انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:27pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام

دوستان عزیزم اطلاعات شفاف راجب این دستگاه ندارم میتوم از طریق پیام خصوصی عامل فروش این دستگاه را بهتون معرفی کنم البته با موافقت مدیریت محترم این سایت .

شنبه 9 آذر1392 - 5:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
احمد قبادی نوشته است:
دوستان عزیزم اطلاعات شفاف راجب این دستگاه ندارم میتوم از طریق پیام خصوصی عامل فروش این دستگاه را بهتون معرفی کنم البته با موافقت مدیریت محترم این سایت .

جناب قبادیان من زنگ زدم اینجا کجاست که شماره تلفن دادی معلوم نیست کی به کیه چی به چیه والا بعید میدونم اینا اینکاره باشن خدا رحم کنه

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 9 آذر1392 - 5:54pm

اول از اینکه فامیلی بنده قبادی نه قبادیان شماره که به شما دادم شرکتی عامل فروش دستگاهای فلزیابه فکر کنم مشکل از شخص شماست تابه حال من هر مشاوره خواستم کارشناساش درست بهم پاسخ دادن اگه یک مقدار در روابط گفتارو لحن بیانتون بیشتر دقت کنید نتیجه مثبت میگیرد .

شنبه 9 آذر1392 - 6:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

احمد قبادی نوشته است:
اول از اینکه فامیلی بنده قبادی نه قبادیان شماره که به شما دادم شرکتی عامل فروش دستگاهای فلزیابه فکر کنم مشکل از شخص شماست تابه حال من هر مشاوره خواستم کارشناساش درست بهم پاسخ دادن اگه یک مقدار در روابط گفتارو لحن بیانتون بیشتر دقت کنید نتیجه مثبت میگیرد .

اقای قبادی لابد شمام از اون تریپ ادمایی که اومدی به خلق کمک کنی غافل از اینکه فقط سرتونو زیر برف میکنید من از اون کسی که شما شمارشو دادی پرسیدم جالبه گفت احمد قبادی از خودمون هست شمام معلومه دیگه از اون .....لازم به توضیح نیست

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 9 آذر1392 - 6:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اریانا جان این خیلی مشخصه که قبادی هم فروشندست. طرف میگه هیچی نمیدونم ولی توی تمام پستاش داره تبلیغ میکنه شماره میده.

شنبه 9 آذر1392 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محسن1 نوشته است:
اریانا جان این خیلی مشخصه که قبادی هم فروشندست. طرف میگه هیچی نمیدونم ولی توی تمام پستاش داره تبلیغ میکنه شماره میده.

محسن جان اینا حالا خیلی زوده واسشون که بخان بیان تو این انجمن سر مارو کلاه بزارن

دکتر حسابی.

شنبه 9 آذر1392 - 7:38pm

سلام دوستان
درست متوجه شدید بنده سازنده وفروشنده دستگاه به شرکتهای مختلف هستم وهدف بنده از این سایت جمع آوری اطلاعات میباشد نه تبلیغ کارم وفعالیت بنده کاملا بصورت شفاف میباشد آروزی موفقیت برای تک تک شما دوستانم که راجب بنده قضاوت میکنید دارم آرزو میکنم که یک روزی بتونیت به او چیزی که بدنبالش میگردید بدست بیاورید .

یکشنبه 10 آذر1392 - 10:04am

دوستان قیمت دستگاه 7000000تومانه هرکسی خواست شماره تلفنشو برام در پیام خصوصی بزاره .

یکشنبه 10 آذر1392 - 10:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب قبادیان شما مثه اینکه متوجه نیستید اینجا که جای تبلیغ نیست شما که دنبال اطلاعات هستی خوبه یه سری به قوانین این انجمنم بزنید شما تا دیدید دارن از یه فلزیاب تعریف میکنن فرصت رو غنیمت شمردی گفتی از آب گل آلود ماهی بگیرم نه از این خبرا نیست دوستان توجه کنید این دستگاهی که این اقا بنام wolf معرفی کردند هیچ ربطی به mdl 8500 نداره بنده تحقیق کردم اصلا از این خبرا نیست جناب قبادی شما بهتره بساط خوتو بری جای دیگه پهن کنی در ضمن خدا لعنت کنه هر چی کلا برداره

دکتر حسابی.

یکشنبه 10 آذر1392 - 10:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نمیخام این بحث ادامه دار بشه ولی کی گفته شما دستگاه فروشید من روی سخنم با اربابت بود نه شما؟ شما در حد یه پادو هم نیستی چه برسه به دستگاه فروش خدا رو شکر شما و اربابت که هیچی نیستید یه مشت ادم ضیعیف که دنبال طعمه های نا اگاه ضعیف تر از خودتون میگردید شما اگه دستگاه فروش بودید با حقارت تمام نمیومدید اینجا بگید منم دستگاه دارم 7 میلیون این اشغالهای شما ارزانی خودتون و میدوم رفته رفته شخصیت شما تو هر پستی داره شکوفا میشه خوشم میاد خیلی زود شخصیت وافکار پلید خودتونو لو میدید

دکتر حسابی.

یکشنبه 10 آذر1392 - 5:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mikimaus و 172 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure