انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:31pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام

سلام دوستان دستگاه خوبیه نام جدیدش بنام wolf هرکسی خواست پیام خصوصی بده

پنج شنبه 7 آذر1392 - 5:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
قبادي جان قيمتش چنده؟

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

پنج شنبه 7 آذر1392 - 5:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
جناب قبادی wolf یکی از دستگاهای شیرمحمدی معروف هست که قیمت بالایی داره درحالی که تبریز 4.5 تومن خرید فروش میشه.

پنج شنبه 7 آذر1392 - 6:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sahand نوشته است:
جناب قبادی wolf یکی از دستگاهای شیرمحمدی معروف هست که قیمت بالایی داره درحالی که تبریز 4.5 تومن خرید فروش میشه.

دوستان منهم خواستم بگم اگه برای خریداقدام میکنین (فرقی نمیکنه ازهرشخص ویاشرکتی) تابه کارکردسیستم مطمئن نشدین پول ندین ببینیدمنطق میگه هیچ دلیلی نداره که سیستمی که عملکردش قابل قبول بوده روتغییرات اعمال کنندوازهمه بدتراسمشم تغییربدن خوب وقتی سیستمی جواب مطلوب داده وتوبازارجوابشوپس داده چه دلیلی به این تغییرات هست نهایتااگه قابلیت جدیدی بهش اضافه میشه عقل سلیم حکم میکنه اسمشودیگه تغییرندن وبراش ورژن های مختلف درنظربگیرند
واقعیتش چندوقت پیش توی یکی ازانجمن هایکی ازکاربران باقسم نوشته بودکه تمام دستگاههای این اقاازیک مدارالمانی که مربوط به 18 سال پیشه استفاده شده وفقط جلدوبعضی امکاناتشون باهم متفاوته ومتاسفانه یکیشونوخریده وکارایی نداره نکته جالبتراینکه ایشون هم عنوان کرده بودشخصی توتبریز ازاین نمونه دستگاهها میسازه وحاضره هرکی خواست ادرس مغازشوبده
همه این نوشته هامون نقل قول وحدس وگمانه لذاازدوستانی که تاحالااقدام به خریدیکی ازاین دستگاههاکردندمیخوام دوستان دیگشونودرموردکارایی دستگاهشون راهنمایی کنند

پنج شنبه 7 آذر1392 - 8:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
دوستان من دستگاه mdl رو دارم.تا جایی که میدونم این دستگاه دیگه تولید نمیشه.به هیچ دستگاه دیگه ای هم شباهت نداره.متاسفانه توی نت هر وقت از یه دستگاه تعریف میشه سریع ارتقا یافته اون پیدا میشه!
اینو گفتم چون من سرم خیلی کلاه رفته.

پنج شنبه 7 آذر1392 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احمد قبادی نوشته است:
سلام دوستان دستگاه خوبیه نام جدیدش بنام wolf هرکسی خواست پیام خصوصی بده

جناب قبادی بزرگوارنظری درموردکارایی این دستگاه wolf ندارم چون تجربه ویاحتی نقل قول قابل استنادی ازش ندارم اماشماکه مدعی هستین اسم دستگاه MDL 8500 جدیدابه wolfتغییریافته وخواستین که هرکی میخوادپیام خصوصی بده خواستم بگم منم میخوام بنظرم شمابه این دستگاه دسترسی دارین لطف کنین عکسی ازبردداخل دستگاه اینجااپ کنیدتامن ودوستان دیگه مطمئن بشیم اخه متاسفانه یکی ازدوستان توی انجمن ایرانتک عکس بردشوگذاشته و...

پنج شنبه 7 آذر1392 - 11:54pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
penamena نوشته است:
دوستان من دستگاه mdl رو دارم.تا جایی که میدونم این دستگاه دیگه تولید نمیشه.به هیچ دستگاه دیگه ای هم شباهت نداره.متاسفانه توی نت هر وقت از یه دستگاه تعریف میشه سریع ارتقا یافته اون پیدا میشه!
اینو گفتم چون من سرم خیلی کلاه رفته.

با سلام
خدمت دوستان عرض کنم که دستگاه mdlتمام دیجیتال هستش و باطری این دستگاه خارج از دستگاه قرار داره و هیچ شباهتی با هیچ دستگاهی نداره...شکل ظاهری و طرح داخلش هم مهندس حمید زحمت کشیدن اول تایپیک گذاشتن.

جمعه 8 آذر1392 - 9:39am

سلام دوستان
دستگاه wolf همون mdl فقط یک مقدار در نرم افزارش برنامه اضافه شده دستگاه mdl موجود هست از نظر شکل اندازه و همین mdl فقط اسمش wolf تفکیک نداره ولی نقطه زن خوبیه 3 عدد لوپ اورجینال داره 25-45-1*1 مصرف باطریش پاینه یک قوطی ربع براحتی تو 2.5 متر میزنه فرکانس و لوپ در برنامش قابل تنظیمه

شنبه 9 آذر1392 - 4:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
احمد قبادی نوشته است:
سلام دوستان
دستگاه wolf همون mdl فقط یک مقدار در نرم افزارش برنامه اضافه شده دستگاه mdl موجود هست از نظر شکل اندازه و همین mdl فقط اسمش wolf تفکیک نداره ولی نقطه زن خوبیه 3 عدد لوپ اورجینال داره 25-45-1*1 مصرف باطریش پاینه یک قوطی ربع براحتی تو 2.5 متر میزنه فرکانس و لوپ در برنامش قابل تنظیمه

اقای قبادیان بجای تبلیغ بیا شفا سازی کن اونم با فیلم و مدرک بعدشم لابد یه قیمت نجومی هم داره دیگه لطفا با دلیل حرف بزنید

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 9 آذر1392 - 4:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
جناب قبادیان تمام بچه ها اینجا زخم خورده اند ما اینجا جمع شده ایم تا بهم دیگه کمک کنیم نه مشکلی به مشکل دوستان اضافه کنه بفرض این دستگاه یه قوطی رو تو عمق 2.50 سانتی متر بزند به چه درد ما میخورد ما هم توباکس داریم که اینکارو انجام میده ولی همه میدونیم چه خبره والا دیگه از دست تبلیغات خسته شدیم یکی یباد یه حرف تازه بزنه هر وقت این دستگاه یه فلز 30*30 مسی رو تو عمق 2.50 زد اونوقت یه چیزی اونم نه با یه قیمت نجومی الان دلتا پالس 3 با قیمت 1 میلیون تا 2 متر جواب میده صرفا جهت اطلاع گفتم وبه عنوان مثال حالا این سوال که چرا این دستگاه با اون اسم ورسم تغییر چهره داده باید شفاف سازی بشه من نمیدونم شما چه قصدی دارید امیدوارم از دارو دسته شیر محمدی نباشی و یه پاسخ قانع کننده بدور از تبلیغات داشته باشی و گر نه از این چیزا زیاد دیدیدم وبدونید نتیجه ای در بر نخواهد داشت مگر غیر از این باشد

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 9 آذر1392 - 4:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus و 169 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure