انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 12:43am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 132 , 133 , 134 , 135 , 136 , 137 , 138 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

جناب کاوه اولا از ایراداتی که میفرمایین بنده چیزی نمیبینم! در ثانی شما که از طرز عملکرد سیستمهای پالسی مشخصا اطلاع درستی ندارین بهتره اینجور نظر ندین! واقعیت اینه حتی بهترین دستگاههای پالسی که لورنز و سری GPX مینلب باشن با همین حساسیت و بردی که شما علاقه دارین بهیچ وجه در اون مکانهایی که میفرمایین بخوبی جواب نمیدن. نتایج اپراتوری اون دستگاهها هم در انجمن موجوده! اصول کار مشخصه. اینکه من چی بگم یا آقای کرمی و کاوشگر و غیره چه بگن ؛ قواعد رو عوض نمیکنه و متاسفانه این واقعیت داره! اینها هم چیزی نیست که در فیلم تستهایی به این سادگی مشخص بشه یا با یک ادعای فلانی شما بتونین بهش اتکا کنین. تا خودتون دستگاهها رو سر زمین نبرین به شما ثابت نخواهد شد. هر دستگاهی هم هر چه بیشتر باهاش کار و تست بشه این مسائل بیشتر مشخص میشن. پالسی فلزجو هر چه که هست طی این یک سال اخیر در اقصی نقاط ایران تست شده و همه چیزش مشخصه. این خیلی فرق داره با اینکه یکی دو نفر فروشنده بیان بر اساس تستهای خودشون و اون هم با توجه به منفعت شخصیشون نظری در مورد دستگاه خودشون بدن و بخوان مقایسه کنن! لذا من دیگه جای بحثی با شما و امثال شما که مشخصا بی طرف هم نیستین یا مغزشویی شدین ندارم! خیالم کاملا راحته که زمان همه چیز رو ثابت میکنه. هیچ سود و زیانی هم برای من نداره. اما در مورد شما فکر میکنم با این طرز فکر نهایتا متضرر میشین!

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 5:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kاوه نوشته است:
سلام جناب اسدف شما شاید از نتیجه ای ک با فلزجو.گرفتی صرفنظراز ایراداتی ک توتصویر مشخصه خیلی راضی باشی ولی شما هیچوقت سر زمین ودرمواجهه با شرایط واقعی نمیتونی این نتیجه رو بگیری چون اولا از نهایت حساسیت دستگاه بهره گرفتی ک کلا باتوجه ب ذرات موجود والودگی درخاک نمییشه دستگاه رو ساکت کرد..وازطرفی اگه بتونی دستگاهو ساکت کنی هرچی توخاک باشه سنس میشه ازسفال گرفته تا استخون وحتی قیر..

قیر هم بامبول جدیده? بعد از حدود 5 ماه دیشب فرصتی پیش اومد با اخرین ورژن فلزجو برم کاوش اونم رو زمینی که تا 48 ساعت قبلش روش برف بود و هوای زیر صفر به طوری که نوشته های روی السیدی محو میشد! با حساسیت 17 شروع کردم به کاوش ولی نمیدونم چرا ن قیر! سنس کرد ن سفال ن استخوان .تا دلتون بخواد زمین پر سفال و استخوان بود

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
kاوه نوشته است:
سلام جناب اسدف شما شاید از نتیجه ای ک با فلزجو.گرفتی صرفنظراز ایراداتی ک توتصویر مشخصه خیلی راضی باشی ولی شما هیچوقت سر زمین ودرمواجهه با شرایط واقعی نمیتونی این نتیجه رو بگیری چون اولا از نهایت حساسیت دستگاه بهره گرفتی ک کلا باتوجه ب ذرات موجود والودگی درخاک نمییشه دستگاه رو ساکت کرد..وازطرفی اگه بتونی دستگاهو ساکت کنی هرچی توخاک باشه سنس میشه ازسفال گرفته تا استخون وحتی قیر..

خوب دیگه :-?
بخدادوست من
من بعد از 3 ماه فهمیدم تمام سیستم های پالسی شبیه هم هستند حتی لورنز چرا یه بار به خودتون زحمت نمی دید تحقیق و پرس وجو کنی
حداقل این تایپک رو بخون
viewtopic.php?f=22&t=1616
:-w
فقط این وسط دیجیتالو انالوگ می مونه که تو دیجیتال که تنظیمات فراوان دست اپراتور رو برای همون مشکلاتی که شما می گید باز می زاره

بابا به خدا من 4500 رو با فلز جو مقایسه کردم به پیر به پیغمبر 4500 تو اون شرایط تست فلج بود بخاطر نویز

اگه چیزیم بگی میگن سیستم تو جعلی .!!البته به هیچ عنوان پشیمان نیستم

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 6:25pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب اینم فیلم با سه تا تاید دیگه حرف و حدیثی نباشه در ضمن من با اجر ساختمانی هم تست گرفتم اصلا حساس نبود و سر زمین هم مشکلی باهاش ندارم فکر کنم بیشتر به خاطر اهم بالای لوپ باشه حدود 3 اهم!!! فقط تو کوهستان باید دیلی رو بالا و با حساسیت 15 کار کنید.در کل من از این دستگاه راضی هستم مشکلی نداره
http://s7.picofile.com/file/8236866750/asadof.rar.html

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
حمید نوشته است:
خیلی ممنون asadof عزیز زحمت کشیدین.
بنظرم فیلم جالب و کاملا واضحی بود! جا داره دوستانی که دم از بی طرفی و انصاف میزنن نظر خودشون رو در مورد این فیلم هم اعلام کنن. اونم با توجه به اینکه این فیلم مربوط به طرحی هست که مدتهاست به رایگان در اختیار همه شماست!
اما بنده اگر بعنوان یک ناظر بیطرف دو فیلم تست رو مقایسه کنم باز هم رای به بهتر بودن نتیجه پالسی فلزجو میدم. چون محیط و شرایط تست که داخل منزل و روی زمین و تقریبا مشابه هست. پالسی فلزجو با اینکه با توجه به تنظیمات میتونست حداقل 10 درصد برد بیشتری داشته باشه ولی روی همین تنظیمات هم تونسته بطور واضح سکه 500 تومنی رو در 60 سانت و با بوق ممتد و بدون بوق اضافه و با سرعت بالا سنس کنه. در حالیکه نتیجه فلزیاب آقای کرمی با توجه به ارتفاع 19 سانتی قوطی های پودر لباسشویی معادل 57 سانت و با بوق منقطع و با تاخیر سنس بیشتر هست! فکر نمیکنم جای شکی باشه که بین این دو فیلم نتیجه پالسی فلزجو بهتر هست. هر چند که بنده شخصا اعتقادی به اینطور تستها و ملاک گرفتن این بردها ندارم و اصولا فاکتورهای مثبت طرح فلزجو بمراتب فراتر از این تستهای کلیشه ای هست ؛ ولی بهرحال چون برخی دوستان عادت دارن به این صورت تست بگیرن ؛ ما هم میتونیم از همین زاویه نگاه و مقایسه کنیم!

درود بر شما
مهندس جان ضمن عرض خسته نباشید به شما
گروه مانستر به نحوه تست اعتراض دارند اعتراض نسبت به متر که ظاهرا شل هست و انتنهای اون یه حالت تا خوردگی داره
من که به هر دوی شما افرین میگم بابت ساخت فلزیابی که هردو بصورت جداگانه ساختید امیدوارم که تلاش هر دوی شما به نتیجه قابل قبولی برسه

اقا جاوید فیلم با شوینده تاید رو گذاشتم ازشون بپرس ببین باز مشکلی نداره :D @};-

پنج شنبه 14 بهمن1394 - 1:46am
استاد
استاد

asadof نوشته است:
جاوید نوشته است:
حمید نوشته است:
خیلی ممنون asadof عزیز زحمت کشیدین.
بنظرم فیلم جالب و کاملا واضحی بود! جا داره دوستانی که دم از بی طرفی و انصاف میزنن نظر خودشون رو در مورد این فیلم هم اعلام کنن. اونم با توجه به اینکه این فیلم مربوط به طرحی هست که مدتهاست به رایگان در اختیار همه شماست!
اما بنده اگر بعنوان یک ناظر بیطرف دو فیلم تست رو مقایسه کنم باز هم رای به بهتر بودن نتیجه پالسی فلزجو میدم. چون محیط و شرایط تست که داخل منزل و روی زمین و تقریبا مشابه هست. پالسی فلزجو با اینکه با توجه به تنظیمات میتونست حداقل 10 درصد برد بیشتری داشته باشه ولی روی همین تنظیمات هم تونسته بطور واضح سکه 500 تومنی رو در 60 سانت و با بوق ممتد و بدون بوق اضافه و با سرعت بالا سنس کنه. در حالیکه نتیجه فلزیاب آقای کرمی با توجه به ارتفاع 19 سانتی قوطی های پودر لباسشویی معادل 57 سانت و با بوق منقطع و با تاخیر سنس بیشتر هست! فکر نمیکنم جای شکی باشه که بین این دو فیلم نتیجه پالسی فلزجو بهتر هست. هر چند که بنده شخصا اعتقادی به اینطور تستها و ملاک گرفتن این بردها ندارم و اصولا فاکتورهای مثبت طرح فلزجو بمراتب فراتر از این تستهای کلیشه ای هست ؛ ولی بهرحال چون برخی دوستان عادت دارن به این صورت تست بگیرن ؛ ما هم میتونیم از همین زاویه نگاه و مقایسه کنیم!

درود بر شما
مهندس جان ضمن عرض خسته نباشید به شما
گروه مانستر به نحوه تست اعتراض دارند اعتراض نسبت به متر که ظاهرا شل هست و انتنهای اون یه حالت تا خوردگی داره
من که به هر دوی شما افرین میگم بابت ساخت فلزیابی که هردو بصورت جداگانه ساختید امیدوارم که تلاش هر دوی شما به نتیجه قابل قبولی برسه

اقا جاوید فیلم با شوینده تاید رو گذاشتم ازشون بپرس ببین باز مشکلی نداره :D @};-

درود بر شما
فعلا ما شدیم دکل ارتباطی ولی باور کن قبل از این که من خبر بدم خودشون بهم خبر میدن در عصر ارتباطات قرار گرفتن این چیزها را هم داره

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 5:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
مشکلی نیست در کل حق با شماست ما هم برای از بین بردن شک و تردید مجدد طبق خواسته شما فیلم گذاشتیم

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 2:32pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

هزار تا هم این مدلی تست با فیلم بزارین دردی رو دوا نمیکنه دستگاهی دستگاه هست که بتونه ضمن عمق زنی مناسب و قابل قبول با ثبات هم باشه یعنی اسیر ذرات نشه و این چیزی رو نمیطلبه جز حفاری کردن.تو حفاری این دستگاهها نشون میدن چن مرده حلاجن.در حال حاضر هم مدار انجمن هم مدار اقای کرمی در حال ازمون و خطاست و خدارو شکر این مسائل باعث میشه تا همه همت کنن که از هم پیشی بگیرن در امر فلز یابی.اونقدر از انواع و اقسام دستگاههای پیشرفته تعریفو تمجید شده ولی بردیم سر حفاری همونجا صاحب دستگاه دستگاه رو جمع کرد برد .املاح زمین خیلی سختگیر تر از این حرفاست که شماها با دو تا تست اینجوری بخواین قدرت دستگاه رو نشون بدین فقط و فقط تو حفاری یه دستگاه خوب میتونه خودشو نشون بده .انشالله که این دوستان عزیزمون که زحمت دارن میکشن بتونن یه پالسی خوب و قابل قبولی رو به مرحله اجرا بزارن.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 8:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
هزار تا هم این مدلی تست با فیلم بزارین دردی رو دوا نمیکنه دستگاهی دستگاه هست که بتونه ضمن عمق زنی مناسب و قابل قبول با ثبات هم باشه یعنی اسیر ذرات نشه و این چیزی رو نمیطلبه جز حفاری کردن.تو حفاری این دستگاهها نشون میدن چن مرده حلاجن.در حال حاضر هم مدار انجمن هم مدار اقای کرمی در حال ازمون و خطاست و خدارو شکر این مسائل باعث میشه تا همه همت کنن که از هم پیشی بگیرن در امر فلز یابی.اونقدر از انواع و اقسام دستگاههای پیشرفته تعریفو تمجید شده ولی بردیم سر حفاری همونجا صاحب دستگاه دستگاه رو جمع کرد برد .املاح زمین خیلی سختگیر تر از این حرفاست که شماها با دو تا تست اینجوری بخواین قدرت دستگاه رو نشون بدین فقط و فقط تو حفاری یه دستگاه خوب میتونه خودشو نشون بده .انشالله که این دوستان عزیزمون که زحمت دارن میکشن بتونن یه پالسی خوب و قابل قبولی رو به مرحله اجرا بزارن.

دوست عزیز هدف من از گذاشتم فیلم تست سکه این بود که بله فلز جو هم میتونه یه سکه 500 تومانی رو تو 60 سانت بزنه.خوب دیگه شما کاربر قدیمی هستید باید بدونید با حساسیت 19 نه تنها با این فلزیاب بلکه با فلزیابهای معرفی همچون لورنز هم با این حساسیت نمیشه تو مناطق کوهستانی کار کرد. مگر اینکه صدف خاصی در نظر شما باشه که بخواهید اونجا تقطه بزنید البته من تو مناطق جنگلی با حساسیت 18 مشکلی نداشتم!
ضمن اینکه روش اپراتوری و دستگاه زدن هم خیلی مهمه اگه کسی روش دستگاه زدن و اوپراتوری بلد نباشه دستگاه میلیادی هم باشه نمی تونه جواب بگیره فقط باید در شرایط مختلف تمرین کنه تا خوب قلش رو به دست بیاره فرقی نداره چه فلزیابی هستش

پنج شنبه 15 بهمن1394 - 10:48pm
استاد
استاد

asadof نوشته است:
ramin نوشته است:

دوست عزیز هدف من از گذاشتم فیلم تست سکه این بود که بله فلز جو هم میتونه یه سکه 500 تومانی رو تو 60 سانت بزنه.خوب دیگه شما کاربر قدیمی هستید باید بدونید با حساسیت 19 نه تنها با این فلزیاب بلکه با فلزیابهای معرفی همچون لورنز هم با این حساسیت نمیشه تو مناطق کوهستانی کار کرد. مگر اینکه صدف خاصی در نظر شما باشه که بخواهید اونجا تقطه بزنید البته من تو مناطق جنگلی با حساسیت 18 مشکلی نداشتم!
ضمن اینکه روش اپراتوری و دستگاه زدن هم خیلی مهمه اگه کسی روش دستگاه زدن و اوپراتوری بلد نباشه دستگاه میلیادی هم باشه نمی تونه جواب بگیره فقط باید در شرایط مختلف تمرین کنه تا خوب قلش رو به دست بیاره فرقی نداره چه فلزیابی هستش

درود بر شما
برد تایید نشد چون لوپ مانستر 67 سانتی گویا بوده ولوپ شما 60 سانتی بوده و اینجوری که بوش میاد نمایش یه فیلم دیگه در راه هست از مانستر

شنبه 17 بهمن1394 - 6:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 132 , 133 , 134 , 135 , 136 , 137 , 138 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus , zagalo16 و 175 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure