انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 7:30am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 131 , 132 , 133 , 134 , 135 , 136 , 137 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
اسد جان ممنون از شما
میشه بفرمایید چی رو مقایسه کنیم :
لوپ 60 رو با لوپ 67(گیرم سه سانتم متر تا خورده باشه)
یه طرح رایگان رو با یه طرح... مقایسه کنیم؟!!
یه طرحی که طراحش همیشه داره ساپورت می کنه رو می خواهی با چی مقایسه کنی؟
یه طرح که من از لحاظ نویز پذیری از محصولات مینلب بیشتر قبولش دارم و مقایسه اش کردم
شما برو تایپک لورنز زد وان رو بخونه بعد من میگم بیا با فلز جو مقایسه اش کنه
مهندس ممنون از شما

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 1:43pm
YIM
مدیر سایت
مدیر سایت

:ymapplause: :ymapplause: @};- @};- @};-
آفرین به دوستان عزیز ، بهترین راه دستیابی به موفقیت همین رقابت و ارائه نظرات و پیشنهادات هست که دوستانه با هم رد و بدل میشه ، انشاا.. بتونیم نام کشور عزیزمون رو در دنیا زبان زد کنیم در ساخت فلزیابهای برتر . :-BD
درضمن ظرفیت بالا و انتقاد پذیر همیشه پیروز میدان خواهد بود ! این رو فراموش نکنید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 1:54pm
استاد
استاد

kavoshgar نوشته است:
جاوید نوشته است:
مهندس جان ضمن عرض خسته نباشید به شما
گروه مانستر به نحوه تست اعتراض دارند اعتراض نسبت به متر که ظاهرا شل هست و انتنهای اون یه حالت تا خوردگی داره
من که به هر دوی شما افرین میگم بابت ساخت فلزیابی که هردو بصورت جداگانه ساختید امیدوارم که تلاش هر دوی شما به نتیجه قابل قبولی برسه

ضمن تشکر از جناب اسد اف که زحمت کشیدن و فیلم تستی از دستگاه خودشون گذاشتن باید خدمت دوستان عرض بکنم که خیلی خوشحال میشم جناب اسد اف طرز درست کردن لوپ 60 معمولی رو به دوستان آموزش بدن تا دیگه حداقل دوستان خودشونو با لوپ عنکبوتی درگیر نکنن چون ظاهرا خود حمید آقا با لوپ عنکبوتی هنوز به همچین بردی نرسیدن اسد جان ما از قدیم دوستان دیرینه هستیم ولی خواهشی دارم اونم اینکه سیستم رو یه بار دیگه با گذاشتن 3 تا تاید طبق فیلم گذاشته شده تست بگیرین البته میدونم که کیفیت ساخت شما خیلی بالاست ولی برام جای سواله که چرا با تون 8 که شما باید سنس سه مرحله ای تو صدا به صورت مساوی داشته باشی اون صدا به گوش نمیرسه یا شاید هم من دارم اشتباه میکنم و در ضمن به زودی یه تست هم براتون خواهم گذاشت که دقیقا به این صورت باشه در وسط لوپ یه دونه آجر قرار خواهم داد بعد دستگاه رو بالانس خواهم کرد و همون تست رو دوباره هم با سکه و هم با طلا براتون خواهم گذاشت خواهشن شما هم یه همچین تستی از سیستم خودت بگیر البته نیت رقابت نیس ها دوستان خواهشن اشتباه نگیرید ممنونم اسد جان

آقا جاوید شما که میگی ما به نحوه قرار گرفتن متر اعتراض داریم یعنی خودت به این که با سیستم پالسی ... تو عمق 30 سانتی یه تیکه قیر 4*5 سانت رو سنس کردی اعتراضی نداری برام جای سواله برخوردت تو گروه یه جوره دیگه نشون میده داداش

درود بر شما
کاوشگر جان چون مانستر را تست نکردم و فقط فلزجو را تست کردم نمیتونم قضاوتی بینشون کنم مطمعنا مانستر هم یه جای کار لنگ میزنه چون پالسی هست و دستگاههای پالسی خطاشون زیاده
نه از مهندس حمید ونه از مهندس کرمی توقعی نیست که پالسی ساخت اونها خطای نداشته باشه چه بسا وقتی لورنز هم اجر زیر خاک را فلز حساب میکنه دیگه این دستگاهها با این قطعات ناکارامد توی بازار نمیشه بهتر از لورنز که ازش نتیجه گرفت

باز هم از مهندس حمید و مهندس کرمی تشکر میکنم به خاطر زحمتی که برای طراحی مدارشون کشیدند

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مانستر دیگه کدوم مداره ؟
لینک مدار رو برارید

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
hafez نوشته است:
مانستر دیگه کدوم مداره ؟
لینک مدار رو برارید

حافظ جان بد جور عشق و مدار داری ؟! :))

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 3:06pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب مثل اینکه به متر گیر دادید چشم من با سه تا تاید پرسیل تست میکنم دیگه حرفی نباشه :D فقط دو روز فرصت میخوام امروز دادگاهی داشتم خیلی خسته ام . جریان دادگاه هم اینه یه زنه پشت خونه ما رو فنس کشید. هر چی تذکر دادم گوش نکرد من هم به منابع طبیعی گزارش دادم بهش گیر دادند از لج اومد تمام سیم فنس باغش رو خراب کرد انداخت گردنم رفت شکایت امروز جلوی قاضی هم عکس و هم دوربین مدار بسته رو نشون دادم که کار خوشه :D قاضی زنه رو از دادگاه بیرون انداخت =)) موقعی که داشت فنس رو خراب میکرد حواسش به دوربین کام 2 نبود \M/ کلی ضایع شد :-J

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 3:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
خوب مثل اینکه به متر گیر دادید چشم من با سه تا تاید پرسیل تست میکنم دیگه..... :-J

اسد جان موضوع رو نگرفتی :D داداش اصلا بحث متر و تاید نیس ;;) برادر من صحبت بین قدرت و حساسیته ;)

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 3:43pm
مدیر کل
مدیر کل

در خصوص جمع شدن اندک متر در قسمت انتهایی درست هست ولی شاید حدود 2 سانت تاثیر داره نه بیشتر! در صورتیکه بنظر میاد سکه از بیشتر از 60 هم داره سنس میشه و اصولا با توجه به تنظیمات واضح هست که سیستم ایشون تا 65 سانت هم امکان سنس سکه 500 تومنی رو داره. بهرحال چیزی که در فیلم دیدیم واضح بود و بحث 1-2 سانت دیگه بنظر من کمی مضحک میاد! چون مشخصا این نوع تست ها زیاد هم ملاک نیست. از طرف دیگه برد نهایی فلزیاب ها همگی به هم نزدیک هست و شما حتی اگر با لورنز هم همین تست رو بکنین نتیجه خیلی فرق نمیکنه! پس بهتره اول از خودتون بپرسین چرا رنج برد همه این فلزیاب ها اینقدر به هم نزدیک هست و بعد به این تستها تا این حد اهمیت بدین!
اما خوبه که گاهی این اتفاقات پیش میاد و از مسائل جدیدی هم رونمایی میشه! گروه مانستر (هیولا) !!! :D واقعا دم همه شما چند نفر گرم که انجمنی با این صفا و صمیمیت و آزادی رو رها میکنین و بصورت مخفیانه در تلگرام و سایر شبکه ها گروه تشکیل میدین و مسائلی در اون محیطها اتفاق میفته که شاید برای چندمین بار ما در انجمن باید شاهد بازتابش باشیم!!! من هر چه فکر میکنم متوجه نمیشم اگر سودجویی در کار نباشه چرا باید اینطور حرکات صورت بگیره؟! خیلی حرفها و ادعاها هست که بین این دوستان مطرح میشه و به گوش ما هم میرسه. خب هر چه هست همینجا مطرح کنین تا همه نظر بدن. چرا یواشکی میرین در تلگرام و امثالهم تبلیغ مستقیم و غیر مستقیم میکنین که چند کاربر دیگه بخاطر اون حرف و حدیثها بیان اینجا واکنش نشون بدن؟!
جناب کاوشگر واکنش شما هم جالب بود! چند هفته غیبت و بعد حضور بلافاصله و توام با دستپاچگی در پی این فیلم! لابد شما اصلا سود و زیانی متوجهتون نیست و اون دستگاه اقای کرمی هم با بکار گیری تکنولوژی که حتی در لورنز و مینلب هم کار نشده ؛ برای نجات کاربران طراحی شده!!! :D دوست من از این کارها دست بردارین! بنده بنا به مستندات بسیار دیگه بخوبی در جریان روال کار شما و همینطور اقای کرمی هستم. چیزی هم قابل انکار نیست. از ابتدا عرض کردم راست و حسینی تشریف بیارین بگین فلزیابی برای فروش دارین. بنده هیچ مشکلی ندارم. ولی با این قائم باشک های بچه گانه که دیگه قدیمی شده مشکل دارم! این موضوع ارتباطی به سطح فنی کارتون هم نداره.

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
asadof نوشته است:
خوب مثل اینکه به متر گیر دادید چشم من با سه تا تاید پرسیل تست میکنم دیگه..... :-J

اسد جان موضوع رو نگرفتی :D داداش اصلا بحث متر و تاید نیس ;;) برادر من صحبت بین قدرت و حساسیته ;)

باشه داداش شما هر فیلمی گذاشتید من هم همون کار رو انجام میدم :D در مورد اجر تست نگرفتم ولی باز اگه فرصت شد بر روی چشم دوست عزیز ولی فعلا به متر گیر دادند اول باید با تاید بذارم :D الان رفتم سه تا تاید دریا خریدم پرسیل گرون بود :( شاید امشب گذاشتم فقط کسی رو ندارم گوشی رو نگه داره کمی مشکل هستش تو فیلم قبلی خیلی اذیت شدم تا تونستم گوشی رو با پارچه به صندلی محکم کنم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 4:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب اسدف شما شاید از نتیجه ای ک با فلزجو.گرفتی صرفنظراز ایراداتی ک توتصویر مشخصه خیلی راضی باشی ولی شما هیچوقت سر زمین ودرمواجهه با شرایط واقعی نمیتونی این نتیجه رو بگیری چون اولا از نهایت حساسیت دستگاه بهره گرفتی ک کلا باتوجه ب ذرات موجود والودگی درخاک نمییشه دستگاه رو ساکت کرد..وازطرفی اگه بتونی دستگاهو ساکت کنی هرچی توخاک باشه سنس میشه ازسفال گرفته تا استخون وحتی قیر..

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 5:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 131 , 132 , 133 , 134 , 135 , 136 , 137 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 190 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure