انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 4:38pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 124 , 125 , 126 , 127 , 128 , 129 , 130 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

delta 1 نوشته است:
اقا جاوید شق القمر که معجزه من نبود داداش :D .شما از یک طرف میگی کاری به اعتقادات مردم نداری و از یک طرف به یک دین اهانت میکنی حالا شما به طلسم و جادو و اینطور مسائل اعتقاد نداری دلیل نمیشه که وجود نداشته باشه .جراتشو داری یک ایه از قران بهت بگم شما فقط برعکس بخون ببین چی میشه؟ :)
مسائل مربوط به جن و ارواح و غیره فقط مربوط به کشور ما نمیشه همه جا هست و حتی قویتر ! شما یه تحقیقی درباره ایالت نیواورلئان امریکا درباره ارواح و مسائل ماورالطبیعه انجام بدید خواهید دید که چه مسایل عجیبی در اون ایالت بوقوع پیوسته دیگه لازم هم نیست یاداوری کنم که امریکا چقدر از همه جهات علمی از ما پیشرفته تر هستش.
شما به خدا و طلسم اعتقاد نداری خوب نداشته باش کسی به شما حرفی زده ؟پس شما هم به عقاید دیگران هر چند توهم هم باشه احترام بگذار @};-
و اما دیدگاه شمادرباره ترس کاملا اشتباهه . ما ترس داریم تا ترس ! من در دوران راهنمایی دانش اموز متوسطی بودم ولی یک معلم علوم داشتیم که بشدت ازش می ترسیدیم و چون بدجور ادم رو کتک میزد :D به همین خاطر من همیشه درس مربوط به جلسه بعد رو هم حفظ میکردم کل کتاب علوم رو حفظ بودم :D همینم باعث شد به المپیاد راه پیدا کنم الانم اگه ببینمش دستاشو میبوسم.
کدوم یکی از ما در دوران کودکیش از پدرش نمی ترسید ؟ ولی اگه زخمی بر اثر بازیهای کودکانه بر میداشتیم همون پدر شب بر اثر ناراحتی خوابش نمیگرفت.

درود بر شما
دین ها هر کدوم یه نوع خدای متفاوت برای ایمان اورندگان تعریف کردند وا تا بهشت و جهنم عامل پرستش باشه این خدا فاقد ارزش هست .احترام گذاشتن به توهمات کار عقلانی نیست مخصوصا اگه در یک جو عمومی باشه که افراد مختلفی با اعتقادات مختلفی وجود داشته باشن.اینجا کسی کاری به خدای دیگری نداره بجث توهمات و جن و از این قبیل مبهمات بود که هیچکدومتون دلیل و یا مدرک معتبری که اثبات کننده باشه نداره فقط از این کتاب و از اون کتاب یا این فرد یا از یک فرد ترسو و یا سراسر توهمی شنیدید و یا ممکنه بخاطر ترس خودتون و بالارفتن فشار خون و توهماتی که در ذهنتون هست به هیچ جان دادید.شما اگه یک بچه کوچک را از ابتدا بزرگ کنی ولی کلمه جن و این چیزها را پیش اون نام نبری در 100 سالگی هم جن نمیبینه پس پیش زمینه کمی همراه با ترس موجب این تخلیات میشه.من روی سه مورد که سه شخص متفاوت و بیابانگرد که توی اجتماع ادمی کم و رفت امد بودند تحقیق کردم که هیچکدوم اونها همچنین اوهاماتی تجربه نکرده بودند چون اولین گزینه روئیت این موضوعات یا تخیلات باید افرادی باشند که تنها باشند و در بیابون و یا مکانهای متروکه زندگی کنند.چند مورد بوده که میگفتن جن داره ما رفتیم منتظر موندیم چیزی هم ندیدیم دست از پا درازتر بر گشتیم خونه. به قو ل بعضیها ممکنه که جن ها به ما کاری ندارند یا از ما ممکنه بترسند یا اصلا رفیقمون باشند و خودمون خبر نداشته باشیم و ما را اسکورت میکردند تا بریم نقطه مورد نظر و بر گردیم و جن های فضول را زندانی میکردند تا نیایند و رفیقشون را اذیت کنند.برداشت من از خدا این هست که دین و یا اورندگان اون رابطی بین من و خدام نیستند شخصا به دیده دل خدابینی دارم و اگه هم ترسی بخاطر عدم شناخت موضوعات داشته باشم از گزینه عقل برای پیشبرد اهدافم استنفاده میکنم و اگه چیزی فراتر از توان ذهنی باشه هیچوقت هم به اون فکر نمیکنم چون از توان من رد هست مثل مرگ و دنیای مبهم بعد از اون که ایا وحود داشته باشه یا نه و اگه وجود داشته باشه به چه شکلی خواهد بود
در حقیقت معلم شما از گزینه تنبیه و تشویق برای پیشبرد شما استفاده کرده حال اونکه اگه کمبود ذهنی داشتی کلاس پایه اول را هم نمیتونستی رد کنی و اگه معلم خودش و شما را هم تکه پاره میکرد باز نمیتونست شما را به کلاس دوم برساند پس شما توان داشتید و معلم با این شیوه ترس شما را اجبار در بکار بردن این توان کرده در حالیکه در اون مقطع سنی شما هیچ درکی و یا احساس خوشایندی نسبت به کار معلم نداشتید و این کار معلم هم علمی بوده و حساب کتاب دارد ولی تخیلات و توهمات تا اثبات نشن ارزشی ندارند

یکشنبه 19 مهر1394 - 6:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
جاوید نوشته است:
delta 1 نوشته است:
اقا جاوید شق القمر که معجزه من نبود داداش :D .شما از یک طرف میگی کاری به اعتقادات مردم نداری و از یک طرف به یک دین اهانت میکنی حالا شما به طلسم و جادو و اینطور مسائل اعتقاد نداری دلیل نمیشه که وجود نداشته باشه .جراتشو داری یک ایه از قران بهت بگم شما فقط برعکس بخون ببین چی میشه؟ :)
مسائل مربوط به جن و ارواح و غیره فقط مربوط به کشور ما نمیشه همه جا هست و حتی قویتر ! شما یه تحقیقی درباره ایالت نیواورلئان امریکا درباره ارواح و مسائل ماورالطبیعه انجام بدید خواهید دید که چه مسایل عجیبی در اون ایالت بوقوع پیوسته دیگه لازم هم نیست یاداوری کنم که امریکا چقدر از همه جهات علمی از ما پیشرفته تر هستش.
شما به خدا و طلسم اعتقاد نداری خوب نداشته باش کسی به شما حرفی زده ؟پس شما هم به عقاید دیگران هر چند توهم هم باشه احترام بگذار @};-
و اما دیدگاه شمادرباره ترس کاملا اشتباهه . ما ترس داریم تا ترس ! من در دوران راهنمایی دانش اموز متوسطی بودم ولی یک معلم علوم داشتیم که بشدت ازش می ترسیدیم و چون بدجور ادم رو کتک میزد :D به همین خاطر من همیشه درس مربوط به جلسه بعد رو هم حفظ میکردم کل کتاب علوم رو حفظ بودم :D همینم باعث شد به المپیاد راه پیدا کنم الانم اگه ببینمش دستاشو میبوسم.
کدوم یکی از ما در دوران کودکیش از پدرش نمی ترسید ؟ ولی اگه زخمی بر اثر بازیهای کودکانه بر میداشتیم همون پدر شب بر اثر ناراحتی خوابش نمیگرفت.

درود بر شما
دین ها هر کدوم یه نوع خدای متفاوت برای ایمان اورندگان تعریف کردند وا تا بهشت و جهنم عامل پرستش باشه این خدا فاقد ارزش هست .احترام گذاشتن به توهمات کار عقلانی نیست مخصوصا اگه در یک جو عمومی باشه که افراد مختلفی با اعتقادات مختلفی وجود داشته باشن.اینجا کسی کاری به خدای دیگری نداره بجث توهمات و جن و از این قبیل مبهمات بود که هیچکدومتون دلیل و یا مدرک معتبری که اثبات کننده باشه نداره فقط از این کتاب و از اون کتاب یا این فرد یا از یک فرد ترسو و یا سراسر توهمی شنیدید و یا ممکنه بخاطر ترس خودتون و بالارفتن فشار خون و توهماتی که در ذهنتون هست به هیچ جان دادید.شما اگه یک بچه کوچک را از ابتدا بزرگ کنی ولی کلمه جن و این چیزها را پیش اون نام نبری در 100 سالگی هم جن نمیبینه پس پیش زمینه کمی همراه با ترس موجب این تخلیات میشه.من روی سه مورد که سه شخص متفاوت و بیابانگرد که توی اجتماع ادمی کم و رفت امد بودند تحقیق کردم که هیچکدوم اونها همچنین اوهاماتی تجربه نکرده بودند چون اولین گزینه روئیت این موضوعات یا تخیلات باید افرادی باشند که تنها باشند و در بیابون و یا مکانهای متروکه زندگی کنند.چند مورد بوده که میگفتن جن داره ما رفتیم منتظر موندیم چیزی هم ندیدیم دست از پا درازتر بر گشتیم خونه. به قو ل بعضیها ممکنه که جن ها به ما کاری ندارند یا از ما ممکنه بترسند یا اصلا رفیقمون باشند و خودمون خبر نداشته باشیم و ما را اسکورت میکردند تا بریم نقطه مورد نظر و بر گردیم و جن های فضول را زندانی میکردند تا نیایند و رفیقشون را اذیت کنند.برداشت من از خدا این هست که دین و یا اورندگان اون رابطی بین من و خدام نیستند شخصا به دیده دل خدابینی دارم و اگه هم ترسی بخاطر عدم شناخت موضوعات داشته باشم از گزینه عقل برای پیشبرد اهدافم استنفاده میکنم و اگه چیزی فراتر از توان ذهنی باشه هیچوقت هم به اون فکر نمیکنم چون از توان من رد هست مثل مرگ و دنیای مبهم بعد از اون که ایا وحود داشته باشه یا نه و اگه وجود داشته باشه به چه شکلی خواهد بود
در حقیقت معلم شما از گزینه تنبیه و تشویق برای پیشبرد شما استفاده کرده حال اونکه اگه کمبود ذهنی داشتی کلاس پایه اول را هم نمیتونستی رد کنی و اگه معلم خودش و شما را هم تکه پاره میکرد باز نمیتونست شما را به کلاس دوم برساند پس شما توان داشتید و معلم با این شیوه ترس شما را اجبار در بکار بردن این توان کرده در حالیکه در اون مقطع سنی شما هیچ درکی و یا احساس خوشایندی نسبت به کار معلم نداشتید و این کار معلم هم علمی بوده و حساب کتاب دارد ولی تخیلات و توهمات تا اثبات نشن ارزشی ندارند

سلام به همه خیلی از ما ها خیلی از چیزها را می بینیم و قدرت درکش را ممکن است نداشته باشیم و یا شاید هم خیلی از چیزها را نتوانیم ببینیم و یا اصلا اجازه دیدن خیلی چیزها را نداشته باشیم تا به نوعی یا جنبه اش را داشته باشیم و یا کسب کرده باشیم حالا طرف شاید 100 که خوبه 10000 سال هم زندگی کند اجازه اش را نداشته باشد
البته با تقویت روح و نفس می شود خیلی چیزها را به ادراکات خود اضافه کرد
که یک راهش را در زیر برای دوستان قرار می دهم و همچنین یک راهی برای بستن درک شهودی بعضی از دوستان که شاید مرتبه اش را به دست نیاوردن یا خدا قدرتش را بهشون داده ولی جیگرش را به آنها نداده که البته انجام این کار ها و تکرارشان منوط به کسب اجازه می باشد و اصلا به افراد عادی توصیه نمی گردد و حتما هم باید تحت نظر استاد انجام شود که فقط جهت اکمال عرایض ذکر گردیده و هیچگونه مسئولیتی را در قبال انجامش بر دوش اینجانب نخواهد بود =))
البته به دست آوردن موکل از روش های رحمانی مانع کسب گنج خواهدشد مگر گرفتن موکل بار
ولی به دست آوردن موکل از راه شیطانی که خیلی خیلی راحته ولی دیگه آدم . آدم نمی باشد و جزو ملعونین و لعنت شدگان ابدی و همنشینان شیاطین و هیزوم های جهنمی خواهند شدکه بار ها را به راحتی کسب می کنند ولی در عوضش همه چیزشان را از دست خواهند داد و مطمئننا بعد از اندک صباحی به شدت پشیمان خواهند شد که دیگه راه برگشت ندارند راه توبه ندارند آخرت ندارند و کلا راحت نخواهند بود و راحت نخواهند مرد
اینان کسانی هستند که نوشته ای خاص همراه با لوله در مخرج اسامی خاصی را به صورت خود نگه می دارند که عذاب الهی را هر لحظه مزه خواهند کرد و هر کسی به ایشان نزدیک شود هم خواهد سوخت که خدا را شکر در ایران رواج ندارد و بیشتر در هندوستان و پاکستان رواج دارد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 19 مهر1394 - 2:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان
لطفا به بزگواری خودتان ببخشید X_X که موضوعات غیر مرتبط زیادی زدیم چون تایپ دیگر تبدیل به گورستان شده بود و مطمئن هم باشید این مدار هم اگه یکروز منتشر شود یکجایش آنچنان می لنگد که دیگر .........
مگر آنکه این پروژه را چند نفر از اساتید با هم مدیریت کنند و بتوانند واکنش به املاح مدار را کاهش بدهند و مدار را رایگان در اختیار بقیه بدون چشم داشت قرار بدهد که اونم بسیار کم رنگه
چون کار گروهی را خدا را شکر به ایرانی ها یاد ندادند =)) =)) =))

یکشنبه 19 مهر1394 - 3:07pm

یه چیز بگم خداوکیلی قصد توهین ندارم به کسی و حرفها و عتقاداتتون محترم
ولی خداشاهده مردونه نمی دونم تو کله شما چه خبره به چی فکر میکنید
اصلن درکتون نمیکنم البته دست خودتون نیست دین و خرافاتو قدیمیها ماهارو اینجوری بار آوردن
و این از همه جالبتره که نمیخوایید تغییررش بدید
خوب بالاخره باید یه سرگرمیو جذابیت داشته باشه این داستان
root خواب امام جعفر ؟؟؟!!! از کجا فهمیده امام جعفره ؟؟ مگه قبلن دیده بودش میشناختش ؟؟؟
ali44 اون سید اگه این کاره بود وضع و زندگی خودشو درست میکرد
ولش بیخیال ولی بیایید ایرانی بدونه خرافاتو ... و جن و طلسم بسازیم و این شرو ور هارو به نسل بعدی انتقال ندیم
البته خداروشکر نسل بعدی دارن آگاه تر میشن

سه شنبه 21 مهر1394 - 2:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehrdad00 نوشته است:
یه چیز بگم خداوکیلی قصد توهین ندارم به کسی و حرفها و عتقاداتتون محترم
ولی خداشاهده مردونه نمی دونم تو کله شما چه خبره به چی فکر میکنید
اصلن درکتون نمیکنم البته دست خودتون نیست دین و خرافاتو قدیمیها ماهارو اینجوری بار آوردن
و این از همه جالبتره که نمیخوایید تغییررش بدید
خوب بالاخره باید یه سرگرمیو جذابیت داشته باشه این داستان
root خواب امام جعفر ؟؟؟!!! از کجا فهمیده امام جعفره ؟؟ مگه قبلن دیده بودش میشناختش ؟؟؟
ali44 اون سید اگه این کاره بود وضع و زندگی خودشو درست میکرد
ولش بیخیال ولی بیایید ایرانی بدونه خرافاتو ... و جن و طلسم بسازیم و این شرو ور هارو به نسل بعدی انتقال ندیم
البته خداروشکر نسل بعدی دارن آگاه تر میشن

سلام دوست گرامی یک قسمتی از حرف های شما درست هستش ولی یک قسمت دیگر را انشاالله چند سالی که حفاری کردید یا به جاهای زیادتری رفتید و خدای ناکرده حین کار که کشته دادید و یا جایی رفتید که شما را قلقلک دادند یا بار را با چشمتان دیدید ولی نتوانستید بگیرید متوجه خواهید شد که بعضی چیزها وجود دارند یا نه؟
البته شما هم می توانید به کتب مقدس هم مراجعه نمائید :-BD :-BD

سه شنبه 21 مهر1394 - 7:06pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دوستان خواهشا رعایت کنید عنوان تاپیک در مورد ام دی اله ولی مسیر تاپیک داره به انحراف میره .دیگه بعد از پست من دوستان لطف کنن موضوع ام دی ال رو دنبال کنن نه مساعل دیگری رو تا این تاپیکم منجر به بسته شدن نشه.یا حق

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 21 مهر1394 - 7:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
دوستان خواهشا رعایت کنید عنوان تاپیک در مورد ام دی اله ولی مسیر تاپیک داره به انحراف میره .دیگه بعد از پست من دوستان لطف کنن موضوع ام دی ال رو دنبال کنن نه مساعل دیگری رو تا این تاپیکم منجر به بسته شدن نشه.یا حق

سلام به همه
ای به چشم هر چه باشد شما چشم مائید :-BD :-BD
البته ما هم هرچه خواستیم بحث را تمام کنیم یکی می آید و از یکسری چیزهایی که ندیده می گویند پس وجود ندارد و تجربه نکرده است اصرار می کند و می گویند شما خیلی عقب مانده و... غیره هستید و مثل یک سانسور چی میگه این چیزها اصلا خوب نیست و...ما هر چه می گوئیم زمین حرکت می کند می گویند نه؟
حیف شد چون می خواستم تازه یک نسخه گنج و نوع طلسماتش را جهت اطلاع بعضی دوستان قرار دهم که خدا را شکر قسمت نشد :YMPEACE:

سه شنبه 21 مهر1394 - 9:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان ایا کسی شماتیک یا عکس از مدار از نزدیک داره مگه معکوس کردن این مدار چیه که اینهمه دنبالشن و نمیتونن میشه عکسی قرار بدید تا ببینم چه کاری میشه انجام داد

چهارشنبه 22 مهر1394 - 1:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سهند نوشته است:
دوستان ایا کسی شماتیک یا عکس از مدار از نزدیک داره مگه معکوس کردن این مدار چیه که اینهمه دنبالشن و نمیتونن میشه عکسی قرار بدید تا ببینم چه کاری میشه انجام داد

داداش شما هیفی خودتو خسته نکن. بجای مهندسی معکوس بشین برنامه بنویس یه سیستم جدید طراحی کن. مدارش کاری نداره میکروکنترل چکار میکنی

چهارشنبه 13 آبان1394 - 7:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

stkmelodi_20 نوشته است:
سهند نوشته است:

داداش شما هیفی خودتو خسته نکن. بجای مهندسی معکوس بشین برنامه بنویس یه سیستم جدید طراحی کن. مدارش کاری نداره میکروکنترل چکار میکنی

خیلی جالبه همه به همدیگه پاس میدن "اگراین بشه پس اون چی واگه اون نشه چکاربایدکرد"
تااین اماواگرهاباشه هیچ نتیجه گیری حاصل نمیشه
گفته میشه مدارش گاری نداره امادریغ ازیک گوشه از مدارش #-o
این عکسونگاه کن ببین که چچطورازش کپی برداری شده بدون شک اول سخت افزارش شناسایی شده و...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 14 آبان1394 - 7:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 124 , 125 , 126 , 127 , 128 , 129 , 130 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , khani و 70 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure