی یا شیر تو شیر ممد یا هر کی دیگه..
((وای چه حالی میده اینا اعصابشون خراب میشه هه هه هه ))

از قدیم گفتن شهر که شلوغ میشه قورباغها هفت تیر میکشن

سه شنبه 12 آذر1392 - 10:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همه با هم
قبادی ولفتو بردارو برو
قبادی ولفتو بردارو برو.............. :-Q :-Q :-Q

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 12 آذر1392 - 10:14am

ariana2014 نوشته است:
زنده باد ژنرال الحق شما باید سردار میشدی

این روزا بدجوری بازار فلزیاب داغ شده از بقال سر کوچه گرفته تا دست فروشهای جمعه بازار همه بفکر فروش این آلت پر سود افتادن خیلیا هم واقعا ساده لوح هستن تا یکی از دستگاهی تعریف میکنه به قول دوستان سریع عاشقش میشن ندید میخان نکاح ش کنن بابا دوستان چشم و گوش خودتون رو باز کنید فریب این شیادان رو نخورید از استاد حمید و مجتبی انتظار دارم اینطور افراد رو به قول ژنرال اخراج کنید من واقعا از دست مدیران گلایه دارم دیروز این آقا هرچی خواست بما گفت واقعا ایا جایزه اینطور شخصیتهای قارپوز ابادی بیان اینجا با خیال راحت هر کاری دوست دارن انجام بدن اقا حمید لطف کردن پستهای این اقارو حذف کردن به قول بچه ها والا ما تا حالا تو هیچ انجمنی حتی انجمهای اونجوری ندیم کسی از این الفاظ استفاده کنه اونوقت این اقای قبادیان با کمال پررویی راست راست داره تو انجمن یقه چاک میکنه

اگه کسی با بنده مشکل شخصی داره بیاد رو در رو با هم صحبت کنیم از مدیریت محترم این انجمن خواهش میکنم به این مسله خاتمه بده

سه شنبه 12 آذر1392 - 10:21am

بنيامين1 نوشته است:
همه با هم
قبادی ولفتو بردارو برو
قبادی ولفتو بردارو برو.............. :-Q :-Q :-Q

اینم یک نمونه از افرادی که فقط تو زندیگشون همین بلندن وبه خودشون افتخار میکن

سه شنبه 12 آذر1392 - 10:25am

mahmood51 نوشته است:
محسن1 نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان. امروز رفتم سراغ اون دوستی که گفتم قبلا mdl8500 داشته. در مورد عملکردش جویا شدم و اینکه چرا دستگاهی که این همه ازش تعریف مشه رو فروخته. گفتش که دستگاهو 4 سال پیش از شرکت طلیعه کاوش به قیمت 700هزارتومن خریداری کرده و بعد از کلی سر و کله زدن باهاش و ایجاد کلی تغییرات مجبور شده بفروشش چون اصلا به درد فلزات غیر اهنی نمیخوره. ایشون هم اپراتور قابلیه و هم استاد در امر الکترونیک. حالا دعوتش کردم که بیاد توی انجمن خودمون ثبت نام کنه که بتونیم از دانشش استفاده کنیم. ایشاله تا چندوقت دیگه میان. میگفت فقط باهاش میشده آهن و استیل رو سنس کرد و حساسیت به نقره و مس و طلاش در حد صفره. یعنی اهن یابه. تفکیک که اصلا نداره و بالانس دستگاه با کمترین انحراف لوپ بهم میخوره و به شدت به خاک معدنی حساسه . تستهایی که باهاش گرفته بود این بود که یه سینی استیل 30 در 50 رو توی عمق 3متر سنس میکنه و یه مس 20در20 رو در 70سانتی . در کل وقتی بهش گفتم که توی نت خیلی ازش تعریف میکنن خندید گفت mdl فقط لوله یابه که فقط کاربرد مهندسی داره نه دفینه یابی. قربون همگی :x

سلام بر همه اعضای محترم و دوستان عزیز.
بنده تقریباً تازه وارد این سایتم و کوچکتونم. ولی در این کار یه نیمچه تجربه ای دارم. انشا الله که دوست آقا محسن تشریف بیارن و از خودشون بپرسیم ولی آقا محسن جان ممکنه تا اومدنشون محبت بفرمایید وجواب این سوالات رو از دوستتون بگیرید: ( شاید بنا بر دلایلی نتونستن وارد سایت بشن)
1-تصویر دستگاه ایشون کدام یکی از عکسای موجود قرار داده شده در این تاپیک رو میباشد؟
2- دوستتون اون سیستمو چند فروخته و آیا به خریدار هنوز دسترسی داره؟
3- با چه نوع و چه سایزلوپ یا دیسکی کار میکرده و میگشته؟
4- در کدام منطقه کار میکرده؟ مثلاً شمال و یا ....
قبلاً از بذل توجهت سپاسگذارم.

تصویر

دوستان عزیز
این دستگاه صرفا برای استفاده های مهندسی استفاده میشه مثل سازمان آب وفاضلاب و غیره به جهت کشف لولهای گمشده آب وگاز وکاربرد دیگری ندارد کاملا سازمانی است بعضی از دوستان دنبال حاشیه مطالب این تایپیک هستند بنده بعنوان شیاد و کلاهبردار فرض میکنند . خدا شکر میکنم که گناهانم با قضاوت دوستان پاک میشود .

سه شنبه 12 آذر1392 - 10:43am
مدیر سایت
مدیر سایت

برادر قبادی محترم
اگر حسن نیت شما در این انجمن جهت خدمت به خلق و پیشرفت علوم و اطلاعات الکترونیک در ساختن مدارات قدرتمند باشه همه دوستان استقبال میکنن در غیر اینصورت همینه تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها .. امیدوارم شما هدف خیر داشته باشید و خلاف گفته ها ثابت بشه .. یاعلی

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 12 آذر1392 - 10:53am

مدیریت محترم سایت آقای مهدی عزیز
حدف بنده در این سایت تحقیقات و ونقل وانتقال تجربیات بین علاقه مندان میباشد نه تبلیغات چیز دیگه اگر ریگی در کفشم بود میتونستم با مشخصه جدید تو این سایت حضور برسونم وبه فعالیتم ادامه بدم لازم به ذکر است بنده خیلی شفاف حتی نام وفامیلیمو به دوستان معرفی کردم این نشانگر اعتبار وصلاحیت بنده در سازمانهای حکومتی وغیره میباشد دوست دارم این مسله چند دستگی بر طرف بشه.
سپاسگذارم

سه شنبه 12 آذر1392 - 11:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

احمد قبادی نوشته است:
ژنرال نوشته است:
درضمن اقای قبادیان لطفا راهترو بکش و از این انجمن دوری بفرما بخدا بچه های اینجا پول ندارند که بشما یا رفقای مهندس کاتیلاتیونیسمتون بدهند...بفرما بیرون عزیز من...اون بالا نوشته خروج اونرو بزن و برو از این انجمن دیگه بسه این همه ادا و اطوار و شکلک و جنگولک بازی دیگه بسه بابا اگر هر چی داری چیزی بود که بدرد بخوره الان دربه در دنبال این بچه های ساده نمیگشتی که اون سیستم اشغالتو بزاری تو کاسه این مردم...
مدیران گرامی نگذارید اینجور افراد وارد انجمن بشوند ..هر کی که بیاد اینجا تبلیغ دستگاهشو بکنه از نظر من کلاهبردار هستش

این چه مثالیه؟
تو ده شما اینجور مثال میزنن،معنیش چه میشه اصن؟
میبینی که همه گفتن راتو بکش برو ....بابا برو کار کن مگو چیست کار...ادم کار نکنه بیغیرت میشه مرد نمیشه :D نون بازوتو بخور نه اینکه چشمت به جیب مردم باشه ببینی کی پولش زیاده و فکر کنی و پولشو بدزدی...
از قدیم گفتن هر کی فلزیاب ولف میفروشه ادم بیعرضه ای هستش ;)
از نظر من شما یمشت بچه ناز پرورده هستین که تو عمرتون هیچ چیز ندیدین

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

سه شنبه 12 آذر1392 - 11:14am

ژنرال نوشته است:
احمد قبادی نوشته است:
ژنرال نوشته است:

این چه مثالیه؟
تو ده شما اینجور مثال میزنن،معنیش چه میشه اصن؟
میبینی که همه گفتن راتو بکش برو ....بابا برو کار کن مگو چیست کار...ادم کار نکنه بیغیرت میشه مرد نمیشه :D نون بازوتو بخور نه اینکه چشمت به جیب مردم باشه ببینی کی پولش زیاده و فکر کنی و پولشو بدزدی...
از قدیم گفتن هر کی فلزیاب ولف میفروشه ادم بیعرضه ای هستش ;)
از نظر من شما یمشت بچه ناز پرورده هستین که تو عمرتون هیچ چیز ندیدین

مدیریت محترم سایت آقا مهدی عزیز
این دوستمونم یکی از اون آدمهای زخم خورده ای که خودش پشت وجدانش قایم کرده و هرچه شخصیت فرهنگیش میچسبونه به ده ما خواهش میکنم به این مسله خاتمه بدید. باتشکر

سه شنبه 12 آذر1392 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

احمد قبادی نوشته است:
مدیریت محترم سایت آقای مهدی عزیز
حدف بنده در این سایت تحقیقات و ونقل وانتقال تجربیات بین علاقه مندان میباشد نه تبلیغات چیز دیگه اگر ریگی در کفشم بود میتونستم با مشخصه جدید تو این سایت حضور برسونم وبه فعالیتم ادامه بدم لازم به ذکر است بنده خیلی شفاف حتی نام وفامیلیمو به دوستان معرفی کردم این نشانگر اعتبار وصلاحیت بنده در سازمانهای حکومتی وغیره میباشد دوست دارم این مسله چند دستگی بر طرف بشه.
سپاسگذارم

بسه دیگه حیا کن.....انجمنو رها کن
//////////////////
نه با مشخصه جدید و نه قدیم حضور بهم نرسون اغا :ymsmug:
عزیز من، من میگم که بفرما بیرون پیشتر از شما رفقای قبلیتونو هم با مهربانی و عطوفت فرستادیم بیرون....شما دیگه چه رویی داری والا..ادم کمی شرم و حیا میکنه :-B

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

سه شنبه 12 آذر1392 - 11:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 127 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure