انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 9:47am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

درود بر شما
لطفا نزاکت را رعایت کنید.این حرفهای بچه گونه چی دیگه هست که به هم میزنید لطفا حریم خودتون را رعایت کنید و به همدیگه توهین نکنید

یکشنبه 10 آذر1392 - 5:46pm

جاوید جان شما قضاوت کن از اول تایپیک مطالعه کن ببین من بنا به درخواست دوستان اطلاعات فوق را در اختیارشون قرار دادم اگر اشکال از بنده است که سکوت میکنم واز همه اعضای انجمن عذر خواهی میکنم . بنده صنف کاریم فلزیابه واین انجمن مربوط به من و همکاران بنده میباشد تا بتونیم اشکالاتمون در این صنعت بر طرف کنیم ویک محصول خوب تولید کنیم . من از آقا حمید و آقا مهدی خیلی تشکر میکنم که همچین مجموعه ای را راه اندازی کردن وزحمت کشیدن . از آقای آریانا خواهش میکنم این مثله را به حاشیه نکشونه راجب بنده بیشتر تحقیق کنه وبعدا قضاوت کنه .

یکشنبه 10 آذر1392 - 6:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقای قبادی محبت کنین یه فیلم از کارکرد دستگاه بزارین تا شبهات برطرف بشه

یکشنبه 10 آذر1392 - 6:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
احمد قبادی نوشته است:
جاوید جان شما قضاوت کن از اول تایپیک مطالعه کن ببین من بنا به درخواست دوستان اطلاعات فوق را در اختیارشون قرار دادم اگر اشکال از بنده است که سکوت میکنم واز همه اعضای انجمن عذر خواهی میکنم . بنده صنف کاریم فلزیابه واین انجمن مربوط به من و همکاران بنده میباشد تا بتونیم اشکالاتمون در این صنعت بر طرف کنیم ویک محصول خوب تولید کنیم . من از آقا حمید و آقا مهدی خیلی تشکر میکنم که همچین مجموعه ای را راه اندازی کردن وزحمت کشیدن . از آقای آریانا خواهش میکنم این مثله را به حاشیه نکشونه راجب بنده بیشتر تحقیق کنه وبعدا قضاوت کنه .

ببینید جناب قبادی ما اینجا با کسی دشمنی نداریم وهمه جمع شدیم که یکدیگر کمک کنیم و لاغیر صحت کار تمامی فروشندگان بر همگان اشکار است شمام خودتو معرفی کن تا ما بهتر بتونیم با شما ارتباط برقرار کنیم من با شرکت یا نمیدونم هر جا دیگه که شما شماره دادید تماس گرفتم و حرفای شما با اون شخصی که من باهاش تماس گرفتم تناقض داشت شما باید تک تک این ادعاها و ثابت کنی و گر نه حرفی باقی نمی ماند

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 10 آذر1392 - 6:16pm

من با اون شخص که شما تلفنی صحبت کردی ازش سوال کردم لطف میکنید تناقض صحبتهامون کجا بود شفاف تر توضیح دهید

یکشنبه 10 آذر1392 - 6:25pm
استاد
استاد

احمد قبادی نوشته است:

اقای قبادی اینجا یه جای عمومی هست الان چندتا پست زدین و مرتب در هر پستی به نوعی دیگه دارین به همدیگه توهین میکنید یا تهمت میزنید هیچ کدمتون هم مراعات نمی کنید شما هم بدتر از اون دارین فحاشی میکنید دستگاه که معلوم نیست پدر و مادرش کی هست و اصلا بین شما وجود نداره چرا اینقدر نسبت به هم توهین روا میدارین احترام که به اعضای سایت و خوانندگان پستها که نمیزارید یا اصلا اونها را ادم فرض نمیکنید که بهشون احترام بزارید. عزیز من این دیگه نمیشه سایت که هر کی هر چه به زبونش اومد توی دید همه یه پست یزنه.بعدش هم با یه کلمه بگی مغذرت میخواهم این که منطقی نیست اگه هر چند روزی به خاطر هیچ. درگیری و لفاظی و فحش و ناسزا توی سایت باشه که باید در سایت را بست. یه کمی به همدیگه احترام بزارید.متاسفانه بیش از 90 درصد فروشندها کلاهبردار هستند و راضی شدند به حروم خوری و کسی هم که روی به حروم خوری اورد دیگه براش فرقی نمیکنه فلان کس از فرط فشار مالی النگوی دست زنش را فروخته یا ماشین زیر پاش را فروخته تا یه دستگاه گیر بیاره به امیدی که وضعش بهتر بشه مناسفانه از ببس ادم بی وجران و حروم خور زیاد شده که هیچ خریداری در امان نیست به صراحت میتونم بگم فروشندگان منصف از انگشتان یک دست توی ایران فراتر نمیرود و بقیه اونها کلاهبردار و شیاد هستند اگه هر کس میگه نه تا بهش اثبات کنم از هر کسی که ادعا داره فلان کس کلاهبردار نیست. دیگه مردی نمونده که حرفهاش بوی صداقت بده توی این کار فروشندگی فلزیابی. همشون سو ته یه کرباشند پس اینقدر کسی نباید سنگ فروشندگان فلزیابها را به سینه بزنه
پس خواهشا دیگه سر فروشنگان با هم جنگ و دعوا نکنید که چیزی به شما نمی ماسه

یکشنبه 10 آذر1392 - 6:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام. خب ایشون موضعش کاملا مشخصه و میگه فروشندست. اینکه تبلیغات ممنوعه پیگیریش با مدیریت سایته. همونطور که دوستمون گفت میشه با ارائه یه فیلم به تمام حرف و حدیثها پایان داد و عملکرد wolf رو دید شاید نظرات تغییر کرد. پس ما منتظر فیلم تست دستگاه از طرف ایشون هستیم

یکشنبه 10 آذر1392 - 6:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب قبادی یه مقدار در انتخاب کلمات دقت کنید لحن و کلامتون به دور از ادبه و اخلاق و رفتار هر شخصی نشان دهنده شخصیت اونه فکر کنم شما اینجارو با محیط چت اشتباه گرفتین لطفا" مدیران محترم رسیدگی کنند

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 10 آذر1392 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
احمد قبادی نوشته است:
دوستان عزیزم اطلاعات شفاف راجب این دستگاه ندارم میتوم از طریق پیام خصوصی عامل فروش این دستگاه را بهتون معرفی کنم البته با موافقت مدیریت محترم این سایت .

جناب قبادی این اگه تناقض نیست پس چی میشه اسمشو گذاشت شما اول خوتو بیطرف معرفی میکنید بعد یهو فروشنده از اب در میاید به این چی میگن؟

شما که اطلاعات شفاف نداری پس چرا یه ملت رو سر کار میزاری دوستان قضاوت کنید این اقا چندتا چهره داره خدا میدونه بعد که میای بهشون میگی اینجری به ادم توهین میکنن کسی جز چند نفر حرفی نمیزنه بخدا خونمون بجوش میاد وقتی آدم به شخصیت ونیت اینجور افراد پی میبره خوب جناب قبادی ما منتظریم تا شما خلاف تمامی این موارد رو با فیلم ومدرک موثق ثابت کنی

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 10 آذر1392 - 7:02pm

دوست عزیز اطلاع شفاف میخای شماره تلفنم داری هماهنگ کن بیا شرکت در اختیارت بزارم .

دوشنبه 11 آذر1392 - 10:40am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 130 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure