انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 11:04pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 , 125 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام اقامحسن ما منتظر دستگاه ساخت خودتون هستیم .حالا که سطح علمی شما بالاست بهتر نیست که یک مدار کامل ساخت خودتونو درست کنید تا اینکه یک مدارو کپی کنید.
ما منتظریم

شنبه 14 شهریور1394 - 10:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

یوسفp نوشته است:
سلام اقامحسن ما منتظر دستگاه ساخت خودتون هستیم .حالا که سطح علمی شما بالاست بهتر نیست که یک مدار کامل ساخت خودتونو درست کنید تا اینکه یک مدارو کپی کنید.
ما منتظریم

من دارم رو مدارم شبانه روز کار میکنم .داداش گلم باید به حدی برسونمش که یه دمو ازش واسه شما بزارم در حد توپ ..... و توپ توپشو دیگه ازش نون بخورم .من همه کارو زندگیمو ول کردم چسبیدم به این کار تو بیکاریم انجام نمیدم روش سرمایه گزاری کردم .بعد اگه توجه کرده باشین گفتم من تنها فیلمش برام کفایت میکنه واسه اینکه مسمم شم بردش از دستگاه من بیشتره و بشینم با خیال راحت خودمو به اب و اتیش بزنم . بعد گفتم اگه کسی دلش خواست میتونه رو من حساب کنه روش والا چیز بدی نگفتم.

شنبه 14 شهریور1394 - 1:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جدی اگه تو این انجمن همدلی بیشتر بود و تا یکی یه حرفی میزد زود خفش نمیکردن و یه تیم متخصص تشکیل میشد با یه تاپیک که فقط این تیم تخصصی با هم در ارتباط بودن و کمی به هم اعتماد میکردیم .به خدا پرونده فلزیاب و تو ایران جمع میکردیم طوری که دسگامون از زعفرونمون بهتر بشه. از نظر بنده باید این تیم تشکیل شه با یه مدیر و یه سیستم مشخص و شرح وظایف معین و در نهایت جمع اوری اطلاعات پردازش اونها و حذف اطلاعات غلط و عملیاتی کردن اطلاعات صحیح .نتیجه؟ساخت دستگاهی با کیفیت . چی گفتم ;;)

شنبه 14 شهریور1394 - 1:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohsen_lachini نوشته است:
arash kamangir نوشته است:
فلزجو که خوب در حد خودش خوبه چون جز یه فیلتر و ی طبقه تقویت چیز دیگه ای نداره برنامم خوب باید از بیرون دیتا با اطلاعات مفید دریافت کنه وگر نه انالیز موفق نیست.این مارکیم که گفتی رو من اصلا نمیدونم شما اگه بحث معکوس سازی داری یه دسگاشو برسون من تا بیست روز معکوسش مکنمو میسازمش . جوابگوهستو.. میزنه و .... شنیدمو اینارو ول کن . به قول حمید افسانه یا واقعیت؟؟

خواهشاالکی به این بنده خداگیرندین من تصحیح میکنم ایشون میتونه شماتیک مداروایسیهایی که پاک نشده روتشخیص بده البته اگه ازخطای دیدصرف نظربشه البته درموردایسی هایی که پاک شده نظری داده نمیشه وازهمه مهمتردرموردایسی های میکروهم بدون نظرکنارگذاشته میشن چون معمولاقفل دارن وبرنامشون غیرقابل دسترسیه
حالابااین تفاصیرشماقضاوت کنیدکه حاصل مهندسی معکوس چی میشه مداری بی سروته که درحداسباب بازی هم ارزش نداره ~X(

متاسفم که سطح علمی دوستان انقد پایینه و همه چیو با علم خودشون میبینن.دوست خوب میدونی تابع تبدیل میدونی چیه ؟احتمالا در حدی که یه نمره ازش بگیری خوندی/ اما اگه دیدت باز تر بود میدونستی که با ارسال سیگنالهای پایه در خروجی اطلاعات مفیدی از مشخصات بلوک بدست میاد که این مشخصات ما رو به شماره های ایسی ها نزدیک میکنه .در مورد میکرو هم تو نگران نباش .اگه شناخت داشتین به من .اینو نمیگفتی .مخلص کلام موفق باشی

واقعیتش اگه من هم مثل شمااین همه اعتمادبه نفس داشتم یک شرکت ساخت فلزیاب درحدشرکت لورنزمیزدم
شماکه اینقدرصاحب معلومات هستیدلطف کنیدفلزیابpd3200که سخت افزارش بصورت کامل واورجینال درنت همگانی شده وفقط برنامه میکروش دموهست روازحالت دموبرای دوستان دربیارین تابهت ایمان بیاریم لازم به ذکره که این فلزیاب تفکیک خوبی داره وبالوپ 1*1یک فیبر7*8سانترودر170سانتی اشکارمیکنه میکه سوادمون قدنمیده
خوب این گوی واین میدان بسم ا... :-BD :YMPRAY:

یکشنبه 15 شهریور1394 - 5:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

شما فقط نقشه شماتیک رو برام بفرست تا بت بگم که مدار متکی به برنامس یا سخت افزار.

یکشنبه 15 شهریور1394 - 8:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شما فقط نقشه شماتیک رو برام بفرست تا بت بگم که مدار متکی به برنامس یا سخت افزار.

سلام بر دوست عزیزم جناب آقا محسن
دوستان آقا محسن یکی از اساتید بزرگ در معقوله فلزیابی و الکترونیک هستند قدر ایشونو در این جمع بدونید
استاد در مورد pd 3200 در این لینک میتونید همه چیز رو پیدا کنید
http://web.archive.org/web/200602192041 ... /index.htm
البته تو انجمن خودمون هم در مورد یه بحثهایی شده بود که لینک لونو هم براتون میزارم
viewtopic.php?f=8&t=741
براتون آرزوی بهترینها رو دارم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 15 شهریور1394 - 9:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنونم جناب کاوشگر عزیز . :-BD

یکشنبه 15 شهریور1394 - 9:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم جناب کاوشگر عزیز . :-BD

محسن جان که هم اسم منی لطفا این درخواست دوستان رو مبنی بر یرداشتن دموی این فلزیاب پی دی رو به سر انجام برسونید منم از این مدار خوشم اومده و تعریف زیاد شنیدم ازش

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

یکشنبه 15 شهریور1394 - 10:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

دست سازها فقط اسباببازی هستند و بدرد پیدا کردن تکه فلز اهنی اونم تا 1 متر میخورند و بس
امتحان کردم که اینو میگم تقریبا تمامی مدارات انجمن و حتی مدار مهندس حمید رو ساختم ولی در اخر به این نتیجه رسیدم که یا باید یک دستگاه شرکتی خوب خرید یا باید این کار رو بوسید و گذاشت کنار.

یکشنبه 15 شهریور1394 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid f نوشته است:
دست سازها فقط اسباببازی هستند و بدرد پیدا کردن تکه فلز اهنی اونم تا 1 متر میخورند و بس
امتحان کردم که اینو میگم تقریبا تمامی مدارات انجمن و حتی مدار مهندس حمید رو ساختم ولی در اخر به این نتیجه رسیدم که یا باید یک دستگاه شرکتی خوب خرید یا باید این کار رو بوسید و گذاشت کنار.

دوست عزیز شما اگه به جای این همه مدار روی یکی دو مدار تمرکز میکردین و وقت میذاشتین مطمئنا نیاز نبود تمام مدارات انجمن رو بسازین و بعد ببوسین بذارین کنار :D من خودم با مدار فلزجو به نتایج خوبی رسیدم
از اساتید و دوستان هم عذر میخوام چون این موضوع ارتباطی به تاپیک نداشت ولی احساس کردم باید اینجا اصل امر به معروف و نهی از منکر اجرا بشه :D

یکشنبه 15 شهریور1394 - 1:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 , 125 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 1050355954 , sahar1348 و 210 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure