انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:40am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 123 , 124 , 125 , 126 , 127 , 128 , 129 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

درود بر شما
به جان هر کی که میپرستید یا نمیپرستید این حرف های افراد توهمی و حشیشی را در یه سایت عمومی بیان نکنید به جان هر چیری که اعتقاد دارید شما از گفته خوذتون خندتون نمیگیره وفتی حرف از طلسم و این توهمات میزنید. یک کشور مذهبی مثل ایران 99 درصد مردمش خراف پرست هستند و در هر موردی که اطلاع ندارند هذیان گویی میکنند من که دیگه واقعا از این حرف های اجق وجق خسته شدم شما عاقل هستید یه کمه به اون مختون فشار بیارید و واقعیت را ببینید تضمین میدم که ملاها تماما افرادی سخیف العقل هستند همشون حرف مفت میزنن خوب و بد هم ندارند کلا ملت ایران خیال پرداز هستند و قبول واقعیت براشون خیلی سخته دیگه تا کی باید گفت که فلان امام یا رهبر یا شخص کار خارق اعاده انجام میده در حالی که پیغمبر دین اسلام بعنوان بزرگترین فرد دین اسلام اعتراف کرده که من بشری مثل شما هستم

شنبه 18 مهر1394 - 9:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
جاوید نوشته است:
درود بر شما
به جان هر کی که میپرستید یا نمیپرستید این حرف های افراد توهمی و حشیشی را در یه سایت عمومی بیان نکنید به جان هر چیری که اعتقاد دارید شما از گفته خوذتون خندتون نمیگیره وفتی حرف از طلسم و این توهمات میزنید. یک کشور مذهبی مثل ایران 99 درصد مردمش خراف پرست هستند و در هر موردی که اطلاع ندارند هذیان گویی میکنند من که دیگه واقعا از این حرف های اجق وجق خسته شدم شما عاقل هستید یه کمه به اون مختون فشار بیارید و واقعیت را ببینید تضمین میدم که ملاها تماما افرادی سخیف العقل هستند همشون حرف مفت میزنن خوب و بد هم ندارند کلا ملت ایران خیال پرداز هستند و قبول واقعیت براشون خیلی سخته دیگه تا کی باید گفت که فلان امام یا رهبر یا شخص کار خارق اعاده انجام میده در حالی که پیغمبر دین اسلام بعنوان بزرگترین فرد دین اسلام اعتراف کرده که من بشری مثل شما هستم

سلام دوست گرامی قسمتی از فرمایشات شما کاملا درست است
ولی اینم بگویم ما هم قدرت خاصی به کسی نسبت ندادیم و پیامبر اسلام و اشرف مخلوقات هم که با خواست خدا عظمت پیدا کردن را هم سحر نمودند و چند روز بدحال بودند که جبرئیل آمد و کمک کردند و حضرت علی وارد چاهی شدند و سنگ بسیار بزرگی را از درون چاه بیرون کشیدن و چند تار موی پیامبر را همراه با ناخن ایشان گره زده بودند که حضرت هفت بار چهار قل را خواندند تا گره ها باز شدند و صحت پیدا کردند
در قرآن هم که کتاب مقدس است درباره سحر و جادو و جن و دیو و فرشته مطالب بسیاری آمده و همینطور در تمام کتب ادیان از یهودی و زرتشتی و...
من هم تا چند وقت پیش همین افکار شما و حتی سخت تر از شما را داشتم که یک سری اتفاق افتاد که نظرم کمی تغییر کرد
البته ملا ها هم که همش ادعا می کنند را یک یکقرانی هم قبول ندارم و خودم از چندین ملا هم یکی بدرد بخور تا حالا ندیدم \M/

شنبه 18 مهر1394 - 12:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

orginal نوشته است:
در قرآن هم که کتاب مقدس است درباره سحر و جادو و جن و دیو و فرشته مطالب بسیاری آمده ...

احسنت. دقیقاً همینه. البته باید دید که حالا طرفهای مقابل به خود قرآن چقدر اعتقاد دارن که بشه براشون استناد و احتجاج به قرآن کرد. چرا که منکرین برای اینکه خودشونو راحت کنن قرآن رو هم تکذیب میکنن. راحتترین کار ممکن.

شنبه 18 مهر1394 - 1:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
orginal نوشته است:
در قرآن هم که کتاب مقدس است درباره سحر و جادو و جن و دیو و فرشته مطالب بسیاری آمده ...

احسنت. دقیقاً همینه. البته باید دید که حالا طرفهای مقابل به خود قرآن چقدر اعتقاد دارن که بشه براشون استناد و احتجاج به قرآن کرد. چرا که منکرین برای اینکه خودشونو راحت کنن قرآن رو هم تکذیب میکنن. راحتترین کار ممکن.

آفرین :ymhug:

شنبه 18 مهر1394 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rot نوشته است:
ALI JAN YE KASI HAST KE TO KHAAB EMAM JAFARO DIDE VA ...
HAR TELESMI , HAR ,....TAZMINI BATEL MIKONE VA HATA KOLE GOZASHTATO MIGE !
.....

al habibi rut! al englisi so tayp nakooooon! valah so belah va be haman ghoran ke mipatasti darim az daste English tayp kardan to ravani mishiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!! baseeeeeeeeeee!!!!!!! hggkshidhigghfjhdxdfjkkjkussetsskiunkkjsgfjfshidsjiddhhiX(
مهندس حمید به دادمان برس از دست این آقا [-X ~X( [-X [-X ~X( ~X( ~X(

شنبه 18 مهر1394 - 1:57pm
استاد
استاد

mahmood51 نوشته است:
orginal نوشته است:

درود بر شما
محمود جان ما کاری به اعتقاد یا دین کسی نداریم اینکه کسی معتقد به چیزی باشه به خودش مربوط میشه و قدرت تفکرش و تعقلش.شکی نیست که یه سری نیروهای ناشناخته وجود دارند که افرادی افساز این نیروها را در دست میگیرند وبا هاش کار میکنند جالا چه اون افراد اورندگان دین باشند یا اورندگان مذهب تقریبا همه انسانها به خاطر ترس از مبهمات و ناشناخته ها دست به دامان خدا شدند و به اون نیرو و قدرت بخشیدند.اگر دقت کرده باشیم تمام معجزات و یا خرق عادت خلاف اصول علمی هست و حتی پیغمبر محمد هم هیچ معجز های توی طول عمر خودشون نکردن که بالاترین فرد دین اور در دنیای مسلمانان هست. اگر دنیای واقعا باشه که در تصورات انسانی نگتجه و با قوانین طبیعی سنجیده نشه پس برای انسان دیگه وجود نداره هر چند اون باشه و چیزی که از توان ما رد هست معنا نداره که در موردش بحث کنیم به فرض بودن جن و طلسم و این سری توهمات یا ناشناخته ها در یک دنیای دیگه چرا ما اینجا باید خودمون را بترسونیم اونها که در دنیای دیگه هستند و نه ما کاری به اونها داریم و نه اونها با ماو این را مظمعن باش اگه انسان ترس از خدا نداشت به هر دلیل به اندازه یه تک قرونی هم برای خدا ارش نداشت و خدا پرستی . دین باوری اگه بخاطر ترس باشه هم یه قرون ارزش نداره مثل اینکه یه راننده تا پلیس راه را میبینه و بخاطر ترس از جریمه کمربندش را میبنده در صورتیکه انسان برای حفظ جونش و ترس از ضربه بیشتر در حین تصادف خودش را مجبور به بستن کمر بند میکنه و چیزی هم که اجبار باشه ازد رجه اعتبار ساقط هست

شنبه 18 مهر1394 - 4:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
mahmood51 نوشته است:
orginal نوشته است:

درود بر شما
محمود جان ما کاری به اعتقاد یا دین کسی نداریم اینکه کسی معتقد به چیزی باشه به خودش مربوط میشه و قدرت تفکرش و تعقلش.شکی نیست که یه سری نیروهای ناشناخته وجود دارند که افرادی افساز این نیروها را در دست میگیرند وبا هاش کار میکنند جالا چه اون افراد اورندگان دین باشند یا اورندگان مذهب تقریبا همه انسانها به خاطر ترس از مبهمات و ناشناخته ها دست به دامان خدا شدند و به اون نیرو و قدرت بخشیدند.اگر دقت کرده باشیم تمام معجزات و یا خرق عادت خلاف اصول علمی هست و حتی پیغمبر محمد هم هیچ معجز های توی طول عمر خودشون نکردن که بالاترین فرد دین اور در دنیای مسلمانان هست. اگر دنیای واقعا باشه که در تصورات انسانی نگتجه و با قوانین طبیعی سنجیده نشه پس برای انسان دیگه وجود نداره هر چند اون باشه و چیزی که از توان ما رد هست معنا نداره که در موردش بحث کنیم به فرض بودن جن و طلسم و این سری توهمات یا ناشناخته ها در یک دنیای دیگه چرا ما اینجا باید خودمون را بترسونیم اونها که در دنیای دیگه هستند و نه ما کاری به اونها داریم و نه اونها با ماو این را مظمعن باش اگه انسان ترس از خدا نداشت به هر دلیل به اندازه یه تک قرونی هم برای خدا ارش نداشت و خدا پرستی . دین باوری اگه بخاطر ترس باشه هم یه قرون ارزش نداره مثل اینکه یه راننده تا پلیس راه را میبینه و بخاطر ترس از جریمه کمربندش را میبنده در صورتیکه انسان برای حفظ جونش و ترس از ضربه بیشتر در حین تصادف خودش را مجبور به بستن کمر بند میکنه و چیزی هم که اجبار باشه ازد رجه اعتبار ساقط هست

با عرض معذرت بابت نوشتن این مطالب غیر مرتبط با این تاپیک که باید در جای خودش بحث بشه اگرچه حال وحوصله بحثشم ندارم.
سلام آقا جاوید . باید عرض کنم که متأسفانه عمدۀ اشارات شما درست نیستن.
1- پیامبر یه دنیا معجزه داشتن. چه بسا انسانهای بزرگی که البته در برابر پیامبر چیزی نبودن معجزه داشتن چه برسه به پیامبر عظیم الشان.
مثل مرحوم نخودکی و...... تا خیلی کوچکتراش که شاید بسیاری از افراد در این انجمن هم تجربشون کردن از جمله خود بنده.
2- مبهمات وناشناخته ها واقعیتن منتها اکثراً با چشم سر و عقل قابل درک نیستن. همون جن و ... به گفتۀ شما توهمی متعلق به همین دنیا هستن و در همینجا به وقتش اثر هم میذارن.
3- اتفاقاً ترس از خدا حسابی هم ارزش داره وهرکسی هم این هنر رو نداره یا بهتره بگیم این نعمتو بهش نمیدن. اونیکه ترس از خدا نداره اساسا ًبهش باور درستی نداره که بخواد ازش بترسه ولی نه ترس مترسکی بلکه ترس باید ماهیتی باشه. البته ترس از خدا هیچ شقّ دومی نداره یعنی اصلاً حالت بینابین و... نداره. یا آدما باور درستی ازش دارن و ازش میترسن یا باورش ندارن و بمانند حیوانات فقط اعمال حیاتی ظاهری(تنفس، ارتباط، خوراک، جنگ، تناسلی و....) رو انجام میدن. ماها از سیانور و یا یک گلوله شلیک شده حسابی ترس داریم چون باورش داریم که چکار میکنه. بگذریم............ موفق باشید.

شنبه 18 مهر1394 - 11:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اقا جاوید شق القمر که معجزه من نبود داداش :D .شما از یک طرف میگی کاری به اعتقادات مردم نداری و از یک طرف به یک دین اهانت میکنی حالا شما به طلسم و جادو و اینطور مسائل اعتقاد نداری دلیل نمیشه که وجود نداشته باشه .جراتشو داری یک ایه از قران بهت بگم شما فقط برعکس بخون ببین چی میشه؟ :)
مسائل مربوط به جن و ارواح و غیره فقط مربوط به کشور ما نمیشه همه جا هست و حتی قویتر ! شما یه تحقیقی درباره ایالت نیواورلئان امریکا درباره ارواح و مسائل ماورالطبیعه انجام بدید خواهید دید که چه مسایل عجیبی در اون ایالت بوقوع پیوسته دیگه لازم هم نیست یاداوری کنم که امریکا چقدر از همه جهات علمی از ما پیشرفته تر هستش.
شما به خدا و طلسم اعتقاد نداری خوب نداشته باش کسی به شما حرفی زده ؟پس شما هم به عقاید دیگران هر چند توهم هم باشه احترام بگذار @};-
و اما دیدگاه شمادرباره ترس کاملا اشتباهه . ما ترس داریم تا ترس ! من در دوران راهنمایی دانش اموز متوسطی بودم ولی یک معلم علوم داشتیم که بشدت ازش می ترسیدیم و چون بدجور ادم رو کتک میزد :D به همین خاطر من همیشه درس مربوط به جلسه بعد رو هم حفظ میکردم کل کتاب علوم رو حفظ بودم :D همینم باعث شد به المپیاد راه پیدا کنم الانم اگه ببینمش دستاشو میبوسم.
کدوم یکی از ما در دوران کودکیش از پدرش نمی ترسید ؟ ولی اگه زخمی بر اثر بازیهای کودکانه بر میداشتیم همون پدر شب بر اثر ناراحتی خوابش نمیگرفت.

یکشنبه 18 مهر1394 - 1:04am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

جاوید جان بزار روشنت کنم
یک مثال بهتون میزنم که به وجود موجودات غیر مادی ایمان بیاوریالبته با دید علمی
شما یک صفحه کاغذ رو در نظر بگیر بعد با مداد تصویر یک آدمک رو در اون صفحه بکش و فرض کن آدمک زنده هست ودرک میکند
آدمک چون دو بعدی هست فقط میتونه دو بعد رو درک کنه یعنی ط ل وعرض کاغذ رو
بعد شما یک استوانه بردار و روی صفحه بگذار
اگه این استوانه رو عمود بر صفحه بزاری آدمک فقط اون رو یک دایره میبینه و در واقع برشی از استوانه میبینه ولی من وشما اون رو استوانه میبینیم چون علاوه بر طول وعرض ،ارتفاعش رو هم میبینیم چون سه بعدی هستیم یعنی نسبت به دوبعدی اشرفیت داریم
برهمین اساس موجودی که در دنیای 4 بعدی هست نسبت به ما که در دنیای 3 بعدی هستیم اشرفیت دارد و زمان برایش مفهومی ندارد وقتی جسم 4 بعدی در دنیای 3بعدی ظاهر میشود ما فقط میتونیم یک برش رو از اون ببینیم و اونهم بصورت ناقص

چون از دوستان یاد گرفته ام وظیفه خودم میدونم که یاد بدم هرچند اندک باشد

یکشنبه 18 مهر1394 - 1:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قراربوداینابه واقعیت فلزیاب MDL8500پرداخته بشه امامتاسفانه به هرافسانه دیگه ای اشاره میشه ولی به واقعیت این فلزیاب...

یکشنبه 19 مهر1394 - 6:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 123 , 124 , 125 , 126 , 127 , 128 , 129 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Abdollahi.uok و 160 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure