انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 6:00pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 135 , 136 , 137 , 138 , 139 , 140 , 141 , 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ازتمام دوستان که درکمال احترام به دوستان دیگشون دراین بحث هاشرکت میکنن کمال تشکررودارم هرچنددربسیاری ازمواقع ازبحث اصلی تایپیک 180درجه اختلاف فازپیدامیکنیم
خوب متاسفانه دردنیای فلزیابی همیشه برداشتهاقضاوت هانقدها وانتظارهاسلیقه ای هست وممکنه شاخص های یک فلزیاب برای عده ای بی اهمیت ویااضافی باشه ویابالعکس
ولی باهمه این تفاصیراعتقادشخصی من اینه که ارزش کارکردیک فلزیاب رومیبایست باهمون دوره طراحی ودرمقایسه بافلزیابهای همون دوره موردنقدوبررسی قراردادماهیچوقت نمیتونیم ارزش ساخت نوک پیکان فلزی برای شکاررودردوره غارنشینی کم اهمیت ترازموشکهای قاره پیمای امروزی بدونیم
درموردشاخ وشونه کشیدن برای ارزش گذاری دوفلزیاب هم بایدشرایط همسان درنظرگرفت یعنی تست ازطرف یک خبره دریک زمان ویک موقعیت باشرایط کاملاهمسان توسط چندنفرکارشناس علم فلزیابی نه تست یکی درناقوزابادودیگری دریک اپارتمان پرازتیراهن ومیله گردبکاررفته
بدون هیچ جانب داری ازکسی اقرارمیکنم که نتایج عملی فلزیاب فلزجوازMDLبهتره چون دست اپراتورروکاملابازمیذاره اماهیچ وقت نبایدتجارب گذشته رودرپی دستاوردهای امروزی به فراموشی بسپریم بلکه بهتره که نکات مثبتشوبکاربگیریم درموردMDLهم قضیه همینه مطمئنانکات تکنیکی هرچندکم داره که میتونه مفیدباشه ضمنااگه مدارش شناسایی بشه این طومار137صفحه ای هم به اخرش نزدیک میشه
ازدوستانی هم که برای یک فلزیاب ناشناخته شاخ وشونه میکشن خواهش میکنم کمی خودمونی تربشن ولااقل مداری روارائه بدن که ارزش بحث داشته باشه نوشتن دوسطربرنامه ای که بخواددرنمایشگرنشون بده بوق وکرنایی روایجادنمیکنه وجلب توجه ای هم نمیکنه
باعرض معذرت بایدبگم که بحث مادرمورددستاوردشمامثل گریه کردن سرقبریه که مرده ای توش دفن نشده
پس اگه قراره درموردمداری نظرداده بشه بهتره مطالب مربوطه دریک عنوان موضوعی مناسب ارائه بشه تابافلزیابهای دیگه به نحوشایسته وبدون حاشیه سازی مقایسه بشه
خوب شایدخداکنه قبل ازبازشدن همچین تایپیکی اقایmohsenha62به قولی که دادن عمل کنن وکمتربه حاشیه سازی یک عده فرصت طلب گوش بدن ومدارفلزیابشون رورونمایی کنن لااقل طراحی مدارشون مختص خودشونه وقابل ارتقاء هست

دوشنبه 19 بهمن1394 - 10:44pm
استاد
استاد

حمید نوشته است:
ما چی میگیم برخی دوستان چی میگن! رضا جا مثلا این تصویر رو گذاشتین که چی رو ثابت کنین؟ لااقل به کسی که این عکس رو از ال سی دی گرفته میفرمودین ابتدا نحوه عکس گرفتن درست از صفحه ال سی دی رو یاد بگیره بعد مهارتهای خودش رو در نمایش 2 سطر نوشته روی ال سی دی به رخ بکشه! :D وانگهی از همین دو خط نوشته هم مشخص شد داستان در چه حدی هست! دوستان اگر یک مقدار به انتخاب کلمات و حروف دقت کنن بنظرم متوجه بعضی نکات میشن!
اما در خصوص این گروه مانستر یا هیولا که اینقدر در موردش مانور میدین مطلبی خدمت شما عرض میکنم. در صفحات قبل هم دیدین که جناب کاوشگر به جناب جاوید میگن در گروه یک چیز میگی و اینجا چیز دیگه میگی! واکنشهای کم و بیش هماهنگ چند کاربر دیگه هم که مشخصا نشون داد این چند نفر هم بقولی هیولایی هستن! :D حالا سوال اینجاست کسی داره مداری طراحی میکنه و مدعی موارد خاصی هم هست. این وسط دیگه چه نیاز به تشکیل گروه و یارگیری بوده؟!؟! مگه ما این همه کار در همین انجمن انجام دادیم یارگیری یا گروه بندی کردیم؟ در فلزجو حتی هیچوقت دسترسی به مطالب برای عده ای خاص محدود نشد یا مثلا حق اشتراکی تعیین نشد و همیشه همه به اطلاعات مختلف انجمن دسترسی داشتن! حالا وقتی چند نفر خاص از دل همین محیط تشریف میارن همزمان با تبلیغات در خصوص ارائه یک فلزیاب جدید اقدام به یارگیری و گروه بندی هم میکنن ؛ بنظر شما ما باید چه دید مثبتی به این داستان داشته باشیم؟! کم رنگ شدن فعالیت این دوستان در انجمن هم خودش نشانه دیگری از این هست که حواسشون جای دیگست! بعضیها هم اصولا عادت دارن اعتبار و آبروی خودشون رو در سبد ادعاهای دیگران قرار بدن! ولی هیچ مشخص نیست که در آینده و در پی اتفاقات بعدی به اعتبار و آبرویی که قبلا بدست اورده بودن لطمه نخوره. تشکیل این گونه گروه ها هم مشخصا در جهت یک سری منافع و سود های شخصی هست. وگرنه مثلا در همین انجمن این همه کاربر دارن فعالیت فنی میکنن و کسی هم جلوشون رو نگرفته. اما اگر کسی بخواد دنبال منفعت ویژه ای باشه طبیعتا این محیط رو مناسب نمیدونه و روی به این گروه بازیها میاره و فقط گهگاه پر و پکاندش رو میاره اینجا تا بیشتر انعکاس داشته باشه. حالا کار فنی انجام شده چه هست بماند! اقای ایکس و ایگرگ حتی اگر خودشون به سطح فنی کارشون ایمان کامل داشتن ؛ نه نیاز به طراحی دستگاه با استفاده از اسم و رسم MDL داشتن و نه نیاز به تشکیل گروه و به راه انداختن اینطور بحثها در اینجا و جای دیگه! این یک واقعیت هست.
در ضمن رضا جان شب برای همه درازه فقط برای شما نیست! :D

درود بر شما
مهندس جان در مورد اون مطلبی که جناب کاوشگر نسبت به من در پستشون اظهار نظر کردند براتون روشن کنم تا احیانا ما را در گروه یا رسته قرار نداده باشین
قضیه از اینجا شروع شد
بعد از اینکه اسدوف زحمت کشیدند و فیلم را توی سایت گذاشتند اول صبحی من فیلم را دیدم و در تلگرام رضا بیان کردم که رکورد مانستر گویا شکسته شده خلاصه تا ظهر که جناب کرمی تشریف اوردن و اعتراض به نخوه تست با متر دولا و خمیده کردند و ما را گفتند که شما نمیتونید این اعتراض که من کردم را توی سایت فلز جو بیان کنید
برای همین من اومدم و اینجا پست زدم
اما از پست کاوشگر خودم هم تعجب موندم و حتی تلفنی باهاش صجبت کردم که در جواب گفتند اگه لازمه تا بیام در سایت عذرخواهی کنم که من موافقت نکردم
موضوع این بود که حدود 4 یا 5 روزی قبل از اینکه اسدف فیلم را بزاره من با فلزجو روی سنس 10 با فرکانس 100 و پالس 200 و با فرکانس 200 و پالس 200 در 30 سانتی در خاک دست ریز حیاط یه هدف را سنس و بعد از اینکه حفاری کردم قیر اسفالت بیرون اومد که من به هوشی و به رضا و کاوشگر در تماسهایی که باهاشون داشتم اشاره کردم و موضوع این تماسها هم صرفا این مورد نبود اتفاقا همون روزی که اسدف فیلم را گذاشته بود و با چناب کرمی در تلگرام رضا با هم چت میکردیم در مورد این دو نقطه زن کرمی از مشکل داشتن من در درج متر خمیده در سایت فلزجو اظهار نظر کرد که من هین مورد که با فلزجو داشتم اونجا بیان کردم که حتی خود جناب کرمی اطلاعی نداشت و بعد از این بجث من در فلزجو پست خودم را زدم
فقط خواستم که مطمعن بشی که جاوید نمیاد پشت کسی رول بازی کنه من حتی این مورد را توی سایت بیان نکردم تا یه وقتی نسبت به شما و کارکرد دستگاه شما پون منفی نداده باشم چون دندون اسب پیشکش را شمردن نداره
در پستی هم که در جواب پست کاوشگر زدم دلیل هم اوردم که چرا توی سایت فلزجو این مورد خطا را بیان نکردم
خواستم بدونی که نزدیک سه ساله که ما شما را زحمت دادیم مطمعن باش که قدر این زحمات شما را لا اقل من یکی میدونم چون بر گردن ما حقی دارید و ما ناسپاس نیستیم
و مطمعن باش که ما هر کجا باشیم همون جاوید هستیم با هر اونچه که خوب و بد داشت

بازهم تشکر می کنم از شما بابت زحماتی که برای دوستان میکشید

سه شنبه 20 بهمن1394 - 6:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من هنوزم یه سری حرفها رو متوجه نمیشم!!! L-)
اگه کسی دنبال یه فلزیاب خوب واسه کار کاوش میگرده فلزجو هست!اینو نه تنها من بلکه همه اونهایی که باهاش اپراتوری کردند گواه هستیم!اگر هم دنبال طرحی برای فروش میگردید که فلزجو به درد شما نمیخوره چون دمو هستش! :D :-Q
ولی اینهایی که به فلزجو گیر میدند و برای فلزجو ایراد میتراشند و از این دست شعر و ... باید خدمتتون عرض کنم شما یه مشت فروشنده بیشتر نیستید که از فلزجو بهتون چیزی نمی ماسه واسه همینه باب میلتون نیست و ایراد میگیرید!!!
اگه حمیدخان این طرح رو دمو نمیکرد و رایگان در اختیارتون میزاشت الان همه داشتید با به به و چه چه از فلزجو میگفتید و بازارشو گرم میکردید!
همین تاپیک رو کسایی که از ابتدا دنبال کردن باید متوجه شده باشن هرکی ام دی ال داشت اومد تعریف تمجید کردن از ام دی ال تا دستگاهش رو چند برابر بتونه بفروشه و جالبه که وقتی دستگاهش رو تو فروشگاه فروخت چند روز بعد اومد و از حساسیت بالای ام دی ال به ذرات و فرکانس بالا و هزار و یک ایراد دیگش گفت! :-?
طرف واسه یه فانکشن جنراتور همچین خودشو جررررر میده و تبلیغ میکنه ولی واسه 35 دو هزارتا ایراد فنی و مکانیکی و کوانتومی و شیمی آلی و نظریات فیساغورس رو به خط میکنه! :-?
اینجاست که بزرگواری حمیدخان رو میشه فهمید :ymhug: اصلا خان کمه واسش باید شاه یا فرمانروا یا عالیجناب یا اعلاحضرت بهش بگیم :D

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

سه شنبه 20 بهمن1394 - 6:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
masoud-n نوشته است:
گروه هیولا دچار توهم توطعه شدن یا شاید دنبال جلب توجه هستن,47 روز از گذاشتن فیلمشون تو این تاپیک میگذره ,اون موقع که تو گروه تلگرام بودم همون روزا اقای کرمی میگفتن پرونده مانستر بسته شده و از اعضا نظرخواهی میکردن که طرح دومی ارائه بدن برای تفکیک, میگفتن تفکیک رو مانستر جواب نمیده یا یه همچین چیزی! تو همون گیر و دار اقای کرمی که دیدن دوستان تو عالم ردیابی هم دچار سرگشتگی هستن گفتن مشکلتون و بگید تا حلش کنم! مام اون وسط یه چیزی گفتیم نمیدونم چرا براشفته شدن و گفتن اونی که کیلو کیلو ردیاب میفروشه من نیستم! حالا منظورشون کی بود نمیدونم! دوستان دیگه هم حتما خاطرشون هست ,تو این مدتم که فقط بحث های بیهوده بوده, مهندس حمیدم که روز های اول گفتن اگه طرح واسه فروشه اعلام کنید اگه قراره بحث فنی کنید اعلام کنید هرکیم انتقادی کرد فکر کردن طرف دشمن خونیشونه!!!

سلام همشهری . ما آخرش شما رو ندیدیم
راستی همه پیامها موجوده میخای بزارم تا کامل یادت بیاد؟!؟!

سه شنبه 20 بهمن1394 - 8:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

reza68 نوشته است:
masoud-n نوشته است:
گروه هیولا دچار توهم توطعه شدن یا شاید دنبال جلب توجه هستن,47 روز از گذاشتن فیلمشون تو این تاپیک میگذره ,اون موقع که تو گروه تلگرام بودم همون روزا اقای کرمی میگفتن پرونده مانستر بسته شده و از اعضا نظرخواهی میکردن که طرح دومی ارائه بدن برای تفکیک, میگفتن تفکیک رو مانستر جواب نمیده یا یه همچین چیزی! تو همون گیر و دار اقای کرمی که دیدن دوستان تو عالم ردیابی هم دچار سرگشتگی هستن گفتن مشکلتون و بگید تا حلش کنم! مام اون وسط یه چیزی گفتیم نمیدونم چرا براشفته شدن و گفتن اونی که کیلو کیلو ردیاب میفروشه من نیستم! حالا منظورشون کی بود نمیدونم! دوستان دیگه هم حتما خاطرشون هست ,تو این مدتم که فقط بحث های بیهوده بوده, مهندس حمیدم که روز های اول گفتن اگه طرح واسه فروشه اعلام کنید اگه قراره بحث فنی کنید اعلام کنید هرکیم انتقادی کرد فکر کردن طرف دشمن خونیشونه!!!

سلام همشهری . ما آخرش شما رو ندیدیم
راستی همه پیامها موجوده میخای بزارم تا کامل یادت بیاد؟!؟!

سلام, والا شما و دوستان که به خون من تشنه بودین,تا حرفی میشد و منم تو بحثا نظر میدادم کلی انگ میزدین به ما تا جایی که بعضیا میگفتن خود مهندس حمیدی! !!! اگه با دیدن من این شبهات برطرف میشه درخدمتم, برای گذاشتن پیاما هم مختاری فکر میکنم 60 تا کاربر عضو بودن و شاهد, اونوقت میبینیم طومار به چی میگن.

سه شنبه 20 بهمن1394 - 11:41am
مدیر سایت
مدیر سایت

kdj نوشته است:
من هنوزم یه سری حرفها رو متوجه نمیشم!!! L-)
اگه کسی دنبال یه فلزیاب خوب واسه کار کاوش میگرده فلزجو هست!اینو نه تنها من بلکه همه اونهایی که باهاش اپراتوری کردند گواه هستیم!اگر هم دنبال طرحی برای فروش میگردید که فلزجو به درد شما نمیخوره چون دمو هستش! :D :-Q
ولی اینهایی که به فلزجو گیر میدند و برای فلزجو ایراد میتراشند و از این دست شعر و ... باید خدمتتون عرض کنم شما یه مشت فروشنده بیشتر نیستید که از فلزجو بهتون چیزی نمی ماسه واسه همینه باب میلتون نیست و ایراد میگیرید!!!
اگه حمیدخان این طرح رو دمو نمیکرد و رایگان در اختیارتون میزاشت الان همه داشتید با به به و چه چه از فلزجو میگفتید و بازارشو گرم میکردید!
همین تاپیک رو کسایی که از ابتدا دنبال کردن باید متوجه شده باشن هرکی ام دی ال داشت اومد تعریف تمجید کردن از ام دی ال تا دستگاهش رو چند برابر بتونه بفروشه و جالبه که وقتی دستگاهش رو تو فروشگاه فروخت چند روز بعد اومد و از حساسیت بالای ام دی ال به ذرات و فرکانس بالا و هزار و یک ایراد دیگش گفت! :-?
طرف واسه یه فانکشن جنراتور همچین خودشو جررررر میده و تبلیغ میکنه ولی واسه 35 دو هزارتا ایراد فنی و مکانیکی و کوانتومی و شیمی آلی و نظریات فیساغورس رو به خط میکنه! :-?
اینجاست که بزرگواری حمیدخان رو میشه فهمید :ymhug: اصلا خان کمه واسش باید شاه یا فرمانروا یا عالیجناب یا اعلاحضرت بهش بگیم :D

بله موافقم ، به هرحال دنیای امروزی دنیای رقابت هست و روزگار باید بگذره برای همه ما ، چه بهتر که راه و رسم صحیح رقابت رعایت بشه ، همه ما مرام و معرفت و جوانمردی رو از مهندس حمید باید یاد بگیریم ! و نیازی به هیچ لغب و الغابی برای مهندس حمید نیست ...یاحق

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 20 بهمن1394 - 2:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash kamangir نوشته است:
جناب اسدف حالاچراپلاتین چسبوندی؟
بنظرت اگه اقای کرمی بودم ازپس پرده حرف میزدم ؟چه کاراشتباهی ازشون سرزده که بایدخودشومخفی کنه؟
اینجایک انجمن کاملارایگان واموزشیه ظاهرابه نیابت ازجانب ایشون فقط یک فیلم عملکردازفلزیاب کپی شدش (البته اگه واقعاکپی شده باشه) اومده پس بهتره احترام دوستان دیگه هم حفظ بشه
جنابkdjازپاسختون ممنونم
اینکه حدود7-8سال پیش حرفی برای گفتن داشته بنظرم منطقیه ولی روشی که بکارگرفته شده لااقل درهمون زمان بروزشده وکارامدبوده
بنظرم علم الکترونیک وخصوصامباحث فلزیابی من جمله نوع پالسی ازقاعده های خاصی پیروی میکنه اماراههای نتیجه گیری باهم کمی متفاوته خوب دراون دوره بنابه دلایل شخصی وجلوگیری ازکپی برداری قسمت اعظم بردازدسترس خارج شده خوب اگه اون روشهاوتکنیکهاباعلم امروزی ادقام بشه بنظرت احتمال نتیجه گیری های مطمئن تربیشترنمیشه؟
درخصوص عدم تجربم درخصوص کاربااین دوفلزیاب بهتره بگم که برای شخص بنده بالابردن دانش بسنده میکنه البته بااستفاده ازتجربیات خوب دوستان ضمنا اگه قرارباشه که هرفلزیابی که موردنقدقراربگیره ساخته یاخریده بشه که بایدگنج قارون داشته باشیم
درخصوص حدس شمابرای درخواست قسمت رزین شده هم بهتره بگم :
اگه حدس اقای اسدف درست باشه ومن همون کرمی باشم که قبلا مدارشوکپی برداری کردم پس نیازی به این مدارنمیمونه
واگه حدس خودتون اینه که میخوام درستش کنم وبه یک فلزیاب قابل استفاده تبدیلش کنم بنظرکمی غیرواقع بینانه هست چون علاوه براون قسمت قسمتهای دیگه من جمله بردقسمت بیرون رزین _نمایشگروصفحه کلید _ لوپ و...نیازهست البته بافرض اینکه مدارزیررزین صدمه جدی ندیده باشه ومیکروش هم سالم باشه
فلزیابی که تموم اطلاعاتش اومده رونمیتونیم درست نتیجه بگیریم حالاتصورکن ناقص وخراب هم باشه

سلام
دوست عزیز من پلاتین نچسبوندم ولی ظاهرا شما با فیلمی من که از سکه 500 تومانی تو 60 سانت گذاشتم شما و دوستانتان کلا یاتاقان زدید :D
شما به پست من بعد از گذاشتم فیلم mdl توجه کنید. ببینید چی گفته بودم!!! یه فیلم برای تبلیغات مدار کرمی گذاشتید که سکه رو تو 57 سانت میزنه که من جواب دادم با تغییرات تو قسمت پیش تقویت کننده و بردم پهنای پالس یا ولتاژ تو هر مدار فلزیاب پالسی میشه بیشتر از این نتیجه گرفت.که بعد از اون من یه فیلم از فلز جو گذاشتم بدون بالا بردن پهنای پالس که تو 160 پیش فرض سکه 500 رو تو شصت سانت میزنه با ثبات کامل که بیشتر از مدار اقای کرمی بود.حالا به روغن سوزی و یاتاقان زدن افتادید.در ضمن سنس سکه بیشتر از این هم راه داره اگه به نتیجه مظلوب رسیدم فیلمش رو هم میذارم همراه با تست اجر !!! @-) :-o

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 4:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من حاضرم به اقای کرمی با فیلم ثابت کنم مدار ایشون که سکه رو تو 57 سانت میزنه و مدار فلز جو تو 60 سانت میزنه.فلز جو خیلی با ثبات تر از مدار ایشون هستش. اقای کرمی ایا حاضرید در این مورد با ارایه فیلم رقابت کنیم ؟من به شما ثابت میکنم فلزجو نسبت به مدار شما با ثباتر و حساسیت کمتری به ذرات و اجر و سفال داره! برای این کار هم همزمان که از سکه داریم فیلم مگیریم اجر هم تست کنیم ببینیم تا چند سانتی میزنه. البته از یک نوع اجر ساختمانی استفاده میکنیم در همون لحظه هر مداری که اجر رو کمتر سنس کرد اون مدار ذرات رو کمتر میزنه و حساسیت کمتری به ذرات داره من اماده هستم پس وقتی مدار شما سکه 500 رو بالای سه تا تایدکه 57 سانتی هستش میزنه همزمان اجر رو هم تست کنیم :D ;) من حاضرم بسم الله

آخرین بار توسط asadof در پنج شنبه 22 بهمن1394 - 5:03pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 4:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان پست زدن فایده نداره فقط باید تو عمل ثابت کنیم .البته جناب کرمی هم دارند زحمت میکشند.جای تقدیره @};- ولی دوست دارم یه رقابت سالم و دوستانه در عمل داشته باشیم حتی حاضرم با مدار بریم کاوش و دو نفر بی طرف همراه با باشند. و یه فلز مثلا 30 سانتی تو عمق 2 متری مخفی کنند. ببینیم کی مینونه پیدا کنه.و با کدوم مدار راحت میشه جواب گرفت. موفق باشید

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 5:01pm
مدیر سایت
مدیر سایت

asadof نوشته است:
دوستان پست زدن فایده نداره فقط باید تو عمل ثابت کنیم .البته جناب کرمی هم دارند زحمت میکشند.جای تقدیره @};- ولی دوست دارم یه رقابت سالم و دوستانه در عمل داشته باشیم حتی حاضرم با مدار بریم کاوش و دو نفر بی طرف همراه با باشند. و یه فلز مثلا 30 سانتی تو عمق 2 متری مخفی کنند. ببینیم کی مینونه پیدا کنه.و با کدوم مدار راحت میشه جواب گرفت. موفق باشید

:-BD اسد جان بنزین سوپر میزنی ؟ خیلی خوب داری میتازی هااااااا دمتون گرم :D از این همه انرژی شما لذت میبرم برادر .. پاینده باشی ، آقای کرمی هم دوست بسیار باشخصت و عزیزی هست انشاا.. که ایشون هم مثل همیشه تندرست و پیروز باشن . مهم حفظ دوستی ها و رسیدن به یک هدف هست و اون هم رسیدن به سیستم هایی هست که مارو از بیگانگان بی نیاز کنه ! همین کار ارزنده ای که مهندس حمید عزیز فعلا یکه تاز بوده در کشور و کسی همچین خیری به مردم نرسونده بود ، پاینده و نیک نام باشی برادر حمید . :YMPRAY: :YMPEACE:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 7:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 135 , 136 , 137 , 138 , 139 , 140 , 141 , 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 151 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure