انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 3:35pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 125 , 126 , 127 , 128 , 129 , 130 , 131 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جالبه. آقا آرش این عکسو از کجا گیر اوردی؟ ظاهراً ام دی اله تغییریافته ست یا شایدم بهینه شده. از جایی خریدیش؟

پنج شنبه 14 آبان1394 - 8:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
جالبه. آقا آرش این عکسو از کجا گیر اوردی؟ ظاهراً ام دی اله تغییریافته ست یا شایدم بهینه شده. از جایی خریدیش؟

نه دوست من پولش کجابودکه بخرمش تازه ازکجامعلوم که عملکردش مثل مدل اصلیش باشه ;)
خوب برای اینکه شک شماودیگردوستان درخصوص مطمئن شدن ازمدارش که ازMDLکپی برداری شده یانه عکس دیگه ای میزارم تاشکتون به یقین تبدیل بشه
خوب اونهایی که میگن سخت افزارش چیزخاصی نداره وشناساییش کردند لااقل قطعات این بردوکه نسبتاساده تره رومشخص کنندتابرسیم به جاههای سخت ترش :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 14 آبان1394 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب مشخصاً زمینه همون ام دی الو داره ولی فکر کنم یه قسمتاییشو از داخل اون باکس سفید به بیرون انتقال دادن. به هرحال شما که دسترسی به این عکساش داری مسلماً این رو میدونید که این سیستم ساخته شده(کپی شده) کارایی داره یا نه، چه قیمتیه و یا هر نکته دیگری. مگر حالا کیا ادعا کردن که ساختنش راحته؟

جمعه 15 آبان1394 - 10:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خسته نباشین از عکسی که فرستادین و زحماتتون متشکر. خوب منم حرفم همینه داداش گیرم همه آیسی ها شناسایی شدن برنامه فایل هگز میکرو چکار میشه کرد؟

جمعه 15 آبان1394 - 12:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

stkmelodi_20 نوشته است:
سلام خسته نباشین از عکسی که فرستادین و زحماتتون متشکر. خوب منم حرفم همینه داداش گیرم همه آیسی ها شناسایی شدن برنامه فایل هگز میکرو چکار میشه کرد؟

متاسفانه ماایرانی هاهمیشه دنبال جواب سوال هستیم وحتی به خودمون زحمت کمی تامل رونمیدیم چه بسادربسیاری ازمواردخودمتن سوال راهنمای خوبی برای رسیدن به پاسخش میشه
بهتره فرضیات روکناربزاریم ودنبال حقیقت مسئله باشیم شمااستارت کاروبزن نیازهاومشکلات بعدی خودبخودشماروبه حرکت وامیداره البته اگه مسمم به نتیجه گیری باشین
شمااگه دنبال برنامه هگزش هستین بایدبگم که این فلزیاب برنامش فراترازبرنامه یک فلزیاب رایج بازاری هست چون تکنولوژی نمونه برداری ومداری این یکی خیلی متفاوت بابقیه هست ;)

جمعه 15 آبان1394 - 4:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

arash kamangir نوشته است:
mahmood51 نوشته است:

خوب برای اینکه شک شماودیگردوستان درخصوص مطمئن شدن ازمدارش که ازMDLکپی برداری شده یانه عکس دیگه ای میزارم تاشکتون به یقین تبدیل بشه
خوب اونهایی که میگن سخت افزارش چیزخاصی نداره وشناساییش کردند لااقل قطعات این بردوکه نسبتاساده تره رومشخص کنندتابرسیم به جاههای سخت ترش :D

سلام .یک بار دیگه تو یه متن گفتم .باز هم میگم واسه ای سی که شمارش پاک شده روشهایی هست واسه شناسایی .مثلا همه میدونیم که اون ای سی هشت پایه تقویت کننده هست خوب اما نمیدونیم چیه درسته؟واسه فهمیدنش باید به این صورت عمل کرد که مشخصات ای سی رو سعی کنیم شناسایی کنیم به فرض مثال ورودی رو زمین کنیم و افست اونو شناسایی کنیم.یا به ورودیش پله بدیم و پاسخ پله رو که بسیار اطلاعات مفیدی توشه بدست بیاریم مثله slowrate.یا پاسخ فرکانسیشو برسی کنیم و .... اونوقت میتونیم حدس بزنیم این چه ایسی هست. من یک بار عنوان کرده بودم که امادگی کامل دارم که به طور شبانه روز و با تمام امکانات روی مدارش کار کنم .چه سخت افزار و چه نرم افزار . البته اگه به مدار ایمان دارین. :-BD

یکشنبه 17 آبان1394 - 9:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
mohsen_lachini نوشته است:
arash kamangir نوشته است:
mahmood51 نوشته است:

سلام .یک بار دیگه تو یه متن گفتم .باز هم میگم واسه ای سی که شمارش پاک شده روشهایی هست واسه شناسایی .مثلا همه میدونیم که اون ای سی هشت پایه تقویت کننده هست خوب اما نمیدونیم چیه درسته؟واسه فهمیدنش باید به این صورت عمل کرد که مشخصات ای سی رو سعی کنیم شناسایی کنیم به فرض مثال ورودی رو زمین کنیم و افست اونو شناسایی کنیم.یا به ورودیش پله بدیم و پاسخ پله رو که بسیار اطلاعات مفیدی توشه بدست بیاریم مثله slowrate.یا پاسخ فرکانسیشو برسی کنیم و .... اونوقت میتونیم حدس بزنیم این چه ایسی هست. من یک بار عنوان کرده بودم که امادگی کامل دارم که به طور شبانه روز و با تمام امکانات روی مدارش کار کنم .چه سخت افزار و چه نرم افزار . البته اگه به مدار ایمان دارین. :-BD

سلام به همه
البته بنده با گفته های این برادرمان کاملا موافقم و هر کسی ایده ای یا چیزی که می داند را بیان کند مطمئننا احتمال موفقیت چند برابر می شود
در مورد شناسایی آیسی های pic بنده از یک پروگرامر خیلی ارزان قیمت استفاده می کنم که با توجه به تعداد پایه های آیسی اون را در جای مناسبش قرار می دهم و گزینه شناسایی آیسی را می زنم خودش تمام مشخصات آیسی را برایم پیدا می کند
اینم از لینکش که برای ساخت دوستان قرار داده ام \M/
https://www.felezjoo.com/viewtopic.php? ... B1#p120788
شاید در مورد آیسی های دیگه هم کسی به نوعی راه ساده مشابه ای بلد باشد :-BD

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 17 آبان1394 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
سلام به همه
البته بنده با گفته های این برادرمان کاملا موافقم و هر کسی ایده ای یا چیزی که می داند را بیان کند مطمئننا احتمال موفقیت چند برابر می شود
در مورد شناسایی آیسی های pic بنده از یک پروگرامر خیلی ارزان قیمت استفاده می کنم که با توجه به تعداد پایه های آیسی اون را در جای مناسبش قرار می دهم و گزینه شناسایی آیسی را می زنم خودش تمام مشخصات آیسی را برایم پیدا می کند
viewtopic.php? ... B1#p120788

جناب اورجینال عزیز ای سی های میکرو ودر کل اونایی که پروگرامیبل هستن کلا بحثشون جدا از مابقی ای سی هاست بیشتر این ای سی ها قابلیت شناسایی خودکار دارن و میشه راحت به اصالتشون پی برد

یکشنبه 17 آبان1394 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
نقل قول:
سلام به همه
viewtopic.php? ... B1#p120788

جناب اورجینال عزیز ای سی های میکرو ودر کل اونایی که پروگرامیبل هستن کلا بحثشون جدا از مابقی ای سی هاست بیشتر این ای سی ها قابلیت شناسایی خودکار دارن و میشه راحت به اصالتشون پی برد

مهندس این که پیش پا افتادست مهم برنامه داخلش که نمیشه لودش کرد و برداشتش.بقیه ای سی ها سیموس هم تستر دارن اوپ آمپ هم میشه پیدا کرد باز اشکال رو اون میکرو هستش.بازم صاحب نظران یه نگاهی بندازن بد نیست . منم هرکمکی که باشه در خدمتم

دوشنبه 18 آبان1394 - 10:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sahand نوشته است:
جناب قبادی wolf یکی از دستگاهای شیرمحمدی معروف هست که قیمت بالایی داره درحالی که تبریز 4.5 تومن خرید فروش میشه.

سلام دوستان عزيز مواظب باشيد اين قبادي همون شير محمدي بايد باشه اين سر خيلي از دوستان كلاه گذاشته پس دوستان مواظب باشيدميدونيد چندتا دستگاه شير محمدي پيش من براي تعمير اوردند همون تي اله

سه شنبه 3 آذر1394 - 11:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 125 , 126 , 127 , 128 , 129 , 130 , 131 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mzzzzzzz و 140 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure