انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 3:45pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احمد قبادی نوشته است:
دوست عزیز اطلاع شفاف میخای شماره تلفنم داری هماهنگ کن بیا شرکت در اختیارت بزارم .

درصفحه اول همین موضوع بحث پیش بینی کرده بودم که افرادی برای کسب سودبیشتربرچسب تقلبی این دستگاه روروی تولیدات خودشون بزننداماواقعاتصوراین موضوع برایم دورازذهن بودکه یک دستگاه ناشناخته باشکل وترکیب متفاوت پیدابشه که عنوان این فلزیابوبه خودش اختصاص بده به خودمون بایدببالیم واحسنت بگیم که تواینکاردست چینی هاروازپشت بستیم البته فرقمون اینه که اون بنده خداهاتوساختشون اصول کپی برداری رورعایت میکنندوفقط کیفیت محصولشون خیلی پایینه اماما...
جناب قبادی شمابهترنبودکه بجای برچسب زدن به محصولات مزایای محصول مدنظرتون رونسبت به این فلزیاب عنوان میکردین وباعنوان نتیجه تست های عملی دستگاهتون مشتریتونودرمقام قضاوت قرارمیدادین بنظرم بااون کاری که کردین حس بدبینی رودرهمه بوجوداوردین پس بهتره بجای دعوت ازاشخاص به شرکت با شفاف سازی ونتایج تست عملی دستگاهتون به همه ثابت کنین که دستگاهتون قابلیت رقابت بااین فلزیابوداره.

دوشنبه 11 آذر1392 - 1:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت همه دوستان. امروز رفتم سراغ اون دوستی که گفتم قبلا mdl8500 داشته. در مورد عملکردش جویا شدم و اینکه چرا دستگاهی که این همه ازش تعریف مشه رو فروخته. گفتش که دستگاهو 4 سال پیش از شرکت طلیعه کاوش به قیمت 700هزارتومن خریداری کرده و بعد از کلی سر و کله زدن باهاش و ایجاد کلی تغییرات مجبور شده بفروشش چون اصلا به درد فلزات غیر اهنی نمیخوره. ایشون هم اپراتور قابلیه و هم استاد در امر الکترونیک. حالا دعوتش کردم که بیاد توی انجمن خودمون ثبت نام کنه که بتونیم از دانشش استفاده کنیم. ایشاله تا چندوقت دیگه میان. میگفت فقط باهاش میشده آهن و استیل رو سنس کرد و حساسیت به نقره و مس و طلاش در حد صفره. یعنی اهن یابه. تفکیک که اصلا نداره و بالانس دستگاه با کمترین انحراف لوپ بهم میخوره و به شدت به خاک معدنی حساسه . تستهایی که باهاش گرفته بود این بود که یه سینی استیل 30 در 50 رو توی عمق 3متر سنس میکنه و یه مس 20در20 رو در 70سانتی . در کل وقتی بهش گفتم که توی نت خیلی ازش تعریف میکنن خندید گفت mdl فقط لوله یابه که فقط کاربرد مهندسی داره نه دفینه یابی. قربون همگی :x

دوشنبه 11 آذر1392 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون اقا محسن
این میدونید یعنی چی؟
یعنی اینکه اونکسانی که تعریفشو میکردند بجای اینکه بشینن پشت کامپیوتر و صب تا شب این انجمن و اون انجمنرو بگردند یکمقدار هم برن هم ویتامین دی جذب کنن و هم تجربه جذب کنن و اینقدر ندیده و نشناخته از چیزی بیخودی تعریف نفرمایند و جو الکی ندهند.

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 11 آذر1392 - 8:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درضمن اقای قبادیان لطفا راهترو بکش و از این انجمن دوری بفرما بخدا بچه های اینجا پول ندارند که بشما یا رفقای مهندس کاتیلاتیونیسمتون بدهند...بفرما بیرون عزیز من...اون بالا نوشته خروج اونرو بزن و برو از این انجمن دیگه بسه این همه ادا و اطوار و شکلک و جنگولک بازی دیگه بسه بابا اگر هر چی داری چیزی بود که بدرد بخوره الان دربه در دنبال این بچه های ساده نمیگشتی که اون سیستم اشغالتو بزاری تو کاسه این مردم...
مدیران گرامی نگذارید اینجور افراد وارد انجمن بشوند ..هر کی که بیاد اینجا تبلیغ دستگاهشو بکنه از نظر من کلاهبردار هستش
مشابهش همون اقای دلتا پالسی یا شیر تو شیر ممد یا هر کی دیگه..
((وای چه حالی میده اینا اعصابشون خراب میشه هه هه هه ))

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

دوشنبه 11 آذر1392 - 8:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محسن1 نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان. امروز رفتم سراغ اون دوستی که گفتم قبلا mdl8500 داشته. در مورد عملکردش جویا شدم و اینکه چرا دستگاهی که این همه ازش تعریف مشه رو فروخته. گفتش که دستگاهو 4 سال پیش از شرکت طلیعه کاوش به قیمت 700هزارتومن خریداری کرده و بعد از کلی سر و کله زدن باهاش و ایجاد کلی تغییرات مجبور شده بفروشش چون اصلا به درد فلزات غیر اهنی نمیخوره. ایشون هم اپراتور قابلیه و هم استاد در امر الکترونیک. حالا دعوتش کردم که بیاد توی انجمن خودمون ثبت نام کنه که بتونیم از دانشش استفاده کنیم. ایشاله تا چندوقت دیگه میان. میگفت فقط باهاش میشده آهن و استیل رو سنس کرد و حساسیت به نقره و مس و طلاش در حد صفره. یعنی اهن یابه. تفکیک که اصلا نداره و بالانس دستگاه با کمترین انحراف لوپ بهم میخوره و به شدت به خاک معدنی حساسه . تستهایی که باهاش گرفته بود این بود که یه سینی استیل 30 در 50 رو توی عمق 3متر سنس میکنه و یه مس 20در20 رو در 70سانتی . در کل وقتی بهش گفتم که توی نت خیلی ازش تعریف میکنن خندید گفت mdl فقط لوله یابه که فقط کاربرد مهندسی داره نه دفینه یابی. قربون همگی :x

ختم تایپیک

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

دوشنبه 11 آذر1392 - 9:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
زنده باد ژنرال الحق شما باید سردار میشدی

این روزا بدجوری بازار فلزیاب داغ شده از بقال سر کوچه گرفته تا دست فروشهای جمعه بازار همه بفکر فروش این آلت پر سود افتادن خیلیا هم واقعا ساده لوح هستن تا یکی از دستگاهی تعریف میکنه به قول دوستان سریع عاشقش میشن ندید میخان نکاح ش کنن بابا دوستان چشم و گوش خودتون رو باز کنید فریب این شیادان رو نخورید از استاد حمید و مجتبی انتظار دارم اینطور افراد رو به قول ژنرال اخراج کنید من واقعا از دست مدیران گلایه دارم دیروز این آقا هرچی خواست بما گفت واقعا ایا جایزه اینطور شخصیتهای قارپوز ابادی بیان اینجا با خیال راحت هر کاری دوست دارن انجام بدن اقا حمید لطف کردن پستهای این اقارو حذف کردن به قول بچه ها والا ما تا حالا تو هیچ انجمنی حتی انجمهای اونجوری ندیم کسی از این الفاظ استفاده کنه اونوقت این اقای قبادیان با کمال پررویی راست راست داره تو انجمن یقه چاک میکنه

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

دوشنبه 11 آذر1392 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محسن1 نوشته است:

سلام بر همه اعضای محترم و دوستان عزیز.
بنده تقریباً تازه وارد این سایتم و کوچکتونم. ولی در این کار یه نیمچه تجربه ای دارم. انشا الله که دوست آقا محسن تشریف بیارن و از خودشون بپرسیم ولی آقا محسن جان ممکنه تا اومدنشون محبت بفرمایید وجواب این سوالات رو از دوستتون بگیرید: ( شاید بنا بر دلایلی نتونستن وارد سایت بشن)
1-تصویر دستگاه ایشون کدام یکی از عکسای موجود قرار داده شده در این تاپیک رو میباشد؟
2- دوستتون اون سیستمو چند فروخته و آیا به خریدار هنوز دسترسی داره؟
3- با چه نوع و چه سایزلوپ یا دیسکی کار میکرده و میگشته؟
4- در کدام منطقه کار میکرده؟ مثلاً شمال و یا ....
قبلاً از بذل توجهت سپاسگذارم.

تصویر

دوشنبه 11 آذر1392 - 11:46pm

سلام
من شخصا با شماره 2 کار کردم چنگی به دل نمیزنه

دوشنبه 11 آذر1392 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta نوشته است:
سلام
من شخصا با شماره 2 کار کردم چنگی به دل نمیزنه

ممنونم. دقیقاً به چه ایراداتی برخوردید؟ ممکنه جواب سایر سؤالاتم رو هم بفرمایید؟ فروختیدش؟ چند؟ یا هنوز داریدش؟ با چه سایز لوپ یا دیسک کار میکردید؟
کجای ایران؟

سه شنبه 11 آذر1392 - 12:14am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام
شماره2 دقیقا ورژن1 این دستگاهه.هر کسی این دستگاه و زیر 3 میلیون میفروشه و داره من خریدارم.البته میدونم که نو دیگه پیدا نمیشه...اتفاقا این دستگاه منو جالب و کاربردی برای عمق زنی داره.مود1و2و3وسایلنت...به استیل هم اصلا اون جوری که گفتین حساس نیس :-o :-o :-o :-o .یه نمونه کاسه رو من در بخش اپراتوری ردیاب گذاشتم که با این دستگاه نقطه زنی کردم.اگه فلزیابی این کاسه رو 2 متر گرفت(غیر توباکس)البته با این قیمت هر چی شما گفتین به حق بوده...هر سیستمی هم که براش به اسم این فلزیاب تبلیغ بشه و دقیقا مثل این دستگاه نباشه کلاهبرداری و از نظر من اسباب بازیه...

سه شنبه 12 آذر1392 - 8:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 128 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure