انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 12:18am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 122 , 123 , 124 , 125 , 126 , 127 , 128 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

معراج26 نوشته است:
اونادنبال جیب خودشون هستن استادحمید ما همچنان پیش ما انشا الله صدسال زنده باشه خدایش ادم نیک باشخصیت خوب استادهای دیگه هم خدایش عالی هستن همه بامعرفت اما چه میشه کردبعضیاهم دنبال پول یک کم ازاستادحمیدیااستادهای خوب خجالت بکشید انقدپول پرست نباشید .

استادي راه و رسمي داره كه هركسي برازنده اين نام نيست ، استاد حميد تربيت خاصي دارن كه استادي در رشته برنامه نويسي و الكترونيك برازنده ايشون و زحمتهاي صادقانه ايشون بوده .. ياعلي مهندس حميد @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 5 مهر1394 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alijooon نوشته است:
سلام
خدمتتون عرض کنم که پیدا کردن جنس شرایط داره
شرط آخرش دستگاه خوب هست
تجربه و علم
صبر و حوصله
مکان
زمان
دستگاه خوب که عصای دست میشه
عدم وجود نویز (بعضی زمبن ها بصورت طبیعی مغناطیس هست)
عدم وجود طوفان های خورشیدی
پس صرفا فقط و فقط به دستگاه تکیه کنیم غلطه
البته داشتن یه دستگاه خوب خیلی خیلی کار رو راحت تر میکنه
من به صداقت مهندس حمید شک ندارم
نه میشناسمش نه تا حالا دیدمش
کی میاد زحمت بکشه و نتیجه زحماتش رو مجانی در اختیار دیگران قرار بزاره
بعدش بیاد 1330صفحه هم پیگیری کنه
دستگاه ها تقریبا توانایی و بردشون شبیه همه
نوع قطعات و نوع ساخت و نوع مونتاژ و نوع برنامه نویسی فرق میکنه
(هیچ کدوم از فت های تولیدی یه شرکت-یک شماره خاص- مثل هم نخواهند بود)
موفق باشید

سلام دوست من @};-
شرط اول جایی هست که واقعا جنس داشته باشه!شرط دوم دستگاه شرط سوم دستگاه!بقیش شعاری بیش نیست!!! :-BD
کسی میتونه از علم این کار صحبت کنه که تحصیلات آکادمیک در دانشگاه های معتبر داشته باشه که خوشبختانه یا متعصفانه این اشخاص هم وقتی مدرک میگیرن قسمنامه امضا میکنن که به علمشون خیانت نکنن!!!خوندن چنتا کتاب عکسدار که مال کشورای دیگست و یه سری شیاد و کلاهبردار اومدن مثلا ترجمش کردن و به اسم خودشون نشر دادن ملاک علم تو این راه نیست! [-X چون هر فرهنگ و قومی آیین خاص خودشون رو داشتن و با هم هیچ تشابهی ندارن و ...
یا اینکه شما برای تک تک علائم و نشانه ها باید تجربه عینی داشته باشید!یعنی هر کدوم از اون نشانه ها رو رمزگشایی کرده باشید و جنسش رو دراورده باشید که بتونید بگید تجربه این کار رو دارید :YMPEACE:
پس در نهایت میرسیم به اینکه : دستگاه..دستگاه..دستگاه!
که حمید خان این مساله رو رمزگشایی کردن و در دسترس هست :D
موفق باشید @};-

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

یکشنبه 12 مهر1394 - 6:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
mdl ye dastgahe bikhode!

be sofal va zarat besiar hasase !

faghat ro hawa karaei dare
NA TAFKIKI DARE ,FAGHAT ESM DAR KARDE

HAMIN DASTGAHE MOHANDES 100TAYE MDL BEHTARE!

قسمت !

یکشنبه 12 مهر1394 - 6:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kdj نوشته است:
alijooon نوشته است:
سلام
خدمتتون عرض کنم که پیدا کردن جنس شرایط داره
شرط آخرش دستگاه خوب هست
تجربه و علم
صبر و حوصله
مکان
زمان
دستگاه خوب که عصای دست میشه
عدم وجود نویز (بعضی زمبن ها بصورت طبیعی مغناطیس هست)
عدم وجود طوفان های خورشیدی
پس صرفا فقط و فقط به دستگاه تکیه کنیم غلطه
البته داشتن یه دستگاه خوب خیلی خیلی کار رو راحت تر میکنه
من به صداقت مهندس حمید شک ندارم
نه میشناسمش نه تا حالا دیدمش
کی میاد زحمت بکشه و نتیجه زحماتش رو مجانی در اختیار دیگران قرار بزاره
بعدش بیاد 1330صفحه هم پیگیری کنه
دستگاه ها تقریبا توانایی و بردشون شبیه همه
نوع قطعات و نوع ساخت و نوع مونتاژ و نوع برنامه نویسی فرق میکنه
(هیچ کدوم از فت های تولیدی یه شرکت-یک شماره خاص- مثل هم نخواهند بود)
موفق باشید

سلام دوست من @};-
شرط اول جایی هست که واقعا جنس داشته باشه!شرط دوم دستگاه شرط سوم دستگاه!بقیش شعاری بیش نیست!!! :-BD
کسی میتونه از علم این کار صحبت کنه که تحصیلات آکادمیک در دانشگاه های معتبر داشته باشه که خوشبختانه یا متعصفانه این اشخاص هم وقتی مدرک میگیرن قسمنامه امضا میکنن که به علمشون خیانت نکنن!!!خوندن چنتا کتاب عکسدار که مال کشورای دیگست و یه سری شیاد و کلاهبردار اومدن مثلا ترجمش کردن و به اسم خودشون نشر دادن ملاک علم تو این راه نیست! [-X چون هر فرهنگ و قومی آیین خاص خودشون رو داشتن و با هم هیچ تشابهی ندارن و ...
یا اینکه شما برای تک تک علائم و نشانه ها باید تجربه عینی داشته باشید!یعنی هر کدوم از اون نشانه ها رو رمزگشایی کرده باشید و جنسش رو دراورده باشید که بتونید بگید تجربه این کار رو دارید :YMPEACE:
پس در نهایت میرسیم به اینکه : دستگاه..دستگاه..دستگاه!
که حمید خان این مساله رو رمزگشایی کردن و در دسترس هست :D
موفق باشید @};-

و صد البته بالاتر از همه خواست خدا، خواست خدا و خواست خداست. وگرنه با بهترین دستگاهها و یکی از بزرگترین این حرفه ایهای به قول شما آکادمیک آخرش بار بیرون نیومده. نه یکبار بلکه چند بار این داستان برای محلهای مختلف تکرار شد. از طرف دیگه یک مساله بسیار بسیار مهم هم که واقعیته ولی عموماً دوست دارن انکارش کنن بحث طلسم لعنتیه که کارو عقیم میکنه. گفتم طلسم ؛ حالا باز یه عدّه هجوم میارن که طلسم چرته، ولی همین بابای اکادمیک که استاد بزرگی هم هستن{و البته اخلاقاً نمیتونم اسمشو بیارم چون شخص معروفیه} حسابی هم به طلسم اعتقاد دارن و تجارب عجیب-غریبی در این مورد دارن.

یکشنبه 12 مهر1394 - 9:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

طلسم هست برادر ما خیلی چیزا رو نمیبینیم ولی وجود دارن

دوشنبه 12 مهر1394 - 12:39am

فرج نوشته است:

سلام دوست عزیز بنده زیاد در مورد دستگاه و این چیزا زیاد نمیدونم
ولی بعضی از حرفایی شمارو میشنومو میخونم واقعن شاخ درمیارم که یک نفر در سال 2015 داره درمورد طلسم صحبت میکنه
بنده تا به امروز کلی مسافرت رفتم کلی جاها رفتم تنهایی وسط بیابونو جایی که پرنده پر نمیزد ولی تا به امروز هیچ چیز ندیدم
بیایید کم کاری و بی تجربه گی و ترس خودمونو قبول کنیم تا اینگه اسم طلسم بزاریم
هیچ چیز متافیزیک و هیولایی وجود نداره
دستگاه خوب داشته باش با دستگاههت اونقدر کار کن که همه چیزش دستت بیاد یه اپراتور حرفه ای باش
و به مکان درست برو ببینم چی جواب میگیری
اگه تو پشت بوم دنبال گنج و دفینه میگری خوب همون طلسم شدی
نکات مهم در مورد کار
1- هدف و مکان واقعی با آثارو علائم
2 - اکیپ خوب و کامل و هماهنگ
3 - دستگاه
4- اپراتور حرفه ای و با تجربه
البته میگم من نه اینکاره ام نه چیزی حالیمه ولی از تجربه دوستان اسفاده کردم و اینو فهمیدم @};-

دوشنبه 13 مهر1394 - 3:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
mehrdad00 نوشته است:
فرج نوشته است:

ولی بعضی از حرفایی شمارو میشنومو میخونم واقعن شاخ درمیارم که یک نفر در سال 2015 داره درمورد طلسم صحبت میکنه
بنده تا به امروز کلی مسافرت رفتم کلی جاها رفتم تنهایی وسط بیابونو جایی که پرنده پر نمیزد ولی تا به امروز هیچ چیز ندیدم
دستگاه خوب داشته باش با دستگاههت اونقدر کار کن که همه چیزش دستت بیاد یه اپراتور حرفه ای باش
نکات مهم در مورد کار
3 - دستگاه
البته میگم من نه اینکاره ام نه چیزی حالیمه ولی از تجربه دوستان اسفاده کردم و اینو فهمیدم @};-

دوست عزیز خیلی چیزها هستش که یا با چشم دیده نمی شود و یا کسانی خاص می توانند ببینند
اینجوری هم حساب کنید خدا هم با چشم دیده نمی شود
یکنفری را هم توی محل ما طلسم گرفت و کشت توی چاله داشته کار می کرده می بینه یک چیزی پاش را نیش زده تا میاد بالا زیاد نگذشته که فوت شدند چیزی هم توی چاله نبوده فقط دوتا سوراخ بسیار ریز روی پاش بوده
@-)
البته دیدن جن و دیو هم سعادت می خواد که انشاالله ما نداشته باشیم =)) =)) =))

سه شنبه 14 مهر1394 - 8:59am

orginal نوشته است:
mehrdad00 نوشته است:
فرج نوشته است:

نکات مهم در مورد کار
3 - دستگاه

دوست عزیز خیلی چیزها هستش که یا با چشم دیده نمی شود و یا کسانی خاص می توانند ببینند
اینجوری هم حساب کنید خدا هم با چشم دیده نمی شود
یکنفری را هم توی محل ما طلسم گرفت و کشت توی چاله داشته کار می کرده می بینه یک چیزی پاش را نیش زده تا میاد بالا زیاد نگذشته که فوت شدند چیزی هم توی چاله نبوده فقط دوتا سوراخ بسیار ریز روی پاش بوده
@-)
البته دیدن جن و دیو هم سعادت می خواد که انشاالله ما نداشته باشیم =)) =)) =))

سلام
خودم با دوستان از روی آثار جایی رو نشون کردیم.سه تا دستگاه مختلف بردیم. یکی اگزاماینر ویه بیونیک ایکس چهار ویه لورنز. هر سه تا یک نقطه رو توی عمق بین 2 تا 3 متر از جنس طلا تایید کردند.دوستی هم داشتیم با یک نفر به اسم سید که توی علوم غریبه ماهر واستاد بود وتوی تهرانم بسیار معروفه رفیق فابریک بود.دوستم دید من خیلی شکاکم گفت بیا با سید تلفنی صحبت کن .منم به سید اسم سه منطقه رو گفتم واون گفت نیم ساعت دیگه تماس بگیر.خلاصه سید اون نقطه ای که سه تا دستگاه تایید کرده بودن (وسید نمی دونست)تایید کرد ولی گفت کار شما نیست چون به جن سپرده شده وجن جابجاش میکنه.
پیش خودم وبه دوستان گفتم سید می خواد خودشو قاطی جریان کنه و.....پس ما که نقطه تایید شده وبهترین دستگاهم داریم بریم وبه این چرت وپرت ها گوش ندیم.
نشون به اون نشون ما اون نقطه رو تا چهار متر کندیم خبری نشد.دفعه بعد دستگاه دو متر اون طرفتر رو عمق دومتر وهفتاد زد کندیم باز خبری نشد. این کار رو چهار دفعه انجام دادیم هیچی به هیچ کس.آخرش هم نشد که نشد.
در ضمن هر دفعه که ما میخواستیم دستگاه ببریم تا 8 یا 9 بار جور نمی شد بریم ولی برای جاهای دیگه سریع آماده می شد.
حتی یه دفعه با کلی زحمت دستگاه رو بردیم همین که دستگاه آماده شد که بریم روی نقطه موبایل یکی از دوستان زنگ خورد وبهش گفتند پسر عموی جوانت فوت شده که ما دیگه کارنکردیم ودیگه ولش کردیم

جمعه 16 مهر1394 - 2:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
ALI JAN YE KASI HAST KE TO KHAAB EMAM JAFARO DIDE VA ...
HAR TELESMI , HAR ,....TAZMINI BATEL MIKONE VA HATA KOLE GOZASHTATO MIGE !
.....

قسمت !

جمعه 16 مهر1394 - 3:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
rot نوشته است:
ALI JAN YE KASI HAST KE TO KHAAB EMAM JAFARO DIDE VA ...
HAR TELESMI , HAR ,....TAZMINI BATEL MIKONE VA HATA KOLE GOZASHTATO MIGE !
.....

سلام به همه درسته که جای این بحث ها توی این تایپیک نیست ولی چندتا چیزو را بگم
از این ملاهایی که همه چیز آدم را میگن خودم چندتا را تست کردم شاید به ظاهر قوی باشند ولی عمرا جای دقیق را بهت بگویند همه ی مشخصات را می دونند ولی امکان نداره چیزی هم ازشون دربیاد
دیگه ته قوی بودن باشند چند تا طلسم ساده را به زور بتوانند باطل کنند ولی اگه طلسم به موش و گربه و ..برسه کار پدر جدشونم نیست باطلش کنند
و فقط ادعا هستند
مگر اینکه یکی ریاضت کشیده و موکل مخصوص بار را بگیرد شاید هم بتونه کاری بکند
اینم بگم که دوستان زرتشتی اینقدر قوی بودند که موکلین سیارات و ستارگان و آتش و... را می توانستند بگیرند که متاسفانه دیگر الان کسی نیست به همچین قدرتی برسد @-) @-)

جمعه 17 مهر1394 - 10:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 122 , 123 , 124 , 125 , 126 , 127 , 128 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: afshin bi , mikimaus , محمد 1900 و 167 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure