انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 4:48pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 129 , 130 , 131 , 132 , 133 , 134 , 135 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

مهندس حمید عزیز شما زحمت زیادی کشیدین و واقعا دمتون همه جوره گرمه که لااقل همین مدار انجمن رو بصورت رایگان در اختیار عموم گذاشتین و شب و روز پاسخگوی کاربرانی بودین که قصد درست کردن این مدارو داشتن.این بزرگواری شمارو میرسونه من از همین جا از طرف تمام کاربران این انجمن بهتون یه خسته نباشید میگم.در مورد اقارضا 68فکر کنم سوء تفاهم شده اینجا اصلا صحبت مدار انجمن نبود اقای روت صحبت مدار انجمن رو کردن و اقا رضا هم گفتن یکی دوبار رفتن کاووش براش یه همچین اتفاقی افتاده همین. وگرنه پرچم این مدار piانجمن خودمون بالاست و اگه قلق گیری بشه در حد خودش کارشو خوب انجام میده و نیاز به تجربه داره مثل سایر دستگاههای دیگه.انشالله که دیگه شاهد یه همچین سوء تفاهمهایی نشیم .در مورد مدار اقای کرمی فعلنه داره ازمون خطا میشه و حتما مستحضر هستین یه مدارو چه طرف بخواد علنی کنه چه بخواد تجاریش کنه باید راه زیادی رو طی کنه تا ازمون خطا بشه تا قدرت دستگاه رو بشه از هر لحاظ محاسبش کرد.اینه که کمی زمانبر هست این موضوع.همیشه حرف تا عمل خیلی با هم فاصله دارن و گذر زمان و ازمون خطا در کاووشها همه چیز رو روشن میکنه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 7 دی1394 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
ramin نوشته است:
مهندس حمید عزیز شما زحمت زیادی کشیدین و واقعا دمتون همه جوره گرمه که لااقل همین مدار انجمن رو بصورت رایگان در اختیار عموم گذاشتین و شب و روز پاسخگوی کاربرانی بودین که قصد درست کردن این مدارو داشتن.این بزرگواری شمارو میرسونه من از همین جا از طرف تمام کاربران این انجمن بهتون یه خسته نباشید میگم.در مورد اقارضا 68فکر کنم سوء تفاهم شده اینجا اصلا صحبت مدار انجمن نبود اقای روت صحبت مدار انجمن رو کردن و اقا رضا هم گفتن یکی دوبار رفتن کاووش براش یه همچین اتفاقی افتاده همین. وگرنه پرچم این مدار piانجمن خودمون بالاست و اگه قلق گیری بشه در حد خودش کارشو خوب انجام میده و نیاز به تجربه داره مثل سایر دستگاههای دیگه.انشالله که دیگه شاهد یه همچین سوء تفاهمهایی نشیم .در مورد مدار اقای کرمی فعلنه داره ازمون خطا میشه و حتما مستحضر هستین یه مدارو چه طرف بخواد علنی کنه چه بخواد تجاریش کنه باید راه زیادی رو طی کنه تا ازمون خطا بشه تا قدرت دستگاه رو بشه از هر لحاظ محاسبش کرد.اینه که کمی زمانبر هست این موضوع.همیشه حرف تا عمل خیلی با هم فاصله دارن و گذر زمان و ازمون خطا در کاووشها همه چیز رو روشن میکنه

تی بلا میسر همینجور هیسه که بوگوتی

دوشنبه 7 دی1394 - 11:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

.اقای کرمی بارها گفتن که این سیستم رو براساس تحلیل دیجیتالی یا همون دی اس پی .موفق شدن به این قدرت برسونن .خوب من برای پروژه دانشجویی خودم روی تحلیل و انالیز فوریه یا همون تبدیل فوریه سریع که ارتعاشات رو از مد زمان به مد فرکانس میبرند برای تحلیل و انالیز ارتعاشات فن های سانترفیوژ کار کردم و دقیقا با این الگوریتم اشنا هستم .حالا من چند تا سوال در خصوص زمان بندی نمونه گیری .تعداد نمونه ها . نوع فیلتر های دیجیتالی برای حذف نویز .استفاده کردند میخوام .اگر این اطلاعات را بدهند شاید بشود کاری کرد.

دوشنبه 7 دی1394 - 4:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شاید هیچ کس به خوبی من نتونه در مورد فلزیاب حمید خان نظر بده .چرا که این کار منه که فلزیاب های موجود تو بازار رو انالیز کنم من میدونم که ایشون به چه سختی برنامه دستگاه رو نوشتن و بشون خسته نباشین میگم .در واقع حداکثر برد زنی این دستگاه جایی هست که مرز بین هدف و سیگنال ناخواسته که مونجر به گمراهی برنامه میشه اندازه یک مو باریکه و اگه بخواهیم این مرز رو زیاد کنیم در واقع برد دستگاه رو پایین اوردیم تا از شر سیگنال ناخواسته که به صورت پرش خودش رو نشون میدن راحت بشیم چیزی که در دستگاه حمید جان با تنظیم گزینه سنسیویته کنترل میشه . این پرش های اعصاب خورد کن عوامل خیلی خیلی زیادی دارن که بخشی از اونها قابل شناسایی هستند و میشه اونا رو کنترل کرد .مثل اتصال لوپ با کیفیت یا بیکیفیت .وبخشی قابل شناسایی هستند اما قابل کنترل نیستند یا به سختی قابل کنترل هستند .و بخشی از این پرشها رو باید با یک حدس و فرضیه مدل زد . اگه تمامی عوامل انحراف سیگنال از سیگنال مرجعی که برنامه هنگام بالانس در نظر میگیره شناسایی بشه اون وقته که براحتی دستگاه با برد عالی و با ثبات کار میکنه .که حل این مشکل کاری بس دشوار و طاقت فرساست که ماه هاست ذهن وقت و زندگی منو درگیر خودش کرده .پس حالا حالا ها انتظار دستگاهی با ثبات و با برد خیالی رو از سرتون بیرون ببرید و خدارو شکر کنید که اقا حمید این دستگاه رو به همین راحتی در اختیارتون قرار داده چرا که دستگاه من که دستگاهی مشابه هست با عملکرد و اپشن های کم و بیش متفاوت ماه ها روش هزینه شده....!!!که اگه تجاری شد کلی باید بابتش یکی هزینه کنه در صورتی که حمید جان زحماتش رو به رایگان در اختیار قرار داده کاری که باید در موقعیتش باشی تا بتونی قضاوت کنی که چقدر سخته....

سه شنبه 15 دی1394 - 3:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من قبلا با دلتا پالس به همچین بردی رسیدم و اینکه بیل رو از حدود 2.5 متری سنس میکنه فیلمش تو تایپیک خودش قبلا گذاشتم و الان هم هستش برید نگاه کنید . ولی کلا به ذرات حساس بود با هر مداری با کمی تغییرات تو قسمت پیش تقویت کننده و بالا بردن عرض پالسی میتوان برد بیشتر از این رو به دست اورد.!!! ولی هنگام کاوش روی زمین هیچی نیست . حاضرم برم پیش اقای کرمی اینو بهش ثابت کنم و کلا مدار رو کنار بذاره :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 1 بهمن1394 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب اسدف من هم بانظرشماکاملاموافقم چون مدارهای عمومی شده خصوصا12رگولاتوره ومشتقاتش ذاتا باتوجه به ایسی هایی که دراونهابکاررفته وباتوجه به استفاده ازمیزان حداکثرتقویت کنندگی قسمتهای مختلف وهمچنین استفاده ازولتاژحداکثری برای گرفتن بیشترین بردکاملابه ذرات حساسیت نشون میدن تاحالاچندین نفرمدعی شدن که تونستن علاوه برزیادکردن قدرت فلزیاب حساسیتش به ذرات رونیزبطورکامل حذف کنن البته هیچ مدرک محکمی برای ادعاشون کسی ندیده اماخوب این روش شیوه کاربسیاری ازفروشنده های فلزیاب شده تاباانگشت گذاشتن برنقاط ضعف فلزیابهامشتریهاروبه طرف خودشون ترغیب کنن

جمعه 2 بهمن1394 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب از قاب خوشکل و کلیدهای اغفال کننده تو فیلم همه چیز مشخصه :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 2 بهمن1394 - 1:47am
مدیر سایت
مدیر سایت

arash kamangir نوشته است:
جناب اسدف من هم بانظرشماکاملاموافقم چون مدارهای عمومی شده خصوصا12رگولاتوره ومشتقاتش ذاتا باتوجه به ایسی هایی که دراونهابکاررفته وباتوجه به استفاده ازمیزان حداکثرتقویت کنندگی قسمتهای مختلف وهمچنین استفاده ازولتاژحداکثری برای گرفتن بیشترین بردکاملابه ذرات حساسیت نشون میدن تاحالاچندین نفرمدعی شدن که تونستن علاوه برزیادکردن قدرت فلزیاب حساسیتش به ذرات رونیزبطورکامل حذف کنن البته هیچ مدرک محکمی برای ادعاشون کسی ندیده اماخوب این روش شیوه کاربسیاری ازفروشنده های فلزیاب شده تاباانگشت گذاشتن برنقاط ضعف فلزیابهامشتریهاروبه طرف خودشون ترغیب کنن

99/5 درصد دستگاه های قدرتمند به ذرات هم حساس هستن و اون درصدی که نیستن هم قیمت هایی خیلی بالا دارن ولی باز هم اگر ذراتی در ماکسیمم نفوذ فرکانسی اون دستگاه ها واقع بشه دستگاه رو به اشتباه خواهد انداخت

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 3 بهمن1394 - 8:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
ای کسانی که ایمان آورده اید ...
چگونه وقتی که دستگاه رو ندید و تست نکردید درمورد آن قضاوت میکنید!!!؟؟؟

اول از همه چیز از مهندس حمید عزیز بخاطر همه زحمات وسخاوتمندیشون در ارایه مدار فلزجو تشکر و قدردانی میکنم که بعضی از دوستان همین انجمن هم نون روی سفرشون رو مدیون ایشون هستن!!!

خدارو شکر همه آقای کرمی رو میشناسن و تو انجمن هم بخاطر راهنمایی هاشون برای همه نامی آشناست

خدایی ما ایرانی ها چرا اینطوری هستیم بجای حمایت فقط دلمون میخاد تخریب کنیم و به همه برجسب فروشندگی بزنیم

حالا مگه بده که دوستمون تونسته یه مداری با این مشخصات طراحی کنه و بسازه!؟

ماشالله آقای کرمی خودشون از اپراتورهای حرفه ای هستن و همچنین در زمینه برنامه نویسی و طراحی هم حرفی برا گفتن دارن . پس همه این مسایلی که مطرح میکنید رو ایشون درنظر گرفته و روی طرحشون اجرا کرده.

خدا همه مارو هدایت کند ؛ انشاءالله

شنبه 3 بهمن1394 - 11:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه لازم دیدم یک نکته کوچک را به عنوان یک آدم بی طرف یادآوری نمایم
درسته است که اگر قدرت دستگاه را افزایش یا حداکثر بگذاریم نه تنها این مدار بلکه 99.9 درصد بقیه مدارات مشابه هم دچار عدم ثبات یا کاهش ثبات خواهند شد
ولی چیزی که برای خودم بسیار جالب بود اینکه باتوجه به میزان قدرت و درجه حساسیت و اندازه ی خود لوپ در روی زمین قرار داشت و با ثبات کامل سنس می کرد
مطمئننا با این سایز لوپ اگر در روی زمین با این قدرت سنس داشته باشد به طور قطع به یقین می توان گفت دستگاه باثباتی است
حالا چه مقدار هم در حین حرکت و یا زمین های آلوده دستگاه از خودش ثبات نشان دهد در عمل معلوم می شود که آنهم با توجه به تست در محیط بسیار آلوده منزل نشان از توانایی طراح مدار دیجیتالی در کنترل نویز محیطی آن دارد
حرف حق را باید گفت حالا هر کسی می خواهد خوشحال شود بشود
و هر کسی هم ناراحت شود بازهم بشود ملالی نیست

شنبه 3 بهمن1394 - 1:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 129 , 130 , 131 , 132 , 133 , 134 , 135 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: kaakasat , mtg212 و 151 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure