انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 3:07pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122 , 123 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
بله گویا این حرف صحت داره و قراره مدار رایگان در اختیار بچه ها قرار بگیره و فقط دوستان هزینه میکروی پروگرم شده رو با قیمت کم در حد 20،30 تومن پرداخت کنن من این حرف رو در تلگرام از دوستان نزدیک ایشون شنیدم

اگه این قضیه صحت داشته باشه که نوندونی خیلی هاروخراب میکنه ~X( هرچندباوراین قضیه هم خیلی سخته :-? اخه اگه نیت این دوستان همگانی کردن مدارش باشه چه لزومی داره که تمام مداریکباره ارائه بشه خوب مداربصورت تکه تکه بعدازشناسایی درانجمن میومدتاهم برای دوستان مایه تشویق وهم فکری میشدوهم جنبه اموزشی تحلیل مداری توسط اساتیددنبال میشدهمون قضیه ای که درمورد12رگولاتوره اتفاق افتادوپس ازارائه اولین مدارناقصش باهمکاری دوستان چندین مدلش ارائه شدوتجربیات دوستان برای بهینه کردت مدارتاحدودزیادی مداررونونوارکردهرچندکه بعضی ازنواقصش بدلیل شیوه خاص طراحی مداربرای افزایش بردش لاینحل باقی ماند :YMPEACE:

دوشنبه 2 شهریور1394 - 9:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دامون نوشته است:
mehrdad23276 نوشته است:
سلام هم استانی عزیز میشه خواهشا یکم درمورد دستگاه ت توضیح بدین چه عمقی میزنه ثبات وتفکیکش چطور هست ممنون

سلام دوست عزیز،این دستگاه چندین ساله که دستمه،از روزی که دستم اومد ثباتی نداشت،من از الکترونیک سر در نمیارم،دادم به یکی از دوستان بازش کرد و گفت یکی از پایه های ماسفتش شکسته بود که درستش کردم،بعد با اون تونستیم با لوپ1*1 یک درب قوطی سرلاک که فک کنم حیوون برده بود داخل یک اتاقک زیر ساروج توی عمق 180سانتبگیریم و یه جای دیگه یک شمشیر جلوی درب ورودی یک اتاق توی عمق حدود210 گرفتیم،بعد از اون هم دستگاه خراب شد که الان در خدمت شما هستم،در مورد ثباتش هم باید بگم قابل قبوله و میشه باهاش کار کرد.تفکیک هم نداره.ولی میگن میشه براش جداگانه یک مدار واسه تفکیک درست کرد،حالا این حرف چقدر صحت داره خدا میدونه!

دوست عزیز یه پیام خصوصی براتون فرستاده بودم نمی دونم خوندید یا نه! در کل زیاد به این نوع دستگاه امیدوار نباش بیشتر ذرات میزنه البته به نقل یکی از دوستان گفتم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 2 شهریور1394 - 1:17am
مدیر سایت
مدیر سایت

جناب اسد عزیز درست فرمایش میکنن دوستان ، همچین دستگاه هایی که قدرتشون بالاست ذرات رو هم به خوبی میزنن ، شما میتونید همین مدار sx500 یا 12000 رو تا 24 ولت بهش بدید البته با بعضی تغیرات ظرفیتی روی خازنها ، بردی مشابه mdL خواهید گرفت ولی چون اصل این مدارات آنالوگ هست نمیشه کاریش کرد و ذرات و خشت و بعضی سنگهای بزرگ در عمق رو بخوبی میزنن و شما رو خسته میکنن ؛ حتی بنده اطلاع دارم که همین مدار تی ال 12000 رو دارن بعضی ها تقویت میکنن و در باکس MDL به مردم میفروشن .. مواظب باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 3 شهریور1394 - 7:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
جناب اسد عزیز درست فرمایش میکنن دوستان ، همچین دستگاه هایی که قدرتشون بالاست ذرات رو هم به خوبی میزنن ، شما میتونید همین مدار sx500 یا 12000 رو تا 24 ولت بهش بدید البته با بعضی تغیرات ظرفیتی روی خازنها ، بردی مشابه mdL خواهید گرفت ولی چون اصل این مدارات آنالوگ هست نمیشه کاریش کرد و ذرات و خشت و بعضی سنگهای بزرگ در عمق رو بخوبی میزنن و شما رو خسته میکنن ؛ حتی بنده اطلاع دارم که همین مدار تی ال 12000 رو دارن بعضی ها تقویت میکنن و در باکس MDL به مردم میفروشن .. مواظب باشید

درسته مهدی جان با کمی تغییر در قسمت پیش تقویت کننده و همچنین تغییر عرض پالسی راحت میشه به برد ام دی رسید. ولی کمی بی ثباتی و همچنین به ذرات حساسیت بیشتری پیدا میکنه که کار با لوپ بزرگ هم دردسر خودش رو داره که در بعضی مواقع هم نمیشه با اینطور لوپها کار کرد!

سه شنبه 3 شهریور1394 - 11:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
asadof نوشته است:
مهدی نوشته است:

درسته مهدی جان با کمی تغییر در قسمت پیش تقویت کننده و همچنین تغییر عرض پالسی راحت میشه به برد ام دی رسید. ولی کمی بی ثباتی و همچنین به ذرات حساسیت بیشتری پیدا میکنه که کار با لوپ بزرگ هم دردسر خودش رو داره که در بعضی مواقع هم نمیشه با اینطور لوپها کار کرد!

جناب اسدف و مهدی عزیز به نظر من کلا مدارات آنالوگ و دیجیتال با هم قابل مقایسه نیستد مدارات آنالوگ خطای بالایی نسبت به دیجیتال دارن و اینکه ساختنشون هم مشکل تره و جوابدهی هر مدار آنالوگ با دیگری متفاومته پس نباید با هم مقایسه بشن :ymhug:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 3 شهریور1394 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
asadof نوشته است:
مهدی نوشته است:

جناب اسدف و مهدی عزیز به نظر من کلا مدارات آنالوگ و دیجیتال با هم قابل مقایسه نیستد مدارات آنالوگ خطای بالایی نسبت به دیجیتال دارن و اینکه ساختنشون هم مشکل تره و جوابدهی هر مدار آنالوگ با دیگری متفاومته پس نباید با هم مقایسه بشن :ymhug:

اقا علیرضا من و اقا مهدی کجا این دو مدار رو با هم مقایسه کردیم! :D

چهارشنبه 3 شهریور1394 - 2:21am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا اسد احتمالاً منظور علی آقا مقایسه مدارات tl و 12 رگلاتور با mdl هست .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 4 شهریور1394 - 8:18am

سلام دوستان،همه فرمایشات شما درست،اپراتور این دستگاه برادرم هستن و من یادم نمیاد ایشون جایی گرفته باشن و ذرات یا خشت و سفال در اومده باشه،یکی از دلایلی که بنده بعد از حدود 2سال پیگیر تعمیر این دستگاه هستم هم همین موضوع هستش،حالا این مسئله بر میگرده به مهارت اپراتور یا چیز دیگه ای هست ،نمیدونم ولی این دستگاه تا زمانی که سالم بود برای مجموعه ما از نظر عملکرد بسیار راضی کننده بود.

چهارشنبه 4 شهریور1394 - 8:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دامون نوشته است:
سلام دوستان،همه فرمایشات شما درست،اپراتور این دستگاه برادرم هستن و من یادم نمیاد ایشون جایی گرفته باشن و ذرات یا خشت و سفال در اومده باشه،یکی از دلایلی که بنده بعد از حدود 2سال پیگیر تعمیر این دستگاه هستم هم همین موضوع هستش،حالا این مسئله بر میگرده به مهارت اپراتور یا چیز دیگه ای هست ،نمیدونم ولی این دستگاه تا زمانی که سالم بود برای مجموعه ما از نظر عملکرد بسیار راضی کننده بود.

عزیزجان اینطوریا هم نیست. بنده نیز عمری و با ساعات اپراتوری خیلی زیادی با این سیستم کار کردم. تا همین اواخر هم مثل شما فکر میکردم ولی با توجه به موارد پیش آمده وتجارب جدید نظرم عوض شد. اتفاقاً این سیستم همونطوریکه یک فلزیاب خیلی قویی هست به نوبه خودش برای مواد معدنی متراکم هم خیلی قشنگ سیگنال میده و اونارو به طور وحشتناکی قوی میزنه.
#-o لذا بنده نیز با نظر آقا اسدف موافقم. بالاخره اخلاقاً و وجداناً باید واقعیات رو گفت.

چهارشنبه 4 شهریور1394 - 1:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دامون نوشته است:

اکثر بچه های اینجا از نظر اپراتوری حرفه ای هستند ! من خودم چندین استان دستگاه زدم فقط تو گیلان نیستم :D منظور من خود دستگاه هستش نه اپراتور وقتی که دستگاه همه چیز رو سنس کنه دیگه کاری از دست اپراتور بر نمیاد . چند تا از دوستان که از mdl خیلی ناله میکردند من خودم با همچین دستگاهی کار نکردم ولی تلفنی با چند تا از دوستان در مورد این دستگاه بحث و گفتگو کردیم .اکثرا ناراضی بودند بیشتر به خاطر حساسیت زیاد به ذرات که با همچین بردی کاملا طبیعی هستش. در ضمن من این دستگاه رو از نزدیک ندیدم و بازش نکردم ببینم کاملا دیجیتالی هستش ! یا فقط قسمت خروجی بافر و اسیلاتور رو به میکرو دادند و یه lcd گذاشتند دوستان میگن دیجیتالی #-o

چهارشنبه 4 شهریور1394 - 11:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122 , 123 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 , underground , yozar30f و 114 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure